25 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

25 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bush-talabani Görüşmesi ABD Devlet Başkanı George W Bush'la Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani, Bugün ABD'nin Irak'ta Kurmayı Planladığı Daimi Askeri Üslerle İlgili Görüşme Yaptı.
Gebzede Kene Paniği
Gebze'de Kene Paniği
Türkiye'yi Bir Süredir Etkisi Altına Alan ve Çok Sayıda Kişinin Ölümüne Sebep Olan Kırım -Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı Taşıyan Kenelerin Yol Açtığı Panik, Kocaeli'nin Gebze İlçesinde de Yaşandı.
KKTC Başbakanı Soyer, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Heyetini Kabul Etti KKTC Başbakanı Ferdi Sabit Soyer, Adnan Sakaoğlu Başkanlığındaki Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Heyetini Kabul Etti.
'İstenilen Sayıda Dinleme Yapılabilir'
"İstenilen Sayıda Dinleme Yapılabilir"
TBMM'de 'Düşünce, İfade, Din ve Vicdan Özgürlüğü ile İlgili Sorunların İncelenmesi' Amacıyla Kurulan Alt Komisyon, Telekulak İddialarıyla İlgili İlk Toplantısını Yaptı.
En İlkel Dört Ayaklının Fosili Bulundu Letonya'da, Dünya Tarihindeki En İlkel Dört Ayaklının Fosili Bulundu.
Didimde TOKİye Kayıt Tarihi Uzatıldı
Didim'de TOKİ'ye Kayıt Tarihi Uzatıldı
Aydın'ın Didim İlçesine Bağlı Akyeniköy Bldesinde Yapılacak Olan TOKİ Evleri İçin Kayıtlar 08 Ağustos 2008 Tarihine Kadar Uzatıldı.
Altındağ Belediyesi Alt Yapı Raporunu Açıkladı
Altındağ Belediyesi Alt Yapı Raporunu Açıkladı
Altındağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 2008 Yılı Başından Bu Yana Yapılan Yatırım ve Hizmetlere İlişkin Çalışma Raporunu Açıkladı. Yılın İlk 5 Aylık Dönemini Kapsayan Raporda, 10 Kilometre Uzunluğunda Kaldırım Kenarı...
Nazillide Prim Affı Toplantısı
Nazilli'de Prim Affı Toplantısı
Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Aydın İl Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Toplantıda, Nazilli'deki Oda Başkanlarına Yeniden Yapılanması Konusunda Bilgilendirildi.
Başkan Şahine 'Kentsel Dönüşüm Ödülü'
Başkan Şahin'e "Kentsel Dönüşüm Ödülü"
Seçilmişleri ve Atanmışları İzleme Derneği İzder'in Bu Yıl 7.sini Düzenlediği Türkiye'de Yılın Adamları ve Kuruluşları Ödülleri Sahiplerini Buldu. Törende Mamak Belediye Başkanı Gazi Şahin, 'Yılın Kentsel Dönüşüm...
Gönül Köprüsü Öğrencileri Muradiye Şelalesini Gezdi
Gönül Köprüsü Öğrencileri Muradiye Şelalesi'ni Gezdi
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Başlattığı "Gönül Köprüsü" Projesi Kapsamında Ankara'dan Van'a Gelen 400 Öğrenci, Programlarının Son Gününde Muradiye Şelalesi'ni Gezdiler.
Eczacılardan İlaç Uygulamalarına Tepki
Eczacılardan İlaç Uygulamalarına Tepki
Türk Eczacılar Birliği 38. Bölge Van Eczacı Odası Başkanı Murat Keçecioğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türk Eczacılar Birliği Arasında Yapılan 2008 Yılı İlaç Alım Protokolü Görüşmelerinin Devam Ettiğini İfade Ederek, Bazı...
Altılı Ganyan 79,31 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucu, Altılı Ganyan 79,31 YTL İkramiye Verdi.
