24 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

24 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tübitak Nanoakışlar Projesini Destekledi Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Özbey, Su ve Gaz Gibi Akışkan Ma..
Şehidin Cenazesi Mersin'e Getirildi Mardin'in Ömerli İlçesinde Kazayla Silahın Ateş Alması Sonucu Şehit Düşen Jandarma Er Kemal Karaaslan'ın Cenazesi, Memleketi Mersin'e Getirildi.
Ikea, Barnslig Bebek Uyku Tulumunu Geri Çağırıyor Ikea, Barnslig Bebek Uyku Tulumu Alan Müşterilerinin, Aldıkları Ürünü En Yakın Ikea Mağazasına Getirmelerini ve Para İadelerini Almalarını İs..
İşte Key Ödeme Tarihleri Konut Edindirme Yardımı (Key) Ödemelerinde Takvim Netleşti. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Bu Hafta Sonu Tasfiye Edilen Emlak Bankası"ndan Hak Sahiplerini..
"Geleceğin Sineması" Kapılarını Açtı Türkiye'deki tüm İletişim ve Güzel Sanatlar Fakülteleri öğrencilerine açık olan "5. Geleceğin Sineması" projesine son katılım tarihi 2 Aralık 2008 olarak ..
Dolar ve Borsada Neler Oluyor? İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,2330 YTL, Avro 1,9120 YTL"den Güne Başladı.kapalıçarşı"da 1,2290 YTL"den Alınan Dolar 1,2330 YTL"den Satılıyor. 1,9070 YTL"den..
Sigarasız Hayat, İlaç ve Kuruyemiş Sektörüne Yaradı Türkiye Genelinde 19 Mayıs"ta Yürürlüğe Giren Kapalı Mekanlarda Sigara İçmeyi Yasaklayan Yasanın Ardından Sigara Bırakma Eğilimlerinin Artt..
Sporcudan Yüzde 5, Hurdacıdan Yüzde 2 Vergi Alınacak 1 Temmuz"dan İtibaren Sporculara Yapılan Ücret Ödemeleri ve Diğer Ödemelerden, Lig Usulüne Tabi Olanlarda Yüzde 5-15 Arasında, Tabi Olmaya..
Enerji İthalatı 50 Milyar Dolara Gidiyor Türkiye"nin, Son Aylarda Aşırı Pahalanan Ham Petrol, Akaryakıt, Doğal Gaz, Sıvılaştırılmış Petrol Gazı ve Kömür Gibi Enerji Maddeleri İthalatına Yılın..
Elektrik Faturaları Zamlı Gelecek! Epdk, Tedaş"tan Gelen Talep Doğrultusunda Elektriğe Yapılacak Zammı Hesapladı. Hesaba Göre 1 Temmuz"dan İtibaren Elektriğe Konutlarda ve Sanayide Yüzde 21.8..
Rusya ile Domates Krizi Çözüldü Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Rusya"yla Süren Domates Krizi Konusunda Dün Bir Mutabakat Zaptının Parafe Edildiğini, 1 Temmuz"dan İtibaren Kısıtlamanın ..
Ahmedinejad: Batılı Zorbaların Tümü Yargılanmalı İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, 'İran'ın Haklarını Gasbetmeye Kalkan Tüm Batılı Zorbalar Yargılanmalı' Dedi.
Mallarına Tedbir! Nazire Şenlendirici'nin Talebi Üzerine Hüsnü Şenlendirici'nin İki Otomobili ile Bir Motosikletine Tedbir Kondu.
Meram Belediyesi'nden "Alo Kene" Hattı Türkiye Genelinde Kene Vakalarının Artması Nedeniyle Özellikle Piknik Alanlarının Yoğun Olduğu Konya'nın Merkez Meram İlçe Belediyesi Tarafından "Alo Ke..
Milli Takım, Basel'e Geldi A Milli Takım, Yarın Almanya ile Oynayacağı Yarı Final Maçı İçin Basel'e Geldi. 2008 Avrupa Şampiyonası'nda Yarı Finalde Almanya ile Karşılaşacak Ayyıldızlılar, Kam..
Malatyaspor'da Kadir Özcan Dönemi Malatyaspor Teknik Direktör Sorununa Kadir Özcan'la Anlaşmaya Vararak Son Verdi.
4. Yaz Akşamları Sinema Şenliği
4. Yaz Akşamları Sinema Şenliği'
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Türk Sinemasının Son Dönemlere Damgasını Vuran Filmlerini 4. Yaz Akşamları Sinema Şenliği'nde Vatandaşlarla Buluşturacağı Belirtildi.
Futbola Merakı Olmayan Şair Milli Takım İçin Şiir Yazdı
Futbola Merakı Olmayan Şair Milli Takım İçin Şiir Yazdı
Türkiye A Millî Futbo Takımı'nın Euro 2008'de Yarı Finale Yükselmesi, Şairleri de Harekete Geçirdi. Çanakkale'de Oturan Türkiye Şairler Birliği Üyesi Arif Kemik (25), Vatandaşların Sevincine Ortak Olmak İçin Bir Şiir...
