25 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

25 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Beşiktaş'ın Yeni Transferi Seric İstanbul'da Beşiktaş'ın Yeni Transferlerinden Anthony Seric, İstanbul'a Gelerek Ümraniye Bjk Nevzat Demir Tesisleri'ni Gezdi.
Palandöken Belediyesi, Almanya Maçı Öncesi 10 Bin Adet Türk Bayrağı Dağıttı
Palandöken Belediyesi, Almanya Maçı Öncesi 10 Bin Adet Türk Bayrağı Dağıttı
Türkiye -Almanya Arasındaki Yarı Final Karşılaşması Öncesi Erzurum Palandöken Belediyesi 'Silah Değil Bayrak Sallayalım' Sloganı Altında Belde Esnafına ve Vatandaşlara 10 Bin Adet Türk Bayrağı Dağıttı.
Harran Üniversites İs ve Kurum Bağlamayan Filtre Üretti
Harran Üniversites İs ve Kurum Bağlamayan Filtre Üretti
Şanlıurfa Harran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyeleri, İs ve Kurum Bağlamayan Filtre Geliştirdiler.
Suşehrinde Taban Suyu Probleminin Giderilmesi
Suşehri'nde Taban Suyu Probleminin Giderilmesi
Sivas'ın Suşehri İlçesinde DSİ 192. Şube Müdürlüğü Tarafından Başlatılan Taban Suyu Problemindeki Çalışmalarda Son Aşamaya Gelindiği Bildirildi.
Adıyaman Devlet Hastanesi Kalitesini Tescilledi
Adıyaman Devlet Hastanesi Kalitesini Tescilledi
Adıyaman Devlet Hastanesi'nin Ts En Iso 9001-2000 Kalite Belgesinin Devamına Karar Verildi.
Kayseri Sigarayı Bırakıyor, Türkiyeye Örnek Oluyor Kampanyası
Kayseri Sigarayı Bırakıyor, Türkiye'ye Örnek Oluyor Kampanyası
Kayseri'de Yerel Yayın Yapan Kayseri Meydan Gazetesinin Başlattığı €˜kayseri Sigarayı Bırakıyor, Türkiye'ye Örnek Oluyor' Kampanyası Dahilinde, Kayseri Kapalı Cezaevinde Bulunan 35 Mahkum Sigarayı Bırakma Kararı Aldı....
Başkan Cemal Akından Milli Takıma Destek
Başkan Cemal Akın'dan Milli Takıma Destek
Malatyaspor Kulüp Başkanı İlhan Kavuk ile Birlikte Türkiye Milli Takımı'nın Yarı Final Karşılaşması İçin İsviçre'ye Giden Belediye Başkanı H.cemal Akın, Türk Milli Takımının Şampiyon Olması Temennisinde Bulundu.
Alay Komutanının Veda Ziyareti
Alay Komutanı'nın Veda Ziyareti
Tekirdağ'a Tayini Çıkan Aksaray İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Ali İnlek, Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor.
Vho Başkanı Yavuz Öztürkler Basın Toplantısı Düzenledi Türk Veteriner Hekimler Birliği'nin (Tvhb) Ankara'da Organize Ettiği Toplantıya Katılan Kars Ardahan Iğdır Veteriner Hekimler Odası (Vho..
Belediyeden İş İsteyenler Kayısı Bahçelerine Gönderiliyor
Belediyeden İş İsteyenler Kayısı Bahçelerine Gönderiliyor
Malatya Belediyesi'nin Halk Gününe Katılarak İş Talebinde Bulunanlar, Mevsimsel Şartlar Nedeniyle Kayısı Bahçelerine Çalışmaya Yönlendiriliyorlar.
İnegöl Mobilya Sektörünün Sorunları Masaya Yatırıldı
İnegöl Mobilya Sektörünün Sorunları Masaya Yatırıldı
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Müsiad) İnegöl Şubesi Tarafından Yapılan Toplantıda Mobilyacıların Meseleleri Masaya Yatırıldı.
