25 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

25 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türk Bayrağına Hakaret Niteliğinde Afişler Yayınlayan İnternet Sitesi Kapatıldı Geçtiğimiz Günlerde Almanya'nın Recklinghausen Şehrinde Aşırı Sağ Bir Grup, Türk Bayrağına Hakaret Niteliği Taş..
Kara Kuvvetleri Komutanı İlker Başbuğ: Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ, Dün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Yaptığı Görüşmenin, Başbakan'ın Talebi Üzerine Gerçekleştiğini Sö..
Meclis Zeytin Komisyonu Karacabeyde
Meclis Zeytin Komisyonu Karacabey'de
Zeytin ve Zeytin Yağı ile Diğer Bitkisel Yağların Üretiminde ve Ticaretinde Yaşanan Sıkıntıların Tespiti İçin Kurulan ve 16 Milletvekilinden Oluşan Komisyonun 10 Üyesi, Bursa'nın Karacabey İlçesinde İncelemelerde...
Batman Belediyesi, Tıbbi Atıklar İçin Yeni Araç Satın Aldı Batman Belediyesi, Tıbbı Atıkların Düzenli Bir Biçimde Toplatılması İçin Yeni Araç Satın Aldı. Böylece Belediyenin Son 4 Yılda Aldığ..
12 Dev Adam Basketbol'da Start Verildi Malatya'da 12 Dev Adam Basketbol Okulları'nda Çalışmalar Başladı.
Hamileyim Bari Evlenelim! Haftasonu Dergisi 'Önce Bebek, Sonra Nikah' Akımının İlk Öncülerinden Olan Seda Sayan'ın Sinan Engin'den Hamile Kaldığı Zamanki Fotoğrafını Yayınladı..
Telekom İl Müdürlüğü Personelinden Milli Formalı Mesai
Telekom İl Müdürlüğü Personeli'nden Milli Formalı Mesai
Denizli Telekom İl Müdürlüğü'nde Görevli Personel, Bugün Milli Takım Formasıyla Mesai Yaptı.
'Zirveden Gelen Topuk Sesleri' Bursalı İş Kadınlarını Bir Araya Getirdi
"Zirveden Gelen Topuk Sesleri" Bursalı İş Kadınlarını Bir Araya Getirdi
Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (Buikad) Üyeleri, Zirveden Gelen Topuk Sesleri Paylaşım Toplantısı'nda Buluştu.
Taksiciden Milli Takım'a Özel Şarkı Taksi Şoförü Erol Şahin, Avrupa Şampiyonası Tarihinde İlk Kez Yarı Final Oynamaya Hazırlanan A Milli Futbol Takımı İçin Şarkı Yaptı. Taksiciler, Meslektaşl..
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Basel'e Hareket Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye ile Almanya Arasında Oynanacak Euro 2008 Yarı Final Karşılaşmasını İzlemek Üzere Özel Bir Uçakla İsviçre'y..
Tuncay Özkan, Kaza Geçiren Eski Emniyet Müdürü Saçan'ı Ziyaret Etti Gazeteci Tuncay Özkan, Oğlu ile Birlikte Kaza Geçiren Organize Suçlarla Mücadele Eski Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ı Hasta..
Borsa, Günü 296.77 Puanlık Artışla 37.572,64 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü 296.77 Puanlık Artışla 37.572,64 Puandan Tamamladı.
Borsa Günlük Bazda Yüzde 0,80 Değer Kazandı İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 0,80 Değer Kazandı.
Tecavüz Sonucu Hamile Kalan 11 Yaşındaki Kızın Durumu Romanya'yı Böldü Romanya'da Hükümet, Amcası Tarafından Tecavüze Uğradıktan Sonra Hamile Kalan 11 Yaşındaki Kızın Kürtaj İçin İngiltere'ye..
Denizlinin ÖSSdeki Başarısı İnceleniyor
Denizli'nin ÖSS'deki Başarısı İnceleniyor
Diyarbakır'ın Silvan İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Bir Heyet, Denizli'nin ÖSS'deki Başarısı Araştırmak İçin Geldi.
Kadınlara Fuhuş Yaptıran Biri Polis 7 Kişi Yakalandı Muğla'nın Fethiye İlçesinde Fuhuş Yaptırdıkları İddia Edilen Biri Polis 7 Kişi Gözaltına Alındı.
Fezalı Minikler Yaz Okulunda Hem Eğleniyor, Hem Öğreniyor
Fezalı Minikler Yaz Okulunda Hem Eğleniyor, Hem Öğreniyor
Samsun Özel Feza Action İşbirliği ile Gerçekleştirilen İngilizce Yaz Okulu, Feza Koleji Kampüsünde Başladı.
Görüşme, Başbakanın Talebi
'Görüşme, Başbakan'ın Talebi'
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ, Erdoğan ile Görüşmesi Hakkında Basında Çıkan Bir Kısım Haberlerin Doğruyu Yansıtmadığını Belirtti.
