20 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

20 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Eroğlunun Balıkesir Ziyareti
Bakan Eroğlu'nun Balıkesir Ziyareti
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Partisinin Balıkesir İl Teşkilatını Ziyaret Etti. Balıkesir'deki İncelemeleri Sırasında AK Parti Teşkilatına da Kısa Bir Ziyarette Bulunan Bakan Eroğlu'nu Parti Binası Önünde İl...
"Enerji İthalatının Faturası 2008'de 40 Milyar Doları Aşacak" TMMOB Makine Mühendisleri Odası (Mmo), Türkiye"nin Enerji ve Ekonomi Politikalarında Son Derece Kritik Bir Durum Yaşadığına İşare..
Borç Yükü 110 Milyarı Aştı Yurttaşların Bankalar, Katılım Bankaları ve Finansman Şirketleri Gibi Mali Sektör Kuruluşlarına, Kullandıkları Tüketici Kredileri ve Bireysel Kredi Kartı Harcamalar..
Hazine, 500 Milyon Dolarlık Tahvil Sattı Hazine, 15 Mart 2015 Vadeli Dolar Cinsi Tahvilin Artırımı Çerçevesinde Gerçekleştirilen İhale Sonucu, 500 Milyon ABD Doları Tutarında Tahvil Sattı. Ha..
Petrolün Durdurulamayan Yükselişi ABD Enerji Bakanlığının Rakamlarına Göre, 1970 Yılında 1,80 Dolar Olan Ham Petrolün Varil Fiyatı, Ocak Ayında 100 Dolar Eşiğini Aştı. Yılbaşından Bu Yana Yüz..
İşte Enflasyon, Faiz ve Cari Açık Beklentileri Merkez Bankası"nın Beklenti Anketi"nden Enflasyon, Faiz ve Cari Açıkta Yükseliş Beklentileri Devam Etti. Yıl Sonu Tüketici Enflasyonu Beklentisi..
Derviş: Türkiye Büyüme ile Enflasyon Arasında Orta Yol Bulmalı Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (Undp) Başkanı ve Eski Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Kemal Derviş, Türkiye"nin Para Pol..
Petrol Fiyatı 135 Doların Üzerinde Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (Opec) Dönem Başkanı Şekip Halil, Tüketici Ülkelerin Opec'ten Üretimini Artırmasını İstemesini 'Mantıksız ve Akıldışı' Buld..
Çorlu Belediye Başkanı ve 2 Yardımcısı Gözaltında Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde, 'İrtikap ve Zimmet, İhaleye Fesat Karıştırmak' İddiasıyla, Aralarında Belediye Başkanı Altan Ersin ile İki Başka..
Talat ve Hristofyas 1 Temmuzda Görüşecek KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Rum Yönetimi Lideri Dimitris Hristofyas'ın, 21 Mart Mutabakatı Çerçevesinde 1 Temmuzda Görüşeceği Açıklandı.
Sağlık Memuru A.g'de Kkka'ya İlişkin Bulgu Tespit Edilemedi Antalya'nın Manavgat İlçesinde Kenenin Isırdığı G.a. (26) Adlı Kadınla Temas Ettiği İçin Kırım Kongo Kanamalı Ateşli (Kkka) Hastalı..
Dünya Bankasından 255,4 Milyon Avro Kredi
Dünya Bankasından 255,4 Milyon Avro Kredi
Dünya Bankasından Türkiye'de Uygulanan Reform Çalışmalarının Parçası Olan Kamu Sektörüne Yönelik Reformların Desteklenmesi Amacıyla 255,4 Milyon Avro Tutarında Kredi Sağlandı.
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig
Samsunspor'un Bulunduğu Mali Sıkıntıdan Kurtarılması ve Kulüp Giderleri İçin Kaynak Sağlanması Amacıyla Dernek Kurulması Kararı Alındı.
Özcan: Sözlerim Soruna Vurgu Niteliğindedir
Özcan: Sözlerim Soruna Vurgu Niteliğindedir
YÖK Başkanı Özcan, 'Bütün Bunları İmam Hatiplerin Önünü Açmak İçin Yapıyorsunuz' İfadesi Üzerine, Sözlerim Sorunun Kendisine Yönelik Bir Vurgu Niteliğindedir' Dedi.
