20 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

20 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Terastan Düşen 12 Yaşındaki Çocuk Ağır Yaralandı Ordu'da, Dengesini Kaybetmesi Sonucu Evinin Terasından Düşen Kız Çocuğu Ağır Yaralandı.
Boğulan 2 Kardeşin Cenazeleri Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi Balıkesir'in Edremit İlçesine Bağlı Güre Beldesi'nde, Anne ve Babasının Çalıştığı Bir Tatil Sitesinde Bulunan Yüzme Havuzunda..
Keçeciler, Mumcu'nun Görevini Bırakacağı Sinyali Verdi Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Keçeciler, Parti Olarak Muhtemel Siyasi Oluşumlara Karşı Hazırlıklı Olmak İstediklerini ..
Bu Sefer de Öğretmenler Geldi
Bu Sefer de Öğretmenler Geldi
Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu, İzmit'te Bir İlki Daha Gerçekleştirdi. "English İn Action" Adı Altında Düzenlenen İngilizce Faaliyetleri Kapsamında, İngiltere'den Yabancı Öğretmenler 2 Hafta Boyunca İzmit'te Misafir...
Fü Mezuniyet Töreni Bu Akşam Yapılacak Fırat Üniversitesi 2007 -2008 Eğitim Öğretim Yılı Genel Mezuniyet Töreni, Bugün Saat 19:00'da Üniversite Evi Önünde Yapılacak. 18:30'da Atatürk Heykelin..
Çorumda Trafik Kazası: 3 Ölü
Çorum'da Trafik Kazası: 3 Ölü
Çorum'da Meydana Trafik Kazasında 3 Kişi Öldü.
Senirkent'te Ekmeğe Zam Yapıldı Isparta'nın Senirkent İlçesinde 40 Kuruşa Satılan 250 Gramlık Ekmek, Bugünden İtibaren 300 Grama Çıkarılarak 65 Ykr'den Satılmaya Başlandı.
Başbakan Erdoğan Trabzonda
Başbakan Erdoğan Trabzon'da
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bir Dizi Açılış İçin Geldiği Trabzon'da, Cuma Namazı Sonrasında TOKİ Tarafından Yapılan Zağnos Kentsel Dönüşüm Projesi'ni İnceleyerek Yetkililerden Bilgi Aldı.
Sırp, Hırvat ve Boşnak Çocukları Konserlerinde Dünyaya Barış Mesajı Verdi
Sırp, Hırvat ve Boşnak Çocukları Konserlerinde Dünyaya Barış Mesajı Verdi
Bosna Fatih Sultan Mehmet Korosu, Söylediği Birbirinden Güzel Kaside, Marş ve İlahilerle Antalyalıları Coşturdu. Sırp, Hırvat ve Boşnak Çocuklardan Oluşan 110 Kişilik Fatih Sultan Mehmet Korosu'nun Verdiği Muhteşem...
Bolu Belediyesi İtfaiyesinden Tatbikat
Bolu Belediyesi İtfaiyesi'nden Tatbikat
Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'ne Alınan 36 İtfaiye Erinin Eğitimi İçin 12 Kasım 1999 Depreminde Ağır Hasar Görmesi Üzerine Yıkılmayı Bekleyen İl Bayındırlık ve İskân Müdürlüğü'nün Binasında Tatbikat Yapıldı.
Halkevleri Üyeleri Yürüyüş Yaptı
Halkevleri Üyeleri Yürüyüş Yaptı
Adana'da Halkevleri Üyesi Bir Grup Yürüyüş Yaparak, 1 Mayıs Gösterileri Sonrası Çıkan Olaylarda Gözaltına Alınarak Tutuklanan Arkadaşlarının Serbest Bırakılmasını İstedi.
Eğitim Sen'in İddiasını Milli Eğitim Müdürü Yalanladı Eğitim Sen Batman Şube Başkanı M. Selim Aratemur, Bir Yazılı Açıklama Yaparak Yarın Çeşitli Açılışlara Yapmak Üzere Şehre Gelecek Olan Ba..
