6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

6 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
'Çocuklarınızı Kuran Kursuna Gönderin'
"Çocuklarınızı Kuran Kursu'na Gönderin"
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Kars'ın Digor İlçe Müftülüğü Binasının Açılmışında Yaptığı Konuşmada, Vatandaşlara Çocuklarını Kuran Kursu'na Göndermeleri Çağrısı Yaptı.
Amerikalı Siyahi Dansçılar Engelli Çocuklar İçin Ağrıya Geldi
Amerikalı Siyahi Dansçılar Engelli Çocuklar İçin Ağrı'ya Geldi
Amerika Birleşik Devletleri'nden (ABD) Türkiye'ye Gelen Dans Eğitmeni Aziza ve Run Çifti, Ağrı'da Özel Eğitime Muhtaç Çocuklara Dans Dersi Verdi.
Kuveyt Türk'ten Kobiler İçin "Palmiye Card" Kuveyt Türk, Kobilere Mal Alımlarında 12 Ay Taksitle Ödeme Kolaylığı Sunacak ve Kobileri, Çek, Senet Yükünden Kurtaracak "Palmiye Card" Hizmetini B..
Unakıtan: "AKP Davası Ekonomide Zayıflık Meydana Getiriyor" Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Anayasa Mahkemesi'nin Türban Kararına Yönelik, "Hükümetin Yol Haritası Daha Önce Nasılsa, Aynı Şekild..
Beni İzlemeye Devam Edin
'Beni İzlemeye Devam Edin'
Devlet Eski Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Anayasa Mahkemesinin Meclisteki Anayasa Değişikliklerini Esastan İnceleme Yetkisinin Bulunmadığını Söyledi.
'Deprem Dede' Cuma Namazı Öncesi Deprem Vaazı Verdi
"Deprem Dede" Cuma Namazı Öncesi Deprem Vaazı Verdi
"Deprem Dede" Lakaplı Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, Manisa'nın Salihli İlçesinde, "Deprem ve Deprem Öncesi Hazırlık" Konulu Konferans Verdi. Kızılay Salihli Şubesi'nin Katkılarıyla Düzenlenen Konferans, Karaman...
Ödp Genel Başkanı Uras : "Rejim Krizine Bir Adım Daha" Ödp Genel Başkan Ufuk Uras, Anayasa Mahkemesi'nin, Üniversitelerde Türban Serbestini Düzenleyen Anayasa Değişikliğine İlişkin Kararını, ..
İzmir'de Saint Antuan Kilisesi Rahibini Bıçaklayan Sanık Tahliye Edildi İzmir'in Karşıyaka İlçesi Bayraklı Semtinde, Saint Antuan Kilisesi Rahibi Adriano Francini'yi Bıçakla Yaraladığı İddias..
Müsiad'dan Anayasa Mahkemesi Kararı Değerlendirmesi Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) Yönetim Kurulu Yaptığı Yazılı Açıklamada, "Anayasa Mahkemesi'nin Aldığı Son Kararla De..
Başbakan Erdoğan: 'Sıra Nihatta'
Başbakan Erdoğan: "Sıra Nihat'ta"
Başbakan Erdoğan, Kendisinden Altı Zayıfla Sınıf Geçişi İçin Af İsteyen Öğrenciye, "Ben Altı Zayıfla Hiç Sınıf Geçmedim" Cevabı Verdi. Erdoğan, "Emre'yi de Aldınız" Diyen Öğretmene İse "Sıra Nihat'ta" Cevabını Verdi.
Anayasa Mahkemesi Yetkisini Kötüye Kullandı
Anayasa Mahkemesi Yetkisini Kötüye Kullandı
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (Myk) Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Saat 15.15'te Toplandı. AK Parti Olağanüstü Myk Toplantısı Öncesi AKP Manisa Milletvekili ve Meclis Eski Başkanı Bülent...
Gümrük Müşavirleri Ayakta: "İthal Gümrük Müşaviri İstemiyoruz" İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Başkanı Cihangir Onger, Gündemdeki Yasa Taslağı ile Ups, Fedex, Dhl Gibi Uluslar Arası Hızlı..
Seydişehir Polisi Motorsiklet Avına Çıktı
Seydişehir Polisi Motorsiklet Avına Çıktı
Konya'nın Seydişehir İlçesi Hükümet Konağı Önünde Emniyet Birimleri Tarafından Yapılan Denetimlerde, Trafiğe Yasal Olarak Çıkamayan Bir Çok Motorsiklete El Konuldu.
Dışişleri'nden İngiltere ve Gkry Arasında İmzalanan Mutabakat Muhtırasına Tepki Dışişleri Bakanlığı, İngiltere ile Güney Kıbrıs Rum Kesimi arasında Ortak Mutabakat Muhtırası imzalanmasına tep..
