23 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

23 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerindeki Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle 26 Haziran Perşembe Günü Ankara'nın Bazı Yerlerinde Elektrik Kesint..
Bakanlar Kurulu, Tuzla İçin Alınacak Acil Önlemleri Görüştü Bakanlar Kurulu, Tuzla Tersanelerinde Yaşanan Ölümlerin Önüne Geçilmesi Amacıyla Alınacak 'Acil Önlemleri' Görüştü.
İslahiyede Askeri Araçtaki Patlama: 1 Şehit, 14 Yaralı
İslahiye'de Askeri Araçtaki Patlama: 1 Şehit, 14 Yaralı
Gaziantep'in İslahiye İlçesinde Askeri Bir Araçta Henüz Belirlenemeyen Sebeple Meydana Gelen Patlamada 1 Er Olay Yerinde Şehit Oldu, 3'ü Ağır 14 Asker de Yaralandı.
Düğünün Yapıldığı Salon Taziye Evine Çevrildi Gaziantep'teki Tren Kazasında Hayatını Kaybeden 10 Kişi ve Yaralanan 3 Kişinin Kaza Öncesi Gittikleri Düğün Salonu Taziye Yerine Çevrildi.
Emekli Öğretmenden Gsm Şirketine Dava
Emekli Öğretmenden Gsm Şirketine Dava
Manisa'nın Salihli İlçesinde Emekli Bir Öğretmen Kullandığı Cep Telefonu Hattına Kendisinin İzni Olmadan Flycell Logo & Melodi Abonesi Yapan ve Her Ay Ücret Alan Gsm Şirketine Dava Açacağını Söyledi.
MHP'den Malatya İçin Araştırma Komisyonu Kurulması Teklifi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekilleri Tarafından "Malatya'da Yaşanan Sorunların Tespit Edilmesi ve Gerekli Tedbirlerin Al..
Balya Köylerinden Pilav Hayırı
Balya Köylerinden Pilav Hayırı
Balya Köyleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Her Yıl Eylül Ayında Düzenlediği Pilav Hayırı Bu Yıl Haziran Ayında Gerçekleştirildi.
2008 Yılı İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
2008 Yılı İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Gaziantep'te 2008 Yılı 2. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Yardımcısı İbrahim Yurdakul Başkanlığında Yapıldı.
Şahinbey Alt Yapıya Önem Veriyor
Şahinbey Alt Yapıya Önem Veriyor
Şahinbey Belediyespor Kulübü Tarafından Tekvando, Karete, Halkoyunları, Voleybol ve Halter Kursları Olmak Üzere Beş Dalda Yaz Okulu Kursları Başlatıldı.
Kentten Sonra Yaylayı da Kirletiyorlar
Kentten Sonra Yaylayı da Kirletiyorlar
Hakkari'de Kent Merkezinin Ardından Yaylaların da Kirletilmesi Tepkilere Neden Oluyor.
Futbol Federasyonu Başkanı Doğan'ın "Futbol Okulu Yapın" Çağrısına TOBB'dan Yanıt Geldi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(tobb) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan..
Bitlis Katı Atık Tesisi İhalesi Yapılıyor
Bitlis Katı Atık Tesisi İhalesi Yapılıyor
Bitlis Belediye Başkanı Cevdet Özdemir, Yaklaşık İki Yıl İçinde Yapılacak Katı Atık Tesisinin İl Merkezi Dışında Güroymak ve Tatvan İlçeleri ile Birkaç Beldenin Çöp Sorununu Büyük Ölçüde Halledeceğini Söyledi.
Şanlıurfa'da Ekosep Yönlendirme Toplantısı Yapıldı Türkiye'de İlk Kez Kentsel Alanlarda Göçün Olumsuz Etkilerinin Azaltılmasına Yönelik Şanlıurfa'nın da Aralarında Bulunduğu 4 İlde Başlatılan..
Hükümet'ten Millilere Almanya Maçı Öncesi Destek Hükümet, Meclis Genel Kurulu'nda Yarın Görüşülecek Olan Milli Sporculara Şeref Aylığı Bağlanması ve Devlet Sporcu Aylığı Verilmesiyle İlgili Y..
9. Cumhurbaşkanı Demirel'den AKP'li Fırat'a Sert Tepki 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat'ın Atatürk devrimleri için "Türk toplumu bir trav..
Balıkesirde Tapu Sevinci
Balıkesir'de Tapu Sevinci
Balıkesir Kadastro Müdürlüğü'nün Kadastro Çalışmalarını Tamamladığı Balya İlçesine Bağlı Narlı Köyündeki Taşınmazlara Ait Tapu Senetleri, Düzenlenen Törenle Mülkiyet Sahiplerine Teslim Edildi. Tapularını Alan Köylüler...
Almanya'dan Elazığ'a 150 Milyon Euroluk Yatırım Avrupalı 30 İşadamı, Elazığ'a 150 Milyon Euroluk Yatırım Yaparak Kamyon Fabrikası Kuracak.
