6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bazı Yayınlar Beslenme Konusunda Vatandaşları Yanlış Yönlendiriyor
'Bazı Yayınlar Beslenme Konusunda Vatandaşları Yanlış Yönlendiriyor'
Denizli Devlet Hastanesi Diyetisyeni Hasan Yıldız, Sadece Farklı Olma Amacıyla Bazı Yayınlar Yapıldığını, Bunun da Vatandaşları Yanlış Yönlendirdiğini Söyledi.
Denizliye 200 Bin YTLlik Sokak Hayvanları Kliniği Açıldı
Denizli'ye 200 Bin YTL'lik Sokak Hayvanları Kliniği Açıldı
Denizli'de Sokak Hayvanlarının Kısırlaştırıldığı, Aşılandığı ve Parazit Tedavilerinin Yapıldığı Modern Bir Klinik Açıldı. Belediye Tarafından Yapılan Sokak Havyaları Kliniği, Törenle Hizmete Sunuldu. Törene Denizli...
İşadamı Nizamettin A.'nın da Aralarında Bulunduğu 10 Kişi Tutuklandı İş Adamı Jak Kamhi'nin Tehdit Edilmesine İlişkin Soruşturma Kapsamında Aralarında İş Adamı Nizamettin A.'nın da Bulunduğu ..
Vali Miroğlu Çalışmaların Hızlandırılması İçin Daire Müdürlerini Uyardı
Vali Miroğlu Çalışmaların Hızlandırılması İçin Daire Müdürlerini Uyardı
Hatay Valisi Nusret Miroğlu, İl Genelinde Yürütülen Çalışmalara Hız Vermek İçin Daire Müdürlerini Uyardı.
Denizlide Korsan Taşımacılık Yapan İki Otobüs Trafikten Men Edildi
Denizli'de Korsan Taşımacılık Yapan İki Otobüs Trafikten Men Edildi
Denizli'deki Denetimler Sonucu 21 Servis Aracına Kanuni İşlem Yapıldı. Korsan Taşımacılık Yapan İki Otobüs de Trafikten Men Edildi.
Annesini Bıçakla Öldüren Şahsın, 11 Yerinden Bıçakladığı Kız Kardeşi de Öldü
Annesini Bıçakla Öldüren Şahsın, 11 Yerinden Bıçakladığı Kız Kardeşi de Öldü
Samsun'da Annesini Bıçaklayarak Öldürdüğü İddia Edilen Şahsın Ağır Yaraladığı Ablası da Hayatını Kaybetti. Zanlı U.ö. Olaydan 6 Saat Sonra Sahilde Gezerken Yakalandı.
Bartında Resim ve Seramik Sergisi Açıldı
Bartın'da Resim ve Seramik Sergisi Açıldı
26. Bartın Kültür Sanat Turizm ve Çilek Festivali Etkinlikleri Kapsamında Zeynep Eren Atölyesi Tarafından Resim ve Seramik Sergisi Açıldı.
Filistin İçin Saadet Partisinden Kermes
Filistin İçin Saadet Partisi'nden Kermes
Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı, Filistin'de Yaşanan Zulme Dikkat Çekmek ve Filistinlilere Yardım İçin Kermes ve Fotoğraf Sergisi Düzenledi.
Üniversite Öğrencilerinden Protesto
Üniversite Öğrencilerinden Protesto
Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin (İibf) Nazilli Sümer Kampüsü'nden İsabeyli'ye Taşınmasını İstemeyen Öğrenciler Okullarına Sahip Çıkmak İçin Eylem Yaptı.
İlköğretim Okulu Öğrencisinden Fotoğraf Sergisi
İlköğretim Okulu Öğrencisinden Fotoğraf Sergisi
26. Bartın Kültür Sanat Turizm ve Çilek Festivali Etkinlikleri Kapsamında İlköğretim Okulu 6. Sınıf Öğrencisi Eylül Gevrek, "İnsan ve Doğa" Konulu Fotoğraf Sergisi Açtı.
