28 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

28 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yangını Söndürmeye Çalışan İtfaiye Aracı Alevlerin Arasında Kalınca Kullanılmaz Hale Geldi Küçükçekmece'deki Bir Tarlada Çıkan Anız Yangınını Söndürmeye Çalışan İtfaiye Aracı, Rüzgarın Ters E..
Sanık Doktor Yakınlarından Gazetecilere Çirkin Saldırı
Sanık Doktor Yakınlarından Gazetecilere Çirkin Saldırı
Manisa'nın Turgutlu İlçesinde Rüşvet, Resmi Evrakta Sahtecilik, Devleti Zarara Uğratmak ve Niteli Dolandırıcılık Suçlarına Adı Karışan ve Cezaevine Gönderilen Doktor, Eczacı ve Eczacı Kalfalarının Sayısı, Son 5 Tutuklama...
Konya'da Market Açılışındaki Patlama Konya'da Bir Marketin Açılışı Sırasında İçinde Yanıcı Madde Bulunan Uçan Balonların Alev Alarak Patlaması Sonucu Yaralanarak Hastaneye Kaldırılan 54 Kişid..
Alaşehir Mitinge Hazırlanıyor
Alaşehir Mitinge Hazırlanıyor
Manisa'nın Alaşehir İlçesi Ziraat Odası Başkanı Necdet Türk, Tüm Çiftçileri 1 Temmuz 2008 Salı Günü Yapılacak Olan 'Yüreğini Al da Gel' Adlı Mitinge Davet Etti.
İsrailli Milletvekili: "Her An İran'a Saldırıbilecek Durumdayız" İsrailli Milletvekili Isaac Ben-ısrael, Ülkesinin İran'ın Nükleer Tesislerine Yönelik Başarılı Bir Askeri Hareket Gerçekleştir..
Salihlide, Türk Telekomun Yenilikleri Anlatıldı
Salihli'de, Türk Telekom'un Yenilikleri Anlatıldı
Türk Telekom Genel Müdürlüğü'nün Yeni Yatırım Programları Çerçevesinde Uygulamaya Koyduğu Yenilikler, Manisa'nın Salihli İlçesinde Düzenlenen Toplantı ile Tanıtıldı.
Sgk Müdürü Tekin, Besnide Bilgilendirme Toplantısı Yaptı
Sgk Müdürü Tekin, Besni'de Bilgilendirme Toplantısı Yaptı
Adıyaman Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Müdürü Kasım Tekin, Besni İlçesinde Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi.
Bodrum'daki Orman Yangını Kontrol Altına Alındı Muğla'nın Bodrum İlçesi Mumcular Beldesi Pınarlıbelen Köyü Etrim Mevkiinde Çıkan Orman Yangını Kontrol Altına Alındı.
Dpü Rektörü Güner Önce, Çavdarhisardaki Aizanoi Antik Kentini Gezdi
Dpü Rektörü Güner Önce, Çavdarhisar'daki Aizanoi Antik Kenti'ni Gezdi
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (Dpü) Rektörü Prof. Dr. Güner Önce, Çavdarhisar İlçesindeki Aizanoi Antik Kenti'ni Gezdi.
CHP Myk Üyelisi Faik Öztrak:
CHP Myk Üyelisi Faik Öztrak:
Anayasa Mahkemesi'nin, CHP'nin Hesaplarında Usulsüzlük Olduğu Gerekçesiyle Suç Duyurusunda Bulunmasını Değerlendiren CHP Merkez Yürütme Kurulu (Myk) ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, "Hataların Bedelini Öderiz" Dedi.
AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen Salihlide
AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen Salihli'de
AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Salihli İlçesinde Devlet-vatandaş İşbirliği ile Yaptırılan 125 Öğrenci Kapasiteli Bağımsız Anaokulu İnşaatını Gezdi. Bilen ve Beraberindeki Heyet Daha Sonra Anaokulu İnşaatına...
Vakıf Eserlerinin Yanında Arsaları da Değer Kazanıyor
Vakıf Eserlerinin Yanında Arsaları da Değer Kazanıyor
Vakıflar Tokat Bölge Müdürü İsmail Aktaş, Eski Eserleri Restore Ederken Bir Yanda da Atıl Kalan ve Çok Cüzi Bedellerle Kiraya Verilen Arsaları Rantabl Hale Getirdiklerini Söyledi.
