27 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

27 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakanlık'tan 'Özel Kalem' Açıklaması CHP'nin, Başbakanlık'ın Örtülü Ödeneğinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Eski Özel Kalem Müdürü Hikmet Bulduk'a Teslim Edildiği Yönündeki İddiasını S..
İkizi, Şehit Kardeşinin Tabutu Başında Nöbet Tuttu Şırnak'ın Uludere İlçesi'nde Tankın Devrilmesi Sonucu Şehit Olan Bursalı Tankçı Onbaşı Faik Gökçen Gözyaşları Arasında Uğurlandı.
Uib: "Rusya Yaş Meyve Sebze İçin Her Yıl Artan Bir Pazar" Uludağ İhracatçı Birlikleri'ne (Uib) Bağlı Birliklerin Seçimli Genel Kurulları Uludağ Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği'nin Bugün..
Elazığ'da Temizlik Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor Elazığ Belediyesi'nin Farklı Mahallelerde Sürdürdüğü Temizlik Çalışmaları Hicret Mahallesi'nde Devam Etti.
Manavgatın Köylerinde Alternatif Tarım Ürünleri Yetiştiriciliği Yaygınlaştırılacak
Manavgat'ın Köylerinde Alternatif Tarım Ürünleri Yetiştiriciliği Yaygınlaştırılacak
Manavgat Orman İşletme Müdürlüğü, Köylerde Yapacağı Kahve Sohbetleriyle Alternatif Ürün Yetiştiriciliğine Öncü Olacak.
Çorlunun Yeni Belediye Başkanı Pazartesi Belli Olacak
Çorlu'nun Yeni Belediye Başkanı Pazartesi Belli Olacak
Tekirdağ'ın Çorlu Belediye Başkanı Altan Ersin ve 3 Yardımcısının Tutuklanarak Cezaevine Konulmasının Ardından Çorlu Belediye Başkanlığı Görevine Meclisin Birinci Başkan Vekili Olan Mehmet Bulut Vekâlet Ediyor.
Kongre Vadisinin Kalıpları Çöktü, Bir İşçi Öldü Avrupa'nın En Büyük Kongre Sarayı Olacak Kuşadası Kongre Vadisi'nin Ek Ünite Tavanlarına Beton Dökülürken Kalıplar Çöktü. Aşağıya Düşen Demirle..
Sgknin Prim Affına Müracaat 28 Temmuz 2008da Sona Eriyor
Sgk'nin Prim Affına Müracaat 28 Temmuz 2008'da Sona Eriyor
Sosyal Güvelik Kurumu'nun (Sgk) Başlattığı Borçları Yapılandırma Uygulamasının Müracaatları 28 Temmuz 2008'de Sona Eriyor. İzmir'de 26 Haziran'a Kadar 13 Bin 361 Bağ -Kurlu Müracaat Ederken 8 Bin 105 Kişi Ödemeyi Kabul...
Sağlık Bakanlığı, Belediyelerden Alacağını Tahsil Etmek İçin Yüzde 25'lik İndirime Gidiyor Iüüsağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı, Bakanlığa Bağlı Sağlık Kurum ve Kuruluşları ile ..
Dinar'da Muhtaçlara Bin 400 Ton Kömür Yardımı Yapıldı Afyonkarahisar Dinar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv), Fakir ve Yardıma Muhtaçlara Kış Mevsimini Rahat Geçirebilmeleri Amacıy..
Bodrum'da Kıyı İşgaline Tepki Muğla'nın Bodrum İlçesinde Bazı Kıyıların İşgal Edilerek Halkın Kullanımına Kapandığını Belirten Tatilciler ve Çevreciler, Bu Duruma Tepki Gösterdi.
Afyonkarahisar'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 6 Yaralı Afyonkarahisar'da Meydana Gelen 2 Ayrı Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 6 Kişi Yaralandı.
Ordu Müzesine İlgi Artıyor
Ordu Müzesine İlgi Artıyor
Ordu Paşaoğlu Konağı ve Etnoğrafya Müzesi'ni Son 1.5 Yılda 22 Bin 167 Kişi Ziyaret Ettiği Bildirildi.
Bakan Günay Demrelilerin Hemşehrisi Oldu
Bakan Günay Demre'lilerin Hemşehrisi Oldu
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'a, Antalya'nın Demre İlçesinde Fahri Hemşehrilik Belgesi Verildi. Yaklaşık 10 Yıldan Beri Yaz Aylarında Demre'deki Villasında Tatil Yapan Bakan Günay, Fahri Hemşehrilik Belgesini...
Kene, İnsan Isısını Algılayıp İnsana Yapışıyor
Kene, İnsan Isısını Algılayıp İnsana Yapışıyor
Aç Kenelerin İnsan Vücudu Isısını Algıladığı, Bu Sayede Bir Yere Oturulduğunda İnsanı Bularak Vücuduna Yapıştığı Bildirildi.