Rulet Operasyonu Davası Rulet Operasyonu Kapsamında, Aralarında Manken Tuğba Özay ile Susurluk Hükümlüsü Yaşar Öz'ün de Bulunduğu 51 Sanığın Yargılandığı Davaya Devam Edildi. Hakim Karşısında..
Kadıköyde Şüpheli Yaralanma
Kadıköy'de Şüpheli Yaralanma
Kadıköy'de Evcil Hayvan Satışı ve Veterinerlik Hizmetleri Veren Bir Şirketin Sahibi, Silah Sesi Duyması Üzerine Odasında Giren Bir Çalışanı Tarafından Başından Silahla Vurulmuş Halde Bulundu.
Levy: Büyükanıt Kadar Gururlu Olmak İsterdim
Levy: Büyükanıt Kadar Gururlu Olmak İsterdim
İsrail'in Ankara Büyükelçisi Gabby Levy, Hamas'la Savaşta Filistinli Çocukların Çektiği Acıyı Paylaştıklarını Belirtti, "Orgeneral Büyükanıt Kadar Gururlu Olmak İsterdim" Dedi.
Hazar'a Kıyısı Olan Ülkeler, Aşkabat'ta Uyuşturucuyu Konuşacak Hazar Denizi'ne Kıyısı Olan Ülkeler, Türkmenistan'ın Başkenti Aşkabat'ta 24 -26 Haziran Tarihleri Arasında Deniz Limanlarında Ya..
Kırım Kongo Şüphesi Bulunan Sağlık Personeli Temiz Çıktı Antalya'nın Manavgat İlçesinde Kenenin Isırdığı 26 Yaşındaki G.a. ile Temas Ettiği İçin Kırım Kongo Kanamalı Ateşli (Kkka) Hastalığı Ş..
Isparta'yı Ziyarete Gelenler Davraz'ı Maketinden de İnceleyebilecek Türkiye'nin Önemli Kayak Merkezlerinden Olma Yolunda Hızla İlerleyen Davraz Kayak Merkezi'nin Maketi Yaptırıldı.
Dede ile Torunu Aynı Anda Mezun Oldu
Dede ile Torunu Aynı Anda Mezun Oldu
Mersin Üniversitesi (Meü) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İnşaat Programı'nda Öğrenim Gören 70 Yaşındaki Mustafa Er, Torunuyla Aynı Anda Mezun Oldu.
Tarım ve Köyişleri Bakanı Eker, Dicle Devlet Hastanesi'nin Açılışını Yaptı Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Diyarbakır'ın Dicle İlçesi Devlet Hastanesi'nin Açılışını Yaptı. 25 Yataklı Di..
Ercişli Bin 46 Kursiyer Hünerlerini Sergiledi
Ercişli Bin 46 Kursiyer Hünerlerini Sergiledi
Van'ın Erciş İlçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Mesleki ve Teknik Kurslarına Katılan Bin 46 Kursiyer, Yıl Sonu Sergilerini Yapılan Törenle Halkın Beğenisine Sundular.
Milli Takım Enerjisini Cagiden Alacak
Milli Takım Enerjisini Cagi'den Alacak
Denizli'de Ömeroğlu Gıda'nın Sahiplerinden Tamer Çelik, Avrupa Futbol Şampiyonası A Grubu'ndaki Son Maçında Çek Cumhuriyeti'ni 3 -2 Yenerek Çeyrek Finale Yükselen Türkiye A Milli Futbol Takımı Oyuncularına, Üzüm...
Kocaeli'de Kaçak Kömür Baskını Kocaeli Emniyet Müdürlüğü, Türkiye'ye Getirilen Kaçak Kömüre El Koydu. Olayla İlgili 14 Kişi Gözaltına Alındı.
