30 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

30 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
(Saat 20.30'a Kadar Ambargoludur) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hükümet Olarak Daha İlk Günden Türkiye'yi Her İki Yılda, Üç Yılda Bir Krize Sürükleyen Bu İstikrarsızlık, Güvensizlik Zeminini..
Pasok Milletvekili Dolyos: CHP, Klasik Sosyal Demokrat Bir Parti Değil" Sosyalist Enternasyonal'in 23. Genel Kurul Toplantısı Yunanistan'ın Başkenti Atina'da Başladı. 100 Ülkeden 140 Partiye ..
CHPli Vekilden Hesap Savunması
CHP'li Vekilden Hesap Savunması
CHP Balıkesir Milletvekili Ergün Aydoğan, Anayasa Mahkemesi'nin İncelemesini Tamamladığı Hesaplardaki Paranın Partinin Parası Olduğunu, Yaşanan Sorunun Muhasebe Tekniğinden Kaynaklandığını İleri Sürdü.
Kuzey Kutbu 2070de Tamamen Eriyecek
Kuzey Kutbu 2070'de Tamamen Eriyecek
Rusya Parlamentosu Alt Kanadı Duma, Bilim Adamlarına Kuzey Kutup Bölgesi ile İlgili Bir Rapor Hazırlattı. İşte Rapordan Sonuçlar.
Diyarbakır'da Kene Vakası Diyarbakır'ın Ergani İlçesinde Kene Isırması Sonucu Hastaneye Başvuran ve Yapılan Tetkiklerde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka)
Amca Çocukları Denizde Boğuldu (1) Denize Yüzmek İçin Giren İki Amca Çocuğu Boğularak Öldü. Bugün Öğle Saatlerinde Tekirdağ'ın Altınova Mahallesinde Serinlemek İçin Denize Giren Amca Çocuklar..
Aracını Satmak İsteyenin Evinden Bile Çıkmasına Gerek Yok
Aracını Satmak İsteyenin Evinden Bile Çıkmasına Gerek Yok
İkinci El Otomotiv Sektörünün En Büyük İsmi Dod'un Genel Müdürü İlhami Eksin ile Hem İkinci El Pazarını Hem de Şirketin Gelişim Sürecini Konuştuk. Röportaj Üç Gün Boyunca Devam Edecek...
Almanların Euro 2008 Üzüntüsü
Almanların Euro 2008 Üzüntüsü
Muğla'nın Bodrum İlçesinde Tatillerini Geçiren Bir Gurup Alman Turist, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Final Karşılaşmasında, Ülke Takımlarının İspanya'ya Mağlup Olmasının Üzüntüsünü Yaşadı.
MHP Genel Sekreteri Paçacı'nın Babasının Cenazesi Toprağa Verildi MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı'nın, Dün 85 Yaşında Vefat Eden Babası Asım Paçacı'nın Cenazesi Ankara'da Toprağa Verildi.
Aziziye, Balkan Matematik Olimpiyatından 2 Altın, 1 Gümüş Madalya ile Döndü
Aziziye, Balkan Matematik Olimpiyatı'ndan 2 Altın, 1 Gümüş Madalya ile Döndü
Erzurum Özel Aziziye Eğitim Kurumları Öğrencileri, 12. Genç Balkan Matematik Olimpiyatları'ndan 2 Altın, 1 Gümüş Madalya ile Döndü.
Çok Fazla Gücümüz Var
'Çok Fazla Gücümüz Var'
Başbakan ve Aynı Zamanda Ülkenin En Büyük Partisinin Genel Başkanı 'Mecliste Çok Fazla Gücümüz Var' Diye Yakındı.
TBMM Başkanı Toptan'ın Emekliler Haftası Mesajı TBMM Başkanı Köksal Toptan, Emeklilerin Sağlıklı, Huzurlu ve Ekonomik Kaygılardan Uzak Bir Hayat Sürmelerini Arzuladıklarını Bildirdi.
Madımak Olayı, 15. Yıl Dönümünde Bursada da Anılacak
Madımak Olayı, 15. Yıl Dönümünde Bursa'da da Anılacak
Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Bursa Şube Başkanı Davut Türkoğlu, Madımak Olaylarının 15. Yıl Dönümünde Bursa'da Geniş Katılımlı Anma Töreni Düzenleneceğini Söyledi.
Yarın AB Dönem Başkanı
Yarın AB Dönem Başkanı
Türkiye'nin AB Üyeliğine En Fazla Karşı Çıkan Fransa Yarın AB Dönem Başkanlığını Devralıyor.
Balık Sevdası Tutkuya Dönüştü Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisi İlyas Aykaç'ın Yurtta Kendisine Hediye Edilen Akvaryum ile Başlayan Balık Sevdası, Tutkuya Dönüştü. Hızla Çoğalan Balıklarına Bak..
Mobilya Atölyesinin Ayrı Bölümlerinde Farklı Saatlerde İki Kez Yangın Çıktı
Mobilya Atölyesinin Ayrı Bölümlerinde Farklı Saatlerde İki Kez Yangın Çıktı
Düzce Bostanyeri Mahallesi'nde Bulunan Bir Mobilya Atölyesinde Aynı Gece İçinde Meydana Gelen İki Yangın İtfaiyecilere Yoğun Bir Gece Mesaisi Yaşattı.