Malatya Belediye Başkanı Akın, Büyükaslanı Ziyaret Etti
Malatya Belediye Başkanı Akın, Büyükaslan'ı Ziyaret Etti
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan'ı Ziyaret Ederek, Kaysı Paketi Hediye Etti.
Konya Life Dergisinden 'Şehre Objektiften Bakmak' Fotoğraf Sergisi
Konya Life Dergisi'nden "Şehre Objektiften Bakmak" Fotoğraf Sergisi
Konya'da Faaliyet Gösteren Konya Life Dergisi, Derginin Yayın Hayatına Geçişinin 3. Yılı Nedeniyle "Şehre Objektiften Bakmak" İsimli Bir Fotoğraf Sergisi Düzenledi.
Kazara Ateşlenen Silah Sonucu 1 Asker Şehit Oldu Mardin'in Ömerli İlçesinde Kazara Ateşlenen Silah Sonucu 1 Asker Şehit Olurken, 1 Asker Yaralandı.
İstanbul Barosu: Fıratın Yaklaşımı 'Kaygı Verici'
İstanbul Barosu: Fırat'ın Yaklaşımı "Kaygı Verici"
İstanbul Barosu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat'ın, Yurt Dışında Bir Gazetede Yer Alan Görüşlerinin 'Şaşırtıcı' Bulunmakla Birlikte 'Kaygı Verici' Dedi.
Alişan ve Nihat Dale'yi Söyledi! Her Hafta Kanal D'de Yayınlanan Koca Kafalar Programından Müthiş Bir Klip Daha...
Gaziantepte Bir Kişi Kkka Hastalığı Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı
Gaziantep'te Bir Kişi Kkka Hastalığı Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı
Gaziantep'te Bir Kişi, Kene Isırması Sonucu Kkka Hastalığı Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı.
Serinlemek İsterken Hayatından Oldu Antalya'nın Manavgat İlçesinde Bir Lise Öğrencisi, Serinlemek İçin Girdiği Manavgat Irmağı'nda Boğularak Hayatını Kaybetti.
Yaz Mevsiminin Gözdesi Kiraz Meyvesinin Birçok Derde de Deva Olduğu Belirtiliyor
Yaz Mevsiminin Gözdesi Kiraz Meyvesinin Birçok Derde de Deva Olduğu Belirtiliyor
Sadece Meyvesi Değil, Sapı, Kökü, Kabukları, Çekirdeği, Çiçeği ve Ağacıyla Bir Çok Faydası Bulunan Kiraz, Ayrıca Zayıflamak İsteyenlerin de Dostu.
Eskişehirde Dördüz Bebek Sevinci
Eskişehir'de Dördüz Bebek Sevinci
Eskişehir'de 3 Yıllık Evli Bir Çiftin Dördüz Bebekleri Oldu.
Öldürülen Polisin Eşinden Açıklamalar
Öldürülen Polisin Eşinden Açıklamalar
Manisa'nın Turgutlu İlçesinde Bir Madde Bağımlısı Gencin Bıçaklı Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybeden, Turgutlu Emniyet Müdürlüğü'nde Görevli Sivil Memur Zerrin Külege'nin Terör Gazisi Olan Eşi Ahmet Külege, Eşinin...
Meclis'te Fındık Platformu Oluşturuluyor MHP Giresun Milletvekili Murat Özkan, Meclis'te Fındık Platformu Oluşturulması İçin Bölge Milletvekillerine Çağrı Yaptı.
Ali Babacan Berlin'e Gidiyor Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, 'Filistin Sivil Güvenliğini ve Hukukun Üstünlüğünü Destekleme Konferansı'na Katılmak Üzere Bu Akşam Berlin'e Gidece..
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "Türkiye'nin İç Siyasi Gelişmelerini Öne Çıkaran Yaklaşımlarla Vakit Kaybediyoruz" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Türkiy..
Medvedev'den Enflasyon Uyarısı Rusya Devlet Başkanı Dmitri Medvedev Hükümetten Enflasyonun Önlenmesi Konusunda Tedbir Almasını İstedi. Önümüzdeki Günlerde Gündeme Alınacak Üç Yıllık Bütçede E..
Bakan Eroğlu: 'Orman Yangınlarında Kasıt Yok, İhmal Var'
Bakan Eroğlu: "Orman Yangınlarında Kasıt Yok, İhmal Var"
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu; Çanakkale, İzmir ve Antalya'da Çıkan Yangınların İkisinin Faillerinin Yakalandığını ve Yapılan Araştırmada, Yangınların Kasıttan Değil, İhmalden Çıktığının Belirlendiğini Söyledi.
Ssmmmo Yeniden Seçime Gidiyor
Ssmmmo Yeniden Seçime Gidiyor
Samsun Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (Ssmmmo) Başkanı Ahmet Hayvalı, Yüksek Seçim Kurulu'nun Geçen Ay Yapılan Seçimi İtiraz Üzerine İptal Ettiğini Belirterek, "Biz Demokratik Davranarak Değişim Grubu'nun...
