2 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

2 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fransa'da Tren Öğrenci Otobüsüne Çarptı: 6 Ölü, 4 Yaralı Fransa'da Bir Trenin Öğrenci Otobüsüne Çarpması Sonucu 6 Çocuğun Hayatını Kaybettiği, 4 Çocuğun da Ağır Yaralandığı Bildirildi.
At Isırmış! Bıçak Sırtı Dizisinde Nisan Karakterini Canlandıran Melisa Sözen Dizi Çekiminde At Tarafından Isırılmış. İşte Sözen'in İlginç Anısı.
Ukraynalı Dj'den Çılgın Şov Ukraynalı Belena ve 2 Dansçısı, Dün Marmaris'te Bir Eğlence Mekanında Üstsüz Şov Yaptı.
Kagik Dış Ticaret Uzmanlık Kursları Başlatıyor
Kagik Dış Ticaret Uzmanlık Kursları Başlatıyor
Zonguldak Kadın Girişimciler Kurulu (Kagik) Tarafından İleride Dış Ticaret Yapmak İsteyen Kişilere Uzmanlık Kursu Başlatılacağı Belirtildi.
İlkadımda Encümen Üyeleri Seçildi
İlkadım'da Encümen Üyeleri Seçildi
İlkadım Belediye Meclisi 2008 Haziran Ayı 11. Birleşimine Ait Meclis Toplantısında Encümen Üyeleri Seçildi.
Appiah, Koltuk Değneği ile İtalya'ya Gitti Fenerbahçe'nin Ganalı Futbolcusu Stephen Appiah, Koltuk Değneği ile İtalya'ya Gitti.
Su Kayağı Başbakana Hazırlanıyor
Su Kayağı Başbakan'a Hazırlanıyor
Bursa'da Osmangazi Belediyesi'nin Çukurca'da Yaklaşık 100 Bin Metrekare Alan Üzerinde Hayata Geçirdiği Su Kayağı Tesisleri, Açılış Töreni İçin Başbakan Recep Recep Tayyip Erdoğan'a Hazırlanıyor.
Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Yahya Kemal Beyatlı Paneli
Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde Yahya Kemal Beyatlı Paneli
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde (Yyü) Ünlü Şair ve Yazar Yahya Kemal Beyatlı'nın Vefatının 50. Yıldönümü Anma Etkinlikleri Çerçevesinde Bir Panel Düzenlendi.
Ercişte Balık Katliamı
Erciş'te Balık Katliamı
Van'ın Erciş İlçesindeki Koçköprü Barajında Elektriğin Kesilmesi Sonucu Dere Yatağına Su Bırakılmayınca, Ölen Tonlarca İnci Kefal Balığı Bir Anda Su Üzerine Vurdu.
Yıldırım: Emre Belözoğlu ile 4 Yıllığına Anlaştık Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, İngiltere'nin Newcastle United Takımında Forma Giyen Milli Futbolcu Emre Belözoğlu ile 4 Yıllığına A..
Karadenizde Örnek Balıkhane Olacak
Karadeniz'de Örnek Balıkhane Olacak
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, İnşaat Çalışması Bitmek Üzere Olan Balıkhane Projesinin Karadeniz'de Örnek Olacağını Söyledi.
Bingöl'de Teröristlere Ait Gıda Ele Geçirildi Bingöl'de Teröristlere Ait Olduğu Tespit Edilen Muhtelif Gıda Malzemesi Ele Geçirildiği Bildirildi.
AK Partiden Vali Kabana Ziyaret
AK Parti'den Vali Kaban'a Ziyaret
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ordu İl ve Merkez İlçe Başkanları ve Yürütme Kurulu Üyeleri, Ordu Valisi Ali Kaban'a 'Hayırlı Olsun' Ziyaretinde Bulundu.
Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Bitliste
Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Bitlis'te
Bitlis Belediyesi'ni Kardeş Belediye İlan Eden Kayseri Belediyesi Başkanı Mehmet Özhaseki, Bitlis'e Gelerek Çeşitli İncelemelerde Bulundu.