Sümerparka Cumhurbaşkanı Abdullah Gülün İsmi Verildi
Sümerpark'a Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün İsmi Verildi
Malatya Belediye Meclisi'nce Alınan Kararla Sümerpark'a Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün İsmi Verildi.
Trafik Parkına Çocuklardan Yoğun İlgi
Trafik Parkına Çocuklardan Yoğun İlgi
Kayseri'de Melikgazi Belediyesi Tarafından 30 Ağustos Caddesi Üzerinde Yapımı Gerçekleştirilen Trafik Parkı'na Çocuklar Yoğun İlgi Gösteriyor.
Tema Vakfından Dünya Çevre Günü Açıklaması
Tema Vakfı'ndan Dünya Çevre Günü Açıklaması
Tema Vakfı Adıyaman İl Temsilcisi Ahmet Çelik, 5 Haziran Dünya Çevre Günü Nedeniyle Yaptığı Açıklamada, Dünyanın Meydana Geldiği Dönemle Şimdiki Dönem Arasında Çok Büyük İklim Değişikliği Olduğuna Dikkat Çekti.
Güreş Grup Şampiyonası Tamamlandı
Güreş Grup Şampiyonası Tamamlandı
Malatya'da Düzenlenen Güreş Grup Şampiyonası Tamamlandı.
Devrek Belediyesi Meclisi Aylık Toplantısı Yapıldı Zonguldak'ın Devrek İlçesi Belediyesi Aylık Toplantısını Başkan Ulupınar, Nezaretinde Belediye Meclis Salonunda Gerçekleştirdi.
Kiliste Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı Açıldı
Kilis'te Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı Açıldı
Kilis İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı (Metef) Açıldı.
Gümüşhane'de Kene Konferansı Gümüşhane Sağlık Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Kırım Kongo Kanamalı Ateş Hastalığı (Kkka) Bilgilendirme Toplantısında Konuşan Milletvekili Kemalettin Aydın, Kkk..
Nazilli Belediyesi Meclis Toplantısı
Nazilli Belediyesi Meclis Toplantısı
Nazilli Belediyesi Haziran Dönemi Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı. Nazilli Belediye Başkanı Aytekin Kaplan Başkanlığında Belediye Meclis Salonu'nda Yapılan Toplantıda Dört Gündem Maddesi Görüşülerek Karara Bağlandı.
Güven ve Yatırım Ortamı Karanlığa Mahkûm Edildi
'Güven ve Yatırım Ortamı Karanlığa Mahkûm Edildi'
Müsiad Yönetim Kurulu, 'Anayasa Mahkemesi'nin Aldığı Son Kararla Derinleştirilen Kilitlenme, Belirsizlik ve Kaos Ortamı Türk Ekonomisine Derin ve Büyük Zararlar Vermektedir.' Dedi.
Galatasaray'dan Zıco Yalanlaması Galatasaray Kulübü, Basında Yer Alan Teknik Direktörlük Görevi İçin Arthur Zico ile Görüşüldüğü Haberlerinin Gerçeği Yansıtmadığını Açıkladı.
Gençlerbirliği Oftaşspor'da Transfer Gençlerbirliği Oftaşspor, Bank Asya 1. Lig Ekiplerinden Sakaryaspor'da Forma Giyen Savunma Oyuncusu Mehmet Uslu ile Ön Protokol İmzaladı.
Adana'da Korkutan Yangın Adana'da Bir Mobilya İmalathanesinde, Tinerin Sigara İzmaritinden Alev Alması Sonucu Çıkan Yangın Paniğe Sebep Oldu. Dumandan Etkilenen İtfaiye Ekiplerine Vatandaşlar..
Şırnakta Suç Örgütü Kurdukları İddia Edilen 35 Kişi Yakalandı
Şırnak'ta Suç Örgütü Kurdukları İddia Edilen 35 Kişi Yakalandı
Şırnak Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Eş Zamanlı Olarak 4 Ayrı Noktada Yaptıkları Operasyonlarda, Suç Örgütü Kurmak Suçunu İşledikleri İddiasıyla Aranan 35 Kişiyi Yakalarken Bu Kişilerle Birlikte Hint Keneviri ile...