Valilik Personelinden Kan Bağışı
Valilik Personelinden Kan Bağışı
Türk Kızılay'ı Tarafından Başlatılan "Kanımızın Yetmemesi Kanımıza Dokunuyor" Kampanyası Kapsamında Sivas Valisi Veysel Dalmaz, Yardımcıları Mete Buhara, Zafer Ataman ve Kemal Şahin ile Valilik Personeli Kan Bağışında...
Eskişehirliler, Topraksız Tarım Projesiyle Tanıştı
Eskişehirliler, Topraksız Tarım Projesi'yle Tanıştı
Türkiye İsrafı Önleme Vakfı (Tisva),tepebaşı ve Odunpazarı Belediyesi İşbirliğiyle Gerçekleştirilen Topraksız Tarım Yöntemi (Mikrosera) Uygulaması Eskişehirlilerin Hizmetine Sunuldu. Artık Eskişehirliler de Topraksız...
Hakkaride KPSS Sınavlarına Bin 30 Kişi Girecek
Hakkari'de KPSS Sınavlarına Bin 30 Kişi Girecek
Hakkari Meslek Yüksek Okulu (Myo) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Tahir Yaşar, Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) Bin 30 Kişinin Gireceğini Belirtti.
Yabancı Öğrencilerin Mezuniyet Sevinci Ankara Üniversitesi Tömer Samsun Şubesi'nde 10 Aylık Türkçe Eğitim Kursunu Tamamlayan Moğolistan, Bulgaristan Afganistan, Azerbaycan ve Ahıska Uyruklu 8..
Avrupa ile Kültür Ortaklığı
Avrupa ile Kültür Ortaklığı
Yrd. Doç. Tahsin Parlak, Türk ve Avrupa Kültür Ortaklığının Binlerce Yıl Önceye Dayandığını Söyledi.
Eğitim-sen Van Şube Binasına Ani Polis Baskını Van Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin, Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim Sen) Van Şube Başkanlığı'na Ani Bir Baskın Düzenleyerek 18 Kişiy..
Kaçak Avcılara Göz Açtırılmıyor
Kaçak Avcılara Göz Açtırılmıyor
Samsun İl Çevre ve Orman Müdürlüğü'ne Bağlı Milli Parklar Av ve Yaban Hayatı Koruma Şube Müdürlüğü Ekipleri, 2007-2008 Av Koruma ve Kontrol Çalışmaları Sonucunda 111 Kişiye İdari Para Cezası Keserken, 45 Tüfeğe de El...
Suşehrine Yeni Kum Tesisi
Suşehri'ne Yeni Kum Tesisi
Sivas'ın Suşehri İlçesinde Hizmete Giren Kum Eleme Tesisi, Bölgenin İhtiyacını Karşılayacak.
Niğdede Parmak İzi Takip Sistemi
Niğde'de Parmak İzi Takip Sistemi
Niğde'nin Çiftlik İlçesinde Kamu Görevlilerinin Mesai Takipleri Parmak İzi Sistemi ile Yapılıyor.
Rusya, ABD'nin Litvanya ile Füze Savunma Sistemini Görüşmesinden Rahatsız Rusya, ABD'nin Litvanya'ya Füze Savunma Sistemini Kurmak İçin Bu Ülke ile Görüşmeler Gerçekleştirdiğine İnanıyor. Ko..
Aşık Veysel Bulvarı 2. Etap Yolu Açıldı
Aşık Veysel Bulvarı 2. Etap Yolu Açıldı
Melikgazi Belediyesi Tarafından Aşık Veysel Bulvarı ile Talas Bulvarını Birbirine Bağlayan 3 Bir 140 Metre Uzunluğunda 25 Metre Genişliğinde Olup, 2 Milyon 400 Bin YTL'ye Mal Olan Aşık Veysel Bulvarı 2. Etap Yolu...