Samsunda Gençlik Evleri Kuruluyor
Samsun'da Gençlik Evleri Kuruluyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Yürüttüğü Proje Kapsamında Çeşitli Mahallerde 'Gençlik Merkezleri' Kurularak Gençlerin İstihdama Kazandırılması Planlanıyor.
Gaski Spor, 26 -27 Haziran Arasında Futbolcu Seçmeleri Yapacak Gaski Spor, Gaziantep ve Bölge İllerinden Teknik Heyet Tarafından Tespit Edilen veya Kendileri Başvuran Futbolcular Arasında, 26..
Vali Kadir Çalışıcı, Görme Engelli Çocuğa Yardım Sözü Verdi
Vali Kadir Çalışıcı, Görme Engelli Çocuğa Yardım Sözü Verdi
Geçirdiği Hastalık Sebebiyle 3 Yıl Önce Her İki Gözü Görmeyen 10 Yaşındaki Çocuğun Tedavisi İçin Vali Kadir Çalışıcı Yardım Sözü Verdi.
Gökçebeyde Bodur Meyve Yetiştiriciliği
Gökçebey'de Bodur Meyve Yetiştiriciliği
Zonguldak'ın Gökçebey İlçesinde Tarım İlçe Müdürülğü'nün de Girişimleri ile Başlatılan Bodur Meyveciliği, Çiftçileri Memnun Ediyor.
Sarıgölde Silajlık Mısır Bereketi
Sarıgöl'de Silajlık Mısır Bereketi
Manisa'nın Sarıgöl İlçesinde Süt Verimini Arttırmak Amacıyla Çiftçiler Tarafından Tarlalara Ekilen Silajlık Mısır Üretiminde Bereket Yılı Yaşanıyor.
€˜meme Kanserinde Erken Tanı ve Tedavinin Önemi Paneli
€˜meme Kanseri'nde Erken Tanı ve Tedavinin Önemi' Paneli
Görele Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. A. İbrahim Ulusoy, Memedeki Her Ağrı ve Kitlenin Kanser Riski Taşımayacağını Söyledi.
Çanakkalede Polisten Deniz Nöbeti
Çanakkale'de Polisten Deniz Nöbeti
Çanakkale'de, Tehlikeli Olmasına Rağmen Kilitbahir Motorlarının Yanaştığı Bölgede Denize Giren Çocuklar, Polisin Sıkı Takibine Alındı.
Taşköprü'de Kızılay Şubesi Kan Bağış Kampanyası Başlattı Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde Türk Kızılayı Şubesi Tarafından Kan Bağışı Kampanyası Başlatıldı.
Kayseri'de Açık Havada Sinema Keyfi '120' Filmiyle Başlıyor Kayseri'de Yaz Aylarının Vazgeçilmeyen Eğlencesi Açık Havada Sinema Gösterimi, 29 Haziran'da '120' Filmiyle Başlayacak.
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Çarşamba İlçesinde Annesinin Doğum Kontrol Hapını İçen Çocuk Zehirlendi.
Atakumda Kum Temizleme Makinesi Hizmete Girdi
Atakum'da Kum Temizleme Makinesi Hizmete Girdi
Samsun'un Atakum Beldesinde Sahil Temizliği ve Düzenlemesi İçin Alınan 2. Kum Temizleme Makinesi Hizmete Girdi.
Elazığlı Öğrencilerden Beyşehir Ziyareti
Elazığ'lı Öğrencilerden Beyşehir Ziyareti
Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Yürütülen "Gönül Köprüsü" Projesi Kapsamında Elazığ'dan Gelen İlköğretim Okulu Öğrencileri, Konya'nın Beyşehir İlçesini Ziyaret Etti.
Merrill Lynch Türkiye Genel Müdürü Cinemre: 'Beklentimiz Yıl Sonuna Kadar Merkez Bankasının 75 Baz Puan Daha Faiz Artırması
Merrill Lynch Türkiye Genel Müdürü Cinemre: "Beklentimiz Yıl Sonuna Kadar Merkez Bankasının 75 Baz Puan Daha Faiz Artırması'
Merrill Lynch Türkiye Genel Müdürü Kubilay Cinemre, Merkez Bankası'nın Bu Sene Sonuna Kadar 75 Baz Puan Daha Faiz Artıracağını Öngördüklerini Söyledi. Bu Yıl da Türkiye'ye Para Girişinin Devam Edeceğini Belirten Cinemre,...
Ak Partili Mahmut Hiçyılmazın Acı Günü
Ak Partili Mahmut Hiçyılmaz'ın Acı Günü
AK Parti Kayseri Melikgazi Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Hiçyılmaz'ın Annesi Firdevs Hiçyılmaz Vefat Etti.