Petrol Fiyatları Yaklaşık 4 Dolar Düştü ABD'de Geçen Hafta Ham Petrol Stoklarının Beklenenden Daha Fazla Artması Üzerine ABD Ham Petrolünün Varil Fiyatı Yaklaşık 4 Dolar Düştü.
Bush Irak ile Uygun Bir Anlaşma Yapmak İstiyor ABD Başkanı George Bush, Irak'taki Amerikan Varlığının Çerçevesini Çizecek Anlaşmanın Irak Yönetimine Uygun Bir Anlaşma Olmasını İstediğini Söyl..
Şanlıurfada Korkutan Yangın: 1 Yaralı
Şanlıurfa'da Korkutan Yangın: 1 Yaralı
Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi'nde Depo Olarak Kullanılan ve İçinde Mazot Tanklarının Bulunduğu İş Yerinde Çıkan Yangın, Çevredeki Vatandaşlara Korkulu Anlar Yaşattı. Yangında 1 Kişi Yaralandı.
Antalyada Sera Yangını
Antalya'da Sera Yangını
Antalya'nın Pınarlı Beldesi'ne Bağlı Çamköy'de Çıkan Yangında Onlarca Sera Kül Oldu.
Almanya Başbakanı Merkel Döner Kesti Almanya Başbakanı Angela Merkel, Eline Döner Bıçağını Aldı ve Döner Kesti.
CHPde 'Sosyalist Enternasyonal' Sıkıntısı
CHP'de "Sosyalist Enternasyonal" Sıkıntısı
Sosyalist Enternasyonal Toplantısı, CHP'de Sıkıntı Yarattı. CHP Yönetimi Enternasyonal İçinde CHP'ye Karşı Oluşan Muhalefeti Aşmak İçin Görüşmelerin Sürdürülmesi Kararını Aldı.
Kaset İsviçre'ye Gönderildi Cem Yılmaz, Bu Akşam Euro 2008 Finali İçin Almanya ile Karşılaşacak Milli Takım'a Özel Bir Video ile Destek Oldu.
Tff 2. Lig Erzurumspor, Kayyuma Devir Tehlikesi Yaşıyor. 8 Haziran 2008'de Yapılan Genel Kurul Sonrası Yönetime Talipli Çıkmayınca Kulübün İdaresini Üstlenen Divan Kurulu, Hafta Sonunda Deleg..
Sokaklardan Türkiye Şampiyonluğuna Erzurum Sokaklarında Mendil Satıp, Ayakkabı Boyacılığı Yaparken Buz Hokeyi ile Tanışan Çocuklar, Ankara'da Düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda Birinci Oldula..
Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti Kastamonu'da Elektrik Tellerindeki Uçurtmaları Temizlerken Akıma Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti.
Zonguldak'ta 78 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi Zonguldak'ta Bir Kişinin Evinin Bahçesinde Dikili ve Kurutulmuş Halde Hint Keneviri Ele Geçirildi.
Gedaş Müdürü'nün Uğradığı İnanılmaz Kaza Manisa'nın Salihli İlçesine Bağlı Sart Kasabasında Orta Gerilim Hattında Meydana Gelen Arızanın Onarım Çalışmalarına Katılan Gedaş Salihli İşletme Müd..
Kesme Çiçek Tarla Günü
Kesme Çiçek Tarla Günü
Samsun İl Tarım Müdürlüğü Tarafından 'Örtü Altı Kesme Çiçek Yetiştiriciliğinin Yaygınlaştırılması Projesi' Kapsamında Düzenlenen Tarla Gününde Çiftçiler Bilgilendirildi.
İngiltereden İslama Hakarete Şövalyelik Ödülü
İngiltere'den İslam'a Hakarete Şövalyelik Ödülü
İslam'a Hakaretleriyle Şöhret Kazanan Hindistan Asıllı Yazar Salman Rüşdi'ye İngiltere'de Şövalyelik Unvanı Takdim Edildi. Şövalyelik Nişanı, Buckingham Sarayı'nda Kraliçe Elizabeth Tarafından Verildi
Didim Ambalaj Atığında Sınavı Geçti
Didim Ambalaj Atığında Sınavı Geçti
Aydın'ın Didim İlçesinde Belediyenin, Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (Çevko) İşbirliği ile Gerçekleştirdiği Ambalaj Atığı Toplama Projesine Didimliler Çabuk Ayak Uydurdu. Didim Belediye Başkanı...
