25 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

25 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sabiha Gökçen'e 336 Milyon Euro Proje Finansman Kredisi İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.ş. (İsg), 336 Milyon Euro Tutarında Proje Finansmanı Kredisi ..
CHP'li Barış: Maç İzlemeye Giden Siyasileri Sordu CHP Kırklareli Milletvekili Tansel Barış, İsviçre ve Avusturya'da Düzenlenen Avrupa Futbol Kupası Maçlarını İzlemek Üzere Giden Siyasi Parti ..
Reklamdan Ne Kadar Aldı Gülben Ergen, Televizyon Programıyla Birlikte, Dünyaca Ünlü Deodorant Markası Rexona?nın Reklam Filminde Oynamasıyla da Adından Söz Ettiriyor
Hastaya Yoğun Bakımda Taciz Yoğun Bakımdaki Hastaya Sarkıntılık Eden Temizlik Görevlisi Tutuklandı
Adil Serdar Saçan Kazada Yaralandı Ünlü Eski Polis Şefi Adil Serdar Saçan ve Oğlu Geçirdikleri Kazasında Ağır Yaralandı.
Türkiye Çıldırdı Tarihi Maç Öncesi Kalpler Türkiye için Atıyor
'Sizce Türkiye, Bu Gece Bir Başka Mükemmel Sonuca Nasıl Ulaşır?' Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nin (UEFA) İnternet Sitesinde, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Türkiye'nin Almanya i..
Sosyal Güvenlik Reformu Anlatılacak Gaziantep'te Sosyal Güvenlik Kurumu ile Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Tarafından, Sosyal Güvenlik Reformu ile Getirilen Düzenlemeler ve Prim ..
Bitliste İçme Suları Özelleşecek
Bitlis'te İçme Suları Özelleşecek
Bitlis Belediye Başkanı Cevdet Özdemir, Kaçak Su Kullanımını Engellemek ve Tahsilatın Tam Anlamıyla Yapılması İçin İçme Sularını Özelleştirmeyi Düşündüklerini Belirtti.
Akhisarda Yaz Kuran Kursları Başladı
Akhisar'da Yaz Kur'an Kursları Başladı
Manisa'nın Akhisar İlçesinde Yaz Dönemi Kur'an Kursları Başladı.
Eczacılar, İlaç Alım Protokolünde İyileştirme İstiyor
Eczacılar, İlaç Alım Protokolü'nde İyileştirme İstiyor
Gaziantep Eczacılar Odası Başkanı İrfan Demirci, 01 Temmuz 2008 Tarihinde Yapılacak Olan İlaç Alım Protokolünde Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (Sgk) Sorumluluğunu Yerine Getirememesinin Bedelini Eczacıya Ödetmek İstediğini...
Talas Belediyesinden Kene ile Mücadele
Talas Belediyesi'nden Kene ile Mücadele
Kayseri'nin Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım Temizlik İşleri Müdürlüğü Bünyesinde Oluşturdukları İlaçlama Ekiplerinin, Keneye Karşı Yeşil Alanları İlaçladığını Söyledi.
AK Parti Gençlik Kollarından KPSS Adaylarına Seminer
AK Parti Gençlik Kolları'ndan KPSS Adaylarına Seminer
AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) Gerecek Adaylara Yönelik "Sınav Kaygısı ile Baş Etme ve Motivasyon" Konulu Seminer Düzenledi.
Vanda Gönül Köprüsü Projesi
Van'da 'Gönül Köprüsü' Projesi
Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Başlatılan ve Turkcell'in Sponsorluğunu Yaptığı 'Gönül Köprüsü Projesi' Kapsamında, Van Milli Eğitim Müdürlüğü 462 Öğrenciden Oluşan Dördüncü Kafilesini de Davul Zurna Eşliğinde...
Aksarayda Modern İtfaiye Binasının Temeli Atıldı
Aksaray'da Modern İtfaiye Binasının Temeli Atıldı
Aksaray Belediyesi İtfaiye Hizmetlerinin Daha Hızlı ve Modern Bir Şekilde Yapılması İçin Yeni İtfaiye Binasının Temelini Attı.
Gönül Köprüsü Öğrencileri Yıldırımda
Gönül Köprüsü Öğrencileri Yıldırım'da
Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Hazırlanan "Gönül Köprüsü" Projesi Kapsamında Adana'dan Bursa'ya Gelen 315 Öğrenci, Yıldırım Belediyesi'ni Ziyaret Etti.
'2008 Yılı İlaç Alım Protokolü' Görüşmeleri
"2008 Yılı İlaç Alım Protokolü" Görüşmeleri
Adana Eczacı Odası Başkanı Burhanettin Bulut, Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) ile Süren "2008 Yılı İlaç Alım Protokolü" Görüşmelerinin, Vatandaşın İlaca Ulaşmasını Kolaylaştıran, Eczacının İçinde Bulunduğu Ekonomik...
