29 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

29 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Malezya'nın Eski Başbakanı Enver İbrahim, Türk Büyükelçiliği'ne Sığındı Malezya'nın Eski Başbakanlarından Enver İbrahim'in, Güvenlik Nedenlerinden Dolayı Başkent Kuala Lumpur'daki Türk Büyüke..
'İsrailin Bize Saldırıcak Durumda Değil'
"İsrail'in Bize Saldırıcak Durumda Değil"
İran Dışişleri Bakanı Muttaki, İsrail'in İran'a Saldıracak Durumda Olduğuna İnanmadığını Söyledi. Muttaki, "Bu Tür Bir Hareketin Sonuçlanının Ne Olacağını Çok İyi Biliyorlar" Diye Konuştu.
Mesut Barzani, Kaddafi'nin Davetlisi Olarak Libya'da Irak'ın Kuzeyinde Bölgesel Kürt Yönetiminin Başkanı Mesut Barzani, Libya Devlet Başkanı Muammer Kaddafi'nin Resmi Davetlisi Olarak Libya'y..
Ayvalık -Midilli Arasında Yolcu Taşımacılığı Yapan 2 Türk Feribotu Serbest
Ayvalık -Midilli Arasında Yolcu Taşımacılığı Yapan 2 Türk Feribotu Serbest
Ayvalık -Midilli Arasında Yolcu Taşımacılığı Yapan Jale Tur Firmasına Ait 'Zehra Jale' Adlı Feribot ile 'Jale' İsimli Feribot Yunan Yetkililer Tarafından Bağlı Olduğu Midilli'de Serbest Bırakıldı. Balıkesir'in Ayvalık...
Fırın Kurusu, Son Yıllarda Üreticisinin Yüzünü Güldürmeye Başladı
'Fırın Kurusu', Son Yıllarda Üreticisinin Yüzünü Güldürmeye Başladı
Kelkit Vadisi'nin Suşehri ve Çevresine Has Bir Tüketim Maddesi Olarak Ortaya Çıkan "Fırın Kurusu", Son Yıllarda Üreticisinin Yüzünü Güldürmeye Başladı.
Kadirli'de Alacak -Verecek Kavgası: 1 Ölü Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Alacak Verecek Meselesi Yüzünden Çıkan Kavgada Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Büyükşehirlerde Kene ve Haşereye Karşın Yoğun Mücadele Ankara Büyükşehir Belediyesi Kene ve Haşereye Karşı İlaçlama Çalışmalarını Yoğun Bir Şekilde Sürdürüyor. Etkin Mücadele 452 Mahalle, 56 ..
Sosyalist Enternasyonal Yerine Dut Festivalinde
Sosyalist Enternasyonal Yerine 'Dut Festivali'nde
Baykal'ın, Sosyalist Enternasyonal Toplantısına Katılmayacağı Öğrenildi. Atina'daki Toplantıya Katılmaktan Vazgeçen Deniz Baykal, Ankara'nın Ayaş İlçesinde Düzenlenen 'Dut Festivali'ne Katıldı.
Kocaelispor, Dusan Andejelkoviç ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı
Kocaelispor, Dusan Andejelkoviç ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı
Kocaelispor, 2. Yabancı Oyuncusu Dusan Andjelkovic ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Tff 3. Lig Tff 3. Lig 1. Grubu'ndaki Diyarbakır Temsilcisi Olan Kayapınar Belediyespor, Yeni Sezonda Güçlü Bir Kadro Oluşturmak İçin Çalışıyor.
Meclis "Fazla Mesaisi"nin İlk Haftasında da Yoğun AKP'nin Kapatma Davası Sonuçlanana Kadar Meclis'i Çalıştırma Kararlılığı Sürerken, Meclis Temmuz'un İlk Haftasında da Yoğun Bir Mesai Yapacak..
Başkent'te Kene Paniği Başkent'te, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı Virüsü Kaptığı Şüphesiyle Bir Kişi Hastaneye Başvurdu. Yatağında Bulduğu Keneyi Bardak İçerisine Koyan Şahıs, Ke..