Emniyet, Düğünlerde Silah Kullanılmasını Sivil Memurlarla Önleyecek
Emniyet, Düğünlerde Silah Kullanılmasını Sivil Memurlarla Önleyecek
Isparta Emniyet Müdürlüğü, Düğünlerde Silah, Maytap ve Havai Fişek Kullanımının Önüne Geçebilmek İçin Sivil Memur Görevlendirdi. Kimliklerini Belli Etmeden Düğün Davetlisi Gibi Hareket Edecek Sivil Görevliler, Yasalara...
Patozdan Çıkan Kıvılcım 25 Hektarlık Orman Alanını Kül Etti
Patozdan Çıkan Kıvılcım 25 Hektarlık Orman Alanını Kül Etti
Antalya'nın Manavgat İlçesi Taşağıl Beldesi Karevli Mahallesinde Bir Çiftçinin Tarlasında Saman Balyası Yaparken Patozdan Çıkan Kıvılcımın Neden Olduğu Yangın Kızılçam, Zeytin ve Keçiboynuzu Ağacının Bulunduğu 25...
Türkiyede Su Kaynakları Yönetimi Toplantısı
Türkiye'de Su Kaynakları Yönetimi Toplantısı
Avrupa Birliği (AB) "Türkiye'de Su Sektörü İçin Kapasite Geliştirilmesi" Başlıklı Eşleştirme Projesi Kapsamınsa Düzenlenen "Türkiye'de Su Kaynakları Yönetimi Toplantısı" Yapıldı.
Cumhuriyet Üniversitesinde, Bu Dönem Öğretim Üyesi Başına 0,5 Makale Üretildi
Cumhuriyet Üniversitesi'nde, Bu Dönem Öğretim Üyesi Başına 0,5 Makale Üretildi
Cumhuriyet Üniversitesi Mezuniyet Töreninde Konuşan Rektör Prof. Dr. Mehmet Bakır, Türkiye'deki Üniversiteler Arasında Kendi Üniversitelerinin 25. Sırada Olduğunu Söyledi. Bakır, Bu Dönem C.ü'nde Görev Yapan Öğretim...
Rulet Operasyonu'nun Tutuklu 3 Sanığı Tahliye Edildi Yargılananlar Arasında Susurluk Hükümlüsü Yaşar Öz ile Manken Tuğba Özay'ın da Bulunduğu Davada 3 Kişi Tahliye Edildi.
Erzurumda Organik Ürün Toplandtısı
Erzurum'da Organik Ürün Toplandtısı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek A.ş. Genel Müdürü Salih Bekaroğlu, Organik Ürün Üretenlere Kooperatif Kurmalarını Tavsiye Etti.
Sp Lideri Kutan: Mesut Yılmaz Din ve İnanç Özgürlüklerini İçine Sindirememiş Saadet Partisi (Sp) Genel Başkanı Recai Kutan, "Türkiye'de Laiklik ve Rejim Üzerindeki Tehlikeler Ortadan Kalkmadı..
Hakkaride Artan Araç Sayısı Trafiği Tıkadı
Hakkari'de Artan Araç Sayısı Trafiği Tıkadı
Hakkari Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Arif Koparan, Kent Merkezindeki Araç Sayısının Hızla Arttığını ve Yaklaşık 10 Bine Ulaştığını Belirterek Yolların Yetersizliğinden Yakındı.
Manisa ve Diyarbakır'da 2 PKK'lı Yakalandı Manisa ve Diyarbakır'da güvenlik güçleri tarafından 2 PKK'lı yakalandı. Şırnak'ın Silopi ilçesinde örgütten kaçan 1 PKK'lı teslim oldu.
Genelk..
Sivasta Zehirlenme
Sivas'ta Zehirlenme
Sivas'ın Akıncılar İlçesinde, Temizlik İçin Çamaşır Suyu ile Tuz Ruhunu Karıştıran Nebahat B. (64) İsimli Kadın Zehirlendi.
Aşırı Sıcaklara Sulu Çözümler
Aşırı Sıcaklara Sulu Çözümler
Hava Sıcaklığının 40 Dereceye Kadar Ulaştığı Kuşadası Adeta Cayır Cayır Yanmaya Başladı. Sıcaklardan Bunalan Kuşadalılar ile Yerli ve Yabancı Tatilciler, Gündüz Plaj, Havuz ve Su Parklarına Akın Ediyor. Gündüz Serinleyen...
