22 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

22 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
PKK'lı Maganda Dehşeti Düğünde Aşka Gelip Pompalı Tüfeğine Sarıldı, 11 Kişiyi Vurdu. Maganda 5 Yaşındaki Yeğenini Öldürdü
Yaz Gecelerine Renk Katacak! Özel İtalyan Lezzetleriyle Kempinski Bodrum'un Büyülü Atmosferini Ateşleyecek Olan La Luce Di Şamdan, Capcanlı Bir Yaza Merhaba Dedi!
Hırvatistan Maçından Sonra Sevinen Türk Taraftarla Ateş Açan Avusturyalı Teslim Oldu Türk A Milli Takımının Hırvatistan'ı Yenerek Euro 2008'de Yarı Finale Yükseldiği Maçın Ardından Sokaklarda..
Kum Heykeller İlk Defa Bir Alışveriş Merkezininde Sergileniyor
Kum Heykeller İlk Defa Bir Alışveriş Merkezininde Sergileniyor
Önceki Yıllarda Birçok Yerli ve Yabancı Ziyaretçileri Ağırlayan Kum Heykel Sergisi Bu Yıl Türkiye'de İlk Defa Alışveriş Merkezinde Gerçekleştiriliyor. Alışveriş Merkezine Gelen Müşteriler Bu Sergiyi Ücretsiz Gezebilecek.
Saadet Partisi İstanbulda 7 İlçe Belediye Başkan Adayını Açıkladı
Saadet Partisi İstanbul'da 7 İlçe Belediye Başkan Adayını Açıkladı
Saadet Partisi İstanbul'daki 7 İlçe Beledişye Başkan Adayını Açıkladı. Adalar'da Ömer Durmuş, Bakırköy'de Adem Yıldırım, Esenler'de İbrahim Bitiş, Ümraniye'de Mehmet Bingöl, Üsküdar'da Yılmaz Bayat, Tuzla'da İsmail...
Dil Bilimci Önder: Kürtler Aslı Orta Asya Kökenli Kardular Boyundandır
Dil Bilimci Önder: 'Kürtler Aslı Orta Asya Kökenli Kardular Boyundandır'
Dil Bilimci Ali Tayyar Önder, Kürtlerin Aslının Orta Asya Kökenli Türk Boylarında Biri Olduğunu Söyledi.
Altyapıdaki İhmal Milyarlarca Liralık Zarara Neden Oldu
Altyapıdaki İhmal Milyarlarca Liralık Zarara Neden Oldu
Siirt'in Güres Caddesi'nde Bazı İşyeri Sahiplerinin Depolarının Pis Su ile Dolması Milyarlarca Lira Tutarında Zarara Neden Oldu.
Nihat Kahveci Kamptan Ayrıldı Hırvatistan ile Oynanan Çeyrek Final Maçında Ayağında Yaşadığı Problem Sonrasında Oyundan Çıkan Nihat Kahveci, Sakatlığı Nedeniyle Kamptan Ayrıldı.
Elazığ'daki Trafik Kazası Elazığ'da Meydana Gelen Trafik Kazasında İlk Belirlemelere Göre 1 Kişi Hayatını Kaybederken 15 Kişi de Yaralandı.
Madde Bağımlısı Gencin Öldürdüğü Sivil Memur Toprağa Verildi Turgutlu İlçesinde, Madde Bağımlısı Bir Gencin Bıçaklı Saldırısına Uğrayarak Hayatını Kaybeden Sivil Memur Bugün Toprağa Verildi.
İzmir'de Korkutan Yangın Bornova İlçesi Pınarbaşı Semtinde Bir Arsada Çıkan Yangın Mahallede Korkulu Anlara Neden Oldu. Arsada Bulunan Ahşap Paletler Kısa Sürede Alev Topuna Dönerken, Yangını..
Maltepe'de Cemevi Temel Atma Töreni Maltepe'de Cem Vakfı Tarafından İnşa Edilecek Cemevi'nin Temeli Atıldı.
Mardin Polisi 'Töre Cinayetleri' Konulu Tiyatro Oyununu Nusaybin'de Sahneledi Mardin Emniyet Müdürlüğü 'Toplum Destekli Polis' Projesi Kapsamında Hazırlanan ve 'Töre Cinayetleri'ni Konu Alan ..
Çevre Yolu Trafiğe Açıldı
Çevre Yolu Trafiğe Açıldı
Zonguldak Belediyesi ve Karayolları Ekipleri Tarafından Kent Merkezinde Başlatılan Çevre Yolu Çalışmaları Sona Erdi.
Bisikletten Düşen Çocuk Yaralandı
Bisikletten Düşen Çocuk Yaralandı
Adapazarı'nda Bisikletten Düşen Küçük Çocuk Yaralandı.
Yuvada Sünnet Şöleni Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na (Shçek) Bağlı Samsun Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası'nda Kalan 5 Çocuk İçin Sünnet Şöleni Düzenlendi.