Vanda Gençler Umutlarını KPSSye Bağladı
Van'da Gençler Umutlarını KPSS'ye Bağladı
Van'daki Bazı Gençler, Önümüzdeki Eylül Ayında Yapılacak Kamu Personeli Seçme Sınavı'nı (KPSS) Kazanmak İçin Her Gün Saatlerce Ders Çalışıyor.
Yeşilyurt Kiraz Şenliklerine Hazır
Yeşilyurt Kiraz Şenliklerine Hazır
Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi, Hafta Sonunda Düzenlenecek Olan 14. Kiraz, Kültür ve Spor Şenlikleri'ne Hazırlanırken, Üreticiler İse Bu Yıl İhracat İmkanının Daralmasından Şikayetçi.
DTP Van İl Başkanı Doğar Hakkında 200 Yıl Hapis Cezası İstemi ile Dava Açıldı Van'da 22 Mart 2008 Günü Çıkan ve 2 Kişinin Ölümü ile Sonuçlanan Olayların Ardından Tutuklanan Demokratik Toplum..
Samsun Tso Müteahhitler Meslek Komitesinin KKTC Temasları
Samsun Tso Müteahhitler Meslek Komitesi'nin KKTC Temasları
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(tso) Müteahhitler Meslek Komitesi Tarafından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) 'Teknik İnceleme Gezisi' Gerçekleştirildi.
Taşköprü Orman Müdürlüğünden Yangın Uyarısı
Taşköprü Orman Müdürlüğü'nden Yangın Uyarısı
Yaz Mevsimini Yangınsız ve Hasarsız Geçirmek İsteyen Kastamonu'nun Taşköprü İlçesi Orman İşletme Müdürlüğü, Bünyesinde Binlerce Canlıyı Barındıran ve Ülke Ekonomisinin Lokomotiflerinden Olan Ormanların Korunup Kollanması...
Vergi Rekortmeni İşadamı Kalbine Yenik Düştü
Vergi Rekortmeni İşadamı Kalbine Yenik Düştü
Manisa'nın 2007 Yılı Vergi Rekortmeni Olan İşadamı Mehmet Altan, Tedavi Gördüğü İstanbul'da Yaşamını Yitirdi.
Kepez Belediyesporun, 8 Branşta Açtığı Yaz Spor Okulu Açıldı
Kepez Belediyespor'un, 8 Branşta Açtığı Yaz Spor Okulu Açıldı
Kepez Belediyespor'un, 8 Branşta Açtığı ve 787 Öğrencinin Başvurduğu Antalya'nın En Büyük Yaz Spor Okulu Açıldı.
Eğitim Bitti Çocuklar Soluğu Sokaklarda Aldı
Eğitim Bitti Çocuklar Soluğu Sokaklarda Aldı
Van'da, Hazırlanan Birçok Proje ve Çeşitli Uygulamalara, Alınan Güvenlik Önlemlerine Rağmen Sokakta Çalışan Çocuklar Sorununa Tam Bir Çözüm Bulunamıyor. Eğitim Öğretim Döneminin Bitmesinin Ardından Sokakta Çalışan,...
Galatasaray Top Başı Yaptı 2007-2008 Sezonunu Şampiyon Olarak Tamamlayan Galatasaray, Yeni Sezon Hazırlık Çalışmalarına Bugün Başladı.
Orduda Yaz Okulu Başladı
Ordu'da Yaz Okulu Başladı
Ordu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen Yaz Spor Okulu'nun 4.'sü Başladı.
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlamdan Açıklamalar Ac Milan Takımının Çeşitli Ülkelerden Altyapısı İçin Seçtiği Futbolcu Kampına Tanju Çolak'la Katılan Ertuğrul Sağlam Yarın Top Başı Ya..
CHPden Dpye Ziyaret
CHP'den Dp'ye Ziyaret
CHP Yüreğir İlçe Başkanı Turgut Üstün ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Göreve Yeni Getirilen Dp Yüreğir İlçe Başkanı Ayfer Köni'yi Ziyaret Etti.
Ertuğrul Sağlam'dan Ac Milan Junior Futbol Kampına Ziyaret Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Selimiye Stadı'ndaki Ac Milan Junior Futbol Kampı'nı Ziyaret Etti.
Potanın Perileri Avrupa Şampiyonası İçin Biraraya Geldi 2009 Avrupa Bayanlar Basketbol Şampiyonası Elemeleri Öncesi Bir Araya Gelen A Milli Bayan Basketbol Takımı Abdi İpekçi Spor Salonunda H..
Eğitimcilerden Örnek Davranış
Eğitimcilerden Örnek Davranış
Sivas'ın Şarkışla İlçesinde Görev Yapan Öğretmen ve Eğitim Çalışanları Banka Promosyonlarını Öğretmen Evinin Yapımı İçin Bağışladılar.