Mersin Polisinden Sigara Kaçakçılarına Darbe Mersin Polisinin 3 İlde Düzenlediği Operasyonlarda Yurt Dışından Kaçak Olarak Getirildiği Belirlenen 118 Bin 822 Paket Sigara Ele Geçirildi. Olayl..
Manyas'ta 2 Yankesici Bayan Suçüstü Yakalandı Balıkesir'in Manyas İlçesinde Yankesicilik Yapan 2 Kadın, Polis Ekipleri Tarafından Suçüstü Yakalandı.
Avustralyalı Kardinal, Papa'dan "Cinsel İstismara" Değinmesini İstedi Avustralyalı Katolik Lider George Pell, Papa 16. Benedict'in Önümüzdeki Ay Sidney'e Yapacağı Ziyarette, "Sübyancı Papazla..
Devlet Bakanı Tüzmen'in Bağdat Temasları Türk İşadamları ile Birlikte Bir Dizi Temasta Bulunmak Üzere Irak'ın Başkenti Bağdat'a Gelen Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Şu Sıralar Irak Petrol Bakan..
Batmanda 3 Yıllık Nişanlı Çift Devlet Desteğiyle Evlendi
Batman'da 3 Yıllık Nişanlı Çift Devlet Desteğiyle Evlendi
Batman'da 3 Yıl Nişanlı Kalan ve Maddi İmkansızlıklar Yüzünden Evlenemeyen Genç Çift, Kamu Kurum ve Kuruluşlarından İmece Usulü Toplanan Para ile Evlenip Dünya Evine Girdi.
Hisarcıklıoğlu, İşadamlarının Japon Pazarına Yönelmesini İstedi
Hisarcıklıoğlu, İşadamlarının Japon Pazarına Yönelmesini İstedi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Avrupa Birliği'nde Haksız Rekabet Olduğunu, Türk İşadamlarının Dünyanın En Zor Pazarı Olan Japonya'ya Yönelmesi Gerektiğini Belirtti.
Astımlı Oğlunu Balla Tedavi Etti Zonguldak'ın Gökçebey İlçesinde Öğretmenlik Yapan Erdal Satuk, Doktorların İyileştiremediği Alerjik Astım Hastası Oğlunu Kestane Balı Yedirerek Tedavi Ettiğin..
Köpüklü Yaz Eğlencesinin Diğer Yüzü Muğla'nın Marmaris İlçesinde Tatil Yapan Turistler, Eğlendikleri Köpük Partilerinde Bazen Çile Çekiyor.
Alkollü Gencin İntiharı Komşularıyla Kavga Ettikten Sonra Balkondan Kendini Boşluğa Bıraktı
Lunaparkta Facia 17 Yaşındaki Çocuk, Yasak Bölgeye Girdi, Lunapark Treni Çocuğa Tam Hızla Çarptı. Kafası Kopan Çocuk, Feci Şekilde Can Verdi
Genelkurmay'dan Taraf'a Sert Açıklama! ?tsk, Organize ve Menfur Bir Saldırıyla Karşı Karşıya?
Ünlü Profesörün Deprem İsyanı... 'Deprem Raporu Sunduk Ne Başbakan İlgilendi Ne Mgk!'
Batman Emniyet Müdürlüğünde Terfi Heyecanı
Batman Emniyet Müdürlüğü'nde Terfi Heyecanı
Batman Emniyet Müdürlüğü'nde Terfi Heyecanı Yaşandı. İlde Görev Süreleri Dolan ve Bir Üst Rütbeye Terfi Eden Polis, Komser, Başkomser ve Emniyet Amirleri İçin Polis Evi'nde Bir Tören Düzenlendi.
