24 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

24 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eskişehir'de Orman Yangını Eskişehir'de Çıkan Orman Yangınında 1 Hektarlık Alan Yandı.
Aydın Belediye Meclisi Olağanüstü Toplandı
Aydın Belediye Meclisi Olağanüstü Toplandı
Aydın Belediye Meclisi İl Merkezinde Kurulması Planlanan Güvenlik Kamerası Sisteminin Görüşmek Üzere Olağanüstü Olarak Toplandı.
Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'nden Mağaza Yöneticilerine "Sigara Yasağı" Dersi Ankara Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü, Sigara Yasağını Anlatmak İçin Mağaza Yöneticilerini Bir Araya Getirdi. Ankara ..
Baykal'dan, Orgeneral Büyükanıt'a Başsağlığı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a bir mesaj göndererek, 2 askerin şehit olması, 14 askerin de yarala..
Vali Güzeloğlu, Başsavcı Vekili Açıkgözü Ziyaret Etti
Vali Güzeloğlu, Başsavcı Vekili Açıkgöz'ü Ziyaret Etti
Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Samsun Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ali Nevzat Açıkgöz'ü Makamında Ziyaret Etti.
Gagavuzya Özerk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı KKTC'de Gagavuzya Özerk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mikhail Makrovich Formuzal, Lefkoşa'da Bulunan Yakın Doğu Üniversitesi'nin (Ydü) Davetlisi Olarak D..
Milli Savunma Bakanlığı: "229 Bakaya Polis Var" Milli Savunma Bakanlığı, Ağustos 2008 yedek subay celbinde 42 bin bakaya polisin askere alınacağı şeklindeki haberleri yalanladı.
Somaya Şehir Tiyatrosu Kuruluyor
Soma'ya Şehir Tiyatrosu Kuruluyor
Manisa Merkezden Sonra Akhisar ve Soma İlçesinde de Belediye Tarafından Şehir Tiyatrosu Kurulması Çalışmalarına Başlandı.
Canlı Somon Balığının Kilosu 5 YTL
Canlı Somon Balığının Kilosu 5 YTL
Samsun'da Bir Balıkçı Aracının Üzerine Yaptığı Özel Camdan Kap İçinde Canlı Somon Balığının Kilosunu 5 YTL'den Satıyor.
CHP TBMM Grup Toplantısı...(1)
CHP TBMM Grup Toplantısı...(1)
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat'ın New York Times Gazetesine Verdiği Röportajla İlgili Olarak, "Kimse Mir Dengir Fırat'a Haksızlık Etmesin, Çok Doğru Söylemiştir.
Adliyede Kavga Edince Gözaltına Alındılar
Adliyede Kavga Edince Gözaltına Alındılar
Samsun Adliyesi'nde Kavga Eden Biri Bayan 2 Kişi, Polis Tarafından Gözaltına Alındı.
Trafik Kazasında Ölen DTP Üyesi 2 Kişi Diyarbakırda Toprağa Verildi
Trafik Kazasında Ölen DTP Üyesi 2 Kişi Diyarbakır'da Toprağa Verildi
Dün Gaziantep'te Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden DTP Üyesi Cihan Demir ve Hüsnü Albay'ın Cenaze Töreni Terör Örgütü PKK'nın Gösterisine Dönüşürken, Cenaze Törenine Katılan DTP'li Bir Grup Yüzlerini...
Ceyhanda Meyvecilik Gelişiyor
Ceyhan'da Meyvecilik Gelişiyor
Adana'nın Ceyhan İlçe Tarım Müdürü Muhammet Ali Tekin, Meyve Yetiştiriciliğinin Hububatta Göre Daha Kazançlı Olması Nedeniyle Her Geçen Yıl Daha da Geliştiğini Söyledi.
Orduda Deşarj Tekneleri Karaya Oturdu
Ordu'da Deşarj Tekneleri Karaya Oturdu
Ordu'da Kanalizasyon ve Atık Su Arıtma Deşarj İşini Yapan İki Deniz Aracı Karaya Oturdu.
İzcilerden Küçükkuyu Belediye Başkanına Ziyaret
İzcilerden Küçükkuyu Belediye Başkanına Ziyaret
Çanakkale'nin Ayvacık İlçesine Bağlı Küçükkuyu Beldesine Kamp Kurmak İçin Gelen İzci Grubu Belediye Başkanı Yusuf Aksoy'u Makamında Ziyaret Etti.
Atak Programına Start Verildi...(1) Türk Taarruz/taktik Keşif Helikopteri (Atak) Programı Sözleşmesinin Yürürlüğe Girmesi Nedeniyle Tusaş-tür Havacılık ve Uzay Sanayi A.ş. Tesisleri'nde Bir T..
Doğu ve Güneydoğulu Kadınlar Şiddete Karşı Bilinçleniyor
Doğu ve Güneydoğulu Kadınlar Şiddete Karşı Bilinçleniyor
Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da Yaygın Olan Töre ve Namus Cinayetleri ile Aile İçi Şiddet Olaylarına Karşı Özellikle Kadınlar, Kendi Haklarını Aramak İçin 4320 Sayılı 'Ailenin Korunmasına' Dair Yasadan Faydalanmak İçin Adli...
