21 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

21 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Niğdede Din Görevlilerine Şan Eğitimi
Niğde'de Din Görevlilerine Şan Eğitimi
Niğde'nin Çiftlik İlçesinde İmamlara Güzel Ezan Okumaları İçin Şan Eğitimi Verildi. Eğitim Sonunda İmamlar Ezanları Makamına Uygun Olarak Okumaya Başladı.
Mardin Uluslararası Film Festivali Başladı
Mardin Uluslararası Film Festivali Başladı
Mardin'de Bu Yıl 3.'sü Yapılan "Sinemardin Uluslararası Film Festivali" Kasimiye Medresesi'nde Verilen Kokteylle Başladı.
Kırşehirde Park Yasağı Tabelaları Söküldü
Kırşehir'de Park Yasağı Tabelaları Söküldü
Kırşehir'de, Eski Ankara Caddesi Üzerinde Bulunan Park Yasağı Tabelalarının Sökülmesine Esnaf Tepki Gösterdi.
Silifke, Yılın En Sıcak Gününü Yaşıyor
Silifke, Yılın En Sıcak Gününü Yaşıyor
Mersin'in Silifke İlçesinde Son Bir Haftadır Etkisini Gösteren Çöl Sıcakları, Hayatı Olumsuz Etkilemeye Başladı.
Ünlü Mankenlerin Milli Coşkusu
Ünlü Mankenlerin Milli Coşkusu
Türk Milli Takımımızın Hırvatistan'ı Yenerek Yarı Finale Yükselmesi, Antalya'nın Manavgat İlçesinde Coşkuyla Kutlandı.
Bozcaadada Seramik Sergisi
Bozcaada'da Seramik Sergisi
Seramik Sanatçısı Mustafa Tunçalp 12. Kişisel Sergisini Bozcaada Sanat Galerisi'nde Açtı.
Dengeli Beslenmek Yorgunluğu Ortadan Kaldırıyor
Dengeli Beslenmek Yorgunluğu Ortadan Kaldırıyor
Özellikle Yaz Aylarında Yorgunluk ve Bitkinliğin Daha Çok Hissedildiğini Belirten Uzmanlar, Yorgunluk ve Bitkinlik Hissine Karşı Dengeli Beslenmeyi Öneriyor.
Gümüşhanelilerden Başkan Kaldırıma Plaket
Gümüşhanelilerden Başkan Kaldırım'a Plaket
Gazi Belediyesi Meclis Üyesi ve Gümüşhane İli Torul ve Kültür İlçeleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Yücel Kudu, Desteklerinden Dolayı Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım'a Teşekkür Plaketi Verdi.
Oyak Renault Basketbol Takımı, Doruk Tıp Merkezini Ziyaret Etti
Oyak Renault Basketbol Takımı, Doruk Tıp Merkezi'ni Ziyaret Etti
Bursa'nın Köklü Basketbol Kulüplerinden Oyak -Renault Basketbol Takımı, Türkiye Kupası Finalleri'nde Verdiği Sağlık Desteği Nedeniyle Doruk Tıp Merkezi'ne Teşekkür Ziyaretinde Bulundu.
Sbs, Erdemlide Sorunsuz Geçti
Sbs, Erdemli'de Sorunsuz Geçti
İlköğretim 6. Sınıf Öğrencileri İçin Düzenlenen İlk Seviye Belirleme Sınavı'nın (Sbs), Mersin'in Erdemli İlçesinde Sorunsuz Geçtiği Bildirildi.
Semih İzmirde Kendisini Keşfeden Hocalarının Gurur Kaynağı Oldu
Semih İzmir'de Kendisini Keşfeden Hocalarının Gurur Kaynağı Oldu
Avrupa Futbol Şampiyonası Çeyrek Final Maçında Hırvatistan'a Son Saniyede Gol Atarak Maçın Penaltılara Gitmesini Sağlayan A Millî Takımın Gölcü Futbulcusu Semih Şentürk, İzmir'de Yetiştiği Kulübün Gurur Kaynağı Oldu.
