28 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

28 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Afganistan'da Bir İngiliz Askeri Öldü Afganistan'da Devriye Gezen Bir İngiliz Askeri, Aracının Devrilmesi Sonucu Hayatını Kaybetti.
ABD Güçleri Selahattin Emniyet Müdürü'nü Tutukladı Irak'taki Amerikan Güçlerinin, Selahaddin Şehri Emniyet Müdürü Mahmud İdvan'ı Tutukladığı Bildirildi.
İsveçte Telekulak Kanununa Büyük Tepki
İsveç'te Telekulak Kanununa Büyük Tepki
Halk Arasında "Telekulak Kanunu" Olarak Adlandırılan Yasayı Kabul Eden 4 Partiden Kurulu Sağ Hükümet, İsveç Halkından Büyük Tepki Aldı.
İran Saldırı Tehdidini Ciddiye Alıyor İran Devrim Muhafızları Genel Komutanı Tuğgeneral Muhammed Ali Caferi, İran'a Askeri Bir Saldırı Tehdidinin Eskiye Göre Daha "Ciddi" Olduğunu Söyledi.
Irak'ta Bir Azeri Askeri Öldü Irak'ta ABD Önderliğindeki Koalisyonda Görev Yapan Bir Azeri Askerinin Öldüğü Bildirildi.
AK Parti Grup Başkan Vekili Canikli: 'CHP, Muhalefette İken Usulsüzlük Yaparsa, İktidara Geldiğinde Neler Yapar'
AK Parti Grup Başkan Vekili Canikli: "CHP, Muhalefette İken Usulsüzlük Yaparsa, İktidara Geldiğinde Neler Yapar"
AK Parti Grup Başkan Vekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Anayasa Mahkemesi'nin CHP'nin Usulsüzlük Yaptığına Dair Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunmasının, İbretlik Bir Hadise Olduğunu Söyledi.
DSP Lideri Sezer Mersinde
DSP Lideri Sezer Mersin'de
DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Rahşan Ecevit ile Aralarında Bazı Görüş Ayrılıkları Olabileceğini Belirterek, "Rahşan Ecevit Bizim Büyüğümüz. Biz İşimizi En İyi Şekilde Yapıyoruz, Yapacağız. Öyle İstifa Falan Söz Konusu...
Zimbabve'ye Karşı Sert Önlemler Geliyor ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, ABD ve İngiltere'nin Zimbabve Hükümetine Karşı Sert Önlemler Çağrısında Bulunulan Bir Karar Tasarısını BM Güvenl..
Rice Sığır Eti İçin Güney Kore'ye Gitti ABD Dışişleri Bakanı Condolezza Rice, Güney Korelilerin İthalatına Yeniden Başlanmasına Tepki Gösterdiği Amerikan Sığır Etiğinin Güvenli Olduğunu Belir..
'Bana Yardım Edin' Drum Projesi Kapsamında, Sortie'de Önceki Akşam Yaşar Sahneye Çıktı.
Gurbetçilerden, Geçtikleri Ülkelerden Çorba Parası Diye Rüşvet Alınıyor Avrupa Ülkelerinden Türkiye'ye Gelen Gurbetçi Vatandaşlardan Yolda Çorba Parası Adı Altında Rüşvet Alınıyor.
İzmir'deki Balkan Göçmenleri Dördüncü Federasyonu Kuruyor Balkanlar'dan Türkiye'ye Göç Eden Soydaşlarını Biraraya Getirmek, Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Problemlerine Çözüm Bulmak Amacıyla İz..
DSP Lideri Sezer: "İstifa Etmem Söz Konusu Değil" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, "Rahşan Ecevit'le ya da Başkalarıyla Zaman Zaman Farklı Düşüncelerimiz Olabilir Bu Doğal. Ama Biz İşimizi İyi Y..
Galatasaray'da Lıncoln Hala Yok Galatasaray, Yeni Sezon Hazırlıklarını Yaptığı Antrenmanla Sürdürürken, Brezilyalı Futbolcu Cassio Lincoln, Antrenmanların Başlangıcından Bu Yana 4 Gün Geçmesi..
CHP'den Mali Denetim Önlemi CHP Grup Başkanvekili Hakkı Süha Okay, Anayasa Mahkemesi'nin Partinin Mali Denetimine İlişkin Kararının Ardından, Partisinin Bundan Sonraki Süreçte Kayıtlarını Kam..
Bodrum'daki Orman Yangını Kontrol Altında Bodrum'a Bağlı Mumcular Beldesi Pınarlıbelen Mevkisinde Çıkan Orman Yangını Kontrol Altına Alındı.
Siemens Firması 17 Bin 200 Çalışanını İşten Çıkaracak Alman Şirketler Grubu Siemens, General Electric Gibi Rakip Firmalarla 'Daha İyi Rekabet Edebilmek' İçin Dünya Çapında 17 Bin 200 Çalışanı..
