3 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

3 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sarıgölde Öğretmenlere İlk Yardım Eğitimi
Sarıgöl'de Öğretmenlere İlk Yardım Eğitimi
Manisa'nın Sarıgöl İlçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe ve Köy Okullarında Görev Yapan Öğretmenlere Yönelik İlk Yardım Eğitimi Kursu Açtı.
Belediye Başkanları Vali Atayı Ziyaret Etti
Belediye Başkanları Vali Ata'yı Ziyaret Etti
Kocaeli'nden Gelen Bazı Belediye Başkanları Zonguldak Valisi Erdal Ata'yı Ziyaret Etti.
Zico: "Yoluma Avrupa'da Devam Edeceğim" Geçen Hafta Sonuna Kadar Fenerbahçe ile İmza Aşamasına Gelen Zico, Aziz Yıldırım'ın Fbtv'de Kendisi Hakkında Yaptığı Açıklamaların Ardından Rest Çekti.
Gaziantep'te, "Suriye Ekonomisi ve Karşılıklı İşbirliği Olanakları" Konulu Bilgilendirme Toplantısı Düzenlenecek Gaziantep'te "Suriye Ekonomisi ve Karşılıklı İşbirliği Olanakları" Konulu Bir ..
Beşiktaş, Ekrem Dağ ile Görüşüyor Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.ş, Gaziantepsporlu Ekrem Dağ ve Kulübüyle Transfer Görüşmelerine Başlandığını İstanbul Menkul Kıymetler Borsa..
Lise Damında Toplu Namaz Adana'da Fatih Terim Lisesi Öğrencileri Ders Saatinde İbadet Ediyor
"İstihbarat Daire Başkanı Tarikatçı" Baykal, Başbakan'ın Emriyle 5 Bin Kişinin Ülkeyi Dinledini Öne Sürdü
Rusya'nın Yaş Sebze ve Meyve Konusundaki Kararı, İhracatçıları Şok Etti Rusya'nın Türkiye'den İthal Edilen Meyve ve Sebzelerin Aşırı Derecede Zirai İlaç İçerdiği Gerekçesi ile 7 Haziran'dan İ..
Baykal: Türkiye'ye Dışarıda Hakareti Sindiremiyorum CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 'Türkiye'nin Bakanlarının, Dışarıda Ülkeye Hakaret Etmelerini, Saygısızlık Yapmalarını İçine Sindiremediğin..
Türkiye Finans Katılım Bankası Mardin Şubesi Hizmete Açıldı
Türkiye Finans Katılım Bankası Mardin Şubesi Hizmete Açıldı
Türkiye Finans Katılım Bankası Mardin Şubesi Törenle Hizmete Açıldı.
"NATO, Yeni Tehditlere Hazırlıklı Olmalı" NATO Genel Sekreteri Jaap de Hoop Scheffer, İttifakın Küresel Isınma, Enerji Açığı ve Nükleer Teknolojilerin Yaygınlaşması Nedeniyle Oluşacak Tehditl..
Ergani Devlet Hastanesi Temizlik İhalesinde Kavga Çıktı Diyarbakır'ın Ergani Devlet Hastanesi İçin Yapılan Temizlik İhalesinden Sonra Kavga Çıktığı Bildirildi. İhalenin Yapıldığı Ergani Devle..
Komşusunu Kurtarayım Derken Kendisi Hayatını Kaybetti Denizli'nin Çameli İlçesinde, Egsoz Dumanından Etkilenen Komşusuna Yardım Etmek İsteyen Bir Kişi, Zehirlenerek Hayatını Kaybetti.
Monalisada Esrar Bulundu
Monalisa'da Esrar Bulundu
Turgutlu'da, Picasso'nun Meşhur Monalisa Tablosunun Değiştirilmiş Halinin Arkasında Esrar Bulundu. "Esrarkeş Monoliza" İsimli Tablonun Arkasında Ele Geçirilen 1 Kg Esrara El Koyuldu.
Ardahan Lisesi Öğrencilerinin Tiyatro Gösterisi Büyük İlgi Gördü
Ardahan Lisesi Öğrencilerinin Tiyatro Gösterisi Büyük İlgi Gördü
Ardahan'da Lise Öğrencilerinin Yıl Sonu Nedeniyle Düzenlediği Tiyatro Gösterisi Büyük İlgi Gördü.
