4 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

4 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Alanyada Öğrenciler Plaj Temizledi
Alanya'da Öğrenciler Plaj Temizledi
Milli Eğitim Bakanlığı ve Deniz Temiz Derneği (Turmepa) İşbirliği ile Bugün Alanya Sahillerinde Yüzlerce Öğrenci Temizlik Yaptı.
Kene Tarafından Isırılan Kadına Gargara Verildi
Kene Tarafından Isırılan Kadına Gargara Verildi
Burdur'un Bucak İlçesi Heybeli Köyü'nde Kene Tarafından Isırılan Kadına Gittiği 3. Doktor Tarafından Gargara ve Ateş Düşürücü İlaçlar Verildi. Kene Tarafından Isırıldığını ve Yüksek Ateşli Olduğunu Söyleyen Kadın Ancak...
Güvenlik Kamerasına Yakalanan Hırsızlık Zanlılarından Biri Diğerine Tokat Attı Pendik'te, Bilgisayar Mağazasına Giren 3 Hırsızlık Zanlısı, Kısa Sürede Bilgisayarları Alarak Kayıplara Karıştı...
Yalovada Çevre Haftasında Deniz de Kara da Temizlendi
Yalova'da Çevre Haftasında Deniz de Kara da Temizlendi
Yalova'da Çevre Haftası Etkinlikleri Kapsamında Cumhuriyet Meydanı'ndan, Yürüyen Köşk'e Kadar Uzanan Sahil Güzergahı Boyunca Gençler Karayı, Denize Dalış Yapan Balık Adamlar da Denizi Temizledi.
Ereğli'de Silahla Yaralama Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, Çıkan Tartışma Sonucunda Bir Kişi Silahla Kolundan Vurularak Yaralandı.
Uyuşturucu Satan 5 Kişi Polisin 'Nergis 35' Operasyonuyla Yakalandı
Uyuşturucu Satan 5 Kişi Polisin "Nergis 35" Operasyonuyla Yakalandı
İstanbul'dan Kuryeler Aracılığıyla Getirdikleri Eroini, İzmir ve Aydın'ın Kuşadası İlçesnde Satmak İstedikleri İleri Sürülen, Aralarında Rus Uyruklu S.s.'nin (Svetlana Satalova) de Bulunduğu 5 Kişi, Polisin "Nergis 35"...
Park Sulamasında Gece Vardiyasına Geçildi
Park Sulamasında Gece Vardiyasına Geçildi
Kuraklığın Artan Etkilerini En Az Hasarla Atlatabilmek İçin Çeşitli Projeler Geliştiren İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bir Taraftan da Su Tasarrufunu Arttırmaya Çalışıyor. Bunun İçin Alınan Önlemlerden Biri de Parklar ve...
Nazilli Kaymakamı Caner Yıldızdan İnternet Kafe Ziyaretleri
Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız'dan İnternet Kafe Ziyaretleri
Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız, İnternet Kafe İşletmecileri ile Geçen Ay Düzenlediği Toplantının Ardından Verdiği Sözü Tutarak İşletmeleri Ziyarete Başladı. Kaymakam Yıldız, Altıntaş Mahallesinde Bulunan İki İnternet...
Minik Nisanur, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Minik Nisanur, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Bahçelievler'de, Okul Bahçesinde Oyun Oynarken Kantine Gelen Komyenetin Ezdiği Minik Nisanur Şanlıer (3), Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi.
Emekli Bürokratlardan Bursa Valisi Harputa Ziyaret
Emekli Bürokratlardan Bursa Valisi Harput'a Ziyaret
Türk İdareciler Derneği Genel Başkanı Saffet Arıkan Bedük ve Dernek Üyeleri, Bursa Valisi Şahabettin Harput'u Makamında Ziyaret Etti.
Görme Engellilere Bilgisayar Kursu
Görme Engellilere Bilgisayar Kursu
Sosyal Riski Azaltma Projesi Kapsamında Halk Eğitim Merkezi Tarafından Açılan Bilgisayar Kurslarında Görme Engelliler, Bilgisayar Kullanmasını Öğreniyor.
