21 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

21 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çatı Yangını Korkuttu
Çatı Yangını Korkuttu
Sinop'ta Bir Evin Çatısında Çıkan Yangın, Korku ve Paniğe Yol Açtı.
Yunanlı Gazeteciler Dtoyu Ziyaret Etti
Yunanlı Gazeteciler Dto'yu Ziyaret Etti
Bir Dizi İnceleme ve Ziyaretlerde Bulunmak Üzere Denizli'ye Gelen Yunanistanlı Basın Mensupları Denizli Ticaret Odası'nı (Dto) Ziyaret Etti.
Emre Gölünde Gün Batımı Güzelliği
Emre Gölü'nde Gün Batımı Güzelliği
Afyonkarahisar'ın İhsaniye İlçesine Bağlı Döğer Beldesinde, Güneşin Son Işıklarıyla Kızıllaşan Gökyüzünün Emre Gölü'ne Yansıması Görenleri Büyülüyor.
Vanda Gönül Köprüsü Projesi
Van'da 'Gönül Köprüsü' Projesi
Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Ankara'dan Van'a Gelen 402 Öğrenci, Van Müzesi'ni Gezdi.
Ankaradan Vana Misafir Öğrenciler
Ankara'dan Van'a Misafir Öğrenciler
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Tarafından Başlatılan Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Ankara'dan 402 Öğrenci Van'a Geldi.
Aydın Milli Eğitim Müdürlüğünden Meslek Edindirme Kursu
Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Meslek Edindirme Kursu
Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen "Kadrosuz Usta Öğreticisi Hizmetiçi Eğitim Kursuna" Katılmak İsteyenler İçin Müracaatlar 23 Haziran 2008 Pazartesi Günü Başlıyor. Müracaatların İl Milli Eğitim...
Bartında Trafik Polislerine Eğitim
Bartın'da Trafik Polislerine Eğitim
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Tarafından Trafik Hizmetlerinde Görevli Personele Yönelik Eğitim Programı Yapıldı. Programda 15 Trafik Polisine Eğitim Verildi.
Yunanistan'da İkinci Deprem Yunanistan'da Mora Yarımadasının Güneyinde Bugün İkinci Deprem Meydana Geldi.
Seyrantepe'de İkinci İhtar Temmuzda Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, Galatasaray'ın Seyrantepe Stat Projesinde Yüklenici Firmanın Programa Uymadığını, İşin Programa Göre ..
Sultanbeyli ve Sabiha Gökçen Havaalanına Metro Üsküdar -Çekmeköy Arasında Yer Alan ve İnşaat İhalesi Aşamasında Olan Metro Hattı, Sultanbeyli Üzerinden Sabiha Gökçen Havaalanına Kadar Uzatıla..
Kemer Gp 1'de Zafer Stih'in Oldu Türkiye Off -Shore Şampiyonası'nın Kemer Ayağının İlki Olan Kemer Gp1'i Stihl Adlı Tekneleriyle Alpay Akdilek ve Kerem Tuncer İkilisi Kazandı.
Hollandalı Türkler Sokaklara Sığmadı
Hollandalı Türkler Sokaklara Sığmadı
Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Normal Süresi 0 -0, Uzatma Dakikaları 1 -1 Biten Karşılaşmada, Penaltı Atışları Sonucu Hırvatistan'ı 3 -1 (4 -2) Yenerek Adını Yarı Finale Yazdıran Türkiye Milli Takımına Hollandalı...
ABD Uzaya Rusya'dan 15 Kat Daha Fazla Yatırım Yapıyor Rusya Uzay Kurumu Roscosmos Uzaya Yatırımın Yetersiz Olduğunu, Sovyet Döneminde Bütçelerinin Daha Fazla Olduğunu Açıkladı. Buna Göre 2007..
Hırvat Asıllı Hakemin Türkiye Hırvat Maçına Verilmesine İsveç Basını Yorumu: "Akıl Alır Şey Değil" Annesi Hırvat Olan İtalyan Hakem Roberto Rosetti, Türkiye -Hırvatistan Maçına Verilmesi İsve..
Yunan Futbolseverler: "Türklerin Başarısını Allah İstedi; Almanları Hamsi Yaparlar!" Son Avrupa Şampiyonu Yunanistan'ın Euro 2008'de Başarısız Futbolu Sonrası Evine Dönmesi Taraftarlarını Üze..
