24 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

24 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
5 Kişilik Araca 13 Kişi Bindirdi, Cezayı Yedi İngiltere'nin Totenham Kentinde Bir Öğretmen, 5 Kişilik Volvo S70 Marka Aracına Kendisi de Dahil 13 Kişiyi Bindirerek Tehlikeli Araç Kullanmak Su..
Lübnan'da "Ruhani Zirve" Yapıldı Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Süleyman'ın Girişimiyle Ulusal Uzlaşmayı Güçlendirmeye Yönelik Olarak Düzenlenen
Sivil Toplum Kuruluşları Aydınlık Yarınlar İçin Yürüyecek
Sivil Toplum Kuruluşları 'Aydınlık Yarınlar' İçin Yürüyecek
Sivil İnisiyatif Olarak Anayasa ve Demokrasi Platformu, Türkiye'nin Daha Katılımcı, Sivil ve Özgürlükçü Bir Anayasaya Sahip Olması İçin 'Ortak Akıl Hareketi Kampanyası' Çerçevesinde "Aydınlık Yarınlar İçin Demokrasi ve...
Londra'nın 'Türk' Belediye Başkanına Soruşturma İngiltere'nin Başkenti Londra'nın Yeni Belediye Başkanı Boris Johnson, Irak'ın Eski Dışişleri Bakanı Tarık Aziz'e Ait Bir Sigar Kutusuna Sahip ..
Meclis Komisyonu, Magandaların Silahlı Kutlamasını Görüşecek TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Zafer Üskül, Özellikle Milli Maçlardan Sonra Yaşanan Silahlı Kutlamalarda Yüzlerce..
Baykal Milli Maçı Ankara'da İzleyecek CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Millilerin Yarı Final Maçını Evden İzleyeceğini Belirterek, "Resmi Temsil Görevi Olan İnsanların Maça Gitmeleri Doğaldır.
Berlin'deki Filistin Güvenlik Konferansı Berlin'de Düzenlenen Filistin Güvenlik Konferansı'nda, Filistin'e Devlet Olma Yolunda İhtiyaç Duyduğu Kurumların Geliştirilmesi İçin 242.2 Milyon Dola..
Sendika ve Vakıflardan Demokrasi Platformu Oluşturuldu
Sendika ve Vakıflardan 'Demokrasi Platformu' Oluşturuldu
Memur-sen, Hak-iş ve Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Gibi 299 Sivil Toplum Kuruluşunun Bir Araya Gelerek Oluşturduğu 'Yeni Anayasa ve Demokrasi Platformu'nun Birçok Kentte Miting Düzenleyeceği Belirtildi.
Vergi Borçlarına Af Beklentisi Yeminli Mali Müşavirler Odası Adana Şube Başkanı Nevzat Barak, Vergi Borçlarının Yeniden Yapılandırılmasına Yönelik Kısmi Af Uygulamasına Acil İhtiyaç Duyulduğu..
Kayseri'de Milli Maç İçin Dev Ekran Kurulacak Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Türkiye-almanya Yarı Final Maçı İçin Cumhuriyet Meydanı'na Dev Ekran Kuracakları Be..
Silah Atmaları Önlemek İçin Ajan Polis Uygulaması Samsun Polisi, Milli Maç Sonrası Silah Atanların Önüne Geçmek İçin Ajans Polis Uygulaması Başlattı.
Kursiyer Öğretmenlere Sertifikaları Verildi
Kursiyer Öğretmenlere Sertifikaları Verildi
Gebze Türk Eğitim-sen ve Gebze Halk Eğitim Merkezi İşbirliği ile Öğretmenlere Yönelik 5 Ayrı Dalda Açılan Kursları Başarı ile Tamamlayan Eğitimcilere Sertifikaları Törenle Verildi.
Çanakkalede Fayton Sefası
Çanakkale'de Fayton Sefası
Yıllar Önce Sayıları 30'u Bulan, Teknolojinin Gelişmesiyle Birlikte de Son 5 Yılda Sayıları Gittikçe Azalan Faytonlar Yeniden Gün Yüzüne Çıkmaya Başladı.
Karabük'te Umke Eğitimleri Başlıyor Karabük Sağlık Müdürlüğü, Ulusal Medikal Kurtarma Eğitimlerinin (Umke) Başlayacağını Bildirdi.
Türkmen Kolejinde Mezuniyet Coşkusu
Türkmen Koleji'nde Mezuniyet Coşkusu
Mersin Üniversitesi Geliştirme Vakfı (Mügev) Türkmen Koleji'nde 2007-2008 Eğitim Öğretim Dönemi Mezunları, Törenle Diplomalarını Aldı.
MHP'li Vekiller Manisa'nın Sorunlarını Meclise Taşıdı MHP Manisa Milletvekilleri Mustafa Enöz, Erkan Akçay ve Ahmet Orhan Manisa İlinin Sorunlarının Araştırılması ve Gereken Önlemlerin Alınma..
