22 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

22 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eşi Tarafından 6 Çocuğu ile Terk Edilen Kadın Depoda Hayat Mücadelesi Veriyor
Eşi Tarafından 6 Çocuğu ile Terk Edilen Kadın Depoda Hayat Mücadelesi Veriyor
Mersin'de Kocası Tarafından 6 Çocuğu ile Birlikte Terk Edilen Naile Yağmur (26) Ev Sahibi Tarafından Evden Atılınca Taşındığı Bir Depoda Hayat Mücadelesi Veriyor. Birçok Kez Çocuklarını Terk Ederek Çekip Gitmek...
Gaziantep'te Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Gaziantep'te Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı.
Adana B. Belediyesi Yüzme Kursları Yarın Başlıyor
Adana B. Belediyesi Yüzme Kursları Yarın Başlıyor
Adana Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen ve Bu Yıl 30 Havuzda 30 Bin Çocuğa Yüzme Öğretilmesi Hedeflenen Yüzme Kursları Yarın Başlıyor.
Milli Takımın Zaferi Pazar Gazetelerinde
Milli Takımın Zaferi Pazar Gazetelerinde
Milli Takımın Euro 2008'de Elde Ettiği Şaşırtıcı Zaferler, Avrupa'da Pazar Günü Yayınlanan Gazetelerde de Geniş Bir Biçimde Yankılandı.
Benim Gibi Devrimciye ?git Tribünde Otur? Dediler Devrimci Jargonu ve Yardımcısı Çeto?yla Girdiği Tartışmalarla, Geçen Sezonun En Çok Konuşulan Karakteri Oldu Muro
?müşterilerimin Yarısı Evli? Jigololuğa 23 Yaşında Başlayan H.s, Deşifre Olmamak için İsmini Vermiyor. Ancak Anlattığı Hikâyeler Duyanları Şoka Sokacak Türden
Galibiyeti Böyle Kutladılar Hatay'ın İskenderun İlçesi'ne Bağlı Arsuz Beldesi'ndeki Bir Barda Türkiye A Milli Futbol Takımının Dün Akşam Elde Ettiği Hırvatistan Zaferi Erotik Danslardan Oluşa..
Davut Güloğlu Kumruyu Salladı
Davut Güloğlu Kumru'yu Salladı
Karadenizli Ünlü Sanatçı Davut Güloğlu, Kumru Yaban Çileği Şenliği'nde Hayranlarını Coşturdu.
Karaman'da Minibüs Kundaklandı Karaman'da Park Halindeki Bir Minibüs, Benzin Dökülerek Kundaklandı. Olayla İlgili Olduğu İddia Edilen 1 Kişi Kaçarken Yakalandı.
Vanda Terör Örgütüne Ait Muhimmat Ele Geçirildi
Van'da Terör Örgütüne Ait Muhimmat Ele Geçirildi
Van'ın Gürpınar İlçesinde Güvenlik Kuvvetleri Tarafından Yapılan Çalışmalarda Terör Örgütü PKK Mensuplarına Ait Olduğu Belirtilen Muhtelif Mühimmatın Ele Geçirildiği Bildirildi.
Seviye Belirleme Sınavı Başladı İlköğretim 7. Sınıflar İçin Düzenlenen Seviye Belirleme Sınavı (Sbs) Saat 10.00'da Başladı.
Amasya Tamimi'nin İmzalanışının 89. Yılı Amasya Tamimi'nin İmzalanışının 89. Yılında Amasya'da Temsili Milli Mücadele Meşalesi Yakıldı.
Yılanların Aşk Dansı Adana'nın Ceyhan İlçesinde 2 Kara Yılanın Aşk Dansı Görenleri Şaşkına Çevirdi.
Çayırlı Köylerine Doğal Arıtma Sistemi
Çayırlı Köylerine Doğal Arıtma Sistemi
Erzincan Tarım Müdürü Ali Lek,çayırlı Kaymakamı Abdullah Akdaş ve Diğer Yetkillerle Birlikte Sivas-erzincan Kalkınma Projesi Kapsamında İlçeye Bağlı Saraycık ve Saygılı Köylerinde Yapımına Başlanılan 'Doğal Arıtma...
Feribot Battı: 700 Yolcunun Akıbeti Bilinmiyor Filipinler'de Fengşen Tayfunun Etkisiyle Batan Bir Feribottaki 700'den Fazla Kişinin Hayatından Endişe Ediliyor.
Savaş, İki Kez Vatanlarından Etti
Savaş, İki Kez Vatanlarından Etti
Filistin'deki Topraklarını Savaş Nedeniyle Bırakarak Irak'a İltica Eden Filistinli Muntasır Ailesi, ABD'nin Irak'a Saldırmasının Ardından İkinci Vatanlarından da Kaçmak Zorunda Kaldılar.
