20 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

20 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Topbaş'ın 'Trafik' Endişesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ulaştırma Bakanlığı'nın, Yaz Aylarında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde Üst Düzey Yenileme Çalışması Yapacağını B..
Sakarya'da Elektrik Kesintisi Sakarya'da Enerji Nakil Hatlarında Yapılacak Olan Bakım, Onarım ve Ağaç Budama Çalışmaları Sebebiyle Enerji Kesintisi Uygulanacağı Bildirildi.
Zkü Tıp Fakültesi'nden Mezun Olacak Öğrenciler İçin Tören Düzenlenecek Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (Zkü) Tıp Fakültesi'nden Mezun Olacak Doktor Adayları İçin Mezuniyet Töreni Düzenlenece..
Genelkurmaydan Yayın Yasağı
Genelkurmay'dan 'Yayın Yasağı'
Genelkurmay Başkanlığı Askeri Mahkemesi, 'PKK'ya Karşın Anlık İstihbarat Görüntüleri ve Operasyon Bilgileri İçeren Belge ve Dijital Kayıtların Yayımına 'Yayın Yasağı' Konulmasına' Karar Verdi.
Borsa Günlük Yüzde 0,25 Değer Kaybetti İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında (İMKB) İşlem Gören Hisse Senetleri Günlük Bazda Ortalama Yüzde 0,25 Değer Kaybetti.
Kapalıçarşı'da Döviz Fiyatları İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2250 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,9110 YTL Oldu.
İzmir'in Kahvehaneleri Yaz Boyunca Saat 02.00'ye Kadar Açık Kalacak Yaz Dolayısıyla Kahvehanelerin Açık Kalma Sürelerinin Bir Saat Uzatılması Talebi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Tara..
Havuzda Boğulan İki Kardeş Toprağa Verildi
Havuzda Boğulan İki Kardeş Toprağa Verildi
Balıkesir'in Edremit İlçesine Bağlı Güre Beldesinde Boğularak Ölen İki Kardeş Defnedildi. Anne ve Babalarının Çalıştığı Bir Tatil Sitesindeki Yüzme Havuzunda Boğulan İlköğretim Öğrencisi İki Kardeşin Cenaze Töreninde...
Bursa Mahalli İzci Kampları Başladı
Bursa Mahalli İzci Kampları Başladı
Bursa İl İzci Kurulu Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Mahalli İzci Kampları Başladı. Her Biri Beşer Günden Oluşan Toplam Dokuz Dönemde Gerçekleştirilecek Kamplara Yaklaşık Bin Öğrenci Katılacak.
Trakya'ya Gap Projesi AK Parti Edirne Milletvekili Necdet Budak, Gap Benzeri Bir Projenin Trakya'da da Hayata Geçirilmesi İçin Çalışma Yapıldığını Bildirdi.
Öcalan'a "Sayın" Demek İçin Dilekçe Veren 18 Kişi Gözaltına Alındı Terör Örgütü PKK'nın Elebaşısı Abdullah Öcalan'a "Sayın" Diyebilmek İçin Bakırköy Adliyesi'nde Savcıya Dilekçe Veren İkisi K..
Balık Çiftlikleri Alanların Belirlenmesine Turizmcilerden Tepki Geldi Mersin Turizm Platformu Başkanı Numan Olcar, Çevre Düzeni Planına Balık Çiftlikleri Kurulacak 4 Bölgenin İşlenmesine Tepk..
Sigortalı -Maaşlı Mahkumlar Satışları da Kredi Kartıyla Yapıyor
Sigortalı -Maaşlı Mahkumlar Satışları da Kredi Kartıyla Yapıyor
Hatay'ın Kırıkhan İlçesi Açık Cezaevi Mahkumları ile Antakya E Tipi Cezaevinin Mahkumları El Emeği Göz Nuru Hazırladıkları Eserlerini Antakya Eski Belediye Binasında Sergiledi.
Akut, Bursa'da Vatandaşları Deprem Konusunda Bilgilendirecek Birinci Derece Deprem Kuşağında Bulunan Bursa'da Meydana Gelebilecek Afetlerle İlgili Halkı Bilgilendirmek Amacıyla Akut, Gezici E..
Dünyaca Ünlü Sistematik Bilimci Prof. Dr. Goodfellow, Omüde
Dünyaca Ünlü Sistematik Bilimci Prof. Dr. Goodfellow, Omü'de
Yaşayan 3 En Önemli Sistematik Bilimciden Biri Olan İngiltere Newcastle Üniversitesi Biyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Michael Goodfellow, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim...