Denizlide Öğrenciler Çevre Temizliği Yaptı
Denizli'de Öğrenciler Çevre Temizliği Yaptı
Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Başlatılan Kampanyası Çerçevesinde Denizli'de Öğrenciler, Çevre Temizliği Yaptı.
Lösemi Hastası Çocuklardan Anlamlı Yürüyüş
Lösemi Hastası Çocuklardan Anlamlı Yürüyüş
Kayseri'de 7. Uluslar Arası Lösemililer Haftası Sebebiyle 50 Lösemili Çocuk ve Aileleri, "Lösemiden Korkmuyoruz" Sloganları Atarak Atatürk Stadyum'undan Cumhuriyet Meydanı'na Kadar Yürüyüş Düzenledi.
Kyotoyu İmzalamamız Ülkemiz İçin Faydalı Olacak
'Kyoto'yu İmzalamamız Ülkemiz İçin Faydalı Olacak'
Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu, Kyoto Protokolü'nde 2012 Yılı Sonunu Kadar Türkiye'nin Herhangi Mükellefiyeti Olmadığını Söyledi. Eroğlu, 'Kyoto'da Taraf Olmamızın Kabulü Ülkemiz İçin Faydalı Olacaktır.
İklim Değişimi ve Su Sorunu Konulu Panel Düzenlendi
İklim Değişimi ve Su Sorunu Konulu Panel Düzenlendi
Zonguldak'ta Dünya Çevre Günü Nedeniyle "Küresel İklim Değişimi ve Su Sorunu" Konulu Panel Düzenlendi.
Turhalda Metef Fuarı Açıldı
Turhal'da Metef Fuarı Açıldı
Tokat'ın Turhal İlçesinde Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı(metef), Düzenlenen Bir Törenle Açıldı.
Balıkesirin Ayvalık İlçesinde Öğrenciler, Kentin Sahillerindeki Çöpleri Topladı
Balıkesir'in Ayvalık İlçesinde Öğrenciler, Kentin Sahillerindeki Çöpleri Topladı
Tüm Türkiye Genelini Kapsayan ve "Temiz Sular Temiz Türkiye" Sloganı ile 5 Haziran Dünya Çevre Günü Etkinlikleri Çerçevesinde Düzenlenen Temizlik Kampanyası Kapsamında Balıkesir'in Ayvalık İlçesinde Öğrenciler, Kentin...
Ordu Yağ Sanayinde 2007 Zararı 14 Milyon YTL
Ordu Yağ Sanayi'nde 2007 Zararı 14 Milyon YTL
Ordu Yağ Sanayi Genel Müdür Sedat Murat Bayrak, Ordu Yağ Sanayi'ni 14 Milyon 299 Bin YTL Borçla Devraldıklarını ve Personel Sayısının Fazla Olduğunu Söyledi.
Dünya Çevre Günü
Dünya Çevre Günü
Mersin'de Bir Grup Öğrenci, Milli Eğitim Bakanlığı ve Deniz Temiz Derneği Turmepa Tarafından Düzenlenen "Temiz Sular, Temiz Türkiye" Kampanyası Çerçevesinde, Sahilde Temizlik Yaptı.
Taşburun Köyünün Yolları Yapılıyor
Taşburun Köyünün Yolları Yapılıyor
Karayolları Ekipleri Sakarya'nın Akyazı İlçesine Bağlı Taşburun Köyünün Yollarında Bakım Çalışması Başlattı.
Toptan, Baykal'a Başsağlığı Diledi TBMM Başkanı Köksal Toptan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı Telefonla Arayarak, Gençlik Kolları Genel Sekreteri Ersin Çıldır'ın, Parti Konvoyunda Geçirdiği..
Babam İçin Klarnetçi Oldu Hüsnü Şenlendirici'nin Oğlundan Zehir Gibi Sözler..
Evi Yanan Şahıs Dumandan Zehirlenerek Öldü Zonguldak'ın Çaycuma İlçesinde, Açık Unuttuğu Elektrik Isıtıcısı Nedeniyle Evi Yanan Bir Şahıs, Dumandan Zehirlenerek Hayatını Kaybetti.
Cumhurbaşkanı Gül'ün Japonya Ziyareti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 4 Gün Sürecek Resmi Temasları Kapsamında Geldiği Japonya'da Şaman Dans Gösterisini İzledi.