Larvalar Kuşadası'nın Palmiyelerini Kurutuyor Aydın'ın Kuşadası İlçesinde Çok Yoğun Sayıda Görülen Kırmızı Palmiye Böceği, Palmiye Ağaçlarını Kurutuyor. Sahillerin Simgesi Haline Gelen, Daha ..
Sakaryada 8 Kaçak İşçi Yakalandı
Sakarya'da 8 Kaçak İşçi Yakalandı
Sakarya'da Bir Fabrikada Kaçak Çalışan Gürcistan Uyruklu 8 Kişi Yakalandı.
Tekeri Çıkan Araç Takla Attı: 1 Ölü, 1 Yaralı Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Tekeri Çıkan Araç Takla Attı. Kaza Sonucu 1 Kişi Öldü 1 Kişi de Ağır Yaralandı.
Samsun Mmo'dan Sıkıştırma Makineleri Kursu Makine Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, Sıkıştırma Makineleri Kullanıcısı Kursu Düzenledi. Oda Binası Seminer Salonunda Düzenlenen Kursa, 20 Kişi K..
Bardakoğlu: 'Din Görevlilerimiz Toplum Önderi Olarak Sanata da Önem Vermeli'
Bardakoğlu: "Din Görevlilerimiz Toplum Önderi Olarak Sanata da Önem Vermeli"
Kızılay'ın Başlattığı Toplum Liderlerini Teşkilatlandırma Projesi Çerçevesinde, Âfet Zararlarını Azaltma Programıyla İzmir'de İl ve İlçe Müftülerine Eğitim Seminerleri Verilmeye Başladı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr....
Esnaf, Gurbetçinin Yolunu Gözlüyor
Esnaf, Gurbetçinin Yolunu Gözlüyor
Dünya'da Yaşanan Ekonomik Kriz ve Türkiye'deki Siyasi Belirsizliğe Bir de Yaz Tatilinin Eklenmesiyle Esnaf Zor Durumda Kaldı. Turizm Sezonunun Gelmesiyle Birlikte Tatil Yerlerini Tercih Edenler, Esnafı Olumsuz Etkiledi.
Samsunun İki Köyünde Kenelerin Isırdığı 2 Kişi Tedavi Altına Alındı
Samsun'un İki Köyünde Kenelerin Isırdığı 2 Kişi Tedavi Altına Alındı
Samsun'un Ladik İlçesi Ahmetsaray Köyünde İki Kişiyi Kene Isırdı. Bir Büre Sonra Fenalaşan Vatandaşlar, Önce Ladik Devlet Hastanesi'ne Oradan da Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne Götürüldü....
Ecz. Zeki Özgen: 'Kapanma Noktasına Geldik'
Ecz. Zeki Özgen: "Kapanma Noktasına Geldik"
Osmaniye 48.bölge Eczacılar Odası Başkanı Zeki Özgen, 2005 Yılında SSK Sigortalılarının Serbest Eczanelerden İlaç ve Eczacılık Hizmeti Alabilmesi Adına Yapılan Protokol Sonucu Her Türlü Fedakârlığı Göstermiş Olan...
Türk Milli Takımının Uğurlu Hocası Milli Takım İçin Yine Dua Etti Türkiye'nin Uğurlu Hocası Lütfü Karataş, Bu Akşam Oynanacak Olan Türkiye-almanya 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Yarı Final Ka..
Fao: Gıda Fiyatları Yüksek Kalmayı Sürdürecek BM Gıda ve Tarım Örgütü (Fao) Genel Müdürü Jacques Diouf, Gıda Fiyatlarının Yüksek Kalmaya Devam Edeceğini Belirterek, Üretimin Desteklenmesi Çağ..