Danapınar Köyü Camii İbadete Açıldı
Danapınar Köyü Camii İbadete Açıldı
Çanakkale'nin Çan İlçesine Bağlı Danapınar Köyünde Yapılan Cami, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğolu'nun da Katıldığı Törenle İbadete Açıldı.
Toplu Nikah Töreninde Gazeteciler Şahitlik Yaptı
Toplu Nikah Töreninde Gazeteciler Şahitlik Yaptı
Manisa'nın Salihli İlçesinde Belediye Tarafından Geleneksel Hale Getirilen Toplu Nikah Töreni 16 Çiftin Nikahının Kıyılması ile Gerçekleştirildi. Yeni Hizmete Giren Salonnda Gerçekleştirilen Törende Çiftlerin Şahitliğini...
Dep Eski Milletvekili Orhan Doğan İçin Fotoğraf Sergisi Düzenlendi Şırnak'ın Cizre İlçesinde, Kapatılan Dep'in Eski Milletvekili Orhan Doğan'ın Birinci Ölüm Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında ..
Dışişleri Bakanı Babacan: Afrika ile İlişkilerimiz 'Kazan -Kazan' İlkesine Dayanıyor Afrika Birliği Zirvesi İçin Mısır'ın Şarm El Şeyh Kentinde Bulunan Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Türkiye'n..
Ukrayna Cumhurbaşkanı Yuşçenko, Bakü ve Tiflis'i Ziyaret Edecek Ukrayna Cumhurbaşkanı Viktor Yuşçenko, İki Kafkas Ülkesi Azerbaycan ve Gürcistan'a Resmi Ziyarete Bulunacak.
Akyazı Başörtüsüne Özgürlük Platformu'ndan 73. Basın Açıklaması Sakarya'nın Akyazı İlçesinde, Başörtüsüne Özgürlük Platformu Tarafından 73. Basın Açıklaması Düzenlendi.
AKPnin Oyları Siyasi İrade
'AKP'nin Oyları Siyasi İrade'
CHP Genel Başkan Yardımcısı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti'nin Aldığı Yüzde 47 Oyun Milli İrade Değil Siyasi İrade Olduğunu Savundu.
Aytaç, Yozgat'a Su ve Gazlı İçecekler Fabrikası Kuruyor Yimpaş Holding'e Ait Aytaç Akyudum Tarafından Çayıralan İlçesinde Kurulması Planlanan Su ve Gazlı İçecek Tesislerinin Temeli Düzenlenen..
Bodrum Kat Çöktü: 6 İşçi Yaralı
Bodrum Kat Çöktü: 6 İşçi Yaralı
Muğla'nın Fethiye İlçesinde Bir İnşaatın Bodrum Katı Çöktü. Çökme Sonrasında Bodrumun Üzerinde Çalışma Yapan 6 İşçi Yaralandı.
CHP Milletvekili Özdemir: 'AK Parti ve Bazı Medya Kuruluşları Yargı Kararlarını Tartışmaya Açıyor'
CHP Milletvekili Özdemir: "AK Parti ve Bazı Medya Kuruluşları Yargı Kararlarını Tartışmaya Açıyor"
CHP Sivas Milletvekili Malik Ejder Özdemir, AK Parti ve Bazı Medya Kuruluşlarının Bilinçli Olarak Yargı Kararlarını Tartışmaya Açtığını Savundu. Yargı Mensuplarının Verdiği Mahkeme Kararlarının Doğruluğunu Onların da...
Seddülbahir Savaş Müzesi Develide Ziyaretçilere Açıldı
Seddülbahir Savaş Müzesi Develi'de Ziyaretçilere Açıldı
Çanakkale 1915 Seddülbahir Savaş Müzesi Bir Haftalığına Kayseri'nin Develi İlçesinde Sergilenmeye Başlandı. Tarihi Develi Lisesi'nde Açılan Müze, 28 Haziran 2008 Cumartesi Gününden 4 Temmuz 2008 Cuma Gününe Kadar Bir...