Başbakan Erdoğan Batman'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Daha Güzel Yarınlara Projesi'nin Açılışı ve TOKİ Konutlarının Anahtar Teslim Töreni İçin Batman'a Geldi.
Bursa'da Hayata Geçirilen Çocuk Trafik Eğitim Festivali, Keremcem Konseriyle Başlayacak Bursa Emniyet Müdürlüğü, Osmangazi Yerel Gündem 21 ve Genç Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği ..
Türkiye Ormanlarının Kurtuluş Mücadelesi Amasya'dan Başlayacak Orman Genel Müdürlüğü, Türkiye Ormanlarının Kurtuluş Mücadelesini Amasya'dan Başlatacak. Erozyonla Mücadele ve Ağaçlandırmanın Ö..
Diyarbakır'da El -Kaide Terör Örgütü Bağlantılı 10 Kişi Yakalandı Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Tarafından Yapılan Operasyonda, El -Kaide Terör Örgütü Bağlantılı Olduğu Belirtilen 10 Kişi Yaka..
Kırıkkale Jandarması İki Faali Meçhul Cinayeti Aydınlattı
Kırıkkale Jandarması İki Faali Meçhul Cinayeti Aydınlattı
Kırıkkale Jandarması Başarılı Çalışması Sonucunda 2 Faali Meçhul Olayı Aydınlattı.
Gönül Köprüsü Öğrencileri, Alacada Ermenilerin Katlettiği Şehitlerin Kabrini Ziyaret Etti
Gönül Köprüsü Öğrencileri, Alaca'da Ermenilerin Katlettiği Şehitlerin Kabrini Ziyaret Etti
Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında İzmir ve Bolu'dan Erzurum'a 333 Öğrenci Ermenilerin 1918'de Alaca Köyünde Katlettiği 278 Şehidin Kabrini ve Şehitlik Müzesini Ziyaret Etti.
Isparta Sdü'de Kene Isıran Şahıs 11 Günlük Tedavinin Ardında Taburcu Edildi Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkkh) Teşhisiyle Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hast..
Adapazarının Düşman İşgalinden Kurtuluşu Kutlandı
Adapazarı'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu Kutlandı
Adapazarı'nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 87. Yılı Düzenlenen Törenlerle Kutlandı.
Yerel Basının Hırvatistan Galibiyeti Manşeti A Milli Futbol Takımı'nın Hırvatistan'ı Yenerek Euro 2008'de Yarı Finale Çıkması, Denizli'deki Bazı Gazetelerin de Manşetine Taşındı.
Körfez Petrol Gelirinde İki Yıllık Hedef 1,3 Trilyon Dolar Körfez Arap Ülkeleri İşbirliği Konseyi (Gcc), 2008 ve 2009'da, 1.3 Trilyon Dolarlık Petrol Geliri Hedeflediklerini Açıkladı.
Dünyanın 7 Harikası Antalyada Buluştu
Dünyanın 7 Harikası Antalya'da Buluştu
Antalya'nın En Önemli Kültürel ve Sanatsal Etkinlikleri Arasında Yer Alan Kum Heykel Sergisi, Bu Yıl Akkapark Avm'de Ziyarete Açıldı. 60'a Yakın Heykelin Bulunduğu Sergide, Dünyanın 7 Harikasını Simgeleyen Minyatürler de...
Dogünsifed 3. Olağan Genel Kurulu Toplantısı Yapıldı
Dogünsifed 3. Olağan Genel Kurulu Toplantısı Yapıldı
Doğu ve Güneydoğu İş Adamları Derneği (Dogünsifed) 3. Olağan Genel Kurulu Toplantısına Katılan Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehdi Eker, Sanayici İş Adamı ve Yatırımcıların Kendilerinden Çok Başkaları İçin Çalışan İnsanlar...
Dünyanın En Büyük Katamara Yatı Fatsaya Demir Attı
Dünyanın En Büyük Katamara Yatı Fatsa'ya Demir Attı
Trabzon'un Sürmene İlçesinde Fatsalı Varol Çakır Tarafından Yaptırılan ve 40x20 Metre Ebadıyla Dünyada Bir İlk Olan Mobydick Katamara Yatı, Antalya Kemer'e Seyri Sırasında Fatsa İskelesi'ne Demir Attı.