Başkan Topbaş, İstanbul'un İçme Suyunun Dünya Standartlarının Üzerinde Olduğunu Söyledi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Melen Çayı'ndan Gelen Suyun Ömerli'de Arıtıldığını B..
Araban'da Pide ve Ekmeğin Gramajı Yeniden Ayarlandı Gaziantep'in Araban İlçesinde Pide ve Francala Ekmeğin Gramajları İki Katına Çıkarıldı. Araban'da Daha Önce 30 Ykr'den Satılan Pide Ekmeğin..
Doğu ve Güneydoğu'nun Kene Popülasyonu Araştırılacak Türkiye'de Son Yıllarda Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Virüsü Taşıyan Kene Türünün İnsanları Isırmasıyla Artan Ölüm Olayları Bilim Adam..
Tosiad, Tuskonun Asya Pasifik 2 Ticaret Zirvesine Katılarak Tecrübe Edindi
Tosiad, Tuskon'un Asya Pasifik 2 Ticaret Zirvesi'ne Katılarak Tecrübe Edindi
Tosya İş Adamları Derneği (Tosiad), Tuskon'un Asya -Pasifik Bölgesine Yönelik Düzenlediği 'Türkiye -Asya/pasifik Dış Ticaret Köprüsü -2 ' Konulu Organizasyona İlk Kez Katılarak Tecrübe Kazandı.
Bursada Eğitimlerini Tamamlayan 11 Gürcistanlı İmam Belgelerini Aldı
Bursa'da Eğitimlerini Tamamlayan 11 Gürcistanlı İmam Belgelerini Aldı
Diyanet İşleri Başkanlığı ve Bursa İl Müftülüğü'nün Ortaklaşa Düzenlediği Proje Kapsamında Eğitimlerini Tamamlayan 11 Gürcistanlı İmam, Belgelerini Aldı.
Eline Kırbacı Aldı Faruk K. ve Hande Yener'den Sonra Asuman Krause de Modaya Uydu ve Eline Kırbaç Aldı. Her Türlü Kılığa Giren ve Her Şeyi Tüketen Ünlü İsimler Şimdi de Sado -Mazo Görüntülere..
Kuşadası'nda Zimmet İddiası Kuşadası Belediyesi İcra Müdürlüğü'nde Görev Yapan Bir Memurun Zimmetine Para Geçirerek Kayıplara Karıştığı İddia Edildi. Memur Hakkında, Kuşadası Belediye Başkanl..
Konya'da Üç Yaşındaki Kız Fosseptik Çukuruna Düşerek Hayatını Kaybetti Konya'nın Merkez Meram İlçesinde, 3 Yaşındaki Hatice Nur Çanakçı, Düştüğü Fosseptik Çukurunda Hayatını Kaybetti. Küçük H..
84 Milyon Dolara Yokum Dedi
84 Milyon Dolara 'Yokum' Dedi
ABD Başkanlık Aday Adaylığında Hillary Clinton'ı Ağır Yenilgiye Uğratan Demokratların Başkan Adayı Barack Obama 84 Milyon Dolarlık Devlet Yardımını Elinin Tersiyle İtti.
En İyi Cafe.. Gece Mekan Oscarları Açıklandı! 2007 Oscarları'nda En İyi Cafe Ödülüne Nişantaşı'nın Vazgeçilmez Mekanı Nişantaşı Brasserıe Layık Görüldü..
Oğlunun Yangının İçinde Kaldığını Zanneden Anne Sinir Krizi Geçirdi Denizli'de Çıkan Ot Yangını Telaşlandırdı. Bazı Evlerde Küçük Çaplı Hasara Yol Açan Yangında Oğlunun Evde Kaldığını Zannede..
Yağlı Güreşler, Kırkpınar'dan Sonra da Turizm Amaçlı Olarak Devam Edecek Edirne'de Yapılan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Havaların Müsait Olduğu Günlerde Turizm Amaçlı Olarak Devam Edecek.