Haydi Çocuklar Cumaya Haberi Düzmece Çıktı
'Haydi Çocuklar Cumaya' Haberi Düzmece Çıktı
Kars'ın Digor İlçesine Bağlı Dağpınar Beldesinde Dağpınar Yibo ve Çağdaş Yaşam İsmet Güresen İlköğretim Okullarında Öğretmenlerin Öğrencileri Zorla Cuma Namazına Götürdüğü Haberleri Asılsız Çıktı.
Kadirlide Uyuşturucu Operasyonu
Kadirli'de Uyuşturucu Operasyonu
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Yapılan Operasyonda 450 Adet Hint Keneviri Ele Geçirildi.
Canik Belediye Meclis Toplantısı
Canik Belediye Meclis Toplantısı
Canik Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Osman Genç Başkanlığında 2008 Yılı Haziran Dönemi 11. Birleşimi 1. Oturumunu Gerçekleştirdi.
Dagc'den Vali Bulut'a Ziyaret Erzurum'da Göreve Başlayan Vali Sami Bulut'u Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti (Dagc) Başkanı Feridun Fazıl Özsoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ziyaret Etti.
Kit'lerin İlk Çeyrek Net Görev Zararı 827 Milyon YTL 2007 Yılından 710.5 Milyon YTL Görev Zararı Devreden Kamu İktisadi Teşekküllerinin Bu Yılın İlk Üç Ayında Kesinleşen Zararı 324.1 Milyon Y..
Başbakan Yardımcısı Çiçek: "Su İhtiyacına Karşı Eylem Planı Hazırlandı" Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Bazı İl Merkezlerinde Su Teminine İhtiyaç Duyulduğunu Belirterek, 5..
Güney Eğitim Spor Kulübü, Basketbolda Gaziantep Şampiyonu Oldu
Güney Eğitim Spor Kulübü, Basketbolda Gaziantep Şampiyonu Oldu
Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Kulüplerarası Basketbol Minikler Kategorisinde; Özel Güney Eğitim Kurumları'na Bağlı Güney Eğitim Spor Kulübü Adına Yarışan Özel Emine Nakıboğlu İlköğretim...
7 İlde Su Alarmı Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, 81 İlin Su Teminine İlişkin 2008 -2012 Yıllarını Kapsayacak Şekilde 5 Yıllık Bir Eylem Planı Hazırlandığını Söyledi.
Dünya Bankası Türkiye Koordinatörü Zachau, Üniversite Öğrencilerine Konferans Verdi Dünya Bankası Türkiye Direktörü Ulrich Zachau, Gaziantep Üniversitesi'nde (Gazü) "Dünyayı Etkilemekte Olan ..
7 İlde İçme Suyu Alarmı
7 İlde İçme Suyu Alarmı
Hükümet, Kuraklık Tehlikesiyle Birlikte Gündeme Gelen 'Su' Sorununu Konuştu. Bakanlar Kurulu, Su Sorununa Karşı Hazırlanan 5 Yıllık Eylem Planını Kabul Etti. 7 İl İçme Suyu Konusunda 'Alarm' Veriyor.
Ameliyat Sonrası Çocuğu Felç Olan Aile Hastane Önünde Eylem
Ameliyat Sonrası Çocuğu Felç Olan Aile Hastane Önünde Eylem
Batman'da Ameliyat Sonrası Felç Olduğu İddia Edilen 2.5 Yaşındaki Çocuğun Annesi ve Babası Hastane Önünde Eylem Yaptı.
Öğretmenler Çaldı, Öğrenciler Oynayarak Sınava Motive Oldu
Öğretmenler Çaldı, Öğrenciler Oynayarak Sınava Motive Oldu
Afyonkarahisar'da, Orta Öğretim Kurumları Sınavı (Oks) ve Öğrenci Seçme Sınavı'na (ÖSS) Hazırlanan Öğrenciler İçin Motive Amaçlı Eğlence Programı Düzenlendi. Programda Müzik Öğretmenlerinin Çalıp Söylediği Şarkılarla...
Gheorghe Hagiye Getafe Kancası
Gheorghe Hagi'ye Getafe Kancası
İspanyol Marca Gazetesi Getafe Kulübünün Teknik Direktör Oalrak Hagi'yi Listeye Aldığını