20 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

20 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kırıkkalede Yol Ortasında Erkek Cesedi Bulundu
Kırıkkale'de Yol Ortasında Erkek Cesedi Bulundu
Kırıkkale'nin Kalecik İlçesi Karayolunda Bir Erkek Cesedi Bulundu.
Elektrik Akımına Kapılan Çocuk Hayatını Kaybetti Adana'da Bir Çocuk Elektrik Akımına Kapılarak Hayatını Kaybetti.
CHP Lideri Baykal'ın Balıkesir Ziyareti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal'ın 2 Günlük Balıkesir Ziyareti, Burhaniye İlçesindeki Ziyaretiyle Sona Erdi.
Sinop Üniversitesi'nde Mezuniyet Sevinci Sinop Üniversitesi'ne Bağlı Fakültelerden Mezun Olan 707 Öğrenci, Düzenlenen Törenle Diplomalarını Aldı. Sinop Şehir Stadyumu'nda Düzenlenen ve Oldukç..
Soğuksuspor Aile Çay Bahçesi Açıldı Karabük Belediyesi Tarafından Başlatılan Her Mahalleye Bir Park Projesi Çerçevesinde Soğuksuspor Aile Çay Bahçesi Hizmete Açıldı
MHP Karabük İl Başkanı Nurhan Barışkan MHP Karabük İl Başkanı Nurhan Barışkan, Yaptığı Basın Açıklamasında, "Biz Yapıcı Muhalefet Anlayışındayız" Dedi.
Vanda Bir İlk
Van'da Bir İlk
Vanlı Futbolseverler, Belediye Tarafından Düzenlenecek Etkinlikle İlk Kez Bir Maçı Açık Havada Sinevizyonda İzleyecek.
Add Genel Merkezi ve Ahmet Taner Kışlalı Kültür Merkezi Hizmete Açıldı
Add Genel Merkezi ve Ahmet Taner Kışlalı Kültür Merkezi Hizmete Açıldı
İnşaatı Tamamlanan Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Genel Merkezi ve Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Kültür Merkezi Düzenlenen Törenle Açıldı. Batıkent'e Yapılan Yeni Genel Merkezin Açılış Törenine Add Genel Başkanı Şener...
Sri Lankalı İşdamları Yatırım ve İşbirliği Bağlantıları İçin Adanada
Sri Lankalı İşdamları Yatırım ve İşbirliği Bağlantıları İçin Adana'da
Türkiye İşadamları ve Sanayicileri Konfederasyonu'nun (Tuskon) İstanbul'da Düzenlediği 2. Asya -Pasifik Zirvesi'ne Katılan Ülkelerden Sri Lanka'lı Heyet Bölge İllerinde Yatırım ve İşbirliği Bağlantıları İçin...
YÖK Başkanı Özcan: "Katsayı Haksızlığına Maruz Kalanları İncitmek Niyetim Olamaz" Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Yusuf Ziya Özcan, CHP Milletvekili Muharrem İnce ile Katsayı Üzerine Yaptı..
Kadın Yüzünden Darp Edilerek Hastanelik Edildi
Kadın Yüzünden Darp Edilerek Hastanelik Edildi
Samsun'da 5 Çocuk Annesi Bir Kadınla Dost Hayatı Yaşadığı İddia Edilen Genç, 2 Kişi Tarafından Kadının Gözü Önünde Meydan Dayağı Atılarak Hastanelik Edildi. Kanlar İçinde Kalan Genç, Ambulansla Hastaneye Kaldırıldı.
Kilimli Eski Belediye Başkanı Mehmet Alacanın Oğlu Hayatını Kaybetti
Kilimli Eski Belediye Başkanı Mehmet Alaca'nın Oğlu Hayatını Kaybetti
Zonguldak'ın Kilimli Beldesi Eski Belediye Başkanı Mehmet Alaca'nın Oğlu Hayatını Kaybetti.
Sangarius Alış Veriş Merkezinin Temeli Törenle Atıldı
Sangarius Alış Veriş Merkezinin Temeli Törenle Atıldı
Adapazarı Belediyesi Tarafından 15 Milyon Dolara Yaptırılacak Sangarius Alış Veriş Merkezinin Temeli, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan Tarafından Atıldı.
Yyü Öğrencilerinden Belediye Başkanı Yenigüne Ziyaret
Yyü Öğrencilerinden Belediye Başkanı Yenigün'e Ziyaret
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde (Yyü) Öğrenim Gören 3 Öğrenci Belediye Başkanı Burhan Yenigün'ü Ziyaret Ederek, Kendisine Bir Bayanın Sorunlarını Dinlediği Sırada Çekilmiş Bir Fotoğrafını Hediye Ettiler.