Başkan Nalcı: 'Demokrat Duruşumu Göstermek İçin AK Partiye Geçtim'
Başkan Nalcı: "Demokrat Duruşumu Göstermek İçin AK Parti'ye Geçtim"
Antalya'nın Manavgat İlçesi Gündoğdu Belde Belediye Başkanı Hüseyin Nalcı, Demokrat Parti (Dp)'den AK Parti'ye 'Daha Rahat Hizmet Almak' İçin Değil, 'Demokrat Duruşunu' Kamuoyuna Net Bir Şekilde Göstermek İçin Geçtiğini...
Stsoda İl Kadın Girişimciler Kurulu Seçildi
Stso'da İl Kadın Girişimciler Kurulu Seçildi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (Toob) Tarafından, Kadın Girişimciliği Konusunda Genel Politikalar Geliştirmek ve Görüş Oluşturulmasına Katkıda Bulunmak Amacıyla Oluşturulan €˜kadın Girişimciler Kurulu'nun Sivas'ta...
Kuşadası Komer'de Meydana Gelen İş Kazasında Yaralı Sayısı 3'e Yükseldi Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde İnşaat Çalışmaları Devam Eden Avrupa'nın En Büyük Kongre Merkezi Olma Özelliğini Taşıyan K..
Atso'dan Elektrik Zammına Tepki Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (Atso) Başkanı Kemal Özgen, Zamların Ekonomik Büyüme Döneminde Ertelenip Durgunluk Döneminde Birikimli Olarak Yapılmasının Ekon..
Elektrik Zammı Esnafa Soğuk Duş Etkisi Yaptı
Elektrik Zammı Esnafa Soğuk Duş Etkisi Yaptı
Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Mustafa Arslan, Elektrik Zammının Esnaf ve Sanatkarlar Üzerinde Soğuk Duş Etkisi Yaptığını Söyledi.
Hastane Çalışanları Kkka Hastalığı Hakkında Bilgilendirildi Denizli Devlet Hastanesi Çalışanları Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı Hakkında Bilgilendirildi.
Niğdede 9. Bölge Osb Başkanları Toplantısı
Niğde'de 9. Bölge Osb Başkanları Toplantısı
Türkiye Genelindeki 24 Organize Sanayi Bölgesi Başkanı, Sanayicinin Sorunlarını Tartışmak İçin Niğde'de Bir Araya Geldi.
Polis Akademisi Mezuniyet Töreni Polis Akademisi'nin 248 Komiser Yardımcısının Mezun Olduğu 63. Dönem Mezuniyet Töreni Düzenlendi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın..
Yunan Büyükleçisinden Başkan Kocaoğluna Övgü
Yunan Büyükleçisi'nden Başkan Kocaoğlu'na Övgü
Yeni Atanan Türkiye'nin Yunanistan Büyükelçisi Fotis Ksidas, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu Ziyaret Etti. Başkan Kocaoğlu'nun Çalışmalarını Takdir Ettiğini Belirten Büyükelçi, "Ününüz Kulağıma Kadar...
Çiçeklerden Oluşturulan Türk Bayrağı
Çiçeklerden Oluşturulan Türk Bayrağı
Tokat'ta Çiçeklerden Oluşturulan Türk Bayrağı Dikkat Çekiyor.
Cem Vakfı Başkanından Başkan Kocaoğluna Ziyaret
Cem Vakfı Başkanından Başkan Kocaoğlu'na Ziyaret
Cem Vakfı Başkanı Prof. Dr. İzzettin Doğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu Makamında Ziyaret Etti.
Esobbdan Ustalık ve Esnaflık Belgesi Uyarısı
Esobb'dan Ustalık ve Esnaflık Belgesi Uyarısı
Erzincan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Necmettin Ünal, Sınavsız TESK Ustalık ve Esnaflık Belgesi Alabilmek İçin Tanınan Başvuru Süresinin 31 Temmuz 2008 Tarihinde Sona Ereceğini Hatırlatarak, Kayıtlı...
Gençler Telden Araba Yaparak Tasarımcı Olacak
Gençler Telden Araba Yaparak Tasarımcı Olacak
Bursa Eğitim Geliştirme Vakfı (Begev), Türkiye'de İlk Defa 9-13 Yaş Grubu Arasındaki Öğrencilerin El Becerilerini Geliştirmek Amacıyla 'Telden Araba Sınıfı' Açtı.
Zonguldak Merkez Lavuar Alanınını Değerlendirme Proje Yarışması Sonuçlandı
Zonguldak Merkez Lavuar Alanı'nını Değerlendirme Proje Yarışması Sonuçlandı
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Ankara Şubesi, Maden Mühendisleri Odası ve Makine Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi Tarafından Merkez Lavuar Alanını Değerlendirmek İçin Düzenlenen Proje-fikir Yarışması...