Devlet Bakanı Yazıcıoğlu, Yabancı Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi
Devlet Bakanı Yazıcıoğlu, Yabancı Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi
Devlet Bakanı Mustafa Said Yazıcıoğlu, Türkiye'de Okuyan Yabancı Öğrenciler Birliği'ne Üye Bir Grup Öğrenciyi Makamında Kabul Etti. Bakan Yazıcıoğlu, Yabancı Öğrencilerin Sorunlarını Dinledi.
Dask Başkanı Serdar: 'Türkiye Genelinde Zorunlu Deprem Sigorta Oranı Yüzde 21'
Dask Başkanı Serdar: "Türkiye Genelinde Zorunlu Deprem Sigorta Oranı Yüzde 21"
Doğal Afet Sigortalar Kurumu(dask) Yönetim Kurulu Başkanı İdris Serdar, Zorunlu Deprem Sigortasına Sahip Konut Sayısının 2 Milyon 732 Bin 396 Olduğunu, Bunun da Toplam Konutlar Arasında Yüzde 21'e Tekabül Ettiğini...
Iğdır Soykırım Anıtı Tadilattan Geçirilecek
Iğdır Soykırım Anıtı Tadilattan Geçirilecek
Kış Şartları ve Su Sızmalarından Olumsuz Yönde Etkilenen Iğdır'daki Soykırım Anıt ve Müzesi Tekrar Tadilattan Geçirilecek.
Futbol Sen Nelere Kadirsin
Futbol Sen Nelere Kadirsin
Yarı Final Maçı Öncesi Almanya Başbakanı Angela Merkel Dostluk Mesajı Vermek İçin Döner Kesti.
Kayseri ve Civarı Elektrik: "TOKİ'nin Elektrik Sorunu Bizden Kaynaklanmıyor" Kayseri ve Civarı Elektrik T.a.ş (Kctaş), TOKİ 5. Bölge Konutlarına Elektrik Verilememesinin Kendileriyle Bir Alak..
Güler Sabancı: "Enerjiye Üç Yılda Yaklaşık 6 Milyar Euro Yatırım Hedefliyoruz" Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Sabancı Grubu Olarak Geçen Dört Yıl Ortalama Yüzde 20 Büyü..
Bayrak Kardeşliği
Bayrak Kardeşliği
Türk ve Alman Taraftarlar Saat 21.45'te Başlayacak Dev Maça Hazır. Almanya'nın Başkenti Berlin'de Bir Türk Mahallesinde Türk ve Alman Bayrakları Yan Yana Bir Renk Cümbüşü Oluşturdu.
Cumhurbaşkanı Gül, Milli Maçı İzlemek İçin İsviçre'ye Gitti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beraberindeki Heyetle Birlikte, A Milli Takım'ın Euro 2008 Yarı Final Maçını İzlemek Üzere İsviçre'nin ..
Orgeneral Başbuğ: "Başbakan Erdoğan ile Sadece Terörü Konuştuk" Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ, Başbakan Erdoğan ile dün Başbakanlık Merkez konutunda gerçekleşen görüşmesinde..
28 Yıllık Mugabe Dönemi Sona mı Eriyor? BM Güvenlik Konseyi, Zimbabve'de Hükümetin Uyguladığı Şiddet Eylemlerini Kınadı. Komşu Ülkelerde Şiddet Ortamında Devlet Başkanlığı Seçimlerinin "Adil..
Yıldızlar Avrupa Beyzbol Şampiyonası'nda Genç Sporcular Geleceğin Yıldızı Olmak İçin Ter Döküyor Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Euro 2008'deki Başarıları Türkiye'yi Sevince Boğarken, Türki..
Almanya'da Nefesler Tutuldu Almanya, Bu Akşam Oynanacak Olan Türkiye-almanya Euro 2008 Yarı Final Karşılaşması İçin Nefesini Tuttu. Heyecanın Dorukta Olduğu Almanya'nın Başkenti Berlin'de de ..
Kemer Belediye Tiyatrosu Tiyatro Atölyesini Açıyor
Kemer Belediye Tiyatrosu Tiyatro Atölyesini Açıyor
Kemer Belediye Tiyatrosu Artık Gelenekselleşmiş Olan Yaz Dönemi Tiyatro Atölye Çalışmalarına Başlıyor. 25 Haziran 2008 Çarşamba Günü Tüm Başvuran Adaylar , Kbt Genel Sanat Yönetmeni Selim Türkışık, Eğitmenler Ebru...
Afyonkarahisar'da Gıda Denetimleri Afyonkarahisar'da Gıda ve Gıda Ambalajı ile Yem ve Su Ürünleri Üreten Tesisler Denetlendi.
6 Kişilik Ataş Ailesi Yok Oldu Geriye Resimleri Kaldı
6 Kişilik Ataş Ailesi Yok Oldu Geriye Resimleri Kaldı
Muş'tan Bursa'ya Yakınlarının Düğününe Giderken Ankara'nın Polatlı İlçesinde Kaza Geçiren 6 Kişilik Ataş Ailesinden Geriye Sadece Resimleri Kaldı.
Dernekler Kanununa Muhalefet Davası
Dernekler Kanunu'na Muhalefet Davası
Dernekler Kanunu'na Muhalefet Edildiği Gerekçesiyle Açılan Halkevleri Mersin Şubesi'nin Kapatılma Davasına Devam Edildi.
