26 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

26 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kayseri'de Deniz Baykal Adına Dikilen Çam Fidanı Kurudu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Adına Kayseri'de Dikilen ve Üzerinde İsmi Bulunan Çam Fidanı Kurudu.
Alparslan -1 Barajının Etkilediği 8 Köyden 5inin İstimlak Bedeli Ödendi
Alparslan -1 Barajı'nın Etkilediği 8 Köyden 5'inin İstimlak Bedeli Ödendi
Muş'un Bulanık İlçesinde 14 Yıl Önce Temeli Atılan ve 700 Milyon Dolara Mal Olan Alparslan -1 Barajı'nın Etkilediği 8 Köyden 5 Köyün İstimlak Bedeli Ödendi.
Makyajla Atatürk'e Benzedi Nurseli İdiz, 'Cumhuriyet Kadınları' Adlı Proje İçin Plastik Makyajla Atatürk Oldu.
RTÜK'teki Türbanlı Stajyer Tartışması Sona Erdi Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda türbanla staja başlayan ve CHP'li üyelerin tepkisine neden olan stajyer kurumun kurallarına uyunca tartışma ..
Afşin-elbistan C ve D Santral İhaleleri Afşin-elbistan C ve D Kömür Sahalarında Termik Santral Kurmak ve İşletmek Üzere Rödovans Karşılığı Kömür Üretim Verilmesi Hakkı İhalelerinde Zarflar Bu..
Karabük'te "Şafak" Operasyonu Karabük'te Düzenlenen "Şafak" Operasyonunda Değişik Suçlardan Aranan 2'si Memur, 1 Mahalle Muhtarı Olmak Üzere Gözaltına Alınan Toplam 16 Kişi Adliyeye Sevk Edil..
Seydişehirde Trafik Kazası: 8 Yaralı
Seydişehir'de Trafik Kazası: 8 Yaralı
Konya'nın Seydişehir İlçesinde 2 Otomobilin Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 8 Kişix Yaralandı.
Kene Can Almaya Devam Ediyor
Kene Can Almaya Devam Ediyor
Amasya'da Kenenin Isırması Sonucu Bulaşan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Şüphesiyle Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne Sevk Edilen 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Kapkaççı Kaçarken Yakalandı Hatay'ın İskenderun İlçesinde Bir Kadının Çantasını Çalan Kapkaççı, Polisin Sıkı Takibi Sonucu Kaçarken Yakalandı.
Arkadaşı Tarafından Satırla Yaralandı Antalya'nın Alanya İlçesinde Bir Şahıs Tartıştığı Arkadaşını Satırla Yaraladı.
Bakan Unakıtan'ın Mersin Programı İptal Edildi Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın Mersin Programının İptal Edildiği Bildirildi.
Doç. Dr. Veysal: 'Türkiyede Felsefe Yapılamaz'
Doç. Dr. Veysal: "Türkiye'de Felsefe Yapılamaz"
Mersin Üniversitesi (Meü) Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çetin Veysal, Felsefenin Güncel Yaşamda Rayından Çıkartılarak Gevezeliğe Dönüştürüldüğünü Belirterek, "Türkiye'de Felsefe Yapılamaz" Dedi.
Selçuklu Belediyesi Yapı Denetimlerini Hızlandırdı
Selçuklu Belediyesi Yapı Denetimlerini Hızlandırdı
Konya'nın Merkez Selçuklu İlçe Belediyesi, İlçe Sınırlarında Bulunan İnşaatlarda Yaptığı Denetimleri Sıklaştırdı.
Doğu ve Güneydoğu Radyo ve Televizyon Yayıncıları Derneği İlk Toplantısını Malatyada Yaptı
Doğu ve Güneydoğu Radyo ve Televizyon Yayıncıları Derneği İlk Toplantısını Malatya'da Yaptı
Doğu ve Güneydoğu Radyo ve Televizyon Yayıncıları Derneği, İlk Toplantısını Malatya'da Yaptı.
AK Partili Uçüncüoğlunun Açıklaması
AK Parti'li Uçüncüoğlu'nun Açıklaması
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sinop İl Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 Haziran Cuma Günü Sinop Ziyareti Sonrası Katıldığı Birçok Organizasyon ve Programda Sinop'tan Bahsettiğini...
Örnek Köyde Okul, Cami ve Park Açılışı
Örnek Köyde Okul, Cami ve Park Açılışı
Yavuzeli Kaymakamlığı ve Türk Anneler Derneği (Tad) Gaziantep Şubesi Tarafından Başlatılan "Köylerimizi Güzelleştirme Projesi" Kapsamında, Örnek Köy Seçilen Şenlikçe Köyü'nde Bakımı ve Onarımı Yapılan Okul ile Yeni...
Çorum Ayakkabıcılar Arastasında Esnaf Belirsizliğin Sona Ermesini İstedi
Çorum Ayakkabıcılar Arastası'nda Esnaf Belirsizliğin Sona Ermesini İstedi
Çorum Ayakkabıcılar Arastası'nın Yıkılıp Yıkılmayacağı Yöndeki Belirsizlik Arasta Esnafının Tepkisine Neden Oluyor.