DTPli Vekil, Milli Takımın Zaferinden Sonra Vatandaşların Sokağa Çıkmasından Rahatsız Oldu
DTP'li Vekil, Milli Takım'ın Zaferinden Sonra Vatandaşların Sokağa Çıkmasından Rahatsız Oldu
Demokratik Toplum Partisi (DTP) Van Milletvekili Özdal Üçer, Emniyetin Yaklaşık 200 Kişinin Toplu Olarak Cumhuriyet Caddesi'ni Kullanarak Yürüyüş Yapmasına İzin Vermemesi Üzerine, "Neden Bir Maç Sonrası Cadde Trafiğe...
Afyonkarahisarda Toplu Taşımada Yeni Dönem 1 Temmuzda Başlıyor
Afyonkarahisar'da Toplu Taşımada Yeni Dönem 1 Temmuz'da Başlıyor
Afyonkarahisar'da Toplu Taşımada Yeni Dönem Başlıyor. 84 Araçlı 13 Adet Toplu Taşıma Güzergah Hattının İhalesini Kazanan Tureks Turizm A.ş., 1 Temmuz 2008 Tarihinden İtibaren Şehirde Hizmet Verecek. Şirketin Yönetim...
Van İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Van İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Van Karayolları 11. Bölge Müdürü Metin Görmen, Kuskunkıran Tüneli'nin 2009 Eylül Ayı İçerisinde Hizmete Açılacağını Söyledi.
Bala'nın Yeni Hasat Ağası Faik Yılmaz Balalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından 17'ncisi düzenlenen Bala Hasat ve Kültür Festivali sona erdi.
Alanya'daki Orman Yangınları Kontrol Altında Antalya'nın Alanya İlçesinde Çıkan Orman Yangınlarının Kontrol Altına Alındığı Bildirildi.
Cumhurbaşkanı Gül'den "Trafik Kurallarına Uyun" Çağrısı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde hemzemin geçitte meydana gelen kazada 10 kişinin hayatını kaybetmesi üzerine..
Ortaklar-aydın Demiryolu Hattında Yenileme Çalışmaları
Ortaklar-aydın Demiryolu Hattında Yenileme Çalışmaları
Aydın Tren Garı'nda 3 Şubat 2008 Tarihinde Motorin Yüklü Bir Vagonun Raydan Çıkmasıyla Meydana Gelen Tren Kazasının Ardından Ulaştırma Bakanlığı'nın Talimatı ile İzmir-aydın-söke-denizli Hattında 3 Mart 2008 Tarihinde...
Seyitgazide Halk Kütüphanesi ve İnternet Evi Hizmete Açıldı
Seyitgazi'de Halk Kütüphanesi ve İnternet Evi Hizmete Açıldı
Eskişehir'in Seyitgazi İlçesinde Onarımı Tamamlanan Dr. Ayhan Onursal Halk Kütüphanesi ile Donanımı Eskişehir İl Telekom Müdürlüğü'nce Sağlanan Türk Telekom İnternet Evi'nin Açılışını Vali Kadir Çalışıcı Yaptı.
Hakkaride Düşler Sokağı İsimli Kara Kalem Resim Sergisi
Hakkari'de 'Düşler Sokağı' İsimli Kara Kalem Resim Sergisi
Hakkari'de Genç Bir Kız, 'Düşler Sokağı' İsimi Verdiği ve Kara Kalem Resimlerin Yer Aldığı Sergisini Açtı.
Malatya'da "Bir Oda da Sen Döşe" Kampanyası "Bir Oda da Sen Döşe" Kampanyası Kapsamında Malatya Devlet Hastanesi'nde 4 Oda Daha Modernize Edilerek Hizmete Sunuldu.
2. Beyağaç Topuklu Yayla Şenlikleri 28 Haziran'da Yapılacak Denizli'nin Beyağaç İlçesinde Düzenlenen "2 Beyağaç Topuklu Yayla Şenlikleri" 28 Haziran'da Yapılacak.
Tarlaya Dökülen Tavuk Gübresi, Vatandaşı İsyan Ettirdi
Tarlaya Dökülen Tavuk Gübresi, Vatandaşı İsyan Ettirdi
Sakarya'nın Akyazı İlçesi Pazarköy Caddesi'nde Bir Tarlaya Dökülen ve Çevreye Yaydığı Kötü Koku Nedeniyle Vatandaşın Tepkisine Neden Olan Tavuk Gübresi, Zabıta Ekiplerini Harekete Geçirdi.
Terim'in Antrenmanı Açma Talebine Organizasyondan Ret A Milli Futbol Takımı'nın Bu Akşam Saat 18.00'de Viyana Franz Horr Stadı'nda Gerçekleştireceği Antrenmanı Gurbetçi Vatandaşlara Açma Giri..
Tff Başkanı Hasan Doğan'ın Açıklamaları Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Almanya Maçında Sahaya Çıkacak 11 Futbolcuya Güvendiğini Söyledi. Futbolculara Verilen Primlerle İlgili..
Aşırı Sıcaklara Karşı Direncin Kaynağı Bileklerimizde İnsan Vücudundaki Akupunktur Noktalarının Bugün Tansiyon Hastalıklarını İyileştirme ve İnsanları Hava Sıcaklığı Gibi Bazı Dış Etkenlere K..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10