Patostan Sıçrayan Kıvılcım Ormanda Yangına Neden Oldu Antalya'nın Manavgat İlçesi Taşağıl Beldesi Karaveliler Mahallesi'nde Yangın Çıktı. Aniden Büyüyen Yangın Ormanlık Alana Sıçradı.
Bitlis'in Hizan İlçesinde Trafik Kazasında 6 Kişi Yaralandı Bitlis'in Hizan İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 6 Kişi Ağır Yaralandı.
Akhisar'da Bir Terörist Yakalandı Manisa'nın Akhisar İlçesinde, Pkk/kongra -Gel Terör Örgütünün Dağ Kadrosunda Olduğu Tespit Edilen Bir Kişi, Jandarmanın Operasyonuyla Yakalandı.
Hak -İş Başkanı Uslu: "Tavrımız Boykot veya Yandaşlık Değil" Hak -İş Genel Başkanı Salim Uslu, Tüsiad'ın Yik Toplantısına Katılmama Kararlarının "Kemal Derviş'in Katılımına İndirgenmesini ve ..
CHP: "TSK Belgelerle İlgili Soruşturma Başlatmalı" CHP Genel Saymanı Mustafa Özyürek, Genelkurmay Başkanlığı'na Ait Olduğu Öne Sürülen ve "Sivil Hayata Müdahale" Çalışması Olarak Sunulan Belg..
Balkan Bektaşi Dedesi Bardhi, Kocatepede Cuma Namazı Kıldı, Hepimiz Biriz Mesajı Verdi  (Özel)
Balkan Bektaşi Dedesi Bardhi, Kocatepe'de Cuma Namazı Kıldı, 'Hepimiz Biriz' Mesajı Verdi (Özel)
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu'nun Davetlisi Olarak Türkiye'ye Gelen Balkan Hacı Bektaşi Dedebabası Haxhi Dede Reshat Bardhi, Kocatepe Camii'nde Cuma Namazı Kıldıktan Sonra 'Hepimiz Biriz' Mesajı Verdi.
Kaymakam Güner, Köy Gezilerini Sürdürüyor
Kaymakam Güner, Köy Gezilerini Sürdürüyor
Gaziantep'in Nizip İlçe Kaymakamı Hakan Yusuf Güner, Köy Gezilerine Devam Ediyor.
Sınavda Türban Mahkemelik Kadın Öğretmen 'Kafanı Kopartırım' Diyen Milli Eğitim Müdürüne Dava Açtı
Batı Avustralya Valisi Kenneth Mıchaellden Vali Orhan Kırlıya Ziyaret
Batı Avustralya Valisi Kenneth Mıchaell'den Vali Orhan Kırlı'ya Ziyaret
Batı Avustralya Valisi Dr. Kenneth Comninos Michael, Çanakkale Valisi Orhan Kırlı'yı Makamında Ziyaret Etti
Festival İçin Teşekkür Ziyareti
Festival İçin Teşekkür Ziyareti
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Çerçevesinde Düzenlenen '3. Liselerarası Tiyatro Festivali'ne Katılan Okulların Temsilcileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'ye Teşekkür Ziyaretinde...
Sökede Ev Yangını Korkuttu
Söke'de Ev Yangını Korkuttu
Aydın'ın Söke İlçesinde Meydana Gelen Ev Yangını Çevrede Korku ve Paniğe Neden Oldu. Söke Belediyesi'nde Zabıta Memuru Olarak Görev Yapan Abuzer Çelik'in Evinde Çıkan Yangında, Can Kaybının Olmayışı Teselli Kaynağı Oldu.
Emniyet Müdürü Güzeldemirci, Sanayi Esnafıla Bir Araya Geldi
Emniyet Müdürü Güzeldemirci, Sanayi Esnafıla Bir Araya Geldi
Nevşehir Sanayi Esnafının Sorunlarını Dinleyen İl Emniyet Müdürü İsmail Güzeldemirci, Nevşehir'in Türkiye'nin En Huzurlu Şehri Olduğunu Söyledi.
