21 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

21 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gaziantep Kalesinde Gitar ve Klarnet Konseri
Gaziantep Kalesi'nde Gitar ve Klarnet Konseri
Ünlü Gitarist Ahmet Kanneci ve Klarnet Sanatçısı Ekrem Öztan'ın Birlikte Verdiği Konser, Gazianteplileri Coşturdu.
Ardaya Şimdi de Juventus Talip
Arda'ya Şimdi de Juventus Talip
İtalya'nın Önde Gelen Gazetelerinden Corriere Dello Sport, Başarılı Maçlar Çıkaran Arda Turan'ın İtalyan Ekibi Juventus'un da Transfer Listesine Girdiğini İddia Etti.
Hırvatistan'a Bir Darbe de Kovac'tan Geldi 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'nde Penaltılarla A Milli Takıma Elenen Hırvatistan'da Büyük Şok Yaşanırken, Bir Şok da Milli Takım Kaptanı ..
Sabancı Center, Enerji Tasarrufu İçin Işıklarını On Dakika Kapattı
Sabancı Center, Enerji Tasarrufu İçin Işıklarını On Dakika Kapattı
Sabancı Holding, Tema Vakfı'nın Enerji Tasarrufuna ve Verimliliğine Dikkat Çekmek Üzere Yaptığı "Işık Kapatma" Çağrısına Destek Verdi.
Cumhurbaşkanı Gül'den Millilere Tebrik Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Milli Takımın Yarı Finale Yükselmesiyle İlgili Olarak, 'Bütün Türkiye Büyük Coşkuyu Hep Beraber Yaşadı. Bunu Hediye Edenlere..
Avrupa'daki Nükleer Silahlarda Güvenlik Açığı ABD Hava Kuvvetleri'nce Hazırlanan Bir Rapor, Avrupa'da Nükleer Silahların Konuşlandırılmasında Kullanılan "Birçok Alanın", ABD Savunma Bakanlığı..
Yetkililer, Tatili Zehir Olan Vatandaşları Uyarıyor
Yetkililer, Tatili Zehir Olan Vatandaşları Uyarıyor
Gaziantep Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Ahmet Durdu, Bütün Bir Yılın Yorgunluğunu Atmak İçin Tatile Çıkan Vatandaşların Kendilerine Vaat Edilenlerin Yerine Getirilmemesi Halinde Tüketici Sorunları Hakem Heyetlerine...
Gölede Öğrenciler Sbsde Ter Döktü
Göle'de Öğrenciler Sbs'de Ter Döktü
Bu Yıl İlk Defa Uygulanan Seviye Belirleme Sınavı (Sbs) Çeşitli İl ve İlçelerde Olduğu Gibi Göle'de de Büyük Heyecana Yol Açtı.
Özyürek: 'Parti Kapatıldıktan Sonra Ortaya Çıkacak Miras Üzerinden Politika Yapılmasını İçimize Sindiremiyoruz'
Özyürek: "Parti Kapatıldıktan Sonra Ortaya Çıkacak Miras Üzerinden Politika Yapılmasını İçimize Sindiremiyoruz"
CHP Genel Saymanı Mustafa Özyürek, Bir Partinin Kapatılması Halinde Ortaya Çıkacak Miras Üzerinden Politika Yapılmasını İçlerine Sindiremediklerini Söyledi.
Kars'ta Altyapı Çalışması Seli Önledi Kars'ta Etkili Olan Sağanak Yağış, Altyapı Çalışmaları Sayesinde Herhangi Bir Olumsuzluğa Neden Olmadı.
Bakan Yazıcı: 'Türkiyenin Daha Demokrat ve Daha Özgürlükçü Bir Anayasya İhtiyacı Var'
Bakan Yazıcı: "Türkiye'nin Daha Demokrat ve Daha Özgürlükçü Bir Anayasya İhtiyacı Var"
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Türkiye'nin Daha Demokrat, Daha Özgürlükçü, Daha Katılımcı Bir Anayasaya İhtiyacı Olduğunu Söyledi.
Ardahan Valisi Cebiroğlu: "İnsana Yapılan Yatırım Boşa Gitmez, Ama Biz Hep Betona Yapıyoruz" Ardahan Valisi Selim Cebiroğlu, İnsana Yapılan Yatırımın Hiçbir Zaman Boşa Gitmediğini Belirterek,..
Avcıbaşı Kupası Düzcede Start Aldı
Avcıbaşı Kupası Düzce'de Start Aldı
Avcılık ve Atıcılık Federasyonu Tarafından Düzenlenen "Avcıbaşı Kupası" Start Aldı.
Sarp Sınır Kapısının Modernizasyonu Hedeflenen Takvimde Tamamlanacak
Sarp Sınır Kapısı'nın Modernizasyonu Hedeflenen Takvimde Tamamlanacak
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Tarafından, Yap -İşlet -Devret Modeliyle Modernizasyonuna Başlanan Sarp Sınır Kapısı'ndaki İnşaat Çalışmaları Hızla Devam Ediyor.