Karadenizin Dalgasına Dikkat
Karadeniz'in Dalgasına Dikkat
Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Can Erenoğlu, Diğer Bölgelere Oranla Karadeniz'de Ölümle Sonuçlanan Boğulma Olaylarının Çok Olmasının Karadeniz'in Yapısından Kaynaklandığını Söyledi.
Bursalı İşadamları, Termal Tesis Yapmak İçin Erzurumda İncelemelerde Bulundu
Bursalı İşadamları, Termal Tesis Yapmak İçin Erzurum'da İncelemelerde Bulundu
Doğu Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (Dasidef)'in 5 - 6 Nisan Tarihlerinde Tuskon ile Birlikte Yaptığı Doğu Anadolu Kalkınma ve İşbirliği Köprüsü (Dakik) Programı Meyvelerini Vermeye Başladı....
Oyuncakistan Parkında Sevinç ve Hüzün Bir Arada Yaşandı
Oyuncakistan Parkında Sevinç ve Hüzün Bir Arada Yaşandı
Gaziantep Merkez İlçe Şehitkamil Belediyesi'nin Birinci Oyuncakistan Parkı İçerisinde Düzenlediği Organizasyonunda Binlerce Kişi Dev Ekranda Türkiye-almanya Maçını İzledi.
Çanakkale'de Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti Çanakkale'de Elektrik Direğinde Bakım Çalışması Yapan İşçi Hayatnı Kaybetti.
Ercişte Takı ve Nakış Sergisi
Erciş'te Takı ve Nakış Sergisi
Van'ın Erciş İlçesinde, Takı ve Nakış Sergisi Açıldı.
Ordu İşkur'dan 3 Kurs İşkur Ordu İl Müdürü Vekili Recep Özcan, İstihdama Yönelik 3 Kurs Açarak Sektöre Kalifiye Elaman Yetiştirmeye Çalıştıklarını Söyledi.
Uşakta 'Türkiye Okuyor' Kampanyası Kapsamında Okullara 28 Bin Kitap Dağıtıldı
Uşak'ta "Türkiye Okuyor" Kampanyası Kapsamında Okullara 28 Bin Kitap Dağıtıldı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Himayesinde, Milli Eğitim Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Koordinasyonunda Başlatılan "Türkiye Okuyor" Kampanyası Kapsamında Uşak'ta 28 Bin 720 Kitap Okullara Dağıtıldı.
Yeni Teşvik Sisteminin Altyapısını Sanayi Envanteri Oluşturacak Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Hazırlıkları Devam Eden Sanayi Stratejisi ve Envanterinin, Yeni Teşvik Sisteminin Alty..
Kars Sydv, İki Kişiyi İşyeri Sahibi Yaptı
Kars Sydv, İki Kişiyi İşyeri Sahibi Yaptı
Kars Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv), Ekonomik Durumları Elverişsiz İki Vatandaşı Mermer Atölyesi Sahibi Yaptı. Osman Yiğit ve Atakan Okçuoğlu İçin Kurulan Mermer Atölyesinin Açılışına Kars Vali Mehmet Erden...
UEFA Söz Verdi: Bir Daha Maç Sırasında Yayın Kesilmeyecek UEFA Yetkilileri, Türkiye ile Almanya Arasındaki Yarı Final Karşılaşmasının Yaklaşık 20 Dakikasının Kesilmesine Neden Olan Aksaklığın..
Çin Ekonomisinin Hızlı Büyümesi 30 Yıl Daha Sürecek
Çin Ekonomisinin Hızlı Büyümesi 30 Yıl Daha Sürecek
Dünyanın En Hızlı Büyüyen Ekonomisine Sahip Çin'in, Bu Büyümeyi 30 Yıl Daha Sürdüreceği Açıklandı.
Anayasa Mahkemesi: "Kurumumuzda Görülecek Davalara Bakacak Gazeteciler İçin Basın Kartı Taşıma Şartı Aranacak" Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Yüksek Mahkemede Yapılacak Etkinlikler ile Görülec..
Ayakkkabı Tabanında Hapishaneye Esrar Sokmaya Çalıştı Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Ceza ve İnfaz Kurumu'nda Yatan Bir Mahkuma İstanbul'dan Gönderilen Kargoda Bulunan Ayakkabıların Tabanınd..
Afşin -Elbistan C ve D Santral İhaleleri Afşin -Elbistan Kömür Havzası 'C' Sahası İçin Park Teknik A.ş. ile Akfen İnşaat -Akfen Enerji Ortak Girişim Grubu 'D' Sahası İçin de Yine Akfen İnşaat..
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1.lig Takımlarından Malatyaspor, Teknik Direktör Sorununun Kadir Özcan ile Anlaşılarak Çözümlenmesinin Ardından İç ve Dış Transfer Çalışmalarına Başladı.
