3 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

3 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yunanistan'da İlk Homoseksüel Düğünü Yunanistan'da İlk Defa Homoseksüeller Arasında Nikah Yapıldı.
KKTC Dışişleri Bakanı Avcı'dan Kıbrıs Rum Kesiminde Başlayan"argonaftis" Tatbikatına Tepki KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Turgay Avcı, Ada'da Gerginliğe Yol Açmamak Adına Yapıla..
Kars'ta Son Bir Yıl İçinde 5 Milyon Fidan Dikildi Kars'ın Sarıkamış Orman İşletme Müdürü Sayım Çakır, Son Bir Yıl İçinde İl Genelinde 5 Milyon Fidan Diktirdiklerini Açıkladı.
"1. Mıss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması" 31 Temmuz'da Yapılacak Kıbrıs Genç Tv ile Cyprus Paparazzi'nin Organizasyonluğunda Bu Yıl 1'incisi Yapılacak "Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması", ..
Hindistan'a Gidecek Arkadaşına Kına Yakacak Çağla Şıkel Düğün Hazırlıklarıyla Bizzat Kendisi İlgileniyor
İşte İstanbul'da denize Girilebilecek alanlar İl Sağlık Müdürlüğü Sadece 83 Noktaya Geçer Not Verdi
AKP Kapatılırsa Siyasi Tablo Nasıl Olur AKP'nin Kapatılması Halinde Türkiye Nasıl Bir Siyasi Tabloyla Karşı Karşıya Kalacak?
Enflasyon Rakamları Çift Hane Tüik, Bu Yıl Mayıs Ayında, Tüketici Fiyatlarının Yüzde 1,49, Üretici fiyatlarının Yüzde 2,12 Arttığını Açıkladı.
Erkan Mumcu Hastanede Tedavi Altında Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Hastaneye Yattı.
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın "Müslümanlar Baskı Altında" Sözlerine Tepki Göstererek, "Acaba Bunu Söyleyenlerin Kafalarındaki İslam ..
Amasyada Duble Yol Çalışmaları
Amasya'da Duble Yol Çalışmaları
Amasya Genelinde Bölünmüş Yol Çalışması Yapılması Gereken, Daha Önceden İhalesi Yapılmamış Toplam 115 Kilometrelik Yol, İl Özel İdare Genel Sekreterliği Tarafından Yapılıyor.
İsmet Sezginden Büyükerşene Ziyaret
İsmet Sezgin'den Büyükerşen'e Ziyaret
Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmet Sezgin, Büyükşehir Belediye Başkanı Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i Ziyaret Etti.
İpsiz Recep Tv Dizisi Oluyor Türkiye Radyo Televizyonu (TRT) Tarafından Rizeli Kuva-yi Milliye Kahramanı İpsiz Recep'in Hayatı 13 Bölümden Oluşacak Bir Dizi ile Anlatılacak.
Melikgazi Belediyesinden Eğitime Destek
Melikgazi Belediyesi'nden Eğitime Destek
Kayseri'de Melikgazi Belediyesi Tarafından İnşa Edilecek 3 Katlı ve 24 Derslikli Okulun Yapımı İçin Kayseri Valiliği ile Protokol Anlaşması İmzalandı.
7 Ülkenin Çocukları Side'de Türkiye'de, Geleneksel Olarak Uluslararası Çocuk Şenliği Düzenleyen Tek Belediye Olan Side Belediyesi, Bu Yıl Beşincisini Gerçekleştirdiği Çocuk Şenliğiyle Side'ni..
Bayrak Ana Sarıkamış'ta Bayrak Ana Olarak Tanınan Gemlikli Şair ve Yazar Şadiye Bingöl, Kars'ın Sarıkamış Kaymakamı Rahmi Köse'yi Makamında Ziyaret Ederek, Gelibolu Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'..
Van'da Miting Hazırlığı Van'da Bazı Dernek ve Sendikaların, 'Özgür ve Demokratik Bir Türkiye İçin Emekçiler Van'a Yürüyor' Adında Bir Miting Düzenleyeceği Açıklandı.
Pelikanlar Yuva Yaptıkları Balıkçı Kayığına Kimseyi Yaklaştırmıyor Fethiye İlçesi Kordonboyu'nda Bir Balıkçı Kayığında Yuva Yapan İki Pelikan İlgi Odağı Oldu.