Turistlerin Takı Merakı
Turistlerin Takı Merakı
Aydın'ın Didim İlçesinde Tatil Yapan Yabancı Turistler, Alışverişte En Çok El Sanatları ile Takılara İlgi Gösteriyor.
Mustafa Satıcı Yeniden Başkan Seçildi
Mustafa Satıcı Yeniden Başkan Seçildi
Hazan Tarım Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, Antalya Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanlığı'na Yeniden Seçildi.
Cami Bahçesinde Muhtarlık Tartışması
Cami Bahçesinde 'Muhtarlık' Tartışması
Samsun'da, Site Camisi'nin Bahçesine 'Muhtarlık' Yapılmak İstenmesine Esnaf ve Vatandaşlar Karşı Çıktı.
Kiler'den Prima ve Alo Alanlar, Umuda Destek Oldu Prima ve Kiler Hipermarketler Zinciri'nin Geçen Yıl Türkiye Çapında Başlattığı Umuda Destek Kampanyası'nda Bu Yıl Erzurum Oltu Devlet Hastane..
Hatay'da Kenenin Yatağa Düşürdüğü 3 Kişi Taburcu Oldu Son Bir Ay İçerisinde Kene Isırması Dolayısıyla Hatay'da 22 Kişi Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde Tedavi Alt..
Haydar Aliyev Endüstri Meslek Lisesinin Temeli Atıldı
Haydar Aliyev Endüstri Meslek Lisesi'nin Temeli Atıldı
Adana'nın Ceyhan İlçesinde, Azerbaycan Petrol Şirketi Socar Tarafından Yaptırılacak Haydar Aliyev Endüstri Meslek Lisesi'nin Temeli Düzenlenen Törenle Atıldı.
Çiftçilerden Makine ve Ekipman Destekleme Programı Kampanyasına Destek
Çiftçilerden Makine ve Ekipman Destekleme Programı Kampanyasına Destek
Samsun Tarım İl Müdürlüğü'nün Bir Önce Başlattığı 4. Etap Makine ve Ekipman Alımlarını Destekleme Programı Sürüyor.
Gökçeke, Kızılırmak Suyunu Mogana Getirdiği İçin Çevre Ödülü Verildi
Gökçek'e, Kızılırmak Suyunu Mogan'a Getirdiği İçin Çevre Ödülü Verildi
Kızılırmak Suyunun Mogan Gölü'ne Verilmesini Sağlayarak Gölün Tekrar Canlanmasına Vesile Olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e Çevre Ödülü Verildi.
Tarkanın Baldızı, Dj Bernadan Şok Açıklamalar
Tarkan'ın Baldızı, Dj Berna'dan Şok Açıklamalar
Kendi Setlerinde Çaldığı Parçalardan Oluşan 'Dancing İn The Sun' Adlı Toplama Albümünü Piyasaya Süren Tarkan'ın Baldızı Berna Öztürk, Seksapeli ile Ön Plana Çıkaran Kadın Dj'leri Eleştirdi. Seksapeli ile Ön Plana Çıkan...
Besni Belediyesi, Halk Oyunları Kursu Açıyor
Besni Belediyesi, Halk Oyunları Kursu Açıyor
Adıyaman'ın Besni İlçesinde Belediye Tarafından Halk Oyunları Kursu Açılıyor.
Bank Asya 1. Lig Bu Yıl Bank Asya 1. Ligi'nde Mücadele Edecek Olan Manisaspor'a, Yeni Kurulan 8 Eylül Hastanesi Ücretsiz Sağlık Hizmeti Verecek.
Reyhanlı Belediyesi Milli Maçı Dev Ekranda Vatandaşlara İzletecek Hatay'ın Reyhanlı İlçesinde Belediye Milli Takım'ın Çarşamba Günü Almanya ile Oynayacağı Yarı Final Maçını Dev Ekrandan Tüm V..
Bar Operasyonu Şüphelileri Sağlık Kontrolünden Geçti İstanbul'da Bazı Bar ve Eğlence Mekanlarına Yapılan Operasyonda, Turistlere Yüksek Hesap Çıkarttıkları ve Bazılarını Darp Ettikleri İddias..
AK Parti İzmir İl Başkanı Şengül: "Halk Sağlığı Bitti, Sıra Kızıl Meydan'a mı Geldi?" AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, "CHP Halk Sağlığını Birebir İlgilendiren Konuları Bitirmiş, Sıra..
Ariel ile Bir Adım Öne Yarışması'nda Kazanan Projeler Belli Oldu Ariel Tarafından Düzenlenen, TOBB Kadın Girişimci Kurulu'nun da Desteklediği ve Bir Projesi Olan Kadınların Başvurduğu 'Ariel ..