Hasankeyf İçin Batman Eksenli Yeni Bir Oluşum Oluşturuluyor
Hasankeyf İçin Batman Eksenli Yeni Bir Oluşum Oluşturuluyor
Ilısu Barajı Suları Altında Kalma Tehlikesi Bulunan Hasankeyf'e Giden DTP Batman Milletvekilleri Bengi Yıldız, Ayla Akat Ata ve Batman Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan ile Bir Grup Hasankeyf Gönüllüsü, Kale Başında...
Trabzonspor Gökhan Ünal Transferini Bitirdi Trabzonspor, Kayserispor'un Golcü Oyuncusu Gökhan Ünal'ın Transferini Bitirdi.
Hijyen Tutkusu Seksi Öldürüyor
Hijyen Tutkusu Seksi Öldürüyor
Araştırma ABD'de Yapıldı. Giderek Daha Çok Kadın İçin Hijyenin Bir Tutku Halini Aldığı Ortaya Çıktı.
Gaziantepte Kaçak Sigara Operasyonu
Gaziantep'te Kaçak Sigara Operasyonu
Gaziantep'te 13 Bin 400 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Elazığlı Tekvandocular Madalya ile Döndü Malatya'da 28-31 Mayıs Tarihlerinde Yapılan, Yıldızlar Türkiye Tekvando Şampiyonası'na Katılan Elazığlı Sporcular Bir Altın, Bir de Bronz Madalya Kaza..
Telkoder:elektronik Haberleşme Yasa Tasarısı Yeniden Ele Alınmalı Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği (Telkoder) TBMM'de Görüşülen Elektronik Haberleşme Kanunu (Ehk) Tasarısındaki ..
Tatlıca Şelaleleri Turist Bekliyor
Tatlıca Şelaleleri Turist Bekliyor
Sinop'un Erfelek İlçesinde İrili Ufaklı 28 Şelaleden Oluşan Tatlıca Şelaleleri Doğal Güzellikleriyle Yöreyi Gezen Ziyaretçilerin İlgisini Çekiyor.
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Eden Boluspor'da Yönetim Kurulu, Gelecek Sezon İçin Bilet Fiyatlarını Açıkladı. Geçtiğimiz Yıla Oranla Bilet Fiyatlarının Zamlandığı Görüldü.
Şehitkamil Belediyesi, 'Asfaltsız Yol Kalmayacak' Sloganıyla Çalışmalarını Sürdürüyor
Şehitkamil Belediyesi, "Asfaltsız Yol Kalmayacak" Sloganıyla Çalışmalarını Sürdürüyor
Gaziantep Merkez Şehitkamil Belediye Başkanı Metin Özkarslı, Mahalle Statüsüne Geçen 16 Köyün Yollarını Asfaltlamaya Başladıklarını ve Bu Yaz Tamamını Bitireceklerini Söyledi.
Öğrenciler, Oks Provası Yaptı
Öğrenciler, Oks Provası Yaptı
Trabzon Alparslan İlköğretim Okulu ve Gülbaharhatun İlköğretim Okulu, Öğrencilerine Ortaöğretim Kurumlar Sınavı (Oks) Provası Yaptırdı.
General Electrıc, 90 Milyar Dolarlık Türkiye Enerji Pazarında Önemli Oyuncu Olmak İstiyor Çevreci Yatırımlar ve Enerji Projeleri Kapsamında Türkiye'de Gelecek 20 Yılı Kapsayan Dönemde 90 Mily..
Fortis ve Yapı Kredi, Kredi Kartında İşbirliğini Hayata Geçirdi Fortis ve Yapı Kredi Bankası'nın Yürüttüğü Ortak Çalışma Tamamlanarak Fortis İdeal Kart, Fortis Worldcard'a Dönüştü.
Scheffer NATO'yla Diğer Küresel Aktörler Arasında İş Birliği Olması Gerektiğini Söyledi NATO Genel Sekreteri Jaap de Hoop Scheffer, NATO'yla Avrupa Birliği ve Diğer Küresel Aktörler Arasında ..
Miniklerden Çevre Kirliliğine Davullu Tepki Osmangazi Belediyesi Gönüllü Çevre Ekibi, Çevre Kirliliğine Tepki Göstermek ve Çevreyi Kirletenleri Uyarmak İçin Vatandaşlara Davulla Seslendi.