Futbolda Avrupa'nın En Büyüğü Yarın Belli Oluyor 13. Futbol Şampiyonası'nın Finali Yarın Almanya ile İspanya Arasında Oynanacak ve Futbolda Avrupa'nın En Büyüğü Belli Olacak.
Amerikan Senatosu Mandela'yı Terör Listesinden Çıkardı Amerikan Senatosu, Güney Afrika Cumhuriyeti'nin İlk Siyahi Devlet Başkanı Olan Nelson Mandela ile Partisi Afrika Ulusal Kongresini (Anc)..
Dp Salihli İlçe Başkanlığına Yunus Akkoç Getirildi
Dp Salihli İlçe Başkanlığı'na Yunus Akkoç Getirildi
Manisa'nın Salihli İlçesinde Demokrat Parti (Dp) İlçe Başkanlığı Görevine Yunus Akkoç Atandı.
Van Belediyesinin Kestiği Ağaçlar Tepkilere Neden Oldu
Van Belediyesi'nin Kestiği Ağaçlar Tepkilere Neden Oldu
Van Belediyesi'nin, Şehir Parkı Yenileme Çalışmaları Kapsamında Kestiği Ağaçlar Tepkilere Neden Oldu.
Galatasaray'da Yeni Sezon Hazırlıkları.... Iüügalatasaray, Bu Sabah Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahasında Basın ve Taraftara Kapalı Olarak Yaptığı Tek Antrenmanıyla Sü..
Adıyaman Belediye Başkanı Büyükaslan Kayseride
Adıyaman Belediye Başkanı Büyükaslan Kayseri'de
Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, Kayserili Sanayicileri, İllerine Yatırım Yapmaları İçin Davet Etti.
Türk Eğitim-sen'den Genelge Tepkisi Türk Eğitim-sen Sinop Şubesi Başkanı Turgay Şen, Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Yönetici Atama Yönetmenliğinin Uygulanması Konusunda Yayınlanan Genelgey..
Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Tarsusta
Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Tarsus'ta
Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı İsmet Yılmaz, Mersin'in Tarsus İlçesinde Tarihi Yerleri Gezip, İnceledi.
Temsa Ürettiği 100 Araçtan 72sini İhraç Ediyor
Temsa Ürettiği 100 Araçtan 72'sini İhraç Ediyor
Temsa Global A.ş. Genel Müdürü Mehmet Buldurgan, Türkiye'nin Otobüs Üretiminde Avrupa'da Birinci Sırada Olduğunu Temsa'nın da Ürettiği 100 Araçtan 72'sini İhraç Ettiğini Söyledi.
Kül Filminin Çekimleri Kağızmanda Başladı
'Kül' Filminin Çekimleri Kağızman'da Başladı
Avrupa Gezici Filmleri Festivali Kapsamında Kars'ta Bu Sene Üçüncüsü Düzenlenecek Olan 'Uluslararası Altın Kaz Film Festivali'nde Gösterime Girecek 'Kül' İsimli Kısa Metrajlı Sinema Filminin Çekimleri Kağızman'da...
Şanlıurfa'da '1. Gap Sinema Günleri'ne Yoğun İlgi Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Şanlıurfa Belediyesi İşbirliğinde Organize Edilen '1. Gap Türk Sinema Günleri' Devam Ediyor. Şair Nabi Kültür..
Diyarbakırda Güneşli ve Sıcak Hava Vatandaşa Şemsiye Açtırdı
Diyarbakır'da Güneşli ve Sıcak Hava Vatandaşa Şemsiye Açtırdı
Hava Sıcaklığının Mevsim Normallerinin Üzerinde Seyrettiği Diyarbakır'da, Vatandaşlar Güneşten Korunmak İçin Şemsiye Kullanıyor.
Sudan'da Küçük Uçak Düştü: 7 Ölü Sudan'ın Güneyinde Düşen Küçük Bir Uçaktaki 7 Kişi Hayatını Kaybetti. Sivil Havacılık Kurumu, Kazada Bir Kişinin Kurtulduğunu Açıkladı.
Petrol Fiyatları, Amerikan Havayollarını Kesintiye Zorladı Artan Petrol Fiyatlarından Olumsuz Etkilenen Amerikan Havayolu Şirketleri, İç ve Dış Uçuşlarda Daha Fazla Kesinti Yapmayı Planlıyor...
Mersinde Eksik Gramajlı Ekmek Üreten 4 Fırına Ceza
Mersin'de Eksik Gramajlı Ekmek Üreten 4 Fırına Ceza
Mersin'de Eksik Gramajlı Ekmek Ürettiği Belirlenen 4 Fırına Para Cezası Uygulandı.
Şehitkamil Belediyesi Tarafından Düzenlenen Geleneksel Dama Turnuvası Başladı
Şehitkamil Belediyesi Tarafından Düzenlenen Geleneksel Dama Turnuvası Başladı
Gaziantep Merkez Şehitkamil Belediyesi Tarafından Düzenlenen Geleneksel Dama Turnuvasının 3.'sü Başladı.