Gönül Köprüsü Misafirlerinden Bursa Valisi Harputa Anlamlı Ziyaret
Gönül Köprüsü Misafirlerinden Bursa Valisi Harput'a Anlamlı Ziyaret
Gönül Köprüsü Projesi Çerçevesinde Adana'dan Bursa'ya Gelen Öğrenciler Bursa Valisi Şahabettin Harput'u Makamında Ziyaret Etti.
Mason Locasına Bombalı Saldırı Davasında Bir Sanık Tahliye Edildi Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası Derneği Kartal Yakacık Şubesi'ne Yönelik Silahlı ve Bombalı Saldırıyla İlgili Dava..
Diyarbakır'da Tarihi Eser Operasyonu Diyarbakır'da Gerçekleştirilen Bir Operasyonda 781 Parça Tarihi Eser Ele Geçirildi. Olayla İlgili 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Didim'de Gıda Zehirlenmesi Aydın'ın Didim İlçesinde Yedikleri Personel Yemeğinden Zehirlenen 18 Otel Çalışanı Hastaneye Kaldırıldı.
Oltunun Başaklı Köyünde Islah Edilen Meralar Otlatmaya Açıldı
Oltu'nun Başaklı Köyünde Islah Edilen Meralar Otlatmaya Açıldı
Mera Islahı ve Amenajmanı Projesi Kapsamında Yürütülen Çalışmalar Sonucu Oltu'nun Başaklı Köyünde Islah Edilen 3 Mera Otlatmaya Açıldı.
Kömür Taşıyan Tır'da Yangın Erzincan-sivas Karayolunda Kömür Taşıyan Tır'da Çıkan Yangın İtfaiye Ekiplerinin Müdahalesiyle Söndürüldü.
Turistlerin Talebi Rusya'ya Balık İhracatının Önünü Açıyor Tatil İçin Antalya'yı Tercih Eden Rus Turistlerin Talebi, Türkiye'den Bu Ülkeye Balık İhracatının Önünü Açıyor. Özellikle Levrek Tal..
Kagiad, İş -Kur Destekli Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Açtı
Kagiad, İş -Kur Destekli Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Açtı
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Dünya Bankası Destekli, İş Garantili Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Açıldı.
Berlin Ortadoğu Barış Konferansı Almanya'da Gerçekleştirilen Berlin Orta Doğu Barış Konferansı'ndan Somut Kararlar Çıkıyor.
Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy'nin İsrail Temasları İsrail'de Temaslarını Sürdüren Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Bugün İsrail Ana Muhalefet Partisi Likud'un Lideri Benjamin Netanyahu ve..
Baykal, Milli Maç İçin İsviçre'ye Gitmeyeceğini Açıkladı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Almanya ile Oynanacak Avrupa Şampiyonası Yarı Final Maçını Ankara'da İzleyeceğini Belirterek, "Sahada ..
Maganda Kurşunları, İnsan Hakları Komisyonu'nun Gündeminde TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Zafer Üskül, Kutlamalarda Halkın Artık Aynı Coşkuyu Paylaşmak Üzere Balkonlarına, Pe..
Dp'li Eski İl Başkanından Genel Başkan Soylu'ya Tepki Demokrat Parti (Dp) Genel Merkezi Tarafından Görevden Alınan Eski Dp Manisa İl Başkanı Rıfat Emin Uygur, 5 Ay Önce Yapılan Kongrede Genel..
Böbrek Hastalarına Meyve Uyarısı
Böbrek Hastalarına Meyve Uyarısı
Ordu Devlet Hastanesi Nefroloji Uzmanı Dr. Yakup Ekmekçi, Yaz Mevsiminin Gelmesiyle Birlikte Böbrek Hastalarının Çok Miktarda Meyve Yememesi Uyarısında Bulundu.
Didim'deki Almanlar İddialı 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Yarı Finalinde Oynanacak Olan Türkiye-almanya Maçı Öncesi, Aydın'ın Didim İlçesinde Tatil Yapan Alman Turistler Turnuvada Final Oyna..
Merrıll Lynch:2008'de Türkiye'ye 40 Milyar Dolar Yabancı Sermaye Gelir Merrill Lynch Türkiye Genel Müdürü Kubilay Cinemre, "2008'de Özelleştirmeler, Özel Projeler ve Portföy Yatırımları Yoluy..
Bunlarda Uzun Saçlı, Bandanalı ve Küpeli Polisler İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne Bağlı Güven Timleri'nin Konak İlçesi Alsancak Semtindeki Hizmet Binası Törenle Açıldı. Tören de Motosiklet Üzerind..
CHP Lideri Baykal: "Türkiye Kararını Vermeli, Atatürk mü, Humeyni mi" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Yeni Anayasa Çalışmalarını Eleştirdi ve "Atatürk -Humeyni Tartışması Yaşanıyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10