Baykala Urfada Pankart Şoku
Baykal'a Urfa'da Pankart Şoku
CHP Lideri Deniz Baykal Tarım Kurultayı'nda Konuşma Yaptığı Sırada 2 Kişi, Üzerinde "Türkiye'de Başbakan Olacak 1 Kişi Var, O da Zaten Başbakan" Yazılı Pankart Açtı.
Türk Dil Olimpiyatları Türk Dil Olimpiyatları'nın İzmir'de Düzenlenen Gala Gecesi İçin İzmir'de Bulunan Öğrenciler Gala Programı Öncesi İzmir Valisi Cahit Kıraç'ı Ziyaret Etti. İstanbul ve An..
Başbakan Erdoğan, Yurda Döndü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti'ne Gerçekleştirdiği 1 Günlük Çalışma Ziyaretini Tamamlayarak Yurda Döndü.
Türkçe Olimpiyatları Devam Ediyor
Türkçe Olimpiyatları Devam Ediyor
6. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları Devam Ederken 10 Ülkeden 95 Öğrenci
Kene Fobisi Dağ Yürüyüşünü Engelledi
Kene Fobisi Dağ Yürüyüşünü Engelledi
Samsun'da Bu Yıl 25. Düzenlenecek Olan Geleneksel Kocadağ Doğa Yürüyüşü, Kene Fobisi Yüzünden İptal Edildi.
Nazillide Üniversitelilerden Eylem
Nazilli'de Üniversitelilerden Eylem
Adnan Menderes Üniversitesi (Adü) Nazilli İktisadi İdari Bilimler Fakültesi (İibf) Sümer Kampusu'nun İsabeyli Beldesine Taşınması Kararına Karşı Eylem Düzenleyen Öğrenciler, Kampus Önünde Pankart Açarak Slogan Attılar.
Kiliste 'Temiz Sular,temiz Türkiye Kampanyası'  İçme Suyu Arıtma Tesisinde Başlatıldı
Kilis'te "Temiz Sular,temiz Türkiye Kampanyası" İçme Suyu Arıtma Tesisinde Başlatıldı
Dünya Çevre Günü Etkinlikleri Çerçevesinde Başlatılan "Temiz Sular, Temiz Türkiye" Kampanyası Kilis İçme Suyu Arıtma Tesisinde Başlatıldı.
Hacı Adaylarına Seminer Verildi
Hacı Adaylarına Seminer Verildi
Adıyaman Müftülüğü Tarafından Hacca Gidecek Olan Hacı Adaylarına Seminer Verildi.
Tömerden Şiir Okuma Yarışması
Tömer'den Şiir Okuma Yarışması
Ankara Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Araştırma ve Uygulama Merkezi(tömer) Samsun Şubesi Tarafından '4. Şiir Okuma Yarışması' Düzenlendi.
Thkdan Yoksula Kavurma
Thk'dan Yoksula Kavurma
Türk Hava Kurumu (Thk) İskenderun Şubesi, 1'er Kiloluk 480 Kutu Kavurmayı, Dar Gelirli Vatandaşlara Dağıttı.
Bursa Esnafı, 10 Milyon Ekmeği Yardıma Muhtaç Ailelere Dağıtmayı Hedefliyor
Bursa Esnafı, 10 Milyon Ekmeği Yardıma Muhtaç Ailelere Dağıtmayı Hedefliyor
Bursa'da, Sosyal Yardımlaşma Projeleri' Kapsamında Yürütülen "Bir Ekmek de Alamayanlar İçin Sen Koy Sepete" Kampanyasının İkinci Döneminde, Yılda 10 Milyon Ekmeğin İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırılması Hedefleniyor.
Cumhurbaşkanı Gül, Japonya'da Katıldığı Dans Gösterisinde Büyük İlgi ile Karşılandı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Japon İmparatoru Akihito'nun Davetlisi Olarak Geldiği Japonya'da Kawasaki Şehri..
Düzce Üniversitesi Myo Tanıtıldı
Düzce Üniversitesi Myo Tanıtıldı
Düzce Vali Yardımcısı Osman Demir, Uluslar Arası Alanda Düzce Üniversitesi (Dü) Meslek Yüksek Okulları'nın (Myo) Başarılı Olmasını İstediklerini Belirterek, İlin Geleceğinin Aydınlık Olduğunu Söyledi.