Şırnak'ta Tam Teçhizatlı Asker Sevkıyatı Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Tarafından Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Olarak Şırnak'ın Besta Dereler Bölgesinde Sürdürülen Operasyonlara Destek İçin Ta..
Virüslü Keneleri Yaban Domuzlarının Yaydığı İddiası Kenelerden Geçen Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığını Yaban Domuzlarının Yaydığı İddia Eden Zile Belediye Başkanı Murat Ayvalıoğlu..
Doğu Anadolu'nun Suyu Kaynak ve Kuyulardan Doğu Anadolu Bölgesi'nin İçme Suyunun Kaynak ve Kuyulardan Sağlandığı Belirlendi. Bölgede Bir Yılda 384 Milyon 718 Bin Metreküp Suyun Evlere İçme Su..
Katılımcı Demokrat Muhasebeci Mali Müşavirler Grubu, Balıkesir Smmmo Yönetimine Adaylıklarını Açıkladı
Katılımcı Demokrat Muhasebeci Mali Müşavirler Grubu, Balıkesir Smmmo Yönetimine Adaylıklarını Açıkladı
Katılımcı Demokrat Muhasebeci ve Mali Müşavirler Grubu, Balıkesir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nın 10. Dönem Yönetimine Adaylıklarını Açıkladı.
Manisa Belediye Meclisi Yeni Komisyonları Seçti Manisa Belediye Meclis Toplantısı'nda Yerel Seçimlere Kadar Görev Yapacak Olan Komisyonların Seçimi Yapıldı.
Aliağada Kemal Harman Adına Futbol Turnuvası
Aliağa'da Kemal Harman Adına Futbol Turnuvası
İzmir'in Aliağa İlçesi'nde 2001 Yılında Bir Trafik Kazası Sonucu Yaşamını Yitiren Aliağa Belediyespor Yıldız Takımı Oyuncusu Kemal Harman'ın Adı Beş Yıldır Futbol Turnuvasıyla Yaşatılıyor. Aliağa Belediyespor...
Liseye Atatürk Büstü
Liseye Atatürk Büstü
Adana'da, Taş Köprü Lions Kulübü Tarafından Seyhan Anadolu Lisesi'ne Yaptırılan Atatürk Büstünün Açılışı Törenle Gerçekleştirildi.
Amerikalılar Türkçe Öğreniyor ABD'den Gelen Öğrenciler Balıkesir'in Havran Belediye Başkanı Levent Gökalp'i Ziyaret Ettiler.
Trabzonspor Transfere Doymuyor
Trabzonspor Transfere Doymuyor
Transfer Çalışmalarını Sürdüren Trabzonspor, Kayserisporlu Gökhan Ünal ile Anlaştı.
Kütahya Valisi Müteahhitlerle Toplantı Yaptı Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Kamu Kurum ve Kuruluşlarla İş Yapan Müteahhitlerle 'Durum Değerlendirmesi' Yaptığı Bildirildi.
Bolu'da Kene Vakaları Artıyor Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, Son İki Ayda 250 Kişiyi Kene Isırdığını, Bunlardan Bir Kişinin Hayatını Kaybettiğini Söyledi.
Selçuklu Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Selçuklu Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Konya'nın Merkez Selçuklu İlçe Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı.
Euro 2008 Öncesi Yapılan Doping Kontrolleri Temiz Çıktı Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nden (UEFA) Yapılan Açıklamada, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'ne Katılacak 16 Milli Tak..
Ceyhun Gülselam ve Kaleci Yakup Trabzonspor Müzesini Gezdi
Ceyhun Gülselam ve Kaleci Yakup Trabzonspor Müzesini Gezdi
Bordo-mavililerin Yeni Transferleri Ceyhun Gülselam ve Yukup Bugün Trabzonspor Müzesini Gezdi.
Mourınho Inter'in Başında İlk Basın Toplantısını Yaptı İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) Şampiyonu Inter'in Yeni Teknik Direktörü Jose Mourinho, İtalyan Ekibiyle Resmi Sözleşme İmzaladıkta..
Tff Başkanı Doğan: " Euro 2008'de En Çok Taraftar Bizde Olacak" Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Dünyanın Değişik Yerlerinden İnsanların Kalbinin Euro 2008'de Türkiye İçin Atacağını Be..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10