Persona Non Grata (İstenmeyen Adam)
Persona Non Grata (İstenmeyen Adam)
'Fiili Livata' ile Suçlandı, Soluğu Türk Büyükelçilinde Aldı. Tüm Dünya Olayı İlgiyle İzledi. Çünkü İlk Kez Böyle Bir Suçlamayla Bir Elçiliğe Sığınan Oldu. Malezya Muhalefet Lideri, Türkiye'den Gelen 'Çık' Talebinden...
Küpelide Büyük Operasyon
Küpeli'de Büyük Operasyon
Güvenlik Güçleri, Küpeli Dağı'nda PKK'lıların Bulunabileceği Alanları Bombalıyor. Dağın Yüksek Kesimlerinden Dumanlar Yükseliyor.
İzmir Körfezi'ni Kurtaracak Proje İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Dokuz Eylül Üniversitesi (Deü) Deniz Bilimleri ve Teknoloji Enstitüsü ile Birlikte Yürüttüğü "İzmir Körfezi'nin Temizlenmesi ..
Karayollarından İtfaiyeye Trajikomik Uygulama
Karayolları'ndan İtfaiyeye Trajikomik Uygulama
Tem Otoyoluna Girmek Durumunda Kalan İtfaiye Ekiplerinin Giriş Çıkışlarda Para Ödeme Zorunluluğu İlginç Durumlara Neden Oluyor.
Naomi Aşk Tatilinde.. Ünlü Model Naomı Campbell, Bir Süredir Birlikte Olduğu Sevgilisi Marcus Elıas'la St. Tpopez'de Tatil Yaparken Objektiflere Yakalandı..
Hem Suçlu, Hem Güçlü AKP'li Karabük Belediye Başkanı Hüseyin Erer, Geçen Cuma Günü Konuşmasında Hükümeti ve AKP'nin Enerji Politikasını Eleştirdiği İçin Konuşmasına Müdahale Ettiği ve Sahnede..
Enver İbrahim: Kendi İrademle Ayrılıyorum Malezya'da Muhalefet Lideri Enver İbrahim, Dün Sığındığı Türkiye Büyükelçiliğinden Bugün Kendi İradesiyle Ayrıldığını Söyledi.
Ecevitin DSPyi Nazmi Kavasoğluna Emanet Ettiği İddia Edildi
Ecevit'in DSP'yi Nazmi Kavasoğlu'na Emanet Ettiği İddia Edildi
Eski Başbakan ve DSP'yle İsmi Özdeşleşen Genel Başkan Bülent Ecevit'in Yıllar Önce Almanya'da Katıldığı Bir Programda Nazmi Kavasoğlu'na DSP'yi Emanet Ettiği İleri Sürülüyor. Yıllar Sonra Ortaya Çıkan, Ecevit'le...
Zam Haberini Duyunca Kendi Sayaçlarının Numarasını Alıp Dedaşa Koştular
Zam Haberini Duyunca Kendi Sayaçlarının Numarasını Alıp Dedaş'a Koştular
Mardin'in Midyat İlçesinde Elektriğe Zam Yapılacağı Haberini Duyan Vatandaşlar, Aylardır Bakılmayan Sayaçlarının Son Endeksini Alarak Dicle Elektrik Dağıtım A.ş.'nin (Dedaş) Veznelerine Koştu. Uzun Süredir Sayaçlarına...
Suşehri'nde Açık İlköğretim ve Lise Kayıtları Sivas'ın Suşehri İlçesinde €˜açık İlköğretim Okulu' İçin Yapılacak Müracaatların Bugün Sona Ereceği Bildirildi.
Bolulular Tarkan'ı Bekliyor Bolu'da Bu Yıl 2.'si Düzenlenecek Olan Beyaz Et Festivali İçin Hazırlıklar Devam Ediyor.
Kıbrıs Güzelyurtta Manisa Şöleni
Kıbrıs Güzelyurt'ta Manisa Şöleni
Manisa Belediyesi Öncülüğünde Manisa Ticaret Borsası, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Mesob) ile Manisayı Mesiri Tanıtma ve Turizm Derneği İşbirliğinde Kardeş Şehir Güzelyurt'ta Gerçekleştirilen Portakal...
Gaziantepte Patent Hakları İhlali
Gaziantep'te Patent Hakları İhlali
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Tarafından Yapılan Çalışmada, Marka ve Patent Hakkı İhlali Yaptıkları Gerekçesiyle 10 Kişi Gözaltına Alındı.
Eczaneler Mersin'dekepenk Kapatıyor Mersin Eczacılar Odası Başkanı Hüseyin Şimşek, Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türk Eczacılar Birliği Arasında Yapılan 2008 Yılı İlaç Alım Protokolü Görüşmelerin..
Sigara Alma Kavgasında 1 Kişi Bıçakla Yaralandı Eskişehir'de 'Sigara Alma' Yüzünden Çıkan Kavgada Bir Şahıs Bıçakla Yaralandı.