Polisler Kendilerini Suya Attı
Polisler Kendilerini Suya Attı
Polisler Kendilerini Topluca Havuza Attı. Ama Sıcaktan Değil. Maaşlarına Zam İstemek İçin.
'Berlusconi'yi Öldürdüm' Filmi Vizyonda Komedi Filmi "Berlusconi'yi Öldürdüm" İtalya'da Vizyona Girdi Ama Sadece Üç Kentte.
Babacan: İngiliz -Rum Mutabakatı Üzücü Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, İngiltere ile Kıbrıs Rum Yönetimi Arasında, Adada İki Liderin Müzakere Etmekte Olduğu Konuları da İçeren ..
Adına Şirket Kurulan Şahıs Ödenmeyen Çeklerden Hapse Girdi
Adına Şirket Kurulan Şahıs Ödenmeyen Çeklerden Hapse Girdi
Tokat'ta Kimlik Bilgilerine Ulaşarak Adına Şirket Kurulduğu İddia Edilen Şahıs, Ödenmeyen Çeklerden Dolayı Hapse Girdi.
Elektrik Akımına Kapılan Kadın Hayatını Kaybetti Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde Bir Bayan, Evinde Badana Yaparken Elektrik Akımına Kapılarak Hayatını Kaybetti.
Sanatçı Nükhet Duru'nun Oğlunun Cezası Ertelendi Ünlü Sanatçı Nükhet Duru'nun Oğlu C.m'nin de Aralarında Bulunduğu Toplam 7 Sanık Hakkında Verilen Tedavi ve Denetimli Serbestlik Kararı Ertele..
Mersinde Yolcu Otobüsünün Kaçırılması
Mersin'de Yolcu Otobüsünün Kaçırılması
Mersin'de Bir Yolcu Otobüsünü İçindeki Yolcuları İndirdikten Sonra Kaçıran ve Adana'da Yakalanarak Gözaltına Alınan 3 Kişi Adliyeye Sevk Edildi.
Kablo Hırsızlarına Suçüstü Muğla'nın Ortaca, Dalaman, Köyceğiz ve Ula İlçeleri ile Dalyan Beldesinde Telekom'a Ait Telefon Kablolarını Çalan Şahıslar, Jandarma ve Polisin Ortaklaşa Düzenlediğ..
Arnavut Politikacıdan Kosova'nın Kuzeyine Polis Kuvveti Gönderen Sırbistan'a Tepki Üst Seviyedeki Bir Arnavut Siyasetçi, Sırbistan'ı, Kosova'nın Kuzeyine Polis Kuvveti Göndererek Gerginliği T..
Lizbon Anlaşmasını Çekler de Kabul Etmeyebilir Avrupa Birliği (AB) Liderleri, İrlanda'nın Referandum Sonucu Reddettiği Lizbon Anlaşması'nı, Çek Cumhuriyeti'nin de Fire Vermesine Hazırlanıyor.
Türkiye, Iraklı Mülteciler İçin 3 Milyon Doları Aşkın Bağış Yaptı Türkiye, Iraklı Mülteciler İçin 2007'den Bu Yana 3 Milyon Doları Aşkın Doğrudan Bağış Yaptı.
Başkan Köse, Çöp Evde Yaşayan Emekli Konsolosa Sahip Çıktı
Başkan Köse, Çöp Evde Yaşayan Emekli Konsolosa Sahip Çıktı
İstanbul Küçükyalı Mahallesi'nde Çöp Evde Yaşam Mücadelesi Veren ve Bir Dönemler İngiltere ve İsrail Gibi Bir Çok Ülkede Konsolosluk Yapan Necat Alkan'a Maltepe Belediyesi Sahip Çıktı.
Alman Turistler Kene Konusunda Rahat Türkiye'de Kene Vakaları Sonrası Yaşanan Ölümler Antalya'da Tatil Yapan Alman Turistleri Etkilemedi.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nden Kene Açıklaması Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (Osegü) Tıp Fakültesi Bahçesinde 1 Kişiyi Kene Isırdığı, 1 Görevliyi İse Şüpheli Bir Böceğin Soktuğu, 1 ..
Mersin'de 61 DTP'li Gözaltına Alındı Mersin'de, Terör Örgütü Elebaşısı Abdullah Öcalan'a "Sayın" İbaresini Kullanarak Kendilerini Savcılığa İhbar Eden DTP'lilerden 61'i Gözaltına Alındı.