Eski TBMM Başkanı Arınç'tan Anayasa Mahkemesi'ne Yaylım Ateşi Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, Anayasa Mahkemesi'nin Başörtüsü Kararının Sonuçları İtibariyle Vahim Bir Karar Olduğunu Belirtere..
15. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali
15. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali
Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen 15. Aspendos Uluslararası Opera ve Bale Festivali, 7 Haziran-3 Temmuz Tarihleri Arasında Antalya'da Sanatseverlerle Buluşuyor.
Bartın'da Kavşak Suyu Tartışması Bartın'da, Bazı Siyasi Parti Temsilcileri ve Bazı Sivil Toplum Örgütleri Tarafından Hema A.ş. Tarafından Yapılan Sondajların Kavşak Suyunu Kirlettiği ve Kaybo..
Eğitim Kampüsü Hayat Buluyor
Eğitim Kampüsü Hayat Buluyor
Baruthane, Kalkanca ve Karasamsun Mahallelerini Kapsayan 43 Dönümlük Alanda Oluşturulan İlkadım Eğitim Kampüsü'nde 24 Derslikli İlköğretim Okulunun İnşaat Çalışmaları Başladı.
Özhasekiden Oksye Girecek Öğrencilere Başarı Temennisi
Özhaseki'den Oks'ye Girecek Öğrencilere Başarı Temennisi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Pazar Günü Oks'ye Girecek 'Gülen Yüzler Deniz Yıldızı' Öğrencilerine Başarı Diledi.
Balıkesirde Çevre Günü Kutlamaları
Balıkesir'de Çevre Günü Kutlamaları
Balıkesir'de Öğrencilerin Daha Temiz Bir Dünya İçin Yürüyüşü ile Başlayan Çevre Haftası Etkinlikleri, Değirmen Boğazı Piknik Alanı'nda Yapılan Çevre Programı ile Devam Etti.
Aydın'da Samanlık Yangını Aydın'ın Kuyucak İlçesinde Çıkan Samanlık Yangınında Bin 500 Kilogram Saman Kül Oldu. Ekmek Yapmak İsterken Komşusunun Samanlığının Yanmasına Neden Olan Kadın, İfade..
Baro Başkanı Mustafa Coşkun, Anaşasanın 10 ve 42. Maddesinin İptali Kararını Değerlendirdi Sivas Baro Başkanı Mustafa Coşkun, Anayasa'nın 10 ve 42. Maddesinin İptali Kararını Değerlendirdi. C..
Cezaevine Kardeşini Ziyarete Gidince Yakalandı Nazilli E Tipi Kapalı Cezaevi'nde Tutuklu Bulunan Kardeşini Ziyarete Gelen Bir Kadın, Arandığının Tespit Edilmesi Üzerine Gözaltına Alındı. Cumh..
Öğrencilerin Umut Veren Buluşları
Öğrencilerin Umut Veren Buluşları
Kahramanmaraş'ta Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Bu Yıl Yedincisi Düzenlenen Metef Fuarı'na Katılan Öğrencilerin Buluşları Gelecek İçin Umut Veriyor.
Sivas'ta Su Kesintisi Sivas Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Sibeski ) Müdürlüğü Tarafında Açp Boruların Polietilen Borularla Değiştirilmesi Çalışmaları Kapsamında Cumartesi Günü Başlay..
Öğrencilerden, Bayanlara Ücretsiz Saç Bakımı ve Makyaj
Öğrencilerden, Bayanlara Ücretsiz Saç Bakımı ve Makyaj
26. Bartın Kültür Sanat Turizm ve Çilek Festivali Etkinlikleri Kapsamında Bartın Kız Meslek Lisesi Öğrencileri Tarafından Bayanlara Ücretsiz Saç Bakımı ve Makyaj Yapıldı.
İlk Kez Görüntülendiler Oktay Kaynarca ile Yaşadıkları İlişkinin Bittiğini Açıklayan Özgü Namal Yeni Sevgilisi Oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile İlk Kez Objektiflere Yakalandı.
Erzurum'da Ekmeğe Zam Erzurum'da Ekmeğin Gramajı Artırılırken, Fiyatına Zam Yapıldı.
Allah'a İngilizce Şükretti Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği'nin (Iata) 64'üncü Yıllık Genel Kurul Toplantısı Türk Hava Yolları'nın Evsahipliğinde İstanbul'da Düzenlendi.
Refüjlere Peyzaj Çalışması
Refüjlere Peyzaj Çalışması
Gümüşhane'de Bağlarbaşı Mahallesi Transit Yol Güzergahında Bulunan Büyük Refüjlerde Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Peyzaj Çalışması Yapıldı.
Tikad Yönetimi Gtoyu Ziyaret Etti
Tikad Yönetimi Gto'yu Ziyaret Etti
Türkiye İş Kadınları Derneği (Tikad) Başkanı Nilüfer Bulut ve Beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Gaziantep Ticaret Odası'nı (Gto) Ziyaret Ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan ile Bir Araya Geldi.