CHP Myk Toplantısı Sona Erdi CHP Genel Saymanı Mustafa Özyürek, Son Zamanlarda AK Parti Kanadından Yapılan Açıklamaların AK Parti'nin Refah Partisi ve Fazilet Partisi Çizgisinin Gidişinden, T..
Giresun'da Yaşanan Sel Afetinin Ardından Giresun Belediye Başkanı Hurşit Yüksel, Sel Afeti Sebebiyle Meydana Gelen Olumsuzlukların Siyasi Malzeme Yapılmasının Çok Yanlış Olduğunu Söyledi.
Eğitim-sen ve Ses Van Şube Başkanlıklarına Ani Baskın
Eğitim-sen ve Ses Van Şube Başkanlıklarına Ani Baskın
Van Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-sen) ile Sağlık Emekçileri Sendikası'nın (Ses) Van Şube Başkanlıklarına Düzenlediği Anı Baskında 18 Kişiyi Yakalayarak Gözaltına Alırken, 2...
Amasyalı İzciler Ünyede Kamp Yapıyor
Amasyalı İzciler Ünye'de Kamp Yapıyor
Amasya'dan Ordu'nun Ünye İlçesine Kamp Yapmak Üzere Gelen İzciler, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu'nu Makamında Ziyaret Etti.
TMSF, Düzenlediği Gayrimenkul Müzayedelerinde 48 Taşınmaz Sattı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Bugün Düzenlediği Gayrimenkul Müzayedelerinde 184 Taşınmazı Satışa Çıkardı. 48 Gayrimenk..
Sakaryada Orman Yangını: 1 Hektarlık Çamlık Alan Kül Oldu
Sakarya'da Orman Yangını: 1 Hektarlık Çamlık Alan Kül Oldu
Sakarya'nın Geyve İlçesindeki Orman Yangınında 1 Hektarlık Alan Kül Oldu.
Koyulhisarda Trafik Kazası: 6 Yaralı
Koyulhisar'da Trafik Kazası: 6 Yaralı
Sivas'ın Koyulhisar İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 6 Kişi Yaralandı.
Atosev İlkbahar Tenis Turnuvası Kupaları Sahiplerini Buldu
Atosev İlkbahar Tenis Turnuvası Kupaları Sahiplerini Buldu
Adana Ticaret Odası Sosyal Hizmetler ve Eğitim Vakfı (Atosev) Sosyal Tesisleri'nde Düzenlenen Geleneksel İlkbahar Tenis Turnuvası Sonuçlandı.
Milli Maç Heyecanı Genel Kurulu Kapattı
Milli Maç Heyecanı Genel Kurul'u Kapattı
A Milli Takımı'nın Bu Akşam Almanya ile Yarı Final Oynayacak Olması Meclis Çalışmalarına da Damgasını Vurdu. Gün Boyu Meclis Kulisinde Milli Maç Konuşulurken, Genel Kurul 1 Saat Önce Kapandı.
Ceza Rekortmeni Başkomiser, Hakimlere Saygılarını Sunarak Savunma Yaptı
Ceza Rekortmeni Başkomiser, Hakimlere Saygılarını Sunarak Savunma Yaptı
Bursa'da, 4 Ay Önce Gerçekleştirilen 'Yaprak Dökümü 16' Adlı Operasyonda, Aralarında Polis ve Jandarma Görevlileri ile Kamyon Sürücüsü ve Şirket Sahiplerinin de Bulunduğu 36'sı Tutuklu Toplam 86 Kişinin Yargılanmasına...
Müzeye Dönüştürülen Malıköy İstasyonu Törenle Açıldı Sakarya Meydan Muhaberesi'nin Kazanılması ve Kurtuluş Savaşı'nın Zaferle Sonuçlanıp, Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurulmasında Önemli Bir Rol O..