Çin'deki Depremden Dolayı 372 Bin Kişi İşsiz Kaldı Çin'in Sichuan Eyaletinde 12 Mayısta Meydana Gelen 8.0 Büyüklüğündeki Depremden Dolayı 372 Bin Şehirlinin İşsiz Kaldığı Açıklandı.
Etik Komitenin CHP'ye İlişkin Kararı Yok Sosyalist Enternasyonal Etik Komitesinin CHP'ye İlişkin Herhangi Bir Karar Almadığı Öğrenildi.
Aydınspor İç Transfere Hız Verdi
Aydınspor İç Transfere Hız Verdi
Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) 3. Lig 3. Grup Takımlarından Aydınspor'da Geçtiğimiz Hafta Başlayan İç ve Dış Transfer Çalışmaları Büyük Bir Hızla Devam Ediyor.
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig Takımlarından Diyarbakırspor'un Maçlarını Oynadığı Atatürk Stadı'nın Zemini ve Tribünlerinin Lige Hazır Olduğunu Bildirildi.
"Nükleer Konusunda Keşke İsrail'le Boy Ölçüşebilseydik" Suriye Dışişleri Bakanı Velid El Muallim, "Nükleer Silah Konusunda Keşke İsrail'le Boy Ölçüşebilseydik" Dedi.
Konyaspor Transferlerde Daha Titiz Olacak Transfer Döneminde Bugüne Kadar 12 Oyuncuyla Sözleşme İmzalayan Konyaspor, Bundan Sonraki Transferlerinde Daha Titiz Davranmayı Planlıyor.
Kabotaj'ın Kutlandığı 82. Yılda Aliağa, Denizcilik Üssü Oldu Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, Aliağa'nın Mevcut ve Yeni Yapılamakta Olan İskeleler, Tekne İmalat, Tersane ve Kuzey Ege ..
THY ve Onur Aır İlk 100'de İş Dergisi Fortune Tarafından Hazırlanan "Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi" Çalışmasında İlk 100'e Havacılık Sektöründen Sadece THY ve Onur Air Girdi.
Engelliler Çalışma Grubunun Çözüm Önerileri
Engelliler Çalışma Grubunun Çözüm Önerileri
Gaziantep Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu Başkanı Ramazan Taşkın, Özürlü Sorununun; Özürlülerin Gereksinimlerinin Sağlanması Biçiminde Tanımlanması Yerine, İnsan Gereksinimlerinin Sağlanması Biçiminde Ele Alınması...
Halk Plajında Denize Giren Şahıs Boğuldu Bursa'nın Gemlik İlçesi Kurşunlu Beldesindeki Halk Plajında Denize Giren Bir Kişi Boğuldu.
Bursaspor 2 Brezilyalı Oyuncuyla Daha Anlaşmaya Vardı
Bursaspor 2 Brezilyalı Oyuncuyla Daha Anlaşmaya Vardı
Turkcell Super Lig'e Yaptığı Transferlerle Güçlü Bir Takım Olarak Girmeyi Hedefleyen Bursaspor Bir Süredir İki Brezilyalı Oyuncuyu Daha Renklerine Bağladı. Brezilyalı Oyuncular ile Marmaris'te Görüşerek Anlaşan Başkan...
Kütahya'da Hırsızlık Kütahya'da 2 Ayrı Düğünde 2 Kişinin Çantaları Çalındı.
Bakım Yaptığı Elektrik Direğinden Düşerek Öldü Konya'da Elektrik Direklerinin Bakımını Yapan Bir Kişi, Emniyet Kemeriyle Çıktığı Direkten Kemerinin Kopması Sonucu Düşerek Hayatını Kaybetti.
Erzurumlu Öğrencilerin Balkan Olimpiyatı Başarısı
Erzurumlu Öğrencilerin Balkan Olimpiyatı Başarısı
Özel Aziziye Eğitim Kurumları Öğrencileri Katıldıkları Balkan Matematik Olimpiyatı'ndan 2 Altın 1 Gümüş Madalya ile Döndü.
Milan, Vanlı İnşaat Ustasının Oğlunu Bekliyor...
Milan, Vanlı İnşaat Ustasının Oğlunu Bekliyor...
Yetenekli Öğrencilerin Futbola Kazandırılması Amacıyla Eski Futbolcu Tanju Çolak'ın Girişimiyle İstanbul'a Gelen İtalyan Kulübü Ac Milan, Düzenlediği 'Ac Milan Junior Camp' İsimli Kampanyada Vanlı 11 Yaşındaki Öğrenciyi...
Malatyaspor Genç Oyuncu Seçmesi Yapacak Malatyaspor, Altyapıyı Güçlendirmek İçin Genç Oyuncu Seçmeleri Yapacak. Seçmeler, 5 -6 -7 Temmuz 2008 Tarihleri Arası Orduzu Pınarbaşı Nurettin Soykan ..
Arkadaşını Ziyarete Gidince Yakayı Ele Verdi Arkadaşını Ziyarete Gidince Yakayı Ele Verdi
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10