Sivas'ta Su Kesintisi Sivas'ta, Yarın Bazı Bölgelerde Su Kesintisi Uygulanacağı Bildirildi.
Türkiye-hırvatistan Maçı Dev Ekranda Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Belediyesi Tarafından Türkiye-hırvatistan Maçı İçin Anfi Tiyatrosuna Dev Ekran Kurulacağı Kaydedildi.
Söke'de Kene Isırması Aydın'ın Söke İlçesinde Hafta Başında Kene Isırması Nedeniyle Söke Devlet Hastanesi'ne Başvuran Durdu Tavaslı Adlı Ev Hanımı, Kırım Kango Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı..
Vida Guerra Vida Guerra, 19 Mart 1974 Havana, Küba Doğumlu Manken. Çocukken Ailesiyle Birlikte Amerika'ya Taşındı. Kariyerine Mayo Mankenliği Yaparak ve Müzik Videolarında Oynayarak Başladı.
Bir Daha Kesinlikle Boşanmayacağım! Kızları Sam ve Lola'nın Babası Charlie Sheen'den Geçtiğimiz Haftalarda Boşanan Denise Richards, Hayatında Yeni Bir Sayfa Açmaya Hazırlanıyor.
Vıllarreal, Mavuba'yı Lılle'e Sattı İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) Takımlarından Villarreal, Orta Saha Oyuncusu Rio Mavuba'yı Fransız Ekibi Lille'e Sattı.
Mardin, Batman ve Van'da Terör Örgütüne Darbe Mardin, Batman ve Van'da Terör Örgütü PKK'ya Katılımları Organize Eden Şahıslara Yönelik Düzenlenen Operasyonlarda 7 Şüpheli Gözaltına Alındı.
Ekbb Arıtma Tesisinde Sorun Çözülüyor
Ekbb Arıtma Tesisi'nde Sorun Çözülüyor
Edremit Körfezi Belediyeler Birliği (Ekbb) Tarafından Yönetilen Atık Su Arıtma Tesisi'nde Sorunlar Çözülmeye Başladı. Birlik Üyesi Olan Edremit Belediyesi'nin Su Abonelerinden Aldığı Atık Su Bedellerini Birliğe...
Bakan Yıldırım Türk Milli Takımı'na Başarı Diledi Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, "Bütün Türk Milletinin Duası Milli Takım ile Beraber" Dedi.
Başkan Kaldırıma Teşekkür Ziyareti
Başkan Kaldırım'a Teşekkür Ziyareti
Diyabetle Yaşam Derneği Samsun Şubesi Yöneticileri, Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım'ı Makamında Ziyaret Ederek, Derneklerine Verdiği Destek Dolayı Teşekkür Etti.
Sri Lanka Heyeti Mersin Valisi Hüseyin Aksoyu Ziyaret Etti
Sri Lanka Heyeti Mersin Valisi Hüseyin Aksoy'u Ziyaret Etti
Türkiye ile Sri Lanka Arasındaki Ticareti Geliştirmek İçin Mersin'de Çeşitli Temaslarda Bulunan Sri Lanka Heyeti, Mersin Valisi Hüseyin Aksoy'u Ziyaret Etti.
Batmanda Erzen Şehrinin Yüzey Araştırma Toplantısı Yapıldı
Batman'da Erzen Şehrinin Yüzey Araştırma Toplantısı Yapıldı
Batman Kozluk İlçesi Oyuktaş Köyünde Bulunan ve Kayıp Ortaçağ Başkenti Olan Erzen Şehrinin 2008 Yılı Birinci Dönem Yüzey Araştırma Toplantısı Prof. Dr. Salim Cöhçe Başkanlığında Yapıldı.
Demiryol-iş Sendikasından Anlamlı Bağış
Demiryol-iş Sendikası'ndan Anlamlı Bağış
Demiryol-iş Sendikası Afyonkarahisar Şubesi Tarafından "Türkiye Okuyor" Projesine 4 Bin 500 YTL Bağış Yapıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10