20 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

20 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünya Bankası, Türkiye İçin İkinci Kamu Sektörü Kalkınma Politikası Kredisini Onayladı Dünya Bankası, Türkiye İçin 255.4 Milyon Euro Tutarındaki İkinci Kamu Sektörü Kalkınma Politikası Kredis..
Jandarmadan Tarihi Eser Operasyonu
Jandarmadan Tarihi Eser Operasyonu
Bursa'nın Karacabey İlçesinde Bir İhbarı Değerlendiren Jandarma Ekipleri, Roma Dönemine Ait 20 Adet Tarihi Eser Ele Geçirdi.
Maxland, Yarın Vanda Çocuklarla Buluşacak
Maxland, Yarın Van'da Çocuklarla Buluşacak
Maxland Coşkusu, Anadolu Turnesi Kapsamında Yarın ve Pazar Günü Van'da Çocuklarla Buluşuyor.
Polisten Kömür Şebekesine Baskın Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'nün, Yurt Dışından Standartlara Uygun Olmayan Kömürleri İthal Edip, Bunları Yurt İçinde Girdikleri İhalelerde Satan Firmalara Yöneli..
Yan Yana Giden 2 Motosiklet Otomobile Çarptı: 3 Yaralı
Yan Yana Giden 2 Motosiklet Otomobile Çarptı: 3 Yaralı
Gaziantep'in Oğuzeli İlçesinde Yan Yana Giden 2 Motosikletin Otomobille Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Kazada 3 Kişi Yaralandı.
Bakırköyde Yangın Paniği
Bakırköy'de Yangın Paniği
Bakırköy İncirli Caddesi Üzerindeki Akbulut İş Merkezi'nde Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu.
KKTC Dışişleri Bakanlığı'ndan Rum Lideri Hristofyas'a Eleştiri KKTC Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı, Rum Yönetimi Lideri Dimitris Hristofyas'ın Kıbrıs'ta İki Halkın Varlığını İçi..
AB Zirvesi Sona Erdi Avrupa Birliği (AB) Devlet Başkanları Zirvesi Sona Erdi.
Tayvan Otobüs Firması, Şoförlerine Tebessüm Dersi Veriyor Tayvan'ın En Büyük Otobüs Firması Olan Tayvan Motor Transport Co., Şoförlerine Çinli Turistleri Memnun Etmek İçin Nasıl En İyi Şekild..
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek Malatyada
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek Malatya'da
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, 'Biz Anayasa Değişikliği Çalışması Yapınca Anayasal Düzeni Değiştirme İthamı ile Karşılaşıyoruz, Zenginler Kulübü Yapınca Tüsiad Yapınca Entel Bir İş Oluyor' Dedi.
Zonguldakta Yayla Şenliklerinde Kene Önlemi
Zonguldak'ta Yayla Şenliklerinde Kene Önlemi
Zonguldak, Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin Bu Yıl Düzenleyeceği Yayla Şenliklerinde Kene Vakasına Karşın Bölgede İlaçlama Yapılacağı Belirtildi.
Balıkesir'de Hafif Şiddetli Depremler Meydana Geldi Merkez Üssü Balıkesir'in Bigadiç İlçesine Bağlı Yağcılar Köyü Olan 3.3 ve 3.1 Büyüklüğünde Hafif Şiddetli Deprem Meydana Geldi.
Batman'da Başbakan Erdoğan Hazırlığı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Batman'a Yapacağı Ziyaret ve Katılacağı Açılışlar İçin Görevliler Hummalı Bir Temizlik Çalışması Başlatırken, 8 Gün Önce ..
THY İç Hat Cıp Salonu Yenilendi Türk Hava Yolları (THY) İç Hat Cıp Salonu Yenilenmiş Olarak Yeniden Hizmete Açıldı.
İkt 35. Dönem Dışişler Bakanları Toplantısı Sona Erdi Uganda'da Düzenlenen ve Türkiye'den Dışişleri Ali Babacan'ın Katıldığı İslam Konferansı Teşkilatı 35. Dışişleri Bakanları Toplantısı Sonu..
Rusya Eski Sovyet Ülkeleri ile Gümrük Birliğine Gidiyor Rusya Eski Sovyetler Birliği Bölgesinde İşbirliği Alanlarını Genişletmek İçin Yeni Bir Proje Başlatıyor. Buna Göre Avrasya Ekonomik Top..
Sarhoş Sürücü Çarptığı Trafik Polisini Bir Kilometre Aracın Üzerinde Taşıdı Rusya'da Bir Sarhoş Sürücü Farkına Varmadan Çarptığı Trafik Polisini Bir Kilometre Aracının Üzerinde Taşıdı. Ria No..