Ladik Derinöz Projesinde Yüzde 43 Fiziki Gerçekleşme Sağlandı
Ladik Derinöz Projesi'nde Yüzde 43 Fiziki Gerçekleşme Sağlandı
Samsun'un Ladik İlçesinde Yürütülen Derinöz Baraj Projesi'nde Yüzde 43 Fiziki Gerçekleşme Sağlandığı Bildirildi.
AK Parti Vatandaşın Ayağına Gidecek
AK Parti Vatandaşın Ayağına Gidecek
AK Parti İl Başkanlığı Tarafından Düzenlenen 'Halkla Buluşma Günleri' Kapsamında Vatandaşlarla Bir Araya Gelen Milletvekili Sedat Kızılcıklı, Türkiye'nin Her Noktasına, Her İl ve İlçesine AK Parti'nin Hizmet Götürdüğünü...
Karabük Ekonomik Çıkmaza Girdi
Karabük Ekonomik Çıkmaza Girdi
Karabük'te Esnafın Durumunun Kötü Olduğunu, Esnafın Siftah Yapmadan Dükkan Kapadığını ve Bu Sıkıntının Global Bir Sıkıntı Olduğunu Söyleyen Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Soykök, "ABD'de Nezle Olsa Biz...
Ehider Dicle Kız Okuma Salonuna Ruhsat Engeli
Ehider Dicle Kız Okuma Salonu'na Ruhsat Engeli
Eğitim ve Halkla İlişkileri Geliştirme Derneği (Ehider) Dicle Kız Okuma Salonu, Ruhsatı Olmadığı Gerekçesi ile Mühürlendi.
Dünya Sosyetesi Maçtaydı
Dünya Sosyetesi Maçtaydı
Türkiye -Hırvatistan Maçına Dünya Sosyetesi de Büyük İlgi Gösterdi.
Türkiye -Hırvatistan Maçında 12 Taraftar Tutuklandı Türkiye'nin Hırvatistan'ı Aşarak Yarı Finale Yükselirken Taraftarlar Arasında Yaşanan Gerginlikler Nedeniyle Toplam 12 Kişi Tutuklandı.
Dp Genel Başkanı Soylu: "Milli Takım, Siyasi Krizler İçindeki Ülkemizde İçimizi Aydınlattı" Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu A Milli Futbol Takımı'nın Hırvatistan'ı Yenerek Ya..
Kredi Dolandırıcısı Tutuklandı İstanbul'da, Üniversite Yıllarında Kredi Alanları, Kendisini Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Avukatı Olarak Tanıtıp Dolandırdığı İddiasıyla Gözaltına Alı..
'İnanca Saygı ve Başörtüsüne Özgürlük' Eylemi
"İnanca Saygı ve Başörtüsüne Özgürlük" Eylemi
Ankara İnanç Özgürlüğü Platformu'nun Her Hafta "İnanca Saygı ve Başörtüsüne Özgürlük" İçin Gerçekleştirdiği Eylemlerin Bu Hafta 125.si Yapıldı.
Kimse Yok mudan 75 Aileye Yardım
Kimse Yok mu'dan 75 Aileye Yardım
Kimse Yok mu Derneği Elazığ Şubesi, 75 Aileye Gıda Yardımında Bulundu.
Bağlarbaşı Mahallesi Çocuk Parkına Kavuştu
Bağlarbaşı Mahallesi Çocuk Parkına Kavuştu
Son 4 Yıl İçinde Toplam 420 Civarında Parkı İlçeye Kazandıran Osmangazi Belediyesi, Bağlarbaşı Mahallesi'ne Yaptığı Çocuk Parkını da Hizmete Açtı. Parkın Açılışına, Osmangazi Belediye Başkanı Recep Altepe'nin Yanı Sıra,...
Güneydoğuya Yatırım İbadettir
Güneydoğu'ya Yatırım İbadettir
Ticaret ve Sanayi Bakanı Zafer Çağlayan, Güneydoğu'da Yatırım Yapmanın İbadet Yapmak Kadar Kutsal Olduğunu Söyledi.
PKK'nın Döşediği Mayın Patladı, Ölen ya da Yaralanan Olmadı Şırnak'ta Askeri Konvoyun Geçişi Sırasında Terör Örgütü PKK Tarafından Tuzaklanmış Patlayıcı, Uzaktan Kumandayla Patlatıldı. Patlam..
Gül: Eşim Beni Kıskanır
Gül: Eşim Beni Kıskanır
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Eşi Hayrunnisa Gül, Eşinin Kendisini Daha Çok Kitap Okuması ve Not Alması Nedeniyle Kıskandığını Söyledi.
2 PKKlı Ölü Ele Geçirildi
2 PKK'lı Ölü Ele Geçirildi
Van'ın Çatak ilçesinde PKK'lılarla çıkan çatışma sonucu 2 terörist silahları ile birlikte etkisiz hale getirildi.
Marca: Fenerbahçe, Güiza'yı Doktor Kontrolünden Geçirdi İspanyol Spor Gazetesi Marca, Fenerbahçe'nin Mallorca'dan Almak İstediği İspanyol Futbolcu Dani Güiza'nın Geçtiğimiz Perşembe Günü Müni..
Dünyanın Kuzeyinde Yılın En Uzun Günü Kuzey Yarı Kürede Bugün En Uzun Gündüz, En Kısa Gece Yaşanacak.
Milli Maç Sevincini Yaşarken Hayatını Kaybetti Bursa'da Milli Maç Zaferini Kutlarken Bir Grupla Tartışan ve Birden Yere Yığılan Şahsın Ölümü Üzerine Soruşturma Başlatıldı.
Şırnak'ta Mayın Tuzağı Şırnak'ta Askeri Konvoyun Geçişi Sırasında Terör Örgütü Tarafından Tuzaklanmış Mayın Patladı.
Der Spıegel: "Suriye ve K. Kore İran'a Yardım Etti" Alman Der Spiegel Dergisi, Kaynağını Açıklamadığı İstihbarat Raporuna Göre, Suriye ve Kuzey Kore'nin İran'ın Nükleer Programına Yardım Etti..
Tekirdağ Çevre ve Orman İl Müdürü Tutuklandı
Tekirdağ Çevre ve Orman İl Müdürü Tutuklandı
Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı'nın Düzenlediği Orepasyonla Çed Raporlarında Usulsüzlük ve Rüşvet İddiasıyla Gözaltına Alınan 6 Kişiden Aralarında Çevre ve Orman İl Müdürü A.k'nın da Bulunduğu 3 Kişi Tutuklandı.
Milli Takım'ın Hırvatistan'ı Eleyerek Yarı Finale Yükselmesi Suriyelileri Sevince Boğdu Türk A Milli Futbol Takımının Euro 2008 Çeyrek Finallerinde Hırvatistan'ı Eleyerek Yarı Finale Yükselme..
Oltacılar Kirlilikten Şikayetçi
Oltacılar Kirlilikten Şikayetçi
Bitlis'in Tatvan İlçesindeki Van Gölü Sahilinde İnci Kefali Balığı Avlayarak Vakit Geçiren Oltacılar, Su İçindeki Kirlilikten Yakındılar.
Sırbistan Cumhurbaşkanı Tadiç, Türkiye'nin Atadığı Elçiye Randevu Vermedi Kosova'nın Bağımsızlığını Tanıyan Türkiye ile Sırbistan Arasında Soğuk Rüzgar Esiyor.sırbistan Cumhurbaşkanı Boris Ta..
Malatya Belediyesi Hırvatistan Maçı Anısına Helva Dağıtacak Malatya Belediyesi, Avrupa Futbol Şampiyonası'nda, Türkiye'nin Hırvatistan'ı 4-2 Yenmesinin Anısına 10 Bin Kişilik Helva Dağıtımı Y..
Hatay Havaalanına Uluslararası Hava Hudut Kapısı Verildi
Hatay Havaalanı'na Uluslararası Hava Hudut Kapısı Verildi
Hatay Havaalanı'nın Uluslararası Hava Hudut Kapısı Haline Getirilmesi Çalışmaları Olumlu Sonuçlandı. AK Parti Grup Başkanvekili ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, "Havaalanımıza Uluslararası Hava Hudut Kapısı Statüsü...
Oyna-oyunda Kal Projesine Ağrıda Start Verildi
'Oyna-oyunda Kal' Projesine Ağrı'da Start Verildi
Uluslararası Tenis Federasyonu Tarafından Tüm Dünyada Yaygınlaştırılan 'Oyna-oyunda Kal' Projesinin Türkiye Ayağı Ağrı'dan Başlatıldı.
Akut'un Deprem Eğitim Tır'ı, Türkiye'yi Dolaşacak Arama Kurtarma Derneği (Akut) ve Türkiye Vodafone Vakfı İşbirliği ile Başlatılan "Geleceğimiz Birlikte Kurtaralım" Projesi Kapmasında Hazırla..
Tabipler İş ve İş Sağlığına Dikkat Çekti
Tabipler İş ve İş Sağlığına Dikkat Çekti
Samsun Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Cem Şahan, Yılda Yaklaşık 80 Bin İş Kazasının Olduğuna ve Günde Ortalama 4 Kişinin Bu Kazalarda Hayatını Kaybettiğine Dikkat Çekti.
Ödp Genel Başkanı Ufuk Uras: "Demokrasi ve Adaletin Herkes İçin Geçerli Olması Gerekir" Ödp Genel Başkanı Ufuk Uras, Demokrasi ve Adaletin Herkes İçin Geçerli Olması Gerektiğini Söyledi.
Maganda Kurşunuyla Yaralanan 4. Sınıf Öğrencisi Oğulcan Ali Polat: 'Büyüklerimden Silahlı Kutlama Yapmamalarını İstiyorum' (Özel)
Maganda Kurşunuyla Yaralanan 4. Sınıf Öğrencisi Oğulcan Ali Polat: "Büyüklerimden Silahlı Kutlama Yapmamalarını İstiyorum" (Özel)
Gaziantep'te Maganda Kurşunuyla Karnından Yaralanan 10 Yaşındaki Oğulcan Ali Polat, "Büyüklerimden Bir Daha Silahlı Kutlama Yapmamalarını İstiyorum." Dedi.
Ahi Evran Üniversitesinde Hedef 15 Bin Öğrenci
Ahi Evran Üniversitesi'nde Hedef 15 Bin Öğrenci
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selahattin Salman, Üniversiteye Bağlı Bölüm Sayısının Artırılmasıyla Öğrenci Sayısının 15 Bine Ulaşacağını Söyledi.
Sahte Kredi Kartı Düzenleyen Şebeke Çökertildi
Sahte Kredi Kartı Düzenleyen Şebeke Çökertildi
Konya'da Usulsüz Yollarla Ele Geçirdikleri Kimlikler Üzerinden Kredi Kartı Çıkaran ve Bankalardan Kredi Çeken 5 Kişilik Şebeke Çökertildi. Şahısların Evlerine Düzenlenen Baskında Sahte Kredi Kartları, Kredi Almak İçin...
Gkvde Yeni Yıl  Kayıtları Başladı
Gkv'de Yeni Yıl Kayıtları Başladı
Gaziantep Kolej Vakfı (Gkv) Özel Okulları'nda Yeni Dönem Kayıtları Başladı. Anaokulu ve İlköğretim Birinci Sınıf Kontenjanlarının Dolmak Üzere Olduğu Gkv'de, Veliler Günün Erken Saatlerinden İtibaren Kayıt Yaptırmak...
Niğde'de 2 Kişiyi Kene Isırdı Niğde'de Kenenin Isırdığı İki Kişi Kaldırıldıkları Hastanede Müşahede Altına Alındı.
Gümüşhane'de Çatışma Gümüşhane'de Askeri Konvoya Saldırı: 4 Asker Yaralı
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10