Milletvekili Hamarattan Otopark İnşaatına İnceleme
Milletvekili Hamarat'tan Otopark İnşaatına İnceleme
AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Fatsa'da Yapımı Erçallar A.ş. Tarafından Sürdürülen 500 Araçlık Kapalı Otopark İnşaatını Gezdi ve Gerçekleştirdikleri Yatırımdan Dolayı İsmet Erçal ve Sait Erçal'ı Kutladı.
Trabzon'da Artık Ödüller Kombine Bilet Trabzon Valiliği Trabzonspor'a Destek Olmak Amacıyla İlde Başarılı Olan Takımları, Sporcuları, Öğrencileri ve Grupları Çeyrek Altın Yerine Artık Kombine..
Şenes Erzik'ten Milli Takım Değerlendirmesi UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'na Yarı Finalde Veda Eden Türkiye'nin Önemli Bir Başarı Elde Ettiğini İfade Ederek, Mill..
Dı Natale, 2013 Yılına Kadar Udınese'de Talya Birinci Futbol Ligi (Serie A) Takımlarından Udinese, İtalyan Golcüsü Antonio Di Natale'yle Olan Sözleşmesini 2013 Yılına Kadar Uzattığını Duyurdu..
Barış Özbek'in Açıklamaları Gs Tv'ye Açıklamalarda Bulunan Sarı-kırmızılı Futbolcu Barış Özbek, Yeni Teknik Direktörleri Skibbe ile Büyük Başarılara İmza Atacaklarını Belirterek, Türkiye Futb..
Hazır Beton Sektörü Mortgage Krizinden Olumsuz Etkilendi Türkiye Hazır Beton Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ayhan Paksoy, Bir Deprem Ülkesi Olan Türkiye'de Hazır Betoncu Olabilmek İçin Be..
Tofaş İhracatını Yüzde 94 Artırdı Mini Cargo Projesiyle, Fiat, Citroen ve Peugeot İçin Üretim Yapan Tofaş Türk Otomobil Fabrikası, İhracatını Geçen Yılın Aynı Dönemine Oranla Yüzde 94 Artırdı..
Diyarbakır'da Mayın Tuzağı: 1 Yaralı Diyarbakır'ın Lice İlçesi Dağlık Arazi Kesimde Terör Örgütü PKK Mensuplarınca Tuzaklanmış Mayının Patlaması Sonucu 1 Asker Yaralandı.
Pavyoncuların Silahlı Kavgasıyla İlgili Davadan 21 Yıl Hapis Cezası Çıktı Malatya'da 2 Ayrı Pavyon İşletmecisi Grubun Silahlı Kavgasında 1 Kişinin Öldürülmesi ve 1 Kişinin de Yaralanması Olay..
Pendik'teki Orman Yangını Kontrol Altına Alındı Muğla'nın Marmaris İlçesinde Yananan Orman Yangınının Ardından Pendik Aydos'taki Ormanlık Alanda da Yangın Çıktı. Alevleri Söndürmek İçin Karad..
Zehirlenen İşçiyi Kene Isırdığı Ortaya Çıktı
Zehirlenen İşçiyi Kene Isırdığı Ortaya Çıktı
Samsun'un Bafra İlçesinde 38 Metre Yüksekteki Su Deposu İnşaatında İzolasyon Çalışmasında Zehirlenen İşçilerden Birini Kene Isırdığı Ortaya Çıktı.
Sivas'ta Kontör Dolandırıcılığı Sivas'ta, Bir Telefon Firmasının Yetkilisi Olarak Mesaj Çeken Dolandırıcıya Karşılık Veren Şahıs, 900 YTL Tutarında Kontör Kaptırdı.
Fenerbahçeli Futbolcu Aurelio, Ülkesi Brezilya'ya Gitti Fenerbahçe'nin Brezilya Asıllı Futbolcusu Marco Aurelio Ülkesi Brezilya'ya Gitti. Aurelio, Transfer Söylentileriyle İlgili Soruları Yan..
Bursaspor, "Taraftar Kart" Çıkartıyor Bursaspor'un Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yöneticisi Turgay Dursun, 'Taraftar Kart' Çıkaracaklarını Belirterek, Şu Anda Projesinin Hazırlık Aşamasında ..
Bir Şans Daha Verdi Aylardır Eski Sevgilisi Olivier Martinez'yle Sadece Arkadaş Olduklarını Söyleyen Kylıe Mınogue, Fransız Aktörle Barıştı. Önceki Gün Arkadaşlarıyla Birlikte Paris'te Yemek ..
Eski Nişanlıyla Barışma Sinyali Burcu Kara Ayrıldığı Sevgilsi Yavuz Bingöl'le Barıştığını İma Eden Sözler Sarf Etti
Elektrik Zammı Reel Sektörü Çarpacak Antalya Sanayi ve Ticaret Odası (Atso) Başkanı Kemal Özgen, Elektrikte Otomatik Fiyatlandırmaya Geçilerek 1 Temmuz'dan İtibaren Konutlarda Yüzde 21, Sanay..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10