6 Günde 154 Kilo Patlayıcı Kullanıldı
6 Günde 154 Kilo Patlayıcı Kullanıldı
Güvenlik Güçlerinin Operasyonları Karşısında Zor Durumda Kalan Teröristler, Patlayıcılarla Zarar Vermeye Çalışıyor.
Kauçuk Malzeme ile Çocuklar Kaydıraktan Düşüp Yaralanmayacak
Kauçuk Malzeme ile Çocuklar Kaydıraktan Düşüp Yaralanmayacak
Oğuz Çocuk Oyun Parkları Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Özçekirdek, Çocuk Oyun Parkı Üretiminde Kullanılan Kauçuk Malzeme ile Çocukların Kaydıraktan Düşüp Yaralanmayacağını Söyledi.
'Faiz Artışı Yatırım Düşürür, İşsizliği Artırır'
"Faiz Artışı Yatırım Düşürür, İşsizliği Artırır"
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Faiz Oranlarının 0.50 Puan Artırılmasının Yatırım ve Üretimi Azaltacağını, İşsizliği Artıracağını Belirtti.
Belediyelere Pay Verilmesini Öngören Teklif TBMM'de Belediye ve İl Özel İdarelerine Genel Bütçe Vergi Gelirleri Tahsilatı Üzerinden Pay Verilmesini Öngören Yasa Teklifi, Bu Hafta TBMM Genel K..
Atak Helikopterlerinde Mutlu Son Türk Kara Kuvvetleri Komutanlığının İhtiyacı İçin Üretimi Planlanan Taktik -Taarruz Savaş Helikopterleri (Atak) Projesinde Sona Gelindi.
İran, İsrailin Saldıracağına İnanmıyor
İran, İsrail'in Saldıracağına İnanmıyor
İran, Devam Eden Nükleer Programı Yüzünden İsrail'in Nükleer Tesislerine Saldıracağı İddiasını "İnandırıcı" Bulmadı.
Onur Şan, Eşi Seda Sayan'ın Memleketinde Nikah Şahidi Oldu Türkücü Onur Şan, Eşi Seda Sayan'ın Memleketi Tokat'ta Nikah Şahitliği Yaptı. Ünlü Türkücü, Seda Sayan ile Nikah Kıydıktan Sonra Ken..
6 Yıl Önce Kaçırıldı Videosu Yeni Çıktı Kolombiya Devrimci Silahlı Güçlerinin (Farc) 6 Yıl Önce Kaçırdığı Yerel Milletvekili Sigifredo Lopez'in Hala Hayatta Olduğunu Kanıtlayan Bir Video Kase..
Filipinler'de Tayfun 80 Can Aldı Filipinler'de, Cuma Gününden Beri Etkili Olan, Şiddetli Sellerle Toprak Kaymalarına Yol Açan Fengşen Tayfununda Can Kaybının 80'e Yükseldiği Bildirildi.
İkiye Bölünen Otomobilden Sağ Çıktılar Karaman'da Meydana Gelen Trafik Kazasında Kamyonetin Çarptığı Bir Otomobil Ortadan İkiye Bölündü.
Hindistanda Kız Çocukları Doğamıyor
Hindistan'da Kız Çocukları Doğamıyor
İngiliz Yardım Kuruluşu Actionaid, Hindistan'da Kız Çocuğu Doğumlarının Tarihi Bir Şekilde En Alt Düzeye İndiğini Bildirdi.
Camiye Saldırı Davasında Bir İdam Yemen'de Mayıs Ayında Şiilerin Gittiği Bir Camiye Düzenlenen 7 Kişinin Öldüğü Saldırıyla İlgili Bir Yemenli Ölüm Cezasına Çarptırıldı.
Mister Şov En Çok Rus Turistlerin İlgisini Çekiyor Antalya'da, 5 Yıldızlı Otel ve Tatil Köylerinde Turizmciler, Konuklarını Memnun Etmek İçin Eğlenceli Şovlar Düzenliyor.
'Ölümüne Sevecek Adam Lazım Bana' 'Binbir Gece' Dizisinin 'Bennu'su Ceyda Düvenci, Mesleki Kariyeri İçin Acele Etmediğini Söyledi ve Ekledi: Hiçbir Zaman En Tepede Oturmak İstemedim.
Bir Felaket Senaryosu Daha
Bir Felaket Senaryosu Daha
Yeni Senaryoya Göre Deniz Seviyesi 12 Metre Yükselecek, Kıyılarda Yaşayanlar Mülteci Olacak.
Sivasta Balık Çiftliğine, Baraj Suyu
Sivas'ta Balık Çiftliğine, Baraj Suyu
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu'na (Myo) Ait Alabalık Üretim Çiftliğine, Çamlıgöze Barajı'ndan Su Getirildi.