Türk ve Alman Çocuklar Dostluk İlan Etti
Türk ve Alman Çocuklar Dostluk İlan Etti
Türkiye-Almanya Maçı Öncesi Nefesler Tutulurken, Alanya'da Alman ve Türk Turistlerin Tatil Yaptığı Clup Paradiso Otel'de Dostluğu Simgeleyen Renkli Görüntüler Yaşandı.
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Bardakoğlu Salihlide
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Bardakoğlu Salihli'de
Manisa'nın Salihli İlçesinde Türk Diyanet Vakfı Şubesi Tarafından Yaptırılacak Olan Mevlana Camii'nin Temeli, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu'nun da Katıldığı Törenle Atıldı. Temel Atma Töreninde Konuşan...
Zeytin Komisyonu Marmarabirliki Ziyaret Etti
Zeytin Komisyonu Marmarabirlik'i Ziyaret Etti
TBMM Zeytin ve Zeytin Yağı ile Bitkisel Yağlar Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Balıkesir Milletvekili Ahmet Edip Uğur, Türkiye'deki Zeytin Yağı Tüketiminin Kişi Başı 1 Kilograma Kadar Düştüğünü Belirterek,...
Serdar Ortaça Takmış Balkanların Starı ve Silikon Güzeli Olarak Ülkemizde Şöhret Basamaklarını Tırmanan Bulgar Margo Çıkaracağı Sıngle Çalışması ve Sahne Çalışması Dolayısı ile Sık Sık Ülkemi..
O Artık Patron! Fatih Ürek Artık Patron...bodrum Gold Chakra'nın Sahibi Fatih Ürek Sanatçı Arkadaşlarına Gala Yaptırıyor...
Akib, Bu Yıl 5, Önümüzdeki Yıl 7,5 Milyar Dolar İhracat Hedefliyor
Akib, Bu Yıl 5, Önümüzdeki Yıl 7,5 Milyar Dolar İhracat Hedefliyor
Akdeniz İhracatçılar Birliği (Akib) Başkanlar Kurulu Başkanı Bülent Aymen, Bu Yıl 5, Önümüzdeki Yıl İse 7,5 Milyar Dolar İhracat Hedeflediklerini Söyledi.
Meclis Araştırma Komisyonu Uğur: 'Türkiyede Zeytin Yağı Tüketimini 2.5 Kiloya Çıkarırsak Sorun Kalmaz'
Meclis Araştırma Komisyonu Uğur: "Türkiye'de Zeytin Yağı Tüketimini 2.5 Kiloya Çıkarırsak Sorun Kalmaz"
Meclis Araştırma Komisyonu Başkanı Ahmet Edip Uğur, Türk İnsanının Zeytin ve Zeytin Yağı Tüketmediğinden Yakınarak, Kişi Başı Zeytin Yağı Tüketiminin 2.5 Kiloya Çıkarılması Halinde Hiç Bir Sorunun Kalmayacağını Belirtti.
Erzurumda Tek Adımda Yatırım Bürosu Kuruldu
Erzurum'da Tek Adımda Yatırım Bürosu Kuruldu
Erzurum'da Tek Adımda Yatırım Bürosu Kuruldu. Vali Sami Bulut, Yatırım Yapmak İsteyen Müteşebbislerin Karşılaştıkları Sorunların Bu Büroda Kısa Sürede Çözülmesinin Amaçlandığını Söyledi.
Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe: Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Türkiye-almanya Maçı Sonrasında Gelecek Muhtemel Galibiyet Sonrasında, Kütahyalılar'dan Silahsız Kutlama Yapmalarını İstedi.
Üç Bakanın Katılımıyla Kene Zirvesi Yapıldı Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker ve İlgili Bürokratların Katılımıyla Kene Zirve..
Dursunbey'de Orman Yangını Ucuz Atlatıldı Balıkesir'in Dursunbey İlçesinde Bugün Öğle Saatlerinde Çıkan Orman Yangını Korkuya Yol Açtı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10