Midyat'ta Dolandırıcılık Operasyonu Mardin'in Midyat İlçesinde Gündüz Saatlerinde Bir Marketten Sahte Para ile Alışveriş Yaptıkları Öne Sürülen 1'i Kadın 3 Kişi Midyat Polisinin Takibi Sonucu..
Rus Kargo Gemisinde Yangın: 7 Ölü Rusya'nın Avrupa'daki Kaliningrad Bölgesinde Tamir İçin Limanda Bekleyen Bir Kargo Gemisinde Gaz Patlaması Sonucu Çıkan Yangında 7 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
Sınav Stresini Yenmek İçin Doğru Nefes Almak Çok Önemli
Sınav Stresini Yenmek İçin Doğru Nefes Almak Çok Önemli
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-bir-sen) Denizli Şube Başkanı Ahmet Sert, 'Başarısız Olacağım' Düşüncesinin Öğrencilerde Sınav Stresini Oluşturduğunu Söyledi.
İngiliz Parlamenterler DTPli Belediye Başkanı ile Görüştü
İngiliz Parlamenterler DTP'li Belediye Başkanı ile Görüştü
İngiltere Hükümetinin Irak'taki İnsan Hakları Sorumlusu Milletvekili Ann Clwyd, DTP'li Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan ile Görüştü.
İl Genel Meclis Başkanları Pamukkaleyi Gezdi
İl Genel Meclis Başkanları Pamukkale'yi Gezdi
AK Parti İl Genel Meclisi Başkanları, Muğla'da Katıldıkları Toplantıdan Dönerken Denizli İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yüceliş'in Davetlisi Olarak Pamukkale'ye Geldiler.
Siirt Belediyesinin Yaptığı İlçeler Garajı Bitti
Siirt Belediyesi'nin Yaptığı İlçeler Garajı Bitti
Siirt Belediyesi Tarafından Yapılan İlçe Minübüs Garajını İnşası Tamamlanırken, Garajda Bulunan 14 İşyerinin İhalesinin 10 Haziran Günü Yapılacağı Öğrenildi.
Yaza Damgasını Vuracak Sözleri Sezen Aksu'ya Bestesi Hadise ve Yves Gaillard'a Ait Olan 'Deli Oğlan' Şarkısı Eğlenceli Sözleri, Akılda Kalıcı Nakaratı ile Daha İlk Dinleyişte İnsanın Kanını K..
Bir Markanın Yüzü Oldu 'Aşk Hiç Bitmez' Adlı Albümü, Televizyon Şovu, Masal Kitabı, Milli Takım Şarkısı Gibi Üst Üste Projelerle Sevenlerinin Karşısına Çıkan Gülben Ergen, Son Büyük Sürprizin..
İş Adamı Belediyeye İş Makinesi Bağışı
İş Adamı Belediyeye İş Makinesi Bağışı
Mersin'in Erdemli İlçesinde Faaliyette Gösteren Bir İnşaat Firması Sahibi, Erdemli Belediyesine 200 Bin YTL Değerinde Hareket Kabiliyeti Yüksek Lastikli Beko 200 W-7a İş Makinesi Bağışladı.
Mahalle Toplantısına Katılımın Az Olması Başkanı Kızdırdı
Mahalle Toplantısına Katılımın Az Olması Başkanı Kızdırdı
Zonguldak Belediyesi Tarafından Düzenlenen Mahalle Gününe Katılımın Az Olması Başkanı Kızdırdı. Katılımın Az Olmasına Sinirlenen Belediye Başkanı Mahalle Günlerini İptal Etti.