Küçükkuyuda Şiir Şöleni
Küçükkuyu'da Şiir Şöleni
Çanakkale'nin Ayvacık İlçesine Bağlı Küçükkuyu Beldesinde Belediye ile Kültür ve Turizm Derneği'nin Ortaklaşa Düzenlediği "1. Zeus Şiir Yarışması"nın Sonuçları Belli Oldu. Seçici Kurulun Yaptığı Değerlendirme Sonunda...
Küçükkuyu Limanı Derinleştiriliyor
Küçükkuyu Limanı Derinleştiriliyor
Çanakkale'nin Ayvacık İlçesine Bağlı Küçükkuyu Beldesinde Limanın Derinleştirme Çalışmalarına Başlandı.
Bes: Vergi Dairelerindeki Sorunlar Arttı Büro Emekçileri Sendikası (Bes) Genel Başkanı Osman Biçer, 'Geçen Yıldan Bu Yana İstanbul'daki Vergi Dairelerinde Görev Yapan 19 Kamu Emekçisinin Kalp..
'Türk Telekomla İlgili İddia Doğru Değil'
"Türk Telekom'la İlgili İddia Doğru Değil"
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Türk Telekom'un Hazine'ye Ait Yüzde 15'lik Hissesinin Halka Arzında Fiyatın Düşük Tutulduğu İddiasının Gerçeği Yansıtmadığını Bildirdi.
Lübnan'ın Kuzeyinde Çatışma: 10 Yaralı Lübnan'ın Kuzeyindeki Trablusşam'da Hükümet Yandaşı ve Karşıtları Arasındaki Çatışmada En Az 10 Kişi Yaralandı.
Somali'de BM Yetkilisi Kaçırıldı Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği'nin Somali Temsilcisi Hasan Muhammed Ali, Başkent Mogadişu'daki Evinden Silahlı Kişilerce Kaçırıldı.
İş Kazası Sonucu Kollarını Kaybeden Baba, Çocuklarını Kucaklayamamanın Acısını Yaşıyor
İş Kazası Sonucu Kollarını Kaybeden Baba, Çocuklarını Kucaklayamamanın Acısını Yaşıyor
Adapazarı'nda Geçirdiği İş Kazası Sonucu İki Kolunu Birden Kaybeden 45 Yaşındaki Adnan Kaya, Çocuklarını Kucaklayamamanın Acısını Yaşıyor.
İlköğretim 7. Sınıflar İçin Sbs Başladı
İlköğretim 7. Sınıflar İçin Sbs Başladı
İlköğretim 7. Sınıf Öğrencileri İçin Düzenlenen Seviye Belirleme Sınavı (Sbs) Saat 10.00'da Başladı.
Türkiyenin İlk Güneş Evi Diyarbakırda Açıldı
Türkiye'nin İlk Güneş Evi Diyarbakır'da Açıldı
Isıtma, Soğutma ve Aydınlatma Gibi Tüm Enerji İhtiyacını Güneşten Karşılayan Türkiye'nin İlk Güneş Evi Diyarbakır'da Hizmete Girdi.
İlköğretim 7. Sınıflar İçin Sbs Başladı
İlköğretim 7. Sınıflar İçin Sbs Başladı
İlköğretim 7. Sınıf Öğrencilerinin Katıldığı, Seviye Belirleme Sınavı (Sbs) Saat 10:00'da Başladı. Sınava Giren Öğrencilere 90 Soru İçin 100 Dakika Süre Verilecek.
'Siyasi Gerilim ve Sigara Yasağı Avmleri Vurdu'
"Siyasi Gerilim ve Sigara Yasağı Avm'leri Vurdu"
ATO'nun Belirlemesine Göre; Türban Tartışmaları, AKP'nin Kapatma Davasının Ardından Yaşanan Siyasi Gerilim, Enflasyon ve Faiz Oranlarındaki Yükselme ile Sigara Yasağı Alışveriş Merkezlerini Vurdu.
7. Sınıflar Sbs'de Terliyor İlköğretim 7. Sınıf Öğrencilerinin Katıldığı Sbs, Saat 10.00'da Başladı. Sınavda 990 Bin 774 Aday, 100 Dakikada 90 Soru Çözecek.
Damlama Sulama Domates Rekoltesini Artırdı Adana'da Domates Üretiminde İlk Kez Kullanılan Damlama Sulama Yöntemiyle Birlikte Rekoltenin Önceki Yıllara Göre Yüzde 40 Arttığı Bildirildi.
Adana'da Ayçiçeği Hasadı Başladı Adana'nın Ceyhan İlçesinde Sezonun İlk Yağlık Ayçiçeği Hasadı Yapıldı.
Uyuşturucu Ticaretinden 138 Kaydı Bulunan Zanlıya 10 Ay Hapis Cezası Verildi Bursa'da Hakkında 'Uyuşturucu Satmak ve Temin Ettirmek' Suçundan 138 Kaydı Bulunan Şüpheli, Yine Uyuşturucu Ticare..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10