Halep Kalesine Kültür Yolu'
Halep Kalesi'ne Kültür Yolu"
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Halep Başkonsolosluğu İşbirliği
Türk Tabipler Biriği, Tam Gün Yasa Tasarısını Protesto Etti Türk Tabipler Birliği Üyeleri, Sağlık Personelinin Tam Gün Çalışmasına ve Zağlık ile İlgili Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına ..
Yaz Okulu Açılıyor Gümüşhane Milli Eğitim Müdürü Ferda Yıldırım, Arkansas Üniversitesi (ABD) ve Gümüşhane Fen Lisesinin İşbirliği ile Bu Yıl Dördüncüsü Düzenlenen Yaz Eğitim Kampının 2 Temmuz..
Çağlayan Eski Günlerine Kavuşacak
Çağlayan Eski Günlerine Kavuşacak
Bartın'ın En Eski Piknik Alanı Olan ve Uzun Yıllar Atıl Durumda Kalan Çağlayan'da Belediye Ekipleri Tarafından Düzenleme Çalışmaları Başladı.
Teröristlerin Tuzağı Etkisiz Hale Getirildi Şırnak'ta Askeri Konvoyun Geçişi Sırasında Terör Örgütü PKK Tarafından Tuzaktanmış Patlayıcı, Uzaktan Kumandayla Patlatıldı. Patlamada, Ölen ya da ..
Milli Takım'ın Zaferi Uganda'da Bile Kutlandı Türk Milli Takımı'nın Hırvatistan'ı Penaltılar Sonrasında Yenerek Yarı Finale Çıkması, Uganda'da da Kutlandı.
İsveç'teki Türk Vatandaşlarının Yarı Final Coşkusu Stockholm'de Yaşayan Türkler, Türk Milli Takımı'nın Hırvatistan'ı Yenerek Yarı Finale Çıktığı Maçın Ardından Büyük Sevinç Yaşadı.
Hackerlar Hırvatlara Karşı!
Hackerlar Hırvatlara Karşı!
Türk ve Suudi Arabistanlı Hackerlar Türkiye ile Hırvatistan Maçı Sırasında Hırvatistan Dışişleri Bakanlığı'na Ait Www.mvpei.hr Resmi Sitesini Hackledi.
Kivi Üretimi Yetersiz
Kivi Üretimi Yetersiz
Türkiye'de 11 Bin Hektar Alanda Yapılan Kivi Üretiminin 7 Bin Tona Çıkmasına Rağmen Tüketimin Ancak 6'da 1'ini Karşılıyor.
Maganda Kurşunuyla Yaralanan Genç Kız Hayati Tehlikeyi Atlatamadı
Maganda Kurşunuyla Yaralanan Genç Kız Hayati Tehlikeyi Atlatamadı
A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Futbol Şampiyonası Çeyrek Finalinde Hırvatistan'ı Penaltılarla Geçerek Yarı Finale Yükselmesinin Ardından Yaşanan Sevinç Gösterileri Sırasında, Evlerinin Damında Uyurken Maganda...
Milli Maça Erotik Kutlama Millilerin Hırvatistan Zaferi İskenderun'da Erotik Danslardan Oluşan Özel Programla Kutlandı.
Gümüşhane'de Çatışma Gümüşhane'de Askeri Konvoya Saldırı: 4 Asker Yaralı
İsveç Basını: "Maçın Kahramanı Rüştü Recber" İsveç Basını, Yedek Olmasına Rağmen Milli Takım Kalesini Devralan Rüştü'yü Kahraman İlan Etti.
Türk Dişhekimleri Birliği, Malatya'da Meydana Gelen 'Hatalı Mesleki' Uygulama ile İlgili İnceleme Başlattı Türk Dişhekimleri Birliği, Malatya'da Meydana Gelen Olayda Meslektaşlarının, Muayene..
Devlet Bakanı Yazıcı'dan Tüsiad'a Tepki Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Tüsiad'ın Anayasa Değişikliği Önerisini, "Başlattığımız İşleri Bazıları Daha Sonra Anlıyor, Başlang..
Ağrılılar, Oyna Oyunda Kal Projesi ile Tenis Kortunda Buluştu
Ağrılılar, 'Oyna Oyunda Kal' Projesi ile Tenis Kortunda Buluştu
Uluslararası Tenis Federasyonu Tarafından Tüm Dünyada Yaygınlaşan 'Oyna -Oyunda Kal' Projesi'nin Türkiye Ayağı Ağrı'dan Başlatıldı.
"Afrika 2010", Asya Elemeleri Son Grup Maçları Yarın Oynanacak Asya Kıtası, "Güney Afrika 2010 Dünya Futbol Şampiyonası" 3.tur Elemeleri Son Grup Maçları Yarın Oynanacak.
Özbekistan: " Dünya Türk Takımı'nın Azmini Örnek Alsın" Türkiye'nin Hırvatistan Karşısında Kazandığı Tarihi Zafer, Özbekistan'da "İşte İradenin Neticesi" Şeklinde Yorumlandı.