Dink Cinayeti Davası 7 Temmuzda Basına Açık Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'i Öldürdüğü İddiasıyla Yargılanan O.s, 28 Haziran Cumartesi Günü 18 Yaşını Dolduracağı İçin, 7 Temmu..
Güroymak Devlet Hastanesi'ne Çocuk Doktoru Atandı Bitlisin Güroymak İlçe Devlet Hastanesi'ne Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Atandı.
Hakkari' de Bir Bayana Cinsel Saldırıda Bulunan 2 Kişi Tutuklandı Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde Bir Bayanı Tehdit Ederek Cinsel Saldırıda Bulunan 2 Kişi, Çıkartıldıkları Mahkeme Tarafından ..
Boşanmalara Karşı Aile Terapisi Denizli Devlet Hastanesi Amatem ve Psikiyatri Servisi Ruh Sağlığı Uzmanı Doktor Hüsnü Menteşeoğlu, Boşanmaların Artmasıyla Birlikte Aile Terapisinin Öneminin d..
Baykal'dan Ak Partili Fırat'ın Sözlerine Tepki CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat'ın Sözlerini Eleştirerek, 'Bugün Karşı Karşıya Bulunduğ..
AİHM'den Türkiye'ye 339 Bin Avroluk Tazminat Cezası Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Kıbrıs'ta 1996 Yılında BM'nin Oluşturduğu Tampon Bölgede Motosikletli Bir Grup Rum Vatandaşının Düze..
İzmir Hayvanat Bahçesi Sakinleri Sıcaktan Bunaldı İzmir Fuar Hayvanat Bahçesi'nde Aşırıcı Sıcaktan Olumsuz Etkilenen Yılanlar Hortumla Serinletilirken, Maymunlara Dondurma Servisi Yapıldı.
DYPnin Kuruluşunun 25. Yıldönümü Kutlaması
DYP'nin Kuruluşunun 25. Yıldönümü Kutlaması
Demokrat Parti Samsun İl Başkanlığı, Doğru Yol Partisi'nin(dyp) Kuruluşunun 25. Yıldönümü Kutlamaları Çerçevesinde Atatürk Anıtı'na Çelenk Sundu.
Afyonkarahisarda Kent Kurultayı Toplandı
Afyonkarahisar'da Kent Kurultayı Toplandı
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Ömer Adar, Afyonkarahisar'ın Bugünlerde Çok Yoğun Bir Hareketlilik Yaşadığını Belirterek, "Arsa Olarak Yeni Açık Alanlar Ortaya Çıkıyor. Bu Alanların En İyi Şekilde Değerlendirilmesi...
Akçakale Kaymakamlığı Asker Annesine Sahip Çıktı
Akçakale Kaymakamlığı Asker Annesine Sahip Çıktı
Şanlıurfa'da, "Asker Annesinin Feryadı" Haberiyle Adı Duyulan Kadriye Gökçek'e, Akçakale Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Yardım Eli Uzatarak Sahip Çıktı.
Güroymak'taki İlköğretim Okulu Öğretmenlerine Eğitim Semineri Bitlis'in Güroymak İlçesindeki İlköğretim Okulu Öğretmenlerine, Yeni İlköğretim Programları Hakkında Tanıtım Semineri Verildi
Fenerbahçe Basketbolda Bir Ekol Oldu
Fenerbahçe Basketbolda Bir Ekol Oldu
Tanjevic, "Kulübümüzün Basketbol Şubesi Çok İyi Bir Organizasyonla Çalışıyor.
Antremanları Sabırsızlıkla Bekliyorum
Antremanları Sabırsızlıkla Bekliyorum
Trabzonspor'un Yeni Transferlerinden Giray Kaçar, Antrenmanların Başlamasını Sabırsızlıkla Beklediğini ve İlk Defa Bir Tatil Döneminin Bir An Önce Bitmesini İstediğini Belirtti.
Manisada, Trakya İlkeren Üzümü Hasad Olgunluğuna Geldi
Manisa'da, Trakya İlkeren Üzümü Hasad Olgunluğuna Geldi
Manisa'da Yeni Bir Sofralık Çeşit Olan Trakya İlkeren Üzümü Hasad Olgunluğuna Geldi.
Yusufun Başı Xanhti ile Dertte
Yusuf'un Başı Xanhti ile Dertte
Bursaspor, 7 Haziran'da Prensipte Anlaştığı Denizlispor'un Tecrübeli Ortasaha Oyuncusu Yusuf Şimşek'in Yunanistan'ın Skoda Xanhti Kulübüyle Yapılan Protokol Anlaşmasını Halen Fesh Etmediği Öğrenilirken, Yıldız Oyuncunun...
Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri İçin Kredi Protokolü İmzalandı
Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri İçin Kredi Protokolü İmzalandı
Bitlis'in Tatvan İlçesinde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ile Halk Bankası Tatvan Şubesi Arasında Kredi Protokolü İmzalandı.