Aydın Barosundan Dinleme Açıklması
Aydın Barosu'ndan Dinleme Açıklması
Aydın Baro Başkanı Sümer Germen; Son Günlerde Gündeme Gelen Dinleme İddialarıyla İlgili Olarak, Anayasa'da Temel Hak ve Hürriyetlerin Düzenlenmiş Olduğunu Hatırlattı. Bu Konudaki İfadelerin Açık Olduğunu İfade Eden...
Çocuk Festivali Başlıyor
Çocuk Festivali Başlıyor
Bursa Merkez Osmangazi Belediyesi Yerel Gündem 21 (Osyeg 21), Genç Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği (Gesiad) ve İl Emniyet Müdürlüğü'nün Ortaklaşa Düzenlediği 'Çocuk Trafik Eğitim Festivali'nin Tanıtım...
AK Parti, Ro Ro Projesine Karşı
AK Parti, Ro Ro Projesine Karşı
Mudanya'da Köy Muhtarlarıyla Bir Araya Gelerek Sorunlarını Dinleyen AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, İlçede Uygulanması Düşünülen Ro -Ro Projesine Karşı Olduklarını Söyledi.
Tarımda Destekleme Projesi Çiftçilere Anlatıldı
Tarımda Destekleme Projesi Çiftçilere Anlatıldı
Isparta Tarım İl Müdürlüğü Destekleme Şubesi'nden Gelen Arzu Ergene, Adnan Demiralay ve Mehmet Tunç Tarafından, Kırsal Kalkınma Yatırımları Desteklenmesi Programı'na (Kkydp) Yönelik Projeler Anlatıldı.
Özhasekiden Kayseri Evleri Brifingi
Özhaseki'den Kayseri Evleri Brifingi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Düzenlediği Görsel Brifingle, Tamamlanma Aşamasına Gelen Tarihi Kayseri Evleri'nin Restorasyon Çalışmaları Hakkında Bilgiler Verdi.
Afyonkarahisar'da 'Türkçe Olimpiyatları Şenlikleri' Yapılacak 110 Ülkenin Katıldığı 6. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları İçin Türkiye'de Bulunan Yabancı Öğrencilerden Bir Kısmı Afyonkarahisar..
Lefke Avrupa Üniversitesi Heyetinden Başkan Yeloğluna Ziyaret
Lefke Avrupa Üniversitesi Heyetinden Başkan Yeloğlu'na Ziyaret
Lefke Avrupa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Rıza Büyükuslu ve Üniversite Yetkilileri, Antakya Belediye Başkanı Mehmet Yeloğluna'nu Ziyaret Etti.
AK Partili Akten: 'Doğru Bilgi Olmadan Yazılan Yazı ve Söylemler AK Partiyi Yıpratmaya Yetmeyecek'
AK Parti'li Akten: "Doğru Bilgi Olmadan Yazılan Yazı ve Söylemler AK Parti'yi Yıpratmaya Yetmeyecek"
Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) Giresun İl Başkanı Ayhan Akten, Parti Binasında Bir Basın Toplantısı Düzenleyerek Gündeme İlişkin Açıklamalarda Bulundu.
Senirkentte Bu Yıl Kutsal Topraklara Gidecek Hacı Adaylarına Bilgi Verildi
Senirkent'te Bu Yıl Kutsal Topraklara Gidecek Hacı Adaylarına Bilgi Verildi
Isparta'nın Senirkent İlçesinden Bu Yıl Kutsal Topraklara Gidecek Hacı Adaylarına Bilgi Verildi. Senirkent ve Uluborlu İlçelerinden Bu Yıl Hacca Gidecek Hacı Adaylarına Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali...
Okul Yararına Kermes Düzenlendi
Okul Yararına Kermes Düzenlendi
Fehime Güleç Okul Aile Birliği Tarafından Okul Yararına Düzenlenen Kermes Büyük İlgi Gördü. Kermesin Açılışında Minik Bir Öğrencinin Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman'a Türk Bayrağı Hediye Etmesi, Şişman'ı...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10