24 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

24 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başkentte Asfalt Çalışmaları Hızlandırdı
Başkent'te Asfalt Çalışmaları Hızlandırdı
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Yaz Sezonu ile Birlikte Asfalt Çalışmalarını Hızlandırdı.
Dev Ekran, Kritik Almanya Maçı Öncesinde Taksim Meydanı'nda Geçtiğimiz Cuma Güne Hıravatistan'a Karşı Oynanan Euro 2008 Çeyrek Final Öncesi Taksim Meydanı'na Yerleştirilen 'Dev Ekran', Almany..
Taksim'de 43 Dereceyi Bulan Sıcaklar Zor Anlar Yaşattı Hava Sıcaklığının Öğlen Saatlerinde 43 Dereceye Kadar Yükselmesi Taksim'de Gezen Yabancı Turistlere ve Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı. S..
ABD Büyükelçisi Wilson: 'Türkiyenin Terör ile Başa Çıkabilmesi İçin Üzerimize Düşeni Yapmaya Gayret Edeceğiz'
ABD Büyükelçisi Wilson: "Türkiye'nin Terör ile Başa Çıkabilmesi İçin Üzerimize Düşeni Yapmaya Gayret Edeceğiz"
ABD Büyükelçisi Ross Wilson, Türkiye'nin Terör Problemi ile Başa Çıkabilmesi İçin Üzerlerine Düşeni Yapmaya Gayret Edeceklerini Söyledi.
Anadolu Beylikleri Dönemine Ait Sanduklar Side Müzesinde Sergiye Açıldı
Anadolu Beylikleri Dönemine Ait Sanduklar Side Müzesi'nde Sergiye Açıldı
Antalya'nın Manavgat İlçesinde 4 Ay Önce Bulunan Anadolu Beylikleri Dönemine Ait 5 Sanduka Side Müzesi'nde Sergilenmeye Başladı.
Ceyhanlı Çiftçi Meyveciliğe Yöneldi
Ceyhanlı Çiftçi Meyveciliğe Yöneldi
Ceyhan İlçe Tarım Müdürü Muhammet Ali Tekin, Meyve Yetiştiriciliğinin, Hububata Göre Daha Kazançlı Olması Nedeniyle Her Geçen Yıl Daha da Geliştiğini Söyledi.
Sargsyan: "Gül'ü Erivan'daki Futbol Maçına Davet Edeceğim" Ermenistan Cumhurbaşkanı Serzh Sargsyan, "Cumhurbaşkanı Gül'ü Erivan'da Ermenistan ve Türkiye Milli Futbol Takımları Arasındaki Maça..
Hastanedeki Tatbikat Gerçeğini Aratmadı
Hastanedeki Tatbikat Gerçeğini Aratmadı
Ordu Boztepe Devlet Hastanesi'nde Yapılan Yangın, Sivil Savunma ve Kurtarma Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı.
Orduda Kaçak Sebze Meyve Denetimleri
Ordu'da Kaçak Sebze Meyve Denetimleri
Ordu'da Şehre Giren Sebze ve Meyveleri Kayıt Altına Almak İçin Denetim Çalışmaları Sırasında 6 Ton Kaçak Meyve Sebze Ele Geçirildi.
Reel Kesim Güveni Dibe Vurdu Reel Kesim Güven Endeksi Haziran Ayında, Önceki Aya Göre 2.4 Puan Daha Gerileyerek 98.3 Düzeyine İndi.
Kadirli'de Bin 283 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Hint Keneviri Yetiştiren 3 Kişi Gözaltına Alındı.
Derslerinde Başarılı Olan Şehit Polis Çocuklarına Bilgisayar Hediye Edildi
Derslerinde Başarılı Olan Şehit Polis Çocuklarına Bilgisayar Hediye Edildi
Kilis İl Emniyet Müdürü Süleyman Nuri Özhan, Derslerinde Başarılı Olan Şehit Polis Çocuklarına Bilgisayar Hediye Ettiklerini Söyledi.