Galatasaray Antrenmanlara Başlıyor
Galatasaray Antrenmanlara Başlıyor
Turkcell Süper Lig'de 2007 -2008 Sezonunu Şampiyon Bitiren Galatasaray, 2008 -2009 Sezonu Hazırlıkları İçin Yarın Topbaşı Yapacak.
İzmitin Kurtuluş Şenliklerinde Muhsun Kırmızıgül ve Orhan Hakalmaz Konser Verecek
İzmit'in Kurtuluş Şenliklerinde Muhsun Kırmızıgül ve Orhan Hakalmaz Konser Verecek
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 28 Haziran İzmit'in Kurtuluş Günü Münasebetiyle Ünlü Şarkıcı Mahsun Kırmızıgül ve Orhan Hakalmaz'ı Kocaelililerle Buluşturacak.
Malatyada Kadir Özcan Dönemi
Malatya'da Kadir Özcan Dönemi
Bank Asya 1. Lig Ekiplerinden Malatyaspor'da Teknik Direktörlüğe Kadir Özcan Getirildi.
Belediye İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Çelenk Hakkariye Geliyor
Belediye İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Çelenk Hakkari'ye Geliyor
Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetleri İşçileri Sendikası (Belediye İş Sendikası) Genel Başkan Yardımcısı Ali Çelenk'in Hakkari'ye Geleceği Bildirildi.
Villarrealde Nihat Endişesi
Villarreal'de Nihat Endişesi
Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Hırvatistan ile Yapılan Çeyrek Final Maçında Sakatlanan ve (A) Milli Takım Kampından Ayrılan Nihat Kahveci'nin Durumu Kulübü Villarreal'i Endişelendirdi.
Alpay Türkiye Yolunda
Alpay Türkiye Yolunda
Beşiktaş, Fenerbahçe, Aston Villa, Köln ve (A) Milli Takım Formalarını Giyen Deneyimli Futbolcu Alpay Özalan, Türkiye'ye Dönüyor.
Suriye Sıcakları Akçakaledeki Vatandaşları Bunalttı
Suriye Sıcakları Akçakale'deki Vatandaşları Bunalttı
Suriye Sınırında Bulunan Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesinde, Bu Yıl Çöl Sıcakları Etkisini Erken Göstermeye Başladı.
Koller Artık Rusyada
Koller Artık Rusya'da
Çek Milli Futbol Takımı'nın Forvet Oyuncusu Jan Koller, Rusya Premier Lig Takımlarından Krylya Sovetov Samara ile Anlaştı.
Başarı Altınla Ödüllendirildi
Başarı Altınla Ödüllendirildi
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 19-22 Haziran Tarihleri Arasında Malatya'da Yapılan Gençler Türkiye Wushu Şampiyonası'nda 56 Kiloda İkinci Olan Erman Yılmaz'a Altın Hediye Etti.
Trabzonspor Makaleleyi İstiyor
Trabzonspor Makalele'yi İstiyor
Trabzonspor'da Yönetimin Tecrübeli Futbolcu Rigobert Song İçin Yıllık 1 Milyon Dolara Yakın Bir Fiyatı Vermeyi Gözden Çıkardığı Öğrenildi. Song'un İse Daha Yüksek Miktar Talep Etmesi Transferi Zora Sokuyor.
Kezmana Lucescu Kancası
Kezman'a Lucescu Kancası
Ukrayna'nın Shaktar Donetsk Kulübü, Fenerbahçe'nin Sırp Futbolcusu Mateja Kezman'ı Transfer Etmek İçin Harekete Geçti.
George Carlin Öldü
George Carlin Öldü
Grammy Ödüllü Amerikalı Stand -Up Komedyen, Oyuncu ve Yazar George Carlin, 71 Yaşında Kalp Yetmezliğinden Öldü.
Prof. Dr. Bilir: "Gelecek 30 Yılda 10 Milyon İnsanımız Sigaradan Dolayı Hayatını Kaybedecek" Hacettepe Üniversitesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nazmi Bilir, Türkiye'de..
Çeşme'de Beach Club Operasyonu İzmir'in Çeşme İlçesinde, Beach Club ve Plaj İhalelerine Fesat Karıştırdığı İleri Sürülen 25 Kişi, Jandarmanın Operasyonuyla Yakalandı. Gözaltındaki Zanlılar Ar..
Büyükşehir Belediyesine Çevre Şükran Plaketi  (2)
Büyükşehir Belediyesi'ne Çevre Şükran Plaketi (2)
Anadolu Denizcilik Kulübü, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e, Kızılırmak'tan Getirilen Suyu Mogan Gölü'ne Vererek, Gölün Yeniden Canlanıp Nefes Almasını Sağladığı ve Suya, Tabiata, İnsanlığa Yaptığı...
Bu Kalp Seni Unutur mu
Bu Kalp Seni Unutur mu
Sahibini Bir An Olsun Yalnız Bırakmayan Bu Sevimli Ayı Bisiklete Bindiktan Yarım Saat Sonra Tutuklandı.
Sabit Ücrette Mahkeme Telekom'u Haklı Buldu Isparta'nın Senirkent İlçesinde Tüketici Mahkemesi Sabit Ücret Konusunda Türk Telekom'u Haklı Buldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10