Enez'de 6 Kaçağa Kılavuzluk Yapan Türk Tutuklandı Edirne'nin Enez İlçesinde Meriç Nehrini Kullanarak Yunanistan'a Gitmeye Çalışan 6 Irak Uyruklu Yakalandı. Bunlara Kılavuzluk Yaptığı Tespit E..
Tff 2. Lig Tff 2. Lig'de Mücadele Edecek Olan Akhisar Belediyespor, Akhisarlı 20 Genç Futbolcu ile Karabulut Gençlik Futbol Sahası'nda Antrenmanlara Başladı.
DSP'li İçli: "Türkiye'nin Öncelikli Meselesi Sevgi ve Anlayış Olmalı" Demokratik Sol Parti (DSP) Eskişehir Milletvekili Tayfun İçli, Türkiye'nin Asıl Öncelikli Meselesinin Sevgi ve Anlayış Ol..
Yılmaz: Ekonomik İstikrar Olmadan Sürdürülebilir Büyüme Sağlanamaz Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Yüksek Enflasyonun Olduğu Bir Ekonomide Ekonomik İstikrar Olamayacağını, Ekonomik İsti..
Ankaragücü'nün Efsane Kalecisi Baskın Soysal Gözyaşları İçerisinde Defnedildi Bodrum'da Vefat Eden Ankaragücü'nün 67 Yaşındaki Efsane Kalecisi Baskın Soysal, Gözyaşları İçerisinde Defnedildi.
Biz Varız, Kilislilerle Buluştu
Biz Varız, Kilislilerle Buluştu
Ankara Sanat Evi (Anse) Oyuncuları 'Biz Varız' Oyunu Kilis'te Sahnelendi.
Fenerbahçe, Aragones ile Ön Sözleşme İmzaladı Fenerbahçe Kulübü, İspanyol Teknik Direktör Luis Aragones ile Ön Sözleşme İmzaladığını Açıkladı.
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, 8 Oyuncu ile Anlaştı.
Kürtçe Tv'ye Yeşil Işık Cumhurbaşkanı Gül, TRT Kanununa Onay Verdi
Milli Eğitim Bakanı Çelik: "Başbakan Şaka Yaptı" Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Başbakan Erdoğan'ın "Sınav Bire Düşsün" Şeklindeki Sözlerinin Bir Şakadan İbaret Olduğunu Söyledi.
Almanya'da Korkutan Gelişme Ürkiye ile Almanya Arasında Oynanacak Tarihi Maça Saatler Kala Almanya'nın Başkenti Berlin'de Kurulan Taraftar Alanında (Fan Zone) Şüpheli Bir Paket Bulunduğu ve A..
Sgk ile Tebin Diyalog Eksikliği, 8 Bin 500 Eczacıyı İflas Noktasına Getirdi
Sgk ile Teb'in Diyalog Eksikliği, 8 Bin 500 Eczacıyı İflas Noktasına Getirdi
Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) ile Türk Eczacılar Birliği (Teb) Yetkililerinin Yeterli Düzeyde Diyalog Kuramaması Sebebiyle Türkiye Genelindeki 21 Bin Eczacıdan 8 Bin 500'ünün İflas Noktasına Geldiği Belirtildi.
Aragones Resmen Fenerbahçe'de Fenerbahçe, İspanya Milli Takımı'nın Teknik Direktörü Luis Aragones ve Ekibi ile 2 Yıllık Ön Kontrat Yaptı.
Üsküdarlı Temizlik İşçilerinden Milli Takıma Destek Yürüyüşü Üsküdar Belediyesi Temizlik İşçileri, Bu Akşam Oynanacak Kritik Almanya Maçı Öncesi Milli Takım'a Destek Yürüyüşü Düzenledi. Milli..
Mercedes Milli Maç Nedeniyle Üretimini Durduracak 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (A) Milli Takım'ın Almanya ile Yarın Yapacağı Yarı Final Karşılaşması Nedeniyle, Mercedes'in Aksaray'daki ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10