"Konuşan Kitap Şenliği" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Eşi Hayrünnisa Gül'ün Himayesinde Düzenlenen "Konuşan Kitap Şenliği", Sultanahmet Meydanı'nda Başladı.
30. Kemaliye Uluslararası Kültür ve Doğa Sporları Şenliği Başladı Erzincan'ın Kemaliye İlçesinde Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen "Kültür ve Doğu Sporları Şenliği" Başladı.
AK Parti Seyhan İlçe Başkanlığı 10. Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti Seyhan İlçe Başkanlığı 10. Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Adil Yiğenler, "Erkler Arasındaki Bu Anlamsız Mücadelede Umarım Kazanan Seçilmişler ve Demokrasi Olur" Dedi.
Orduda Çevre Yolu Dert Yolu Oldu
Ordu'da Çevre Yolu 'Dert Yolu' Oldu
Ordu'da, Günde Ortalama 50 Bin Aracın Geçiş Yaptığı Sahil Yolunun Bu Trafik Yükünü Taşıyamaması Nedeniyle 2002 Yılında Gündeme Getirilen Çevre Yolunun Yapılması İçin Arazilerine 'Şerh' Konulan Yöre Sakinleri, 7 Yıldır...
Nazillide Emlak Danışmanlığı Kursu
Nazilli'de Emlak Danışmanlığı Kursu
Nazilli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Tarafından Düzenlenen "Emlak Danışmanlığı Kursuna" Katılanlar Sınavdan Geçti. Üçü Bayan Olmak Üzere Toplam 23 Kursiyerin Katıldığı Sınavda Yüz de Yüz Başarı Sağlandı....
Doktor Akyağcı, İznik Devlet Hastanesindeki Görevine Geri Döndü
Doktor Akyağcı, İznik Devlet Hastanesi'ndeki Görevine Geri Döndü
İznik Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Serpil Bilgin Akyağcı, Bursa Valiliği Tarafından Şevket Yılmaz Hastanesi'ne Hekim Olarak Atanmasına Rağmen Mahkeme Tarafından Görevine İade Edildi.
Didiö Belediyesinin Borcu Kalmadı
Didiö Belediyesi'nin Borcu Kalmadı
Aydın'ın Didim İlçesinde Altyapının Yapılması İçin Alınan Kredi Borçlarının Ödendiği Bildirildi. Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Didim Belediyesi Borçlarının Devlet Tarafından Ödendiğini Belirtti.
Didimde Ekmek Zammı Tartışmaları Sürüyor
Didim'de Ekmek Zammı Tartışmaları Sürüyor
Aydın'ın Didim İlçesinde Yapılan Son Düzenlemenin Ardından İlçe Merkezinde 300 Gram Ekmeğin 70 Ykr'ye Satılmaya Başlamasının Ardından, Başlayan Tartışmalar Sürüyor. Vatandaşlar Ekmeğe Yaklaşık Yüzde 50 Zam Yapıldığını...
Mersinde Kentsel Dönüşüm Projesi
Mersin'de Kentsel Dönüşüm Projesi
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Kentsel Dönüşüm Projesi'ni Çok Önemsediklerini, Bunun Her Türlü Siyasi Görüşün Üstünde, Mersin'in Geleceğinin Güvence Altına Alınacağı Bir Proje Olduğunu Belirterek, Projeye Her Kesimin...
A Milli Takıma Dua Eden Lütfü Hoca İhaya Konuştu
A Milli Takıma Dua Eden Lütfü Hoca İha'ya Konuştu
Geçtiğimiz Aylarda Boluspor İçin Yaptığı Dualarla Türkiye Gündemine Oturan Bolulu Emekli İmam Lütfü Karataş, A Milli Takım İçin Hırvatistan Zaferi Öncesi Yaptığı Dua Sonrası İha'ya Konuştu.
'Osmanlılar Geliyor'
"Osmanlılar Geliyor"
Türkiye'nin Hırvatistan Karşısındaki Zaferi Romanya'daki Spor Gazetesi Prosport'ta Gazetesi "Savulun Almanlar; Osmanlı Geliyor" Başlığıyla Duyruldu.