9. Cumhurbaşkanı Demirel: "Tarım Meselesi Devlet Meselesidir" Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Bir Ülkede İyi Şeylerin Olmaması Durumunda Ülkeyi Yönetenlerin Kendilerini Bu Durumun D..
Nurettin Demirtaş İçin 10 Yıla Kadar Hapis İstemi Eski DTP Genel Başkanı Nurettin Demirtaş'ın da Aralarında Bulunduğu ve 'Askerlikten Kurtulmak İçin Hile Yapmak' Suçundan Yargılanan 70 Kişini..
DSP Lideri Sezer: "Davanın Selameti Açısından İstifa Etmeleri Uygun Olurdu" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, "Parti Kapatılmasıyla İlgili İddianamede Başbakan'a ve Bazı Bakanlara Siyasi Yasak İs..
Reel Kesim Güven Endeksi 2,4 Puan Azaldı Merkez Bankası Reel Kesim Güven Endeksi, Bu Ay, Mayıs Ayına Kıyasla 2,4 Puan Azalarak 98,3 Seviyesine İndi. Mayıs Ayında Endeks 100,7 Düzeyinde İdi.
Yozgatta 'Tarihten İnsan Figürleri' Oyunu
Yozgat'ta "Tarihten İnsan Figürleri" Oyunu
Yozgat Özel Ergin Koleji Tiyatro Kulübü Tarafından Hazırlanan "Tarihten İnsan Figürleri" Konulu Oyun Büyük İlgi Gördü.
Karabük'te Arıtma Tesisi Projesi Karabük'te Su Arıtma Tesisi Projesi Hayata Geçirilecek.
İlaçlı Soyguncu İzmirde Yakalandı
İlaçlı Soyguncu İzmir'de Yakalandı
İzmir'de, Şehirlerarası Otobüslere Yolcu Olarak Binen ve Yanında Oturduğu Kişilerin İçeceklerine Uyku İlaçı Atarak Para ve Kıymetli Eşyalarını Alan İ.u. (43) İsimli Şahıs Polisin Takibi Sonucu Yakalandı.
Hınıs'ta 2 Kişi Köpek Saldırısına Uğradı Erzurum'un Hınıs İlçesine Bağlı Halilçavuş Köyünde 2 Kişi Köpek Saldırısına Uğradı. Erzurum İl Genelinde Son 1 Ay İçerisinde Başı Boş Köpek Saldırısın..
Küçükköyde Yol Hamlesi Sürüyor
Küçükköy'de Yol Hamlesi Sürüyor
Ayvalık İlçesine Bağlı Küçükköy Belediyesi'nin, Sarımsaklı Plajlar Bölgesinde Başlattığı Yol Hamlesi, Beldenin İçinde de Sürdürüyor.
Mera Anlaşmazlığı Bulunan İki Köy Sakinleri Birbirleriyle Çatıştı Erzurum'un Narman İlçesinde İki Köy Sakinleri Arasında Mera Anlaşmazlığı Yüzünden Silahlı Kavga Çıktı. Kavga Sonrasında Orman..
Kars Emniyet Müdürlüğü Tabanca Atışlarında Dereceye Girenler Belli Oldu
Kars Emniyet Müdürlüğü Tabanca Atışlarında Dereceye Girenler Belli Oldu
Kars Emniyet Müdürlüğü Tarafından Yapılan 1. Dönem Kadro Tabanca Atışlarında Dereceye Giren Personele Emniyet Müdür Yardımcısı Nurgül Ada Tarafından 'Teşekkür Belgesi' ve Kol Saati Verildi.
Amasyanın 7 Harikası
Amasya'nın 7 Harikası
Amasya'da 944 Kişi Arasında Yapılan Ankette Kentin 7 Harikasının İlk Sırasını 601 Oy ile Kral Kaya Mezarları Aldı.
