27 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

27 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig Takımlarından Adanaspor, Transfer Listesindeki Çaykur Rizesporlu Altan Aksoy ile İlk Görüşmeyi Yaptı.
Sıcaklara Karşı En Etkili Yol, Şekerleme
Sıcaklara Karşı En Etkili Yol, Şekerleme
Son Günlerde Artan Hava Sıcaklığından Korunmanın En Etkili Yolunun Öğle Uykusuna Yatmak Olduğu Belirtildi.
Asgdden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin ve Gençlik Spor İl Müdürü Gümüşe Teşekkür Ziyareti
Asgd'den Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin ve Gençlik Spor İl Müdürü Gümüş'e Teşekkür Ziyareti
Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin ve Gençlik Spor İl Müdürü Ömer Gümüş'ü Ziyaret Ederek Kendilerine Verdikleri Destekten Dolayı Teşekkür Plaketi...
Antalyasporda Başkan Peker, Kulüp Personeli ile Vedalaştı
Antalyaspor'da Başkan Peker, Kulüp Personeli ile Vedalaştı
Antalyaspor'da Genel Kurula Kısa Bir Süre Kala Antalyaspor Başkanı Sedat Peker ve Mali Asbaşkan Abdurrahman Yılmaz, Tesislerde Toplantı Düzenleyerek Kulüp Personeliyle Vedalaştı.
Ardahanda Alabalık Deresi Islah Çalışmaları Başladı
Ardahan'da Alabalık Deresi Islah Çalışmaları Başladı
Ardahan Şehir Merkezinden Geçen Alabalık Deresi'nde Islah Çalışmaları Başlatıldı.
Türkiye, 6.8 Milyar Dolara Çıkacak Organik Ürün Pazarında Avantajlı İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Türkiye'nin Organik Üründe Söz Sahibi Ü..
Babacan'ın Afrika Birliği Temasları Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Afrika Birliği Zirvesi İçin Geldiği Mısır'ın Şarm El Şeyh Kentinde Gerçekleştirdiği İkili Temaslarına Filistin Yönetimi Dışiş..
Başbakanlık'ta Ekonomi Değerlendirme Toplantısı Ekonomi Değerlendirme Toplantısı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Başladı.
Tuzlada Keremcem Heyecanı
Tuzla'da Keremcem Heyecanı
Tuzla Belediyesi Tarafından Bu Yıl 8. Düzenlenen Uluslararası Tuzla Festivali'nde Sahne Alan Keremcem Hayranlarını Çoşturdu.
Gülben Ergen Kayseriye Geliyor
Gülben Ergen Kayseri'ye Geliyor
Sanatçı Gülben Ergen, Özel Bir Hastanenin Resmi Açılış Törenine Katılmak ve Konser Vermek Üzere Yarın Kayseri'ye Geliyor.
CHP Lideri Baykal, Pakistan Halk Partisi Eşbaşkanı Zerdari'yle Biraraya Geldi Pakistan Halk Partisi Eş Başkanı Asıf Ali Zardari, Başkent'teki Temasları Dahilinde CHP Genel Başkanı Deniz Bayka..
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Güzelbey: 'Gaziantepi Fransızlara Peşkeş Çekti Diyenler Ahlaksızdır'
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Güzelbey: "Gaziantep'i Fransızlara Peşkeş Çekti Diyenler Ahlaksızdır"
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Tematik Park'ın İhalesini Loftus Şirketinin Aldığını Belirterek, "Bazı Ahlaksızlar, Gaziantep'in Fransızlara Peşkeş Çekildiğini Söylüyor. Bunu Söyleyenler Ahlaksızdır....
Nöbette Kaza Kurşunu ile Hayatını Kaybetti
Nöbette Kaza Kurşunu ile Hayatını Kaybetti
Ardahan'dan Geçici Görevle Gittiği Hakkari'nin Çukurca İlçesindeki Birliğinde Nöbet Sırasında Kaza Kurşunu ile Hayatını Kaybeden Jandarma Er Süleyman Altunbaş'ın Trabzon'daki Ailesi Gözyaşlarına Boğuldu.
Aldığınız Aracın Bölgesine Dikkat Edin, Muayene Yapmazlar
Aldığınız Aracın Bölgesine Dikkat Edin, Muayene Yapmazlar
Araç Muayenelerinde Yapılan Yönetmelik Değişikliği Sürücüleri Çileden Çıkardı.
11 Yaşındaki Kıza Kürtaj İzni
11 Yaşındaki Kıza Kürtaj İzni
Amcasının Tecavüzü Sonucu Hamile Kalan 11 Yaşındaki Kızın Kürtaj Yaptırmasına İzin Çıktı.