Siyasetçiler ve Bürokratlar Pastahane Açılışında Buluştu
Siyasetçiler ve Bürokratlar Pastahane Açılışında Buluştu
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Bir Pastahanenin Açılış Törenine Çok Sayıda Siyasetçi ve Bürokrat Katıldı.
İmamlara Kuran Kursu Verildi Zonguldak'ın Alaplı İlçe Müftülüğü'nce, İlçedeki İmamlara Kur'an-ı Kerim Kurslarına Yönelik Seminer Verildi.
Vatan Hastanesi Müdürlüğüne Atama Karabük Tabip Odası Başkanı Dr. Okan Aslan, Vatan Hastanesi Müdürlüğü'ne Atandı.
Vali Ramazan Sodan: Adıyaman Üniversitesi'nin 2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılı Sonunda Düzenlenen Mezuniyet Töreninde Öğrenciler Mezuniyet Sevinci Yaşadı.
Rehabilitasyon Merkezlerinde Denetleme Karabük'te, Rehabilitasyon Merkezleri Denetlendi. Denetlemlerde Rehabilitasyon Merkezleriyle İlgili Olumsuz Duruma Rastlanılmadığını Bildirildi.
Adıyaman Üniversitesi'nde Mezuniyet Sevinci Adıyaman Üniversitesi'nin 2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılı Sonunda Düzenlenen Törende Öğrenciler Mezuniyet Sevinci Yaşadı.
Bank Asya 1. Ligi Kardemir Karabükspor'un Dış Transferde Karşıyasporlu Savaş ile Anlaştığı Bildirildi.
Datça'da Sörf Heyecanı Muğla'nın Datça İlçesinde Türkiye Yelken Federasyonu ve Datça Belediyesi Tarafından Düzenlenen Tyf Wind Sörf Türkiye Şampiyonası'nın 1. Ayağı Yetersiz Rüzgardan Dolayı ..
Antalyada Makilik Alandaki Yangın
Antalya'da Makilik Alandaki Yangın
Antalya İl Merkezine Bağlı Gaziler Köyünde Makilik Alanda Çıkan Yangın Kontrol Altına Alındı.
Doğuş Otomotiv Türkiyedeki İlk Üretim Üssünü Sakaryada Açtı
Doğuş Otomotiv Türkiye'deki İlk Üretim Üssünü Sakarya'da Açtı
Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde Türk-alman İşbirliğiyle Yaptırılan Meiller Doğuş Damper Fabrikası, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan'ın Katıldığı Törenle Hizmete Açıldı.
Dünyaca Ünlü Taksonomist Bilimci Omüde
Dünyaca Ünlü Taksonomist Bilimci Omü'de
Dünyaca Ünlü Taksonomist Prof. Dr. Michael Goodfellow, 'Streptomyces Türü Bakteri Genlerinin Akrabalık İlişkileri ve Ürettikleri' Konulu Konferans Verdi.
Kül Olan Evde Şehitin Fotoğrafı ve Türk Bayrağı Yanmadı Fethiye'nin Kayadibi Köyünde 1997 Yılında Kuzey Irak Harekatı Sırasında Şehit Olan Er Feruz Zorlu'nun Babası Mustafa Zorlu'ya Ait Tek K..
Merzifon Askeri  Havaalanı Sivil Ulaşıma Açıldı
Merzifon Askeri Havaalanı Sivil Ulaşıma Açıldı
Amasya -Merzifon Havaalanı, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın Katıldığı Resmi Törenle Sivil Hava Trafiğine Açılarak İç Hat Tarifeli Seferlere Başladı.
Yeni Kurulan İlçelerin Milli Eğitim Müdürleri Atandı Sakarya'da Yeni Kurulan Dört İlçeye Milli Eğitim Müdürü Ataması Yapıldı. Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Görevine Adapazarı İmam Hat..
Meiller Doğuş Damper Fabrikası Açıldı
Meiller Doğuş Damper Fabrikası Açıldı
Doğuş Gurubu'nun Damper Üreticisi Meiller Ortaklığında Kurduğu Meiller Doğuş Damper Fabrikası, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan'ın da Katılımı ile Açıldı.
Neco Beni Hep Aldatırdı Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'nin Bu Haftaki Konukları Oya Germen ve Tuğba Ekinci'ydi. Hurriyet.com.tr ve Haberturk.com Yüz Yüze'ye Manşetinde Yer Verdi.
İstanbul'daki Sürücülere Uyarı E -5 Karayolunda, Metrobüs Hattı Çalışmaları Nedeniyle Topkapı'dan Mecidiyeköy'e Kadar Her İki Yönde Birer Şerit Daraltılıyor.