Hayvanlar Keneden Korunacak, İnsanlar İçin Biraz Daha Beklenecek
Hayvanlar Keneden Korunacak, İnsanlar İçin Biraz Daha Beklenecek
Sağlık Bakanlığı, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi'ne (Kkka) Karşı Hayvanları Korumak İçin Geliştirilen İlaçların Hayvancılıkla Uğraşan Halka Dağıtımına Başlanacağını Açıkladı.
Almanya'da Aşırı Sağcılar Maçtan Sonra Türklere Saldırdılar Türkiye'nin 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Yarı Finalinde Almanya'yla Oynadığı Karşılaşmanın Ardından Almanya'da Bazı Aşırı Sağcı G..
İpsala'da 68 Kaçak Yakalandı Edirne'nin İpsala İlçesine Bağlı Karpuzlu Beldesinde Yasadışı Yollardan Yunanistan'a Geçmeye Çalışan 68 Yabancı Uyruklu, Sınır Devriyeleri Tarafından Yakalandı.
Seramik Yer ve Duvar Karosu Kaplamacılığı Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlere Sertifika Verildi
Seramik Yer ve Duvar Karosu Kaplamacılığı Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlere Sertifika Verildi
Türkiye İş Kurumu (Tüik) Erzurum İl Müdürlüğü ile İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı ile Ortaklaşa Düzenlenen 'Seramik Yer ve Duvar Karosu Kaplamacılığı' Kursunu Başarıyla Tamamlayan...
Evleniyorlar! Ünlü Şarkıcı Gülşen, Mimar Sevgilisi Fahrettin Aykut ile Evliliğe Doğru Hızla Yol Alıyor
Böyle Gökdelen Görülmedi Dünyanın İlk Kendi Çevresinde Dönen ve Durmadan Şekil Değiştiren Gökdeleni Dubai?de İnşa Ediliyor Foto Galeri
Jp Morgan Senaryosunda Sürpriz Değişiklik
Jp Morgan Senaryosunda Sürpriz Değişiklik
Dünyanın En Büyük Yatırım Bankalarından Olan Jp Morgan, Türkiye Ziyaretinin Sonuçlarını Açıkladı. Geçtiğimiz Ay da Türkiye'ye Gelip Bürokrasi, Hükümet ve Askeri Yetkililerle Görüşen Jp Morgan'ın Bu Ayki Raporunda Önemli...
İkmib Başkanlığına Murat Akyüz Yeniden Seçildi
İkmib Başkanlığına Murat Akyüz Yeniden Seçildi
İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İkmib) Başkanı Murat Akyüz, Başarılı Bir Çalışma Döneminin Ardından Girilen Seçim Sürecinden, Genel Kurulun Tam Desteğini Alarak Bir Kez Daha Başkan Olarak...
Elazığlılar Sosyal Güvenlik Reformu Hakkında Bilgilendirildi
Elazığlılar Sosyal Güvenlik Reformu Hakkında Bilgilendirildi
Sosyal Güvenlik Kurumu İzleme Değerlendirme ve Kontrol Daire Başkanı Recep Levent, "Türkiye'de Reform Yapılmasına Gerek Vardı Çünkü Sosyal Güvenlik Kurumları Açık Veriyordu." Dedi.
"Cep Telefonun PKK Tarafından Kullanılıyor" Diyerek 2 Bin Kontör Dolandırdılar Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesinde Bir Kişi, "Telefonun PKK Tarafından Dinleniyor" Denilerek 2 Bin Kontör Dola..
Nakliye Uçağı Havada Kayboldu
Nakliye Uçağı Havada Kayboldu
C -212 Tipi Askeri Nakliye Uçağı Cava Adası Üzerinde Kayboldu. Telsiz Bağlantısı Kurulamıyor.
Kocaelinde Denize Giren 2 Genç Boğuldu
Kocaeli'nde Denize Giren 2 Genç Boğuldu
Kocaeli'nin Kandıra İlçesi'nde Denize Giren 2 Genç Boğularak Hayatını Kaybetti.
Zorla Kısırlaştırıldılar
Zorla Kısırlaştırıldılar
Bu Çağda Sırf Yerli Oldukları İçin İnsanlara Zorla Vazektomi (Kısırlaştırma Ameliyatı) Yaptılar.
Hastalar Haklarından Habersiz
Hastalar Haklarından Habersiz
Hasta ve Hasta Yakını Haklarını Savunma Derneği (Hayasad) Erzurum Şube Başkanı Abdulnasır Polat, Hasta ve Yakınlarının Çoğunun Hasta Haklarından Habersiz Olduğunu Söyledi.
Gaziantepli Kadınlar, El Emeği Göz Nuru Ürünlerini Sergiledi
Gaziantepli Kadınlar, El Emeği Göz Nuru Ürünlerini Sergiledi
Gaziantep'te Mefruşat Kursunu Tamamlayan 200 Kursiyer, Dönem Sonu Sergilerini Açtı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10