Tıkanan Kanallardan Yayılan Kötü Kokuya Esnaftan Tepki
Tıkanan Kanallardan Yayılan Kötü Kokuya Esnaftan Tepki
Bingöl'ün Genç İlçesinde Kar ve Yağmur Sularının Aktığı Kanalların Tıkanması Sonucu Biriken Atıklardan Çevreye Yayılan Kötü Koku Esnafın Tepkisine Neden Oldu.
Çorum'da Kene Endişesi Çorum'da Bir Gün Arayla 2 Kişinin Kene Isırması Sonucu Bulaşan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığına Yakalanarak Hayatını Kaybetmesi Paniğe Neden Oldu
Selülitlere Portakal Kabuğu Yağı Alternatif Tıpla Zayıflama Alanında Çalışmaları Bulunan ve Şifalı Bitkilerle Kilo Verme, Yağları Eritme Konusunda Uzman Olan Dr. Elif Güveloğlu, Bu Sorunla S..
Yabancı Transferini Kapattık
'Yabancı Transferini Kapattık'
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Tomas Zafotocny ile Yabancı Transferini Kapattıklarını, Yerli Bir Futbolcu Daha Alıp Sezona Güçlü Bir Kadro ile Gireceklerini Söyledi.
İşte Mayıs Enflasyonu
İşte Mayıs Enflasyonu
Türkiye İstatistik Kurumu, Bu Yılın Mayıs Ayında Tüketici Fiyatları Endeksinin Yüzde 1,49, Üretici Fiyatları Endeksinin Yüzde 2,12 Arttığını Açıkladı.
Dolar 1,2320, Avro 1,9000 YTL'den Günü Tamamladı İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2320 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,9000 YTL Oldu.
Borsa Günlük Bazda % 0,82 Değer Kazandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 0,82 Değer Kazandı.
Sisad Başkanı Sezgin Aydın, Sanayicileri Her Türlü İmkanın Sunulduğu Sinopta Yatırım Yapmaya Davet Etti
Sisad Başkanı Sezgin Aydın, Sanayicileri Her Türlü İmkanın Sunulduğu Sinop'ta Yatırım Yapmaya Davet Etti
Sinop Sanayici ve İşadamları Derneği (Sisad) Başkanı Sezgin Aydın, Sinop'un Ulaşım Noktasındaki Sorunlarının Ortadan Kalkacağını Belirterek, Sanayicileri Her Türlü İmkânın Sunulduğu Sinop'ta Yatırım Yapmaya Davet Etti.
Dolar 1,2320 YTL, Avro 1,9000 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2320 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,9000 YTL Oldu.
Borsa, Günü 330.58 Puanlık Artışla 40.451,73 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü 330.58 Puanlık Artışla 40.451,73 Puandan Tamamladı.
Borsa Günlük Bazda Yüzde 0,82 Değer Kazandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 0,82 Değer Kazandı.
Arnavutluk, Amc'deki Hisselerini Satışa Çıkardı Arnavutluk'ta Hükümet, Amc Cep Telefonu Şirketinde Sahip Olduğu Yüzde 12.5'luk Hisse Payını Özelleştirmek İçin Prosedürleri Resmen Başlattı.
İkinci Stalin Öldü Sovyetler Birliği'nin İkinci Stalin'i Olarak Bilinen Eski Komünist Parti Leningrad Bölge Birinci Sekreteri Grigori Romanov 86 Yaşında Hayatını Kaybetti. Sovyetler Birliği'n..
Hatay 1 Milyon Turist Bekliyor
Hatay 1 Milyon Turist Bekliyor
Hatay Genç İşadamları Derneği Başkanı Aykut Özbuğday, Hatay Havaalanı'nın Açılmasıyla Şehirde Gözle Görülür Bir Turist Artışı Yaşandığını Söyledi.
Palandöken Dünya Çocuklarını Ağırladı
Palandöken Dünya Çocuklarını Ağırladı
Türkçe Olimpiyatları'nın Özel Gala Programı İçin Erzurum'a Gelen 18 Ülkenin Çocukları Palandöken Dağı'na Çıkarak Kartopu Oynadı. Afrikalı Çocuklar İlk Kez Karda Oynamanın Heyecanını Yaşadı.