Ümraniyede Okuma Yazma Bilmeyen Kalmayacak
Ümraniye'de Okuma Yazma Bilmeyen Kalmayacak
Ümraniye Belediyesi İlçede Okuma Yazma Bilmeyenlere Yönelik Olarak 'Ödüllü Açık Hava Okulu' Projesini Hayata Geçiriyor. Ümraniyeliler Hem Okuma Yazma Öğrenecek, Hem de Ödüller Kazanacak.
Kene 12 Eylül Ürünü
Kene 12 Eylül Ürünü
İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tahsin Yeşildere Türkiye'de Kene Sayısının Artma Nedeninin 12 Eylül 1980 Darbesi Olduğunu Söyledi.
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Cumartesi Günü Niğde'ye Geliyor Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 28 Haziran Cumartesi Günü Niğde'ye Geliyor.
Elazığ Keban Barajı 5 Milyar Kilovat Saat Enerji Üretecek Son Yıllarda Yaşanan Küresel Isınmanın Getirdiği Olumsuzluklar Elazığ'daki Keban Barajı'nı da Etkiledi.
Yeni Zenginlik Haritamız Türkiye Su Zengini Olmasına Rağmen Enerjisini İthal Kaynaklarla Karşılıyor. Oysa En Büyük Alternatiflerden Biri Güneş Enerjisi.
Toroslar Belediyesi Metruk Bina Yıkımını Sürdürüyor
Toroslar Belediyesi Metruk Bina Yıkımını Sürdürüyor
Mersin'in Alt Kademe Toroslar Belediyesi, Sınırları İçerisindeki Metruk Binaların Yıkımlarını Sürdürüyor.
Şaşı Reklamı 5 Milyon Dolar Getirdi Reklam Filminde Oynayan Ünlü İsimler Arasında Cem Yılmaz 5 Milyon Dolarlık Fiyatıyla Zirvede Yer Alıyor.
'Bir Albüm Çıkarabilirim!' Oynadığı Son Filmde Fakir Bir Liseliyi Canlandıran Irmak Ünal, Müziğe de Merak Sardı.
Gizli Kamerada Şantaj Şüphesi
Gizli Kamerada 'Şantaj' Şüphesi
Devlet Hastanesi'nin Nöroşirurji Polikliniği'nde 3 Hasta Muayene Odasında Ortaya Çıkarılan Gizli Kameraları Kimlerin ve Ne Amaçla Yerleştirildiğinin Ortaya Çıkarılması İçin Soruşturma Başlatıldı.
Besteci Selman Ada'nın Sağlık Durumu Ciddi Ankara Radyosu Stüdyosunda, Aşk -I Memnu Operası'nın Cd Kayıt Çalışmalarına Başladığı Günün Akşamı Geçirdiği Kalp Rahatsızlığı Nedeniyle Yüksek İhti..
Test Ettik, Onaylattık Domatesler Temiz Çıktı Sabah Gazetesi, "Zehirli Domatesler Halka Yediriliyor" İddiaları Üzerine Antalya ve İstanbul Pazarlarından Domates Topladı, Kalıntı Bulunmadı. Ru..
Banka Zararları Hortlayınca Borsalar 'Kriz'de Dibe Vurdu ABD ve Avrupa"da Bankaların Zararlarının Büyüyeceği Endişelerinin Artmasıyla Dünya Borsaları İkinci Dalga ile Krizdeki En Düşük Seviye..
Papermoon Vekil Desteği ile Cirosunu Yüzde 38 Artırdı 2006 Yılında 6 Milyon Dolar Cirosu Olan Papermoon, 2007"de Bu Rakamı Dolar Bazında Yüzde 38 Artırdı. Papermoon İki Restoranı ile Akmerkez..
Elektriğe Yüzde 21 Zam Epdk, Elektriğe 1 Temmuz"dan İtibaren Ev ve İşyerlerinde Yüzde 21, Sanayide Yüzde 22 Zam Yapılmasına Karar Verdi. Son Kararı Bakanlar Kurulu Verecek. Enerji Piyasası Dü..
İmalat Sanayinde Kişi Başı Kazanç Yüzde 11 Arttı İmalat Sanayii Ortalamasında Üretimde Çalışılan Saat Başına Ücretler Yılın İlk Çeyreğinde Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 8.9, Üretimde Ç..
Ekmekte 300 Gram Koşulu Yumuşatıldı Ekmek Üretiminde 300 Gram Koşulu, Toplu Tüketim Yerleri için Çeşitli Sözleşme ve Taahhütler Çerçevesinde Üretilen, Doğrudan Tüketiciye Sunulmayan Ekmeklerd..