CHP'li Okay: "Şeffaflığımızı Anlatmak Adına, Anayasa ve Siyasi Partiler Yasası Adına Denetimlere Hazırız" (1) CHP Grup Başkan Vekili Hakkı Süha Okay, Partinin Şeffaflığını Anlatmak, Anayasa'..
Halk, Kotaya Rağmen Tütün Ekmeye Devam Ediyor
Halk, Kotaya Rağmen Tütün Ekmeye Devam Ediyor
Iüütütün Ekim Kotasının Çok Komik Kilolara Düşmesine Rağmen, Çiftçiler Yapacak Başka İşleri Olmadığı İçin Tütün Ekmeye Devam Ediyor.
Tied Başkan Yardımcısı Aykırı: "İşçi Emeklilerinin Yüzde 85'i Açlık Sınırının Altında Yaşıyor" Türkiye İşçi Emeklileri Derneği (Tied) Genel Başkan Yardımcısı Gazi Aykırı, Emeklilerin Yüzde 85..
Tagiad, 3 Yıl Daha Başkan Tuncel ile Devam Dedi
Tagiad, 3 Yıl Daha Başkan Tuncel ile Devam Dedi
Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde 2000 Yılında Faaliyete Başlayan Taşköprü Genç İşadamları Derneği (Tagiad), 6. Olağan Genel Kongresinde Başkanı Ömer Tuncel ile Üç Yıl Daha Devam Kararı Aldı.
Eğitim Gönüllülerinin Aileleri: 'Muhacir Ebeveyni Olmak Herkese Nasip Olmaz'
Eğitim Gönüllülerinin Aileleri: "Muhacir Ebeveyni Olmak Herkese Nasip Olmaz"
Kütahya'nın Tavşanlı İlçesinde Faaliyet Gösteren Tavşanlı Sanayici ve İşadamları Derneği (Tasiad), Yurt Dışındaki Türk Okullarında Öğretmenlik Yapan Eğitim Gönüllülerinin Aileleri ile Özel Yavuz Selim Koleji'nde Yemekli...
Erdoğan Sitem Etti
Erdoğan Sitem Etti
Erdoğan, Tıp Fakültelerine Öğrenci Alma Konusunda Birçok Engelle Karşılaşıldığını Söyledi.
Erdoğan, Tıp Fakültesi Profesörlerine Sitem Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Ciddi Bir Doktor Açığı Bulunduğunu Belirterek, Tıp Fakültelerindeki Profesörleri İse "Bir Öğretim Ü..
Düğün Dönüşü Trafik Kazası Ucuz Atlatıldı
Düğün Dönüşü Trafik Kazası Ucuz Atlatıldı
Malatya Merkez Yıldıztepe Mevkiinde Düğün Dönüşünde Meydana Gelen Trafik Kazasında, 5 Kişi Yaralandı.
Bartın'da Hint Keneviri Operasyonu Bartın'da, Teneke ve Naylon Kutuların İçine Ekilmiş 28 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi.
Libya'nın Afrika Birliği İlişkilerinden Sorumlu Bakanı Ali El Tereki: Afrika Zirvesi İçin Mısır'ın Şarm El Şeyh Kentinde Bulunan Libya'nın Afrika İşlerinden Sorumlu Bakanı Ali El Tereki, Akde..
'Samsun, Gemi İnşa Sanayisinin Lider Kenti Olacak'
"Samsun, Gemi İnşa Sanayisinin Lider Kenti Olacak"
AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Tersane Projesini Çok Önemsediklerini Belirterek, "Bu İş Bitecek Dediğimiz Tarihte Bitecek, Denizlerin ve Gemi İnşa Sanayisinin...
Durağanda Orman Arazisindeki Yapılar Yıkıldı
Durağan'da Orman Arazisindeki Yapılar Yıkıldı
Sinop'un Durağan İlçesinde Orman Arazisine Usulsüz Olarak Yapılan Binalar Sinop Orman Bölge Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Yıkıldı. İlçeye Bağlı Beybükü, A.karacaören, Yeniköy, Alpugan, Sarıyer ve Ulupınar Köylerinde...