Edremitte Başkanla Gününüz Vara Hanımlar Büyük İlgi Gösterdi
Edremit'te 'Başkanla Gününüz Var'a Hanımlar Büyük İlgi Gösterdi
Edremit Belediyesi'nin Geleneksel Hale Getirdiği Mahalle Matinelerinin 5.'si Darsofa Mahallesi'nde Düzenlendi. Mahalledeki Bayanlarla Bir Araya Gelen Belediye Başkanı Yunus Bozbey, Çalışmaları Hakkında Bilgi Verdi.
Eğitim ve Gelecek İçin Bir Adım
Eğitim ve Gelecek İçin Bir Adım
Kuşadası'nın Önemli Sivil Toplum Kuruluşları Arasında Yer Alan Kuşadası Gençlik Derneği(kuged), Bir İlköğretim Okuluna Kütüphane Kazandırmak Amacıyla " Eğitim ve Gelecek İçin Bir Adım " Sloganıyla Yardım Gecesi...
Tirede Çat Kapı, Başkan Sizi Bekliyor Uygulaması Başladı
Tire'de 'Çat Kapı, Başkan Sizi Bekliyor' Uygulaması Başladı
Tire Belediye Başkanı Mehmet Sıtkı İçelli'nin Yeni Uygulaması "Çat Kapı Başkan Sizi Bekliyor" Vatandaşlar Arasında Memnuniyetle Karşılandı. Yeni Başlayan Uygulamaya Göre, Her Salı 13.00-17.00 Saatleri Arasında İsteyen...
Merrıll Lynch ve Capgemını 12. Yıllık Dünya Varlık Raporunu Yayınladı Merrill Lynch (Nyse:mer) ve Capgemini Tarafından Yayınlanan 12. Yıllık Dünya Varlık Raporu'na Göre, 2006-2007 Döneminde T..
Genç Gelin, Psikolojik Tedavi Gördüğü Hastaneden Kaçtı
Genç Gelin, Psikolojik Tedavi Gördüğü Hastaneden Kaçtı
Kocaeli'de Daha Önce Evinden Kaçtıktan Sonra Bulunup Psikolojik Tedavi İçin Hastaneye Yatırılan Gelin Hastaneden Kaçtı.
Şanlıurfa'da Irak Uyruklu 10 Kişi Yakalandı Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Jandarma Tarafından Yapılan Yol Kontrollerinde Yurda Kaçak Yollarla Girdiği Tespit Edilen Irak Uyruklu 10 Kişi Y..
Alışveriş Merkezinde Çıkan Yangın Korkuttu
Alışveriş Merkezinde Çıkan Yangın Korkuttu
Isparta'da Bir Alışveriş Merkezinde Çıkan Yangında Büyük Çaplı Maddi Hasar Meydana Geldi.
Salihli'de Milyonlarca YTL Değerinde Kenevir Ele Geçirildi Manisa'nın Salihli İlçesinde Jandarma Ekiplerinin Düzenlediği Operasyonlarda Piyasa Değeri 8 Milyon 50 Bin Olan Kenevir Bitkisi ve E..
Sarkozy Abbas'la Görüştü Filistin Özerk Yönetimi Lideri Mahmud Abbas, Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ile Bir Araya Geldi.
İsrail-hamas Ateşkesi Tehlikede İsrail-hamas Ateşkesine Rağmen Hamas'ın İsrail'e Roket Saldırısı Düzenlediği İddiası Üzerine İsrail Başbakanlığı'ndan Yapılan Açıklamada, Saldırıların Ateşkesi..
Eteğini Bilerek Açtığı İddia Edilen Kadının Cezası Ertelendi Galata Köprüsü'nde Balık Tutarken Bilerek Eteğini Açtığı İddia Edilen Kadın, "Hayasızca Harekette Bulunma Suçundan" 5 Ay Hapis Cez..