Petrol 141 Doları Aştı Brent ve ABD Hafif Ham Petrolü Bugün 2 Dolardan Fazla Artarak Yeni Rekorlar Kırdılar ve Sırasıyla 141.98 Dolar ve 141.71 Dolar Düzeylerini Gördüler. Reuters
Yased: Kapatma Davası Yabancı Yatırımcıyı Etkilemiyor Uluslararası Yatırımcılar Derneği (Yased) Başkanı Tahir Uysal, Türkiye"nin Son Yıllarda Yoğun Şekilde Çektiği Doğrudan Yabancı Yatırımlar..
Sirtte Düzenlenen Eğitimde Proje Tasarımı Çalıştayı Sona Erdi
Sirt'te Düzenlenen 'Eğitimde Proje Tasarımı Çalıştayı' Sona Erdi
Siirt Üniversitesi'nin Tübitak'ın Desteğiyle Yürüttüğü 'Eğitimde Proje Çalıştayı' Sona Erdi.
Gönül Köprüsü Öğrencileri Kazım Karabekir Belediyesi'ne Misafir Oldu Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Başlatılan ve Turkcell'in Ana Sponsorluğunda Yürütülen "Gönül Köprüsü Projesi" Kapsamınd..
Antalyaspor, Kaleci Simon Jentzsch ile Prensipte Anlaştı Turkcell Süper Lig'in Yeni Takımlarından Antalyaspor Wolfsburg'un Kalecisi Simon Jentzsch ile Prensip Anlaşmasına Vardı.
Kadirli'de Uyuşturucu Operasyonu Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Hint Keneviri Yetiştiren 2 Kişi Yakalandı.
Gaziantepspor, Emrah Eren ile 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı Gaziantepspor, Dış Transferde Çaykur Rizespor'dan Defan Oyuncusu Emrah Eren ile 1 Yılı Opsiyonlu 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Koyulhisarda Samanlık Yangını
Koyulhisar'da Samanlık Yangını
Sivas'ın Koyulhisar İlçesinde Çıkan Yangında Bir Samanlık Yanarak Kullanılamaz Hale Geldi.
Fenerbahçe'nin İstediği Fransız Yıldız Cısse'nin Talipleri Artıyor Fenerbahçe'nin de Transfer Gündeminde Olduğu İddia Edilen Fransız Yıldız Djibril Cisse İçin İngiliz Ekipleri Portsmouth, Bol..
Siirtte Taş Rolyef İşçiliği Kursu Açılıyor
Siirt'te 'Taş Rolyef' İşçiliği Kursu Açılıyor
Siirt Kültür ve Turizm Müdürlüğü Tarafından Taş Rolyef İşçiliği Kursu Açılıyor.
Orman Bölge Müdürlüğü'nden Orman Yangınları Uyarısı İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nden Yapılan Yazılı Açıklamada Orman Yangınlarının Önlenmesi İçin Risk Taşıyan Orman Alanlarının Giriş ve Çıkış..
Endonezya'da Kaybolan Askeri Uçağın Enkazı Bulundu Endonezya'da Kaybolan, 18 Kişiyi Taşıyan Askeri Uçağın Enkazı Bulundu.
Türkiye'nin Ekonomik Geleceği Aranacak İzmir Ticaret Odası (İzto), Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, "Türkiye'nin Ekonomik Geleceğini Arıyoruz" Konulu Düzenlenen Arama Konferansı'nda Tür..
'Deli Bayram' Adlı Tiyatro Oyunu Siirt'te Sahnelenecek Bursa Devlet Tiyatrosu Sanatçıları Tarafından Sahnelenen 'Deli Bayram' Adlı Oyun 29 Haziran Pazar Günü, Siirt Kültür Merkezi'nde İzleyic..
Fahri Tatan: Bu Sene Başarılı Olacağıma İnanıyorum Beşiktaşlı Futbolcu Fahri Tatan, Bir Yıllık Ayrılıktan Sonra Tekrar Siyah -Beyazlı Takıma Döndüğü İçin Çok Mutlu Olduğunu Belirterek, 'Bu Se..
'Baykal'ın Çömez ile Görüştüğü' İddiası CHP Genel Merkezi'nden Yapılan Açıklamada, Genel Başkan Deniz Baykal'ın Turan Çömez ile Görüştüğü Yönündeki Yazının 'Yalan ve Maksatlı' Olduğu İfade Ed..
Petrol Bugün İkinci Rekorunu Kırdı Uluslararası Piyasalarda Yılbaşından Bu Yana Yüzde 40 Değer Kazanan Ham Petrolün Varil Fiyatı Bugün İkinci Kez Rekor Kırdı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10