Bakan Eroğlu Balıkesire Yatırım ve Ödenek Sözü Verdi
Bakan Eroğlu Balıkesir'e Yatırım ve Ödenek Sözü Verdi
Kendisine Bağlı Bürokratlarla Birlikte Geldiği Balıkesir'deki Programına Vali Selahattin Hatipoğlu'nu Ziyaret Ederek Başlayan Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Çevre, Meteoroloji, Su, Millî Parklar ve Orman Köyleriyle...
Yolsuzluk Davasında MHP'li Belediye Başkanının Tahliye İstemi Rededildi, 5 Kişi Kefaletle Tahliye Oldu Iüübursa'nın İnegöl İlçesine Bağlı Alanyurt Belde Belediyesi'ne Yönelik Başlatılan Yolsu..
Türkiyenin Geleceğini Kararttılar
Türkiye'nin Geleceğini Kararttılar
Hazine'nin Alacak Stoku 112 Milyar 341 Milyon YTL'ye Ulaşırken, Bunun 89 Milyar 956 Milyon YTL'si Batık Bankalar Dolayısıyla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'ndan Kaynaklandı.
Viyana'da Hırvat Taraftarlar Olay Çıkardı Türkiye ile Hırvatistan Arasında Oynanacak Olan Euro 2008 Çeyrek Final Maçına Saatler Kala Viyana'da Tansiyon İyice Yükselirken, Hırvat Taraftarlar P..
Vanda Çilyad Kursu Sertifika Töreni
Van'da Çilyad Kursu Sertifika Töreni
Van'da, Yardımcı Sağlık Personellerine Yönelik Gerçekleştirilen 'Çocuklarda İleri Yaşam Desteği' (Çilyad) Eğitimlerinin Sekizincisi Düzenlenen Sertifika Töreni ile Son Buldu.
Başkan Gözenden 2 Müjde
Başkan Gözen'den 2 Müjde
Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, 380 Adet Konutun Anahtar Teslimi ile Doğalgazda Abonelik İşlemlerinin Başlayacağı Müjdesini Verdi.
Tek Adımda Yatırım Bürosu Oluşturuldu Gaziantep'te, Girişimcilerin Karşılaştıkları Sorunları Kısa Sürede Çözmek Amacıyla Valilik Bünyesinde Tek Adımda Yatırım Bürosu Oluşturuldu.
Sri Lanka Heyetinden Mtsoya Ziyaret
Sri Lanka Heyetinden Mtso'ya Ziyaret
Sri Lanka İhracatı Geliştirmeden Sorumlu Uluslararası Ticaret Bakanı Gaminin Loksman Peiris, Türkiye'nin Teknolojisiyle Sri Lanka Kauçuğunun Dünya Pazarlarına Açılabileceğini Söyledi.
Konya'da Gıda Denetimleri Konya Tarım İl Müdür Vekili Bülent Alparslan, Türk Gıda Kodeksi'ne Uygun Olarak Yapılan Denetimlerde Ekmek Üreten 297 İşletmeden 71'ine Yasal İşlem Uygulandığını Söy..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışa Göre 94,11 Puan Düşüşle 37.912,85 Puandan Kapandı.
Aydın Belediyesi Şehir Tiyatroları Romanyaya Gidiyor
Aydın Belediyesi Şehir Tiyatroları Romanya'ya Gidiyor
Başarılı Bir Sezonun Ardından, Aydın Belediyesi Şehir Tiyatroları Romanya Turnesine Hazırlanıyor. 26-30 Temmuz 2008 Tarihleri Arasında Aydın'ın Kardeş Kenti Ramnicu Valcea'da Yapılacak Turnede "Tarla Kuşuydu Juliet" Adlı...
Otomobil Yayaya Çarptı: 1 Yaralı
Otomobil Yayaya Çarptı: 1 Yaralı
Samsun'da Otomobilin Yayaya Çarpması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Yaralandı.
Tek Adımda Yatırım
Tek Adımda Yatırım
Girişimci ve Yeni İşyeri Kurmak İsteyen Sanayicilerin Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Yaşadıkları Bürokratik Sorunları Çözmek İçin Valilikler Bünyesinde Açılan 'Tek Adımda Yatırım' Büroları Sayesinde Yatırımcıların...
DTP Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun İfade Verdi Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun, Partisinin Van'da Düzenlediği Kongrede Yaptığı Konuşma Nedeniyle Hak..
Ahi Teşkilatlarının Ordulara Kumandanlık Yaptığı İleri Sürüldü
Ahi Teşkilatlarının Ordulara Kumandanlık Yaptığı İleri Sürüldü
Kırşehir Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı ve 'Ahi Baba' Olarak Mustafa Karagüllü, Ahi Evran-ı Veli'nin Kurduğu Ahi Birliklerinin, Kanuni Sultan Süleyman'ın Ordularına Komutanlık Yaptığını İleri Sürdü.