İçdaştan Serbest Dalış Sporuna Destek
İçdaş'tan Serbest Dalış Sporuna Destek
Sanayideki Başarılarının Ardından Sporda da Şampiyonlar Yetiştiren İçdaş Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi, Serbest Dalışta Dünya Rekorunu Eline Geçiren Sporcusu Derya Can Pamuk ile Avrupa Serbest Dalış...
İstanbul Sabiha Gökçene 336 Milyon Euro Proje Finansman Kredisi
İstanbul Sabiha Gökçen'e 336 Milyon Euro Proje Finansman Kredisi
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nın 20 Yıllık İşletme Hakkını 1 Mayıs 2008'de Devralan Isg, Abn Amro Bank N.v. ve Yapı Kredi Bankaları ile 336 Milyon Euro Proje Finansman Kredi Sözleşmesini İmzaladı.
Basel-ıı Uygulaması İleri Bir Tarihe Ertelendi Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) Türk Bankaların Sermaye Yeterliliğinin Ölçümünde Esas Alınacak Kredi Riskinin Derecelendirmeye D..
Sivasta Otomobil Takla Attı
Sivas'ta Otomobil Takla Attı
Sivas'ta Sürücüsünün Direksiyon Hakimiyetini Kaybetmesi Sonucu Takla Atan Otomobilde Bulunan 6 Kişi, Yaralandı.
Muğla'da Fuhuş Operasyonu Muğla'nın Fethiye İlçesinde Düzenlenen Operasyonda, Fuhuş Yaptırdıkları İddia Edilen 1'i Polis, 7 Kişi Gözaltına Alındı.
Başsavcı Vekili Adaçoğlu, Kayseri'de Son Yolculuğuna Uğurlandı Konya'da Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden İl Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ahmet Adaçoğlu, Kayseri'de Sevenlerinin Gözy..
Gaziantep'te Şehit Olan Mardinli Oktay Oktar, Göz Yaşları Arasında Toprağa Verildi Önceki Gün Gaziantep'in İslahiye İlçesinde Yaşanan Patlamada Şehit Olan Topçu Er Oktay Oktar, Memleketi Olan..
ABD El Anbar'ın Kontrolünü Irak Ordusuna Devrediyor Irak Güçleri, Bir Dönem Direnişin Merkezi Olan El Anbar Bölgesinin Kontrolünü ABD Ordusundan Devralmaya Hazırlanıyor. Böylece Irak Ordusu İ..
KKTC'ye Ambargolar Sürüyor Kıbrıs Rum Kesimi'nde Yayımlanan Gazetelerden Fileleftheros, Avrupa Parlamentosu (AP) Eğitim ve Kültür Komitesi'nin, KKTC Üniversitelerinde Okuyan Kıbrıslı Türk Öğr..
İnegölün Yeni Hastane Yeri Tamam
İnegöl'ün Yeni Hastane Yeri Tamam
Bursa'nın İnegöl İlçesinde Aylardır İnegöl Gündemini Meşgul Eden Hastane Binası Yeri, Nihayet Sonuçlanıyor.
Milli Takıma Falda Kupa Çıktı
Milli Takım'a Falda Kupa Çıktı
Türkiye ile Almanya Arasında Bu Akşam Oynanacak Olan Euro 2008 Yarı Final Maçı Öncesi İzmir'li Falcı Fatma Bacı'nın Falında Milli Takım'a Kupa Çıktı.
Erzurumda Milli Vaaz
Erzurum'da Milli Vaaz
Erzurum Lala Paşa Camii'nde Öğle Namazı Öncesinde Verilen ve Merkezi Sistemle Diğer Camilere de İletilen Vaazda, Türkiye A Milli Futbol Takımının Galibiyet Coşkusunun Silahla Kutlanmaması Yönünde Uyarılarda Bulunuldu.
TOBB Etü'den İtalyan Bilim Adamı Prof. Dr. Valori'ye Onursal Doktora TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (Etü) Tarafından İtalyan Bilim Adamı Prof. Dr. Giancarlo Elia Valori'ye, İnsancıl K..
Antalya'da Yarı Final Heyecanı Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Bu Akşam Türkiye ile Almanya Milli Takımları Arasında Oynanacak Yarı Final Maçı, Antalya'da Tatil Yapan Alman Turistler Tarafından..
Mahalle Muhtarından Dersleri İyi Olan Öğrencilere Kitap Hediyesi
Mahalle Muhtarından Dersleri İyi Olan Öğrencilere Kitap Hediyesi
Kayseri'nin Sahabiye Mahallesi Muhtarı, Geleneksel Hale Getirdiği Başarılı Öğrencilere Kitap Hediye Etme Çalışmasını Bu Yılda Gerçekleştirdi. Mahallesindeki Öğrencilerden Karnesindeki Notların Hepsi 5 Olan ve Takdirname...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10