'Kalbimiz Duracaktı'
"Kalbimiz Duracaktı"
Euro 2008'de Türkiye'nin Hırvatistan Karşısında Bir Destan Daha Yazarak Rakibini Elemesi Karşısında Avrupa'nın Her Tarafı Kırmızı Beyaza Büründü.
Hanedan Kabristanlığından Çalınan Çinileri Mali Polis Depoda Buldu İstanbul'un En Önemli Tarihi Hazinelerinden Biri Olan Yeni Cami Yanındaki Türbeden Çalınan Çiniler, Mali Polisin Operasyonu..
Şahinbeyden Temanın Enerji Tasarrufu Etkinliğine Destek
Şahinbey'den Tema'nın Enerji Tasarrufu Etkinliğine Destek
Şahinbey Belediyesi, Tema Vakfı Tarafından Başlatılan "Enerji Tasarrufuna Çağrı" Etkinliğine Destek Amacıyla Dün Gece Yapılan Işık Kapama Etkinliğine Katıldı. Şahinbey Belediyesi, İlçe Halkının da Etkinliğe Katılımını...
Başkan Özgen Keskin, Yiğitler TOKİ Sakinleriyle Bir Araya Geldi
Başkan Özgen Keskin, Yiğitler TOKİ Sakinleriyle Bir Araya Geldi
Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Yiğitler Mahallesi'nde Yapılan TOKİ Evleri Sakinleriyle Bir Araya Geldi. Mahalle Sakinleri ile Sohbet Eden Keskin, 2008 Yılında Yeni Kentsel Dönüşümlerin Olacağını Belirtti.
Orduda Sbs Sınavı
Ordu'da Sbs Sınavı
Ordu'da Yapılan Seviye Belirleme Sınavı'nda (Sbs) Öğrenciler İçerde, Veliler de Dışarıda Ter Döktü. Emniyet Müdürlüğü, Sınavların Yapıldığı Okulların Etrafındaki Trafiği Kapatırken Esnaf ve Seyyar Satıcılar Gürültü...
Nusaybin'de Milli Takım Sevinci A Milli Futbol Takımı'nın Euro 2008 Çeyrek Final Karşılaşmasında Zorlu Rakibi Hırvatistan'ı Penaltı Atışları Sonrası Mağlup Ederek Yarı Finale Yükselmesi, Mard..
Öğrencilerin Sbs Heyecanı
Öğrencilerin Sbs Heyecanı
Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesinde Yapılan Seviye Belirleme Sınavı (Sbs) Sınavında, Minik Öğrenciler Sınavda Terlerken, Öğrenci Velilerinde İse Heyecanlı Bekleyiş Vardı.
Yalova ile Kerbela Kardeş Şehir Oldu
Yalova ile Kerbela Kardeş Şehir Oldu
Ticari ve Kültürel Temaslarda Bulunmak Üzere Yalova'ya Gelen Irak Heyeti, İlde İncelemelerde Bulundu. Yalova ve Kerbela Arasında 'Kerdeş Şehir Protokülü' İmzalanırken, Irak Hükümet Sözcüsü Ali Aldabbagh, Türkiye ile Irak...
Orduda Işıklar 10 Dakika Kapatıldı
Ordu'da Işıklar 10 Dakika Kapatıldı
Tema Tarafından Küresel Isınma Konusunda Kamuoyunun Dikkatini Çekmek Amacıyla Ülke Genelinde Gerçekleştirilen "Enerji Tasarrufuna Çağrı" Etkinliği Kapsamında Işıklarının 10 Dakika Süreyle Kapatılması Planlanan Ordu'da...
Trabzonspor'lu Futbolcular Açılışa Katıldı Trabzon'un En Büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi Forum Trabzon, Trabzonspor'lu Futbolcuların Katılımıyla Açıldı.
Anadolujet Sefer Sayılarını Arttırıyor Anadolujet, Yolcu Sayısındaki Hızlı Artış ve Gelen Talepler Üzerine 23 Haziran'dan İtibaren Sefer Sayılarını Arttırıyor.
Sahte Kimliklerle Aynı Bankaya İki Kez Kredi İçin Başvurunca Yakalandı Konya'da Kaybedilen Kimliklere Kendi Fotoğraflarını Yapıştırıp Sahte Belgelerle Kredi Kartı Çıkartan ve Kredi Çeken 5 Ki..
Kız Arkadaşına Tokat Atan Polise Vatandaş Dayağı Adana'da, Kafede Tartıştığı Kız Arkadaşına Tokat Attığı İleri Sürülen Polis Memuru, Vatandaşlar Tarafından Darp Edildi.
MHP'li Ekici: "Global Süreç, TSK'nın Emperyalist Sürece Olan Karşı Duruşunu Kaldıramıyor" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici, Türk Milletinin Bu Coğrafyada ..
Sağlık-iş Genel Başkanı Başoğlu'ndan Milli Takıma Kutlama Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası (Sağlık-iş) Genel Başkanı Mustafa Başoğlu, Euro 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Yarı Finale Yüks..
Trabzonsporlu Futbolcular Açılışa Katıldı Trabzonsporlu Futbolcular, Forum Alışveriş Merkezinin Açılışına Katıldılar.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10