Çocuklar Sıcaktan Bunaldı
Çocuklar Sıcaktan Bunaldı
Adıyaman Hava Sıcaklığı 38 Dereceyi Görünce Sıcaktan Bunalan Çocuklar Kendilerini Suya Attı.
Misafir Olduğu Evde Sırtından Bıçaklandı
Misafir Olduğu Evde Sırtından Bıçaklandı
Samsun'da Bir Genç, Misafir Olduğu Evde Arkadaşı Tarafından Bıçaklı Saldırıya Uğrayarak Hastanelik Oldu.
Eski Sağlık Bakanı Karahan, Yeniden Doktorluğa Başladı
Eski Sağlık Bakanı Karahan, Yeniden Doktorluğa Başladı
Eski Sağlık Bakanlarından Mustafa Güven Karahan, Memleketi Bandırma'da Yıllar Sonra Doktorluk Görevine Yeniden Başladı.
Arsuz Belediye Başkanına Saldırı
Arsuz Belediye Başkanına Saldırı
Hatay'ın İskenderun İlçesi Arsuz Beldesinin CHP'li Belediye Başkanı Fuat Süme, Bir Grubun Sopalı Saldırısına Uğradı. Vatandaşların Araya Girmesiyle Yara Almadan Kurtulan Başkan Süme, Saldırganlardan Şikayetçi Oldu.
Vanda Yeni Polis Merkezinin Temel Atma Töreni
Van'da Yeni Polis Merkezi'nin Temel Atma Töreni
Van Emniyet Müdürlüğü'nün İki Polis Merkezinin Bir Arada Hizmet Vereceği Binanın Temeli Törenle Atıldı.
Beşiktaşta İnşaattan Düşen İşçi Hayatını Kaybetti
Beşiktaş'ta İnşaattan Düşen İşçi Hayatını Kaybetti
Beşiktaş Spor Klubü (Bjk) Tarafından Yapılan Selenyum 34 Projesinde Çalışan Bir İnşaat İşçisi, 10. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti.
Bitlis'te Kaçak Çay Operasyonu Bitlis Emniyet Müdürlüğü Tarafından Yapılan Operasyonda Gümrük Kaçağı Olduğu Tespit Edilen 9 Ton 250 Kilogram Çay Ele Geçirilirken, Olay ile İlgili 2 Kişinin Gö..
Kıbrıs Türk Gazeteciler Cemiyeti'nin Dayanışma Yemeği Kıbrıs Türk Gazeteciler Cemiyeti (Ktgc)' Nin Dayanışma Yemeğinde Konuşan KKTC Başbakanı Ferdi Sabit Soyer, Kıbrıs Konusunda Önemli Bir Sü..
Serdar İpekin Acı Günü
Serdar İpek'in Acı Günü
Geçirdiği Rahatsızlık Sonucu Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybeden Show Tv Samsun Temsilcisi Serdar İpek'in Babası Haydar İpek, Toprağa Verildi.
Manavgat'ta Orman Yangını Manavgat İlçesine Bağlı Taşağıl Beldesi Yakınlarında Başlayan Orman Yangını Kısmen Kontrol Altına Alındı.
Çorlu Belediye Başkanı Gözaltına Alındı
Çorlu Belediye Başkanı Gözaltına Alındı
Çorlu Belediye Başkanı Altan Ersin, Rüşvet İhaleye Fesat Karıştırma İddiasıyla Gözaltına Alındı. Evinde Gözaltına Alınarak Belediye'ye Getirilen CHP'li Başkan Altan Ersin, Daha Sonra da Emniyet Müdürlüğü'ne Götürüldü....
Niğde'de Yaz Spor Okulu Açılıyor Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 19 Dalda Yaz Spor Okulu Açıyor. Geçtiğimiz Ay Başlayan Müracaatlar 30 Haziran'da Son Bulacak.
Cuma Namazına Giden Oyunculara Büyük İlgi Euro 2008 Çeyrek Final Maçında Bu Akşam Hırvatistan'la Karşı Karşıya Gelecek Olan A Milli Takım'da Oyuncular Cuma Namazına Gitti. Taraftarlar ve Cami..
Borsa, Günü 94.11 Puanlık Kayıpla 37.912,85 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü 94.11 Puanlık Kayıpla 37.912,85 Puandan Tamamladı.
Türk Milletvekilleri Kırgızistan Parlamentosunda Ayakta Alkışlandı
Türk Milletvekilleri Kırgızistan Parlamentosu'nda Ayakta Alkışlandı
Türkiye'den Bir Grup Milletvekili Kırgızistan'da Temaslarda Bulunuyor. Kırgızistan Parlamentosu Cogorku Keneş'in Oturumunu İzleyen Vekiller Ayakta Alkışkandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10