Başkent'te Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerinde Daha Önceden Planlanan Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle 23 -25 Haziran Tarihleri Arasında Ankara'nın ..
ABD'de Bir Grup Liseli Öğrencinin "Hamilelik Anlaşması" ABD'nin Massachusetts Eyaletindeki Bir Grup Lise Öğrencisinin, Aynı Dönemde Hamile Kalarak Bebeklerini Beraber Büyütme Anlaşması Yapmas..
Bursa'da Altılı Ganyan 4.415,29 YTL İkramiye Verdi Bursa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucu Altılı Ganyan, 4.415,29 YTL İkramiye Verdi.
Dalamanda Baba Dehşeti: 2 Ölü
Dalaman'da Baba Dehşeti: 2 Ölü
Muğla'nın Dalaman İlçesinde Eşinin Evi Terk Etmesi Üzerine Bunalıma Giren Baba, 4 Çocuğunu ve Kendisini Sinek İlacı ile Zehirledi. Olayda Baba ile Bir Çocuğu Öldü.
Antalya'da Denize Giren 3 Kişi Kayboldu Antalya'nın Kaş İlçesinde Denize Giren 3 Kişi Kayboldu.
Emlakçılar Yemekte Buluştu
Emlakçılar Yemekte Buluştu
Fatsa Emlakçılar Derneği Tarafından Düzenlenen Yemekte, Emlakçılıkta Kalitenin Artırılmasına İşaret Edildi.
21 Yaşında Nüfus Cüzdanına Kavuşan Gencin Yeşil Kart Sevinci
21 Yaşında Nüfus Cüzdanına Kavuşan Gencin Yeşil Kart Sevinci
Bingöl'ün Genç İlçesinde Uzun Uğraşlar Sonrasında Nüfus Cüzdanına Kavuşan 21 Yaşındaki Özürlü Genç, Yeşil Kart Alarak İkinci Sevincini Yaşadı.
Doğum Gününde Nehre Düşen Gencin Cesedine Ulaşıldı Meriç Nehri Kenarında Doğum Gününü Kutlarken Sulara Kapılan Gencin Cesedi Bugün Bulundu.
Alman Turistler Kene Konusunda Rahat Türkiye'de Kene Vakaları Sonrası Yaşanan Ölümler, Antalya'da Tatil Yapan Alman Turistleri Etkilemedi.
41. Nokta Amasyaya Seferler Başladı
41. Nokta Amasya'ya Seferler Başladı
Ulaştırma Bakanı Binalı Yıldırım, Amasya'nın Merzifon İlçesinde Bulunan Askeri Havaalanını Sivil Trafiğe Açtı.
Şarkıları Ağlayarak Söylemiş Sezen Aksu'nun Yeni Albümü 'Deniz Yıldızı'nda, Onno Tunç'un Orijinal Piyano Kayıtları Yer Alıyor..
Bandırma Özel Hastanesi Törenle Hizmete Girdi
Bandırma Özel Hastanesi Törenle Hizmete Girdi
Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Uzun Yıllar Hizmet Verdikten Sonra Yenilenen 'Bandırma Özel Hastanesi' Törenle Hizmete Açıldı.
Sivasta Kene Vakaları
Sivas'ta Kene Vakaları
Sivas'ın Suşehri İlçesinde 1 Günde 5 Kişinin Kene Isırması Nedeniyle Hastaneye Başvurduğu Bildirildi.
Kuşadasında Eğlencenin Ritmi Yükseliyor
Kuşadası'nda Eğlencenin Ritmi Yükseliyor
Kuşadası'nda Gündüz Serinleyen Tatilciler, Gece İse Eğlence Yerlerini Doldururken, Sabahlara Kadar Çılgınca Eğleniyor.
Ünlü Şairlerden Başkan Yılmaza Ziyaret
Ünlü Şairlerden Başkan Yılmaz'a Ziyaret
'Uluslararası Samsun Şiir Günleri' Etkinliği Kapsamında Samsun'a Gelen Balkanların ve Türkiye'nin Ünlü Şairleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı Ziyaret Etti.
Ttkya İşçi Alımları
Ttk'ya İşçi Alımları
Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Rıfat Dağdelen, İşçi Alımı İlgili Talebin Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı'na Yazılı Olarak Gönderildiğini Söyledi.
Eskişehirde Cinayet Sanığına 10 Yıl Hapis Cezası Verildi
Eskişehir'de Cinayet Sanığına 10 Yıl Hapis Cezası Verildi
Eskişehir'de Baldızlarına Fuhuş Yaptırdığını İddia Ettiği Bir Kişiyi Av Tüfeği ile Vururak Öldüren Sanığa 10 Yıl Hapis Cezası Verildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10