Kahramanmaraşta Gençlik Şöleni
Kahramanmaraş'ta Gençlik Şöleni
Kahramanmaraş'ta 19 Mayıs Lisesi Tarafından Organize Edilen Yıl Sonu Gençlik Şöleni Coşku İçerisinde Geçti.
Saltukovaya İlk Park
Saltukova'ya İlk Park
Zonguldak'ın Çaycuma İlçesine Bağlı Saltukova Beldesinde Yıllar Sonra İlk Çocuk Parkı Yapıldı. Parka Yoğun İlgi Gösteren Çocuklar, Parkın Yetersizliğinden Şikayet Ediyor.
Kuşadasında TOKİ Konutları Tartışması
Kuşadası'nda TOKİ Konutları Tartışması
Kuşadası Belediye Meclisi'nin Haziran Ayı Toplantısında, İlçeye Yapılması Planlanan TOKİ Konutlarının Fizibilitesi İçin Belediye Bütçesinden Ayrılan 2 Milyon YTL'nin İptal Edilmesi Yeni Bir Tartışmaya Neden Oldu....
Mersin Valisi Aksoy: 'Mavi Bayrak Alan Otellerin Sayısı 3 Yıl da 6ya Ulaştı'
Mersin Valisi Aksoy: "Mavi Bayrak Alan Otellerin Sayısı 3 Yıl da 6'ya Ulaştı"
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Mersin'de "Mavi Bayrak" Alan Otel Sayısının 3 Yıl İçinde 6'ya Ulaştığını Söyledi.
İtalya İzmir Konsolosu ve İtalyan Ticaret Merkezi Müdürü Atsoyu Ziyaret Etti
İtalya İzmir Konsolosu ve İtalyan Ticaret Merkezi Müdürü Atso'yu Ziyaret Etti
İtalya İzmir Konsolosu ve İtalyan Ticaret Merkezi Müdürü Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (Atso)'yu Ziyaret Etti.
Şebeke Suyu Kaskinin Kontrolu Altında
Şebeke Suyu Kaski'nin Kontrolu Altında
Kayseri'nin Türkiye ve Avrupa'nın En Kaliteli İçme Suyuna Sahip Olduğunu Belirten Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi (Kaski) Genel Müdürü Ender Batukan, "Şehre Verilen Tüm İçme Suyu Kaynaklarımız 24 Saat Kontrol Altında...
Endonezya'da Dalış Yapan 5 Avrupalı Kayıp Endonezya'ya Giden Fransız, İngiliz ve İsveçli 5 Turist, Flores Adasının Batısında Dalış Yaptıktan Sonra Kayboldu.
ABD'de İşsizlik Oranı Yüzde 5,5'e Yükseldi ABD'de İşsizlik Oranı Geçen Ay, Yüzde 5,5'e Yükseldi.
Diyarbakır'da Oks'ye Hazırlık Öğrencilerinin Moral Buluşması Diyarbakır'ın Kayapınar Belediyesi'ne Bağlı 500 Evler, Peyas ve Huzurevleri Eğitim Destek Evlerinde Eğitim Gören 130 Öğrenci, Haft..
Fenerbahçe'de Nihat Kahveci Defteri Kapandı Fenerbahçe Kulübü, İspanya'nın Villarreal Takımında Forma Giyen Nihat Kahveci İçin Yapılan Transfer Görüşmelerinin Sonuçsuz Kaldığını Açıkladı.
AKPde Kritik Türban Toplantısı
AKP'de Kritik 'Türban' Toplantısı
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Toplandı.
Roberto Carlos: Şampiyon Olamamak Beni Çok Üzdü Fenerbahçe'nin Brezilyalı Yıldızı Roberto Carlos, 2007 -2008 Sezonu ile İlgili Yaptığı Değerlendirmede, 'Şampiyon Olamamak Beni Açıkçası Çok Üz..
Mısır Heyeti Gsoyu Ziyaret Etti
Mısır Heyeti Gso'yu Ziyaret Etti
Mısır'ın Ankara Büyük Elçisi Aleaddin Elhadidi ve Beraberindeki Heyet Gaziantep Sanayi Odası'nı (Gso) Ziyaret Etti.
Bursalı Sporcu Pekinde Ter Akıtacak
Bursalı Sporcu Pekin'de Ter Akıtacak
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün Atleti Yeliz Kurt, 31 Mayıs -1 Haziran Tarihlerinde İzmir'de Yapılan Türkiye Atletizm Şampiyonası'nda Göstermiş Olduğu Başarıdan Dolayı Kulüp Başkanı Muammer Subaşı Tarafından...
Bardakoğlu: Cuma ve Bayram Namazlarına Bayanlar da Gelmeli Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Cuma ve Bayram Namazlarına Bayanların da Gelmesi Gerektiğini Söyledi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10