Kastamonuda Kene Kurbanı Vatandaş Toprağa Verildi
Kastamonu'da Kene Kurbanı Vatandaş Toprağa Verildi
Kastamonu'da Hayvanlarını Otlatırken Kene Tarafından Isırılan ve Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığına Yakalanan Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Denizli Devlet Hastanesi, Organ Naklinde Türkiye 10uncusu Oldu
Denizli Devlet Hastanesi, Organ Naklinde Türkiye 10'uncusu Oldu
Denizli Devlet Hastanesi, Organ Nakline Katkı Sağlayan Hastaneler Arasında Ülke Genelinde İlk 10'a Girdi.
Denizli'de 40 Dereceye Ulaşan Sıcaklık Bunaltıyor Denizli'de Yılın En Sıcak Günleri Yaşanırken, Termometreler Bugün 40 Dereceyi Gösterdi.
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kentteki Su Kaynaklarının Son 6 Yıllık Analiz Sonuçlarını Açıkladı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan Yapılan Yazılı Açıklamada, 2006 Yılı Sonuna Kadar İzm..
Siirtte Kan Bağışı Kampanyasına Destek
Siirt'te Kan Bağışı Kampanyasına Destek
Siirt'te Kızılay'ın 'Kanımızın Yetmemesi Kanımıza Dokunuyor' Kampanyası Çerçevesinde Diyanet-sen Şubesi ve İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Üyeleri Kan Bağışında Bulundu. Diyanet-sen Şube Başkanı Abdulhakim Şendul Tüm...
Turgutlulu İncir Üreticisine Kuraklık Şoku
Turgutlulu İncir Üreticisine Kuraklık Şoku
Manisa'nın Turgutlu İlçesine Bağlı Dalbahçe Köyünde Yetişen Dünyaca Ünlü Yediveren İnciri Geçtiğimiz Yıllara Oranla Bu Yıl Üreticiyi Hayal Kırıklığına Uğrattı.
Osmaniyede Sağlık Kurumları Futbol Turnuvası
Osmaniye'de Sağlık Kurumları Futbol Turnuvası
Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Bu Yıl Dördüncüsü Düzenlenen, Sağlık Kurumları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi. Turnuvanın Şampiyonu Bahçe Devlet Hastanesi Oldu.
Karacabeyde Toplu Sünnet Şöleni
Karacabey'de Toplu Sünnet Şöleni
Karacabey'de Bir Süt Firmasının Geleneksel Hale Getirdiği Toplu Sünnet Şöleninde 41 Çocuk, Erkekliğe İlk Adımı Attı.
Birecik Kaymakamı Tuncay Sonel, İzder Tarafından Yılın Kaymakamı Seçildi
Birecik Kaymakamı Tuncay Sonel, İzder Tarafından Yılın Kaymakamı Seçildi
Şanlıurfa'nın Birecik İlçe Kaymakamı Tuncay Sonel, Kısa Adı İzder Olan Seçilmişleri ve Atanmışları İzleme Derneği Tarafından Yılın Kaymakamı Seçildi.
Kordon Boyundaki Çöp Kutuları Değiştiriliyor
Kordon Boyundaki Çöp Kutuları Değiştiriliyor
Yaz Mevsimi ile Birlikte Kordon Boyunu Bakıma Alan Çanakkale Belediyesi, Çöp Kutularını da Yenileri ile Değiştirmeye Başladı.
Kuluda Telekom Kabloları Yeraltına Alınıyor
Kulu'da Telekom Kabloları Yeraltına Alınıyor
Konya'nın Kulu İlçesinde Türk Telekom'a Ait Kablolar Yeraltına Alınıyor.
Kocaelispor, Semavi Öztürk ile Yeniden Anlaşıldı
Kocaelispor, Semavi Öztürk ile Yeniden Anlaşıldı
Süper Lig'in Yeni Ekiplerinden Kocaelispor, Son İç Transferini Geçen Sene Kocaelispor'da Başarılı Bir Sezon Geçiren Semavi Özgür ile Yaptı.
Kocaelispor'un Göğüs Reklamı Tüpraş'ın Kocaelispor Yönetim Kurulu 2008 -2009 Sezonunda Kocaelispor Formalarının Göğüslerindeki Reklam Alanının Tüpraş Olacağını Açıkladı.
Çarşafın Altından Çifte Tabanca Çıktı Çarşaflı Kadın Duruşmaya Tabancayla Geldi, 'Korunmak İçin' Dedi
Fbi Bu Türk'ü Arıyor! Adanalı İşadamı 48 Yaşındaki Metin Atılan Ev Hapsinde Tutulurken Elekronik Kelepçeyi Kesip Kaçtı
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10