Ankaraya Yürüyor
Ankara'ya Yürüyor
Ayvalık Sarımsaklı'da Yaşayan Bir Vatandaş, Daha Önce İş Yaptığı Kişiler Tarafından Dolandırıldığını ve Girdiği Maddi Sıkıntı Sonucu Ailesini Kaybettiğini İddia Ederek, Ankara'ya Yürüyüş Başlattı.
Filipinli İş Adamları Alaşehirde
Filipinli İş Adamları Alaşehir'de
Türkiye Sanayici ve İşadamları Konfederasyonu'nun (Tuskon), Türkiye Asya-pasifik 2 Diş Ticaret Köprüsü Kapsamında Bir Süredir Manisa'da Çeşitli İncelemelerde Bulunan Filipinli İş Adamları, Alaşehir Gezisinde, İlçenin Yaş...
Yasemin Horasan ve Tuğba Palazoğlu Galatasaray'da Galatasaray Bayan Basketbol Takımı, İtalyan Phard Napoli'den Yasemin Horasan ile Mersin Büyükşehir Belediyesi'nden Tuğba Palazoğlu'nu Renkler..
Belçika'da Türk İşadamı İşyerinden Kaçırıldı Belçika'nın Doğusundaki Zonhoven Kasabasında Bölgenin Tanınmış Oto Galericilerinden Enver Tercan (52), Dün Sabah Kimliği Belirsiz Silahlı Kişiler ..
Berdimuhamedov,tataristan'ı Ziyaret Edecek Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, 28 -29 Haziran Tarihlerinde Tataristan'ı Ziyaret Edecek. İki Gün Sürecek Resmi Ziyaret Çerçev..
Türkiye'nin Bakü Büyükelçisi: "Türkiye, Azerbaycan'ın NATO'ya Entegrasyonunda Aracı Olacak." Türkiye'nin Bakü Büyükelçisi Hulusi Kılıç, Ankara'nın Azerbaycan'ın NATO'ya Entegrasyonu Konusund..
Vefat Eden Ankaragücünün Efsane Kalecisi Baskın Soysal İçin Tören Düzenlendi
Vefat Eden Ankaragücü'nün 'Efsane' Kalecisi Baskın Soysal İçin Tören Düzenlendi
Yakalandığı Hastalıktan Kurtulamayarak 67 Yaşında Hayata Gözlerini Yuman Ankaragücü'nün Efsane Kalecisi Baskın Soysal İçin Ankaragücü Kulübü'nde Tören Düzenlendi.
İngilterede Türkler Sosyal Güvenlik Konferansıyla Aydınlatılacak
İngiltere'de Türkler Sosyal Güvenlik Konferansıyla Aydınlatılacak
İngiltere Kadın Platformu ve Londra Türk Radyosu İşbirliğiyle Londra'da 29 Haziran Tarihinde Sosyal Güvenlik Konferansı Düzenlenecek. Konferansta Çalışma Bakanlığı Müfettişleri Merak Edilen Soruları Yanıtlayacak.
Galatasaray Sezon Hazırlıklarına Başlıyor 2007-2008 Turkcell Süper Lig Şampiyonu Galatasaray, Yeni Sezon Hazırlık Çalışmalarına Başlıyor.
Alanya'da Yaşayan Almanlar, "Dostluk Kazansın" Dediler Alanya'da Tatile Gelen Alman Turistler, Türkiye-almanya Maçı Öncesinde Dostluk Kazansın Dediler. Almanlar Kendi Ülkelerinin Şansının Dah..
Almanya-türkiye Maçının 1,2 ve 3.kategori Biletleri Bitti Avrupa Şampiyonası'nda Yarı Finalde Almanya ile Yarın Gece Karşılacak Olan A Milli Takımın İsviçre'nin Basel Şehrindeki St. Jakob Pa..
Ballack Temkinli Isviçre'nin Ascona Şehrinde Alman Milli Takımı Düzenlediği Basın Toplantısı ile Yarı Finalde Kaşılaşacakları
Baykaldan Fırata İğneli Tepki
Baykal'dan Fırat'a İğneli Tepki
Deniz Baykal, "Evet Olay Budur Arkadaşlar. Kimse Mir Dengir Fırat'a Haksızlık Yapmasın. Kimse Kendisini Aldatmasın" Dedi.
Samsunun Cpmr Üyeliği Kabul Edildi
Samsun'un Cpmr Üyeliği Kabul Edildi
Avrupa Kıyı Bölgeleri Konferansı (Cpmr)'nin Genel Kurul Toplantısı Yunanistan'ın Rodos Şehrinde Gerçekleştirilecek. Üyelik Başvurusu Kabul Edilecek Toplantıya Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu Başkanlığında Bir Heyet...
Elektrik Akımına Kapılan Tedaş Görevlisi Hayatını Kaybetti Samsun'un Ladik İlçesinde Arıza Gidermek İçin Yüksek Gerilim Hattının Geçtiği Elektrik Direğine Çıkan Tedaş Görevlisi, Elektrik Akım..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10