Atak Programına Start Verildi...(3) Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Atak Projesinin Türk Havacılık Sanayisi İçin Büyük Bir Aşama Olacağını Belirterek, "60 Ay Sonra Etkin Vuruş Gücüne Sahip ..
Osgiad Genel Başkanı Pervane Gap Projesi Eylem Planını Değerlendirdi
Osgiad Genel Başkanı Pervane Gap Projesi Eylem Planı'nı Değerlendirdi
Ortadoğu Sanayici ve Genç İşadamları Derneği (Osgiad) Genel Başkanı Hüsnü Pervane, Gap İdaresi'nin Diyarbakır'a Taşınması Gerektiğini Söyledi.
Demirel: Tarım Devlet İşidir 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Çiftçilik İşinin, Tarım İşinin Devlet Olarak Cazip Hale Getirilmesi Gerektiğini, Bu Nedenle 'Tarım Devlet İşidir' Dediğini Kayd..
Almanyada Roj Tvnin Faaliyeti Yasaklandı
Almanya'da Roj Tv'nin Faaliyeti Yasaklandı
Almanya İçişleri Bakanlığı, Terör Örgütü PKK'nın Yayın Organı Olan Roj Tv'nin Almanya'da Herhangi Bir Faaliyette Bulunmasını Yasakladı.
Afyonkarahisarlılar Türkiye -Almanya Maçını Dev Ekranda İzyelecek Afyonkarahisar Belediyesi, Avrupa Futbol Şampiyonası'nda A Milli Futbol Takımının Almanya ile Yapacağı Yarı Final Maçı İçin A..
Mykonus'a Gidecekler Tamer Karadağlı Boşandığı Eşi Arzu Balkan'la Tatil Hazırlığı Yaptığı Ortaya Çıktı.
Leyla Şarkısına Klip Çektiler Bu Toprakların Müziğini Yapan İkiz Kardeşler Öykü ve Berk Müzik Yolculuklarına Yeni Albümleriyle Devam Ediyor.
Kaymakam Gölde Define Arandığı Haberlerini Yalanladı
Kaymakam Gölde Define Arandığı Haberlerini Yalanladı
Beyağaç Kaymakamı Şakir Öner Öztürk, Bazı Basın Organlarında Yayımlanan 'Defineciler Gölü Boşaltmaya Kalktı' ve 'Doğaya Hazine Talanı' Başlıklı Haberlerde, Kartal Gölünün Altın Heykel Bulmayı Umanlar Tarafından Kurutulup...
Turizm Bölgelerine Götürülmk İstenen Esrar Ele Geçirildi
Turizm Bölgelerine Götürülmk İstenen Esrar Ele Geçirildi
İzmir'e Uyuşturucu Madde Getirildiği İhbarını Alan Narkotik Polisi, Yaptığı Operasyon Sonucunda 17.5 Kilogram Esrar Ele Geçirdi.
Kadirli'de Bin 279 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Yapılan Operasyonda Bin 279 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi.
Btso ile İş Bankası Arasında Kredi Protokolü İmzalandı
Btso ile İş Bankası Arasında Kredi Protokolü İmzalandı
Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası (Btso) ile İş Bankası A.ş. Arasında Kredi Protokolü İmzalandı.
Yargıtay Başkanı Gerçeker'e 'Yılın Hukukçusu' Ödülü Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker'e, Seçilmişleri ve Atamışları İzleme Derneği (İzder) Tarafından 'Yılın Hukukçusu' Ödülü Verildi.
'Sevinçler Gölgelenmesin'
"Sevinçler Gölgelenmesin"
A Milli Futbol Takımı'nın Euro 2008 Şampiyonasındaki Yarı Final Maçını İzlemeye Gidecek Olan Cumhurbaşkanı Gül, Maç Sonrası Silahlı Kutlamalara Atıfta Bulunarak, 'Sevinçler Gölgelenmesin' Dedi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10