Malatyada Doğalgaz Patlaması
Malatya'da Doğalgaz Patlaması
Malatya'da İki Gün Arayla Meydana Gelen Doğalgaz Patlamasında İki Şirket Birbirini Suçladı.
Kütahyanın Duayen İş Adamı Ali Güral, Ölümünün 23. Yıldönümünde Dualarla Anıldı
Kütahya'nın Duayen İş Adamı Ali Güral, Ölümünün 23. Yıldönümünde Dualarla Anıldı
Kütahya'nın Duayen İş Adamlarından Ali Güral, Ölümünün 23. Yıldönümünde Ahi Evran Mezarlığı'ndaki Kabri Başında Dualarla Anıldı.
Nizip Halk Eğitim Merkezi Yeni Yaz Kursları Açıyor
Nizip Halk Eğitim Merkezi Yeni Yaz Kursları Açıyor
Gaziantep'in Nizip İlçesi Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi, Yaz Döneminde Gençlere ve Öğrencilere Yönelik Planlanan Yaz Kurslarına 1 Temmuz 2008 Tarihi İtibarı ile Başlıyor.
Hakkaride Gündüz Yanan Sokak Lambalarına Tepki
Hakkari'de Gündüz Yanan Sokak Lambalarına Tepki
Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (Tema) Enerji Tasarrufuna Dikkat Çekmek Amacıyla Bugün Saat 21.00'de 10 Dakikalık Işık Kapatma Kampanyası Başlatırken, Hakkari'de İse Akşam...
AK Partinin Yerel Yönetimler Akademisi Donanımlı Siyasetçi Yetiştiriyor
AK Parti'nin Yerel Yönetimler Akademisi Donanımlı Siyasetçi Yetiştiriyor
AK Parti Tarafından Bursa ile Birlikte Türkiye Genelinde 42 İlde Gerçekleştirilen Siyaset Akademisi Yerel Yönetimler Programı'yla Donanımlı Siyasetçi Yetiştiriliyor.
Çanakkaledeki Orman Yangını
Çanakkale'deki Orman Yangını
Çanakkale'nin Eceabat İlçesine Bağlı Yalova Köyü Yakınlarında 2 Günden Bu Yana Devam Eden ve Sabah Saatlerinde Kısmen Kontrol Altına Alınan Orman Yangını Söndürüldü. 200 Hektarlık Alanda Etkili Olan ve 100 Hektarlık...
Marmaris'te İngiliz Kıza Cinsel Saldırı İddiası Marmaris İlçesinde, 17 Yaşındaki İngiliz Aihleigh A.'ya Tecavüz Edildiği İddia Edildi.
Ünlü Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Önol Bingölde Şifa Dağıttı
Ünlü Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Önol Bingöl'de Şifa Dağıttı
İstanbul Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği Şefi Prof. Dr. Yavuz Önol, Vali İrfan Balkanlıoğlu'nun Daveti Üzerine Geldiği Bingöl'de, Hiçbir Ücret Talep Etmeden İlde Daha Önce Hiç Yapılamamış 15...
Elazığspor, Yine Kayyum Yönetime Emanet Bank Asya 1. Lig'den Düştükten Sonra Başkan Suat Öztürk ve Ekibinin İstifa Etmesiyle Yönetimsiz Kalan Elazığspor Mahkeme Kararı ile Yönetim İçin Kayyum..
Keşan'da Türk -Yunan Dostluk Maçı Keşan Anafartalarspor Futbol Takımı, Yunan Takımı Doxa Ticheru ile Bir Dostluk Maçı Yapacak
Taşlıcayda Bin 520 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Taşlıcay'da Bin 520 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Ağrı'nın Taşlıçay İlçesinde Jandarma Ekipleri Tarafından Gerçekleştirilen Bir Operasyonda Yurda Yasadışı Yollarla Sokulduğu Tespit Edilen Bin 520 Paket Kaçak Sigara Yakalanırken, Olayla İlgili 6 Kişi de Gözaltına Alındı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10