Şehit Binbaşının Babası: 'Vatan Sağ Olsun, Allah Yattığı Yerde Utandırmasın'
Şehit Binbaşının Babası: "Vatan Sağ Olsun, Allah Yattığı Yerde Utandırmasın"
Van'dan Hakkâri'ye Askeri Personel Taşıyan Bir Minibüsün Devrilmesi Sonucu Meydana Gelen Kazada Şehit Olan Binbaşı Fikret Aksungur'un Haberi Ailesini Yasa Boğdu. Şehit Binbaşının Babası, "3 Oğlum Var Orduda Görev Yapan....
Kene Çorum'da Can Almaya Devam Ediyor Kene Çorum'da Can Almaya Devam Ediyor. Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Şüphesiyle Tedav..
Gazeteci Serdar Turgut, Köylüye Tazminat Ödeyecek
Gazeteci Serdar Turgut, Köylüye Tazminat Ödeyecek
Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Başyazarı Serdar Turgut, 15 Şubat 2006 Tarihinde Kaleme Aldığı 'Köylülük Meselesi Üzerine' Başlıklı Yazısı Nedeniyle Bursa Karacabeyli Bir Vatandaşa Tazminat Ödemeye Mahkum Oldu.
Boluda Nakliyeciler Arasında Yol Kavgası: 1i Ağır 2 Yaralı
Bolu'da Nakliyeciler Arasında Yol Kavgası: 1'i Ağır 2 Yaralı
Bolu'da, Nakliyeciler Arasında Çıkan Demirli Sopalı Kavgada Biri Ağır 2 Kişi Yaralandı.
950 Gram Ağırlığındaki Bebek Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor
950 Gram Ağırlığındaki Bebek Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor
Muğla'nın Fethiye İlçesinde Erken Doğum Sonrasında Dünyaya Gelen 950 Gram Ağırlığında 40 Santimetre Boyundaki Parmak Bebek Hayatta Kalma Mücadelesi Veriyor.
CHP Genel Başkanı Baykal, 'No' Yerine 'Yes'e Kuşku ile Bakıyor CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Önder Sav'ın Yanlışlıkla Telefonun 'No' Tuşu Yerine 'Yes' Tuşuna Basarak Dinlendiği Açıklamaları..
Türkiyenin Tanınmış Aileleri, Tarihi İshakpaşa Sarayında Buluştu
Türkiye'nin Tanınmış Aileleri, Tarihi İshakpaşa Sarayı'nda Buluştu
Türkiye'nin Tanınmış ve Zengin Ailelerine Mensup 22 Bayan, İçkale Şirketler Grubu Onursal Başkanı Nadire İçkale Rehberliğinde Ağrı Doğubayazıt Kaymakamı Cemalettin Demircioğlu'nun Davetlisi Olarak Doğubayazıt'a Geldi.
Alanya'da İkisi Emniyet Eski Mensubu Olmak Üzere 3 Kişi 'Nitelikli Yağma' Suçundan Tutuklandı Antalya'nın Alanya İlçesinde İkisi Emniyet Eski Mensubu Olmak Üzere 3 Kişi Nitelikli Yağma Suçund..
Mavi Gözlü Dev Anıldı
Mavi Gözlü Dev Anıldı
Dünyaca Ünlü Şair Nazım Hikmet Ran, Ölümünün 45'inci Yıl Dönümünde Moskova'daki Mezarı Başında Düzenlenen Törenle Anıldı.
Bakan Yıldırım: "Yasa Dışı Dinlemeyi Önlemek Mümkün Değil" Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Yasa Dışı Dinlemeyi Önlemenin İmkanı Bulunmadığını Belirterek, Türkiye'de de Yok, Dünyanın Hiçbir ..
Genin Gözü Rüzgar Enerjisinde
Ge'nin Gözü Rüzgar Enerjisinde
Ge Türkiye ve Güney Batı Asya Genel Müdürü Kürşat Özkan, Rüzgar Enerjisinin Ge'nin Önemli Bir Faaliyet Alanı Olacağını Söyledi.
Mayıs Ayında Üfe Yüzde 2,12, Tüfe Yüzde 1,49 Oranında Arttı Türkiye İstatiktik Kurumu'nun Açıkladığı Verilere Göre Mayıs Ayında Üretici Fiyatları (Üfe) Yüzde 2.12, Tüketici Fiyatları (Tüfe) 1..
Müzedeki Uzaylı
Müzedeki Uzaylı
ABD'nin Roswell Kasabası Yakınına Düştüğü Söylenen Ufo'dan Çıkan Uzaylının Modeli Onbinleri Çekti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10