Eğitimciler Evde Tatil Yapıyorlar
Eğitimciler Evde Tatil Yapıyorlar
Türk Eğitim -Sen'in Yaptırdığı Araştırmaya Göre, Eğitimcilerin Yüzde 42'si Tatilini Memleketinde, Yüzde 42'si de Evinde Geçiriyor.
Trabzonda Tarihi Yazan Gazeteler
Trabzon'da Tarihi Yazan Gazeteler
Trabzon'da İlk Gazete 1869 Yılında Zamanın Valisi Esat Muhlis Paşa Tarafından Çıkartılırken, Bugüne Kadar Farklı İsim Altında 60 Gazete Yayınlandı.
Özel Güvenlik İş Kapısı Oldu
Özel Güvenlik İş Kapısı Oldu
Adapazarı'nda Polis Bölgesinde Toplam 289 Kuruluşta 897 Özel Güvenlik Personeli Görev Yapıyor. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Çıktığı 2004 Yılından Beri Adapazarı'nda Toplam 3 Bin 450 Kişi Özel...
Zabıta Kontrolünde Pilav Dağıtımı
Zabıta Kontrolünde Pilav Dağıtımı
İzmit'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 87. Yıldönümünde, Büyükşehir Belediyesi Tarafından Her Yıl Düzenlenen Geleneksel Pilav Dağıtımı, Bu Yıl Zabıta Eşliğinde Yapıldı.
'İran Suriye ile Birlik Kurmayın, Masaya Oturalım'
"İran Suriye ile Birlik Kurmayın, Masaya Oturalım"
Terör Örgütü PKK'nın Lider Kadrosunda ve ABD'nin Arananlar Listesinde Bulunan Murat Karayılan, Türkiye'yi "İran ve Suriye ile Kürt Karşıtı Bir Birlik Kurmak Yerine Örgütle Görüşmeye" Çağırdı.
Bakan Tüzmen Bağdat'ta Temaslarına Başladı Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, Beraberindeki İşadamları ile Birlikte Geldiği Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Resmi Temaslara Başladı..
İmece Usulü Düğün
İmece Usulü Düğün
Batman'da Ekonomik Nedenlerden Dolayı 3 Yıldır Evlenemeyen Nişanlı Çiftin Yardımına Vali'nin Eşi Yetişti. Genç Çift, Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışanların Desteği ile Evlendirildi.
Tarihi Yarımadada Göçük Uyarısı Kuyumcukent İşletme A.ş (Kiaş) Genel Müdürü M. Kemal Karaaslan, Eminönü'nde Faaliyet Gösteren Mücevher ve Diğer Üretim Atölyelerinin, Çok Kuvvetli Asidik ve Ba..
Vergi Borçlarını Ödemeyenler Teşhir Edilecek
Vergi Borçlarını Ödemeyenler Teşhir Edilecek
Maliye Bakanlığı, 2007 Yılı Sonunda Vadesi Geçtiği Halde 30 Haziran'a Kadar Ödenmeyen 150 Bin YTL ve Üzerindeki Vergi Borçlarını, 15 Temmuz -15 Ağustos Tarihleri Arasında İlan Edecek.
ATO'dan "Yemek Firmaları" Raporu Resmi Kuruluşlara Yemek Üreten Sanayicilerin, Gıda Fiyatlarındaki Artış Nedeniyle Yüzde 20 -30 Düzeyinde Zarar Ettiği İleri Sürüldü.
Palandöken: Alarm Zilleri Çalmaya Başladı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 'Veresiye Defterinin Kabarması, Rafların Boşalmasıyla Her Yerde..
Suç Örgütünün Kaçak Sigaraları Beton Mikseri ile Tırın Gizli Bölmelerinde Ele Geçirildi
Suç Örgütünün Kaçak Sigaraları Beton Mikseri ile Tır'ın Gizli Bölmelerinde Ele Geçirildi
Mersin, Batman ve Niğde'de Düzenlenen "Katran -33" Kod Adlı Operasyonda 118 Bin 822 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Hastalıkta Tıbbi İmkanları Kullanın Halk Sağlığı ve İç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Emin Dinççağ, Modern Tıbbın Gelişmesiyle Daha İyi Bir Hayat ve Daha Çok Mutluluğun Mümkün Olduğunu, Ancak Bu ..