Tüdemsaştan Yeni Ürün
Tüdemsaş'tan Yeni Ürün
Tüdemsaş Fabrikasında Üretilen Hbbillnss Tipi Alüminyum Kayar Duvarlı Yük Vagonu, Fabrika Genel Müdürü Halil Torun Tarafından Tanıtıldı.
Diyarbakırda Zabıta Oks ve ÖSS Öncesi Bir Dizi Önlem Aldı
Diyarbakır'da Zabıta Oks ve ÖSS Öncesi Bir Dizi Önlem Aldı
Diyarbakır'da Oks ve ÖSS'ye Girecek Öğrencilerin Gelecek Hayallerine Gölge Düşmemesi İçin Zabıtalar Bir Dizi Önlem Alarak Harekete Geçti.
Başkan Çakır, Hizmetlerini Bayanlara Anlattı
Başkan Çakır, Hizmetlerini Bayanlara Anlattı
Kurupelit Belediye Başkanı Turan Çakır, Karadeniz Bölgesi'nin İlk ve Tek Engelli Atlı Binicik Tesisi'nin Kurupelit Beldesinde İnşa Edildiğini Söyledi.
Hakkari Ka-mer'den Söyleşi ve Çocuk Şenliği Hazırlığı Hakkari'de, Kadın Merkezi (Ka-mer) Vakfı Tarafından 'Erken Çocukluk Dönemi Eğitiminin Önemi' ile İlgili Söyleşi ve 'Çocuk Şenliği' Düzenl..
Düzce'de Prefabrikler Boşaltılıyor Düzce'de 1999 Yılında Yaşanan Deprem Afetinden Sonra Yapılan ve Bugüne Kadar Vatandaşların Barınma İhtiyacını Karşılayan Prefabrikler Kaldırılıyor.
Psikiyatri Hastalarına Doktorlardan Müzikli Terapi
Psikiyatri Hastalarına Doktorlardan Müzikli Terapi
Denizli Devlet Hastanesi Hekimleri, Alkol ve Madde Bağımlıları Tedavi Merkezi (Amatem) ile Psikiyatri Servisinde Tedavi Gören Hastalara Müzikli Terapi Uyguladı.
Gönül Köprüsü Projesi
Gönül Köprüsü Projesi
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Gönül Köprüsü Projesi'nin Doğu ve Batı İllerindeki Öğrenciler Arasında Gönül Köprülerinin Kurulmasını Sağlayacağını Belirtti.
Kaymakamlık Voleybol Turnuvası Sona Erdi
Kaymakamlık Voleybol Turnuvası Sona Erdi
Adıyaman Gölbaşı İlçesinde Kaymakamlık Tarafından Düzenlenen Voleybol Turnuvası Sona Erdi.
Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy, Atina'da Yunanistan'a Bir Günlük Resmi Ziyaret İçin Gelen Sarkozy Parlamentoda Yaptığı Konuşmada, Kıbrıs ile Türkiye -AB İlişkilerinin Yanı Sıra Yunanistan -Fran..
Diclede İlköğretim Okulunun Temeli Atıldı
Dicle'de İlköğretim Okulunun Temeli Atıldı
Diyarbakır'ın Dicle İlçesinde 12 Derslikli İlköğretim Okulunun Temeli Atıldı.
Bağdat'ta ABD Karşıtı Dev Gösteri Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Şiilerin Çoğunlukta Yaşadığı Sadr Mahallesinde Amerikan Karşıtı Gösteri Düzenlendi.
Mısır, Gazze Sınırına Polis Yığdı Mısır, Gazze Şeridi Sınırına Yüzlerce Polis Konuşlandırdı. Güvenlik Yetkilileri, Yüzlerce Filistinli Protestocunun, Açılması Talebiyle Refah Sınır Kapısının ..
Kasırga Sırasında, Tutukluları Öldürmüşler Myanmar'da Nergis Kasırgası Sırasında Asker ve Polislerin Yangon'daki Cezaevinde Bulunan Tutuklulara Ateş Açtığı ve Bazı Tutukluları Öldürdüğü Bildi..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10