Lösev Gençleri Adıyaman Tarihini Yakından İnceledi
Lösev Gençleri Adıyaman Tarihini Yakından İnceledi
Lösemili Çocuklar Vakfına Kayıtlı Sağlığına Kavuşmuş Gençler Adıyaman'ın Tarihi Yerlerini Gezdi.
Mersin'deki Siverekliler 10. Yıl Gecesi Düzenliyor Mersin'de Yaşayan Siverekliler, Derneklerinin Kuruluşunun 10. Yılında Muhteşem Bir Gecede Bir Araya Gelmeye Hazırlanıyor.
Tarım İl Müdürlüğü'nden Kuraklık Açıklaması Şanlıurfa'da Kuraklıktan Zarar Gören Çiftçilerin Tarım İl Müdürlüğüne Başvurmaları İstendi.
Gönül Köprüsünden Erzuruma Gelen  Öğrenciler, Atli Cirit İzledi
Gönül Köprüsü'nden Erzurum'a Gelen Öğrenciler, Atli Cirit İzledi
Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Bolu ve İzmir'den Erzurum'a Gelen 333 Öğrenci, Hayatlarında İlk Kez Canlı Olarak Cirit Müsabakası İzledi.
Suudi Arabistan Kralı, Fakir Ülkelere Enerji Yardımı Çağrısı Yaptı Dünyanın En Büyük Petrol İhracatçısı Konumundaki Suudi Arabistan, Artan Akaryakıt Fiyatlarına Karşı Fakir Ülkelerin Destekle..
'Hem Sevişiyorum; Hem Para Kazanıyorum' Jigololuğa 23 Yaşında Başlayan H.s.'nin Anlattığı Hikâyeler Duyanları Şoka Sokacak Türden...
'Hocanın Elini Öpen Cumhurbaşkanı Başbakan Oluyor'
"Hocanın Elini Öpen Cumhurbaşkanı Başbakan Oluyor"
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ömer Vehbi Hatipoğlu, "Bizim Hareketimiz ve Davamız Ne Büyük Bir Hareketmiş Ki, Erbakan Hocanın Elini Öpen Cumhurbaşkanı ve Başbakan Oluyor." Dedi.
Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı Ayakları Kopmuş Bir Gaziyi Ziyaret Etti
Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı Ayakları Kopmuş Bir Gaziyi Ziyaret Etti
Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, Bastığı Mayının Patlaması Sonucu İki Ayağı Kopan Gaziyi Ziyaret Etti.
Denizlide Laodikya Antik Kentinde Yangın Çıktı
Denizli'de Laodikya Antik Kentinde Yangın Çıktı
Denizli İlinin 6 Kilometre Doğusunda, Eskihisar, Goncalı, Bozburun Köyleri Sınırları İçinde Kalan, Lykos (Çürüksu) Vadisi'nin En Önemli ve Büyük Antik Kenti Laodikya'da Yangın Çıktı.
Bakan Çağlayan: 'Gap Projesini Anlamaktan Uzak Sırf Muhalefet Yapma Adına Karşı Çıkanlar Var'
Bakan Çağlayan: "Gap Projesini Anlamaktan Uzak Sırf Muhalefet Yapma Adına Karşı Çıkanlar Var"
Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Bazı Zihniyetlerin Bilmeden Yaptıkları Muhalefetlerle Türkiye'nin Önünü Kesmeye Çalıştıklarını Söyledi.
Gebze Adliyesi'ndeki Rüşvet İddiası Gebze Adliyesi'nde Bir Süre Önce Ortaya Atılan Rüşvet İddiaları Sonuçlandı. Olaya Karıştığı İddia Edilen 3 Kişi Serbest Bırakıldı.
İsrail, Gazzedeki 2 Geçiş Noktasını Açtı
İsrail, Gazze'deki 2 Geçiş Noktasını Açtı
İsrail'in, Filistin'le 6 Aylık Ateşkes Sürecinin 3. Gününde 2 Geçiş Noktasını Açtığı Bildirildi.
Aü Açık Öğretim Fakültesi'nde Mezuniyet Sevinci Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fevzi Sürmeli, Açık Öğretim Fakültesi'nde (Aöf) Önümüzdeki Yıl, Emlakçılık Yönetimi, Marka ve ..
Samsun'da "Balkan Edebiyatı" Paneli Samsun Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen Uluslararası Samsun Şiir Günleri Kapsamında Şairler, "Balkan Edebiyatı" Konulu Panel Verdi.
Çocuklarda Göz Tembelliğine Dikkat Bozyazı Devlet Hastanesi Aile Hekimi Dr. Ayçe Tamer, Çocuklarda Göz Tembelliğinin Yüzde 2-3 Oranında Görülen Bir Durum Olduğunu Belirterek, Ailelerin Yılda ..
İki Gurbetçinin Sürpriz Aşkı Fatih Akın'ın 'Duvara Karşı' Filmiyle Büyük Bir Çıkış Yapan Oyuncu Sibel Kekilli ile Shalke'de Oynayan Türk Futbolcu Halil Altıntop'un Birliktelik Yaşadığı İddia ..
Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Çetin, Tarış Savaşlarının Bittiğini Söyledi
Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Çetin, Tarış Savaşlarının Bittiğini Söyledi
Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Cahit Çetin, Dünyada Tarım Savaşlarının Bittiğini ve Artık Galip ile Mağlupların Belirlenmeye Başladığını Söyledi.
Sıcaktan Bunalan Çocuklar, Soluğu Süs Havuzlarında Aldı
Sıcaktan Bunalan Çocuklar, Soluğu Süs Havuzlarında Aldı
Adapazarı'nda Sıcaktan Bunalan Çocuklar, Serinlemek İçin Süs Havuzlarına Girdi.
Avukatlara Eğitim
Avukatlara Eğitim
Gümüşhane-bayburt Bölge Barosu Avukatları Türkiye Barolar Birliği Tarafından Hazırlanan "Avukatların Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi Eğitimleri Projesi" Kapsamında Bilgilendirilmeye Başlandı.
Gümüşhanede Şiir ve Aşıklar Gecesi
Gümüşhane'de Şiir ve Aşıklar Gecesi
Anadolu Gençlik Derneği Gümüşhane Şubesi'nce Şiir ve Aşıklar Gecesi Düzenlendi.
Akpm'de Türkiye ile İlgili Özel Oturum Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm) Yaz Dönemi Genel Kurul Çalışmaları Yarın Strasbourg'da Başlıyor.
Dicle Nehri Biyolojik Arıtma Tesisi İnşaatına 2009 Yılında Başlanması Planlanıyor Avrupa Birliği (AB) ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diski Genel Müdürlüğü Finansmanıyla Gerçekleştirilece..
Kuveytli Gazeteciler Develi Belediyesini Ziyaret Ettiler
Kuveytli Gazeteciler Develi Belediyesi'ni Ziyaret Ettiler
Kuveytli Bir Grup Gazeteci, Kayseri'nin Develi Belediye Başkanı Recep Özkan'ı Makamında Ziyaret Ederek, Bir Süre Sohbet Ettiler.
Organik Meyve ve Sebzelerin Beslenme ve Sağlık Yönünden Önemi Organik Meyve ve Sebzelerin Beslenme ve Sağlık Yönünden Olumlu Etkileri Bulunduğu Belirtildi.
ABD, Türkiye'deki Nükleer Silahlarının Güvenliğini Sağlayamıyor Amerika'nın, Aralarında Türkiye'nin de Bulunduğu Avrupa'daki Bazı Ülkelerde Sakladığı Nükleer Silahların Güvenliğini Etkili Bir..
Rusya'da Muhalefet, Lider Değiştirdi Rusya'da 1995 Yılında Demokratik ve Liberal Dönüşüm Rüzgarını Arkasına Alarak Kurulan Ülkenin Köklü Muhalefet Partilerinden Yablaka, Bugün Gerçekleşen Kon..
Ukrayna, Çernobil Bölgesinde Bizon Yetiştirecek Ukrayna Olağanüstühal Bakanlığı 20. Yüzyılın En Büyük Nükleer Kazasının Meydana Geldiği Çernobil Kentinde Bizon Yetiştirmeye Başlayacaklarını A..
'Erken Seçime Karar Verirlerse Saygı Duyarız'
"Erken Seçime Karar Verirlerse Saygı Duyarız"
CHP Grup Başkanvekili Kılıçdaroğlu, Erken Seçimin Karşısında Olmayacaklarını Söyledi. "Gelir Yasa Görüşülür, Parlamentoda Milletvekilleri Erken Seçime Karar Verirlerse Biz de Saygı Duyarız" Dedi.
Yayladınlar Köyüne Hayırseverlerden Farklı Mimaride Cami
Yayladınlar Köyüne Hayırseverlerden Farklı Mimaride Cami
Bolu'nun Yayladınlar Köyünde, Hayırsever Vatandaşlar Tarafından Farklı Bir Mimaride Yaptırılan Caminin Açılışı Yapıldı.
Tekvando Yıldızlar Doğu Grubu Türkiye Şampiyonası Diyarbakır'da 40 İlin Katılımıyla Düzenlenecek Tekvando Yıldızlar Doğu Grubu Türkiye Şampiyonası Müsabakaları, 26-29 Haziran Günleri Arasında..
Düğün Magandasının Vurduğu Çocuk Öldü Adana'da Bir Düğünde Magandanın Tüfeğinden Çıkan Saçmalarla Yaralanan Salman Eren(5) Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti.
Sbs Sınavına Giremeden Kazada Can Veren Çocuğun Cenazesi Toprağa Verildi Konya'da Bu Sabah Gireceği Seviye Belirleme Sınavı (Sbs) Öncesi Dün Akşam Saatlerinde Bisikletiyle Gezmeye Çıkan ve Ka..
Büyükçekmece Belediyesinden Tarihi Köprüye 24 Saat Koruma
Büyükçekmece Belediyesi'nden Tarihi Köprüye 24 Saat Koruma
Büyükçekmece'nin En Önemli Tarihi Eserlerinden Büyükçekmece Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü'ne Şehir Eşkiyaları Tarafından Yine Zarar Verildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10