Gazüde Mezuniyet Sevinci
Gazü'de Mezuniyet Sevinci
Gaziantep Üniversitesi (Gazü)'nde 2007 -2008 Eğitim -Öğretim Dönemi Mezunları Diplomalarını Düzenlenen Törenle Aldı.
Sivil Savunmayı En Çok Boğulma Vakaları Meşgul Ediyor Yaz Aylarında Sivil Savunma Ekipleri En Çok Boğulmalara Müdahale Ediyor. 15 Ana Başlıkta Görev Yapan Sivil Savunma Mesaisinin Yüzde 37'si..
Alanyurt Belediye Başkanı Habib Özdede Tahliye Edildi
Alanyurt Belediye Başkanı Habib Özdede Tahliye Edildi
Bursa'nın İnegöl İlçesi Alanyurt Beldesindeki Yolsuzluk İddialarıyla İlgili Tutuklanan Belediye Başkanı Habib Özdede ile Fen İşleri Müdürü Üst Mahkemeye Yapılan İtiraz Üzerine Tahliye Edildi.
Yunanlıların Oltasına Takılan Carettayı Kurtarmak İçin Türkler Seferber Oldu
Yunanlıların Oltasına Takılan Carettayı Kurtarmak İçin Türkler Seferber Oldu
Kaşlı Tekneciler, Kaş Limanı Çıkışında Bir Caretta (Deniz Kaplumbağası) Buldu. Carettanın Boğazında Kılıç Balığı Avlamak İçin Kullanılan Baragede Adlı Bir Kancanın Takılı Olduğunu Gören Kaşlı Tekneciler Hayvanı Kıyıya...
Samsunda Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Yaralandı
Samsun'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Yaralandı
Samsun'un Hançerli Mahallesi 100. Yıl Bulvarında Yaya Geçidinden Karşıdan Karşıya Geçmek İsteyen İsmail B. İsimli Vatandaşa, Mehmet G. İdaresindeki 55 Bf 840 Plakalı Otomobil Çarptı. Dikkatsizlik Sonucu Meydana Gelen...
CHP Eski Genel Saymanı Atalay Kendini Savundu Anayasa Mahkemesi'nin CHP'nin Hesaplarında 1 Milyon YTL'lik Usulsüzlük Tespit Etmesinin Ardından Gözlerin Çevrildiği Partinin Eski Genel Saymanla..
Şebnem Kontrol Etti! Bodrum Tatiline Devam Eden Pınar Altuğ, Hamileliğinin Sevincini Dostlarıyla Paylaşıyor.
Şanlıurfada Sıcaklar Güreşçileri Olumsuz Etkiliyor
Şanlıurfa'da Sıcaklar Güreşçileri Olumsuz Etkiliyor
Türkiye Güreş Federasyonu Tarafından Düzenlenen "14-15 Yaş Minik Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası"nda Sporcular Sıcaklardan Olumsuz Yönde Etkilendi. Şanlıurfa'nın Sıcaklarına Dayanamayan Sporcular,...
Burak Yılmaz, Fenerbahçe'de Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, Golcü Oyuncu Burak Yılmaz'ın Fenerbahçe'ye Transfer Olduğunu Açıkladı.
Galatasaray Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor Galatasaray, Yeni Sezon Hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Basın ve Taraftara Kapalı Olarak Yapılan Tek Antrenmanla Sürdürdü.
22 - 28 Haziran Haftasında Beş Yeni Ürün Tüketicilerle Buluştu
22 - 28 Haziran Haftasında Beş Yeni Ürün Tüketicilerle Buluştu
22-28 Haziran Haftasında Beş Yeni Ürün Piyasaya Çıktı.
Hakkari'de Hain Pusu: 1 Yaralı Hakkari'nin Şemdinli İlçesi Kırsal Kesimine PKK Terör Örgütü Tarafından Döşenen Mayının Patlaması Sonucu 1 Vatandaşın Yaralandığı Belirtildi.
Hakkaride Mayın Patladı: 1 Yaralı
Hakkari'de Mayın Patladı: 1 Yaralı
Hakkari'nin Şemdinli İlçesi Kırsal Kesiminde PKK Terör Örgütü Tarafından Döşenen Mayının Patlaması Sonucu 1 Vatandaşın Yaralandığı Belirtildi.
Eğitim-sen ve Ses Van Şubelerine Yapılan Polis Baskının Ardından
Eğitim-sen ve Ses Van Şubelerine Yapılan Polis Baskının Ardından
Van Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin, Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-sen) ile Sağlık Emekçileri Sendikası'nın (Ses) Van Şube Başkanlıklarına 3 Gün Önce Düzenlediği Anı Baskında Gözaltına Alınan 7'si Bayan 18...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10