11. Uluslararası Likya- Kaş Kültür Festivali Antalya'nın Kaş İlçesinde Düzenlenen Uluslararası Likya-kaş Kültür ve Sanat Festivali Düzenlenen Kortej Yürüyüşü ile Başladı.
Gurbetçinin Çorba Parası İsyanı
Gurbetçinin Çorba Parası İsyanı
Avrupa'nın Çeşitli Ülkelerinde Çalışan ve Yaz Tatillerini Geçirmek Üzere Türkiye'ye Gelen Gurbetçiler Sınır Kapılarında Uzun Kuyruklar Oluşturdu. Gurbetçiler Sırbistan ve Bulgaristan'da "Çorba Parası" Adı Altında Alınan...
Hukuksuz Atamaya İdare Mahkemesi 'Dur' Dedi
Hukuksuz Atamaya İdare Mahkemesi "Dur" Dedi
Şanlıurfa İdare Mahkemesi Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Haksız ve Yasal Dayanağı Olmayan Atamayı Durdurma Kararı Aldı.
16 Yıldır Ekmeğini Minare Tepelerinden Çıkarıyor İstanbul'da Yaşayan 3 Çocuk Babası Şerif Eseren (38), Ekmeğini Taştan Çıkaranlardan. Bir Yılda Yaklaşık 400 Camiinin Minaresini İple Tırmanara..
18 Yıl Sonra Anne ve Baba Oldular Malatyalı Bir Çiftin Tüp Bebek Tedavisi Dışında Uygulanan Tedavi ile 18 Yıl Sonra Erkek Bebekleri Oldu. Anne, 12. Gebeliğinde Ancak Anne Olabilmenin Mutluluğ..
Bodrum'da Orman Yangını Bodrum'a Bağlı Mumcular Beldesi Pınarlıbelen Mevkisinde Orman Yangını Çıktı.
AB'ye En Fazla Katkı Yapan Almanya AB'nin Geçen Yıl 114 Milyar Avroyu Bulan Ortak Bütçesine En Fazla Net Katkıyı 9,2 Milyar Avroyla Almanya Yaparken, Yunanistan, 5,4 Milyar Avroyla En Büyük N..
Adana MHPde Katılım Coşkusu
Adana MHP'de Katılım Coşkusu
Adana'da Güney Mahallelerinden 500 Aileyi Temsil Eden Yaklaşık 90 Kişi Milliyetçi Hareket Partisi'ne (MHP) Katıldıklarını İlan Etti.
Tehlikeye Kulaç Atıyorlar
Tehlikeye Kulaç Atıyorlar
Aşırı Sıcakların Etkili Olduğu Manisa'nın Salihli İlçesinde Devlet Su İşleri (DSİ)'ye Ait Sulama Kanallarında Çocuklar Tehlikeye Aldırmadan Gün Boyunca Yüzüyorlar.
Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri İsen Kent Parkı Gezdi
Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri İsen Kent Parkı Gezdi
Kültür ve Turizm Konseyi Toplantısına Katılmak Üzere Sakarya'ya Gelen Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, Kent Park'ı Gezdi.
Özel Selçuklu Hastanesi 10. Kuruluş Yıldönümünde Okul Yaptıracak
Özel Selçuklu Hastanesi 10. Kuruluş Yıldönümünde Okul Yaptıracak
Kuruluşunun 10. Yılını Kutlayan Özel Selçuklu Hastanesi, Konya'ya Bir İlköğretim Okulu Yaptıracak.
Müjde Nişanyan: "Çocuklarımın ve Bütün Kadınların Önünde Onurumu Korumak İçin Boşanacağım" İzmir'in Selçuk İlçesine Bağlı Şirince Köyünde Yaşayan Müjde Nişanyan, Eşi Sevan Nişanyan'dan Boşanm..
Dp Salihli İlçe Başkanı Yunus Akkoç Oldu
Dp Salihli İlçe Başkanı Yunus Akkoç Oldu
Demokrat Parti (Dp) Salihli İlçe Başkanlığı Görevine Yunus Akkoç Atandı. Akkoç Başkanlığındaki İlçe Teşkilatı, İlk Toplantısını da Yaptı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10