Bursada 'Yol Verme' Kavgası Kanlı Bitti
Bursa'da "Yol Verme" Kavgası Kanlı Bitti
Bursa'nın İnegöl İlçesinde, Yol Verme Meselesi Yüzünden Çıkan Kavgada Bir Kişi Silahla Vurularak Yaralandı.
Eskişehir'de Türk Bayrağına Saldıran Şahıs Yakalandı Eskişehir'de Türk Bayrağına Saldırıda Bulunduğu İddia Edilen Bir Kişi Yakalandı.
Ttso'da Bir Ezgi Bir Çizgi Gecesi Ankara Devlet Opera ve Balesi Sanatçısı, Tenor Arda Doğan'ın Seslendireceği Aryalar ile Ressam Ayla Aksoy'un Resimleri Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (Ttso)..
Zonguldak'ta İntihara Teşebbüs Zonguldak'ın Çaycuma İlçesinde Bir Kişi Tedavi İçin Kullandığı İlaçlardan Çok Miktarda İçerek İntihara Teşebbüs Etti.
Kuveyt Türk 89. Şubesini Adıyamana Açtı
Kuveyt Türk 89. Şubesini Adıyaman'a Açtı
Türkiye Genelinde Bankacılık Sektöründe Çalışmalar Yapan Kuveyt Türk 89. Şubesini Adıyaman'a Açtı.
Kemerde Orman Yangını
Kemer'de Orman Yangını
Antalya'nın Kemer İlçesine Bağlı Göynük Beldesinde Tekrar Yangın Çıktı.
Elazığ'da Fuhuş Yaptırdığı İleri Sürülen Bir Kişi Tutuklandı Elazığ'da Bir Kişi Fuhuş Yaptırdığı İddiasıyla Tutuklandı.
Edremit Belediyesinden Müzik Şöleni
Edremit Belediyesi'nden Müzik Şöleni
Balıkesir'in Edremit Belediyesi Tarafından Bu Yıl 4'üncüsü Düzenlenen "Şükrü Tunar Kültür Merkezi Yıl Sonu Şenlikleri" İlgi Gördü.
Medvedev'den Yolsuzluk Uyarısı Rusya Devlet Başkanı Dimitri Medvedev, Yolsuzluğu, Ülke Güvenliği İçin Bir Tehdit Olarak Nitelendirdi.
Yerli Turistler İçin Müze Kart Uygulaması
Yerli Turistler İçin Müze Kart Uygulaması
Van Kültür ve Turizm İl Müdürü Bilal Sönmez, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın, Türk Vatandaşlarının Müze ve Ören Yerlerine Ziyaretini Arttırmak Amacıyla Başlattığı Müze Kart Projesi'nin Hayata Geçirilmesiyle Bölgeye...
Manisalda, Hububat Üretiminde İyi Sezon
Manisal'da, Hububat Üretiminde İyi Sezon
Manisa'da Hububat Hasadı Büyük Ölçüde Tamamlanırken, Soma, Kırkağaç, Selendi Gibi Rakımı Yüksek İlçelerde Hasad İşlemleri Devam Ediyor.
Eczacılardan Kurum İskontosuna Tepki
Eczacılardan Kurum İskontosuna Tepki
Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türk Eczacılar Birliği Arasında 2008 Yılı İlaç Alım Protokolü Görüşmeleri Devem Ederken Basın Açıklaması Yapan 34. Bölge Aksaray-kırşehir-nevşehir Eczacı Odası Başkanı Hasan Buminhan Yavuz,...
Dp Genel Başkanı Soylu Rizede
Dp Genel Başkanı Soylu Rize'de
Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu, Bu Milletin, Bu Ülkenin Bir Tek Kurucusu Olduğunu Onun da Büyük Türk Milleti Olduğunu İfade Ederek, "Bu Milletin İradesini Hiç Kimseye Ezdirmeyeceğiz" Dedi.
Yaşlı, Hasta ve Engellilerin Bakımı İçin Kurs Açıldı
Yaşlı, Hasta ve Engellilerin Bakımı İçin Kurs Açıldı
Denizli Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Halk Eğitim Merkezi ve Sağlık Müdürlüğü'nün Desteğiyle Yaşlı, Hasta ve Engellilere Bakım Kursu Açtı.
Antalyada Hava Sıcaklığı 50 Dereceye Ulaştı
Antalya'da Hava Sıcaklığı 50 Dereceye Ulaştı
Antalya'da 50 Dereceye Kadar Ulaşan Hava Sıcaklığı Hayatı Olumsuz Yönde Etkiliyor.
Anız Yakana Dekar Başına 23 YTL Ceza
Anız Yakana Dekar Başına 23 YTL Ceza
Adıyaman Çevre ve Orman İl Müdürü Harun Dindar, Son Günlerde Artan Anız Yakmalarına Karşı Çevre Kanunu'nda Değişiklik Yapıldığını ve Anız Yakanlara Dekar Başına 23.11 Ytl. Para Cezası Verileceğini Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10