Yunusların Gösterisi Büyüledi Sarıyer Açıklarında Bir Yunus Sürüsü, Adeta Mini Bir Şov Yaptı. Denizde Zıplayan Yunusları İzleyen Vatandaşlar, Fotoğraf Çekmeyi de İhmal Etmedi.
Kocaeli'nde Sahne Alan Mahsun Kırmızıgül, Ezilme Tehlikesi Geçirdi İzmit'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu Etkinlerinde Kocaeli Fuarı Güneş Sahnesi'nde Konser Veren Ünlü Sanatçı Mahsun Kırmızıgü..
Bursa'da Deprem Bursa'nın Gemlik İlçesinde 3,7 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
En Pahalı Türk Filmi Cem Yılmaz'ın A.r.o.g Filmi, Yüksek Maliyetli Bütçesiyle Türk Sinema Tarihinin En Pahalı Filmi Olacak. Aralık'ta Vizyona Girecek Filmin Set Fotoğrafları Bile Güldürmeyi B..
Akyazı İlçe Hıfzıssıhha Toplantısı, Kaymakam Yapıcı Başkanlığında Yapıldı
Akyazı İlçe Hıfzıssıhha Toplantısı, Kaymakam Yapıcı Başkanlığında Yapıldı
Sakarya'nın Akyazı İlçesinde Hıfzıssıhha Toplantısı, Kaymakam Mehmet Yapıcı Başkanlığında Yapıldı.
Kapatılan Depin Eski Milletvekili Orhan Doğan Cizrede Anıldı
Kapatılan Dep'in Eski Milletvekili Orhan Doğan Cizre'de Anıldı
Ağrı'da Bir Festivalde Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Kapatılan Dep'in Eski Milletvekili Orhan Doğan Ölümünün Birinci Yıldönümünde Şırnak'ın Cizre İlçesinde Düzenlenen Farklı Etkinliklerle Anılıyor.
Cizrede Berfin Yoksullukla Mücadele Derneği Kuruldu
Cizrede 'Berfin Yoksullukla Mücadele Derneği' Kuruldu
Şırnak'ın Cizre İlçesinde Kurulan 'Berfin Yoksullukla Mücadele Derneği' Düzenlenen Törenle Hizmete Girdi.
Karpuz Üreticisine Tat Vermedi
Karpuz Üreticisine Tat Vermedi
Türkiye'nin En Önemli Sebze ve Meyve Üretim Merkezleri Arasında Yer Alan Aydın'da Geçtiğimiz Yıllarda Üreticinin Yüzünü Güldüren Karpuz Bu Yıl Yetiştirenlere Tat Vermedi. Ürün Kalitesi Gayet İyi Olmasına Rağmen Üretilen...
Van Gölü Kıyısında Kitap Okuma Keyfi
Van Gölü Kıyısında Kitap Okuma Keyfi
Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Çeşitli Batı İllerinden Van'a Gelen Çocuklar, Edremit İlçe Kaymakamlığı Tarafından Başlatılan 'Okuma Şenliği' Etkinliğine Katıldılar.
Alkolü Fazla Kaçırınca Kaldırımda Sızdı Muğla'nın Marmaris İlçesinde Alkolü Fazla Kaçıran Bir Şahıs, Kaldırımda Sızdı.
Atom Bombası Taşıyan Uçak İngiltere Semalarında... İngiliz Daily Mail Gazetesi, Uzmanlara Olası Bir Terör Saldırısının Nasıl Gerçekleşeceğini Sordu.
Lunaparkta Facia
Lunaparkta Facia
17 Yaşındaki Çocuk, Yasak Bölgeye Girdi, Lunapark Treni Çocuğa Tam Hızla Çarptı. Kafası Kopan Çocuk, Feci Şekilde Can Verdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10