Niksarda Oryantiring Coşkusu
Niksar'da Oryantiring Coşkusu
Tokat'ın Niksar İlçesinde Başlayan 'Uluslararası 2. Niksar Cup ve Türkiye Oryantiring Şampiyonası'na Katılmak Üzere İlçeye Gelen Sporcular, Yarışma Öncesi Oyun Havaları Eşliğinde Eğlenerek Stres Attı.
TBMM Takımı da Geriden Gelip Romen Vekilleri Yendi
TBMM Takımı da Geriden Gelip Romen Vekilleri Yendi
Viyana'da Yaşanan Zaferin Ardından Bir Mutlu Haber de Bükreş'ten Geldi. Romanya Parlamentosu Futbol Takımı ile Dostluk Maçı İçin Bükreş'te Bulunan TBMM Futbol Takımı, Rakibini 4 -2 Yenerek Büyük Bir Mutluluk Yaşattı....
Sigorta Şirketleri, Trafik Poliçesinde Kendi Tarifesini Belirleyecek Hdı Sigorta Genel Müdürü Hasan Altaner, Trafik Kazalarıyla İlgili Nisan Ayında Hayata Geçirilen Uygulamaya Sürücülerin Çab..
Şiran'da Hain Pusu: 4 Asker Yaralı(2) Gümüşahane'nin Şiran İlçesi Aksaray(çirmiş) Köyü Mevkiinde Samsun Ladik Jandarma Komutanlığı'na Bağlı Askeri Birlik, Konuşlanmak İçin Şiran'a Gelirken Bi..
Elektrik Kablosu Çalmak İsteyen Hırsız Akıma Kapılarak Hayatını Kaybetti
Elektrik Kablosu Çalmak İsteyen Hırsız Akıma Kapılarak Hayatını Kaybetti
Gaziantep'te Elektrik Kablosu Çalmak İsterken Akıma Kapıldığı İddia Edilen 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Ağrı Belediye Başkanı Aktaş, İcraatlarını Yerinde Gazetecilere Gösterdi
Ağrı Belediye Başkanı Aktaş, İcraatlarını Yerinde Gazetecilere Gösterdi
Ağrı Belediye Başkanı Ekrem Aktaş, 5 Yıl İçinde Ağrı'da Yapmak İstedikleri, Yapabildikleri ve Devam Eden Projelerini Anlattı. Bu Günlerde Ağrı'nın En Önemli Meselesinin Yeni Açılacak Üniversitenin Yer Problemi Olduğunu...
81 İlin Valileri Çeşmede Bir Araya Geldi
81 İlin Valileri Çeşme'de Bir Araya Geldi
Vilayetler Hizmet Birliği Eğitim Semineri, Çeşme İlçesinde Başladı. Altınyunus Oteli'ndeki Seminere İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Osman Güneş, 81 İlin Valileri, Vilayet Hizmet Birliği Üyesi İl Genel Meclisi Başkan ve...
Sağlık Bakanlığı: "Bakanlıkta Kene Isırması Yok" Sağlık Bakanlığı, Bakanlık Merkez Kampüsünde Herhangi Bir Kene Isırması Vakası Meydana Gelmediği, Bu Konudaki İddiaların Gerçeği Yansıtmadığı..
Rüştünün Penaltıyı Kurtardığı Anda Sevinç Çığlığı Atan İşçi, Kalp Krizi Geçirerek Öldü
Rüştü'nün Penaltıyı Kurtardığı Anda Sevinç Çığlığı Atan İşçi, Kalp Krizi Geçirerek Öldü
Kocaeli'nin Gebze İlçesinde Ramazan Taşpınar(37) Adlı İşçi, Dünkü Milli Maçta Rüştü'nün Penaltı Atışını Kurtarışının Ardından Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti.
Garajda Tutuşan Araç, Evi Yaktı
Garajda Tutuşan Araç, Evi Yaktı
Zonguldak'ta Garajda Çalıştırılmak İstenirken Aniden Alev Alan Araçtaki Yangın, 2 Katlı Eve Sıçradı. İtfaiye Ekiplerinin Uzun Uğraşları Sonucu Söndürülen Yangında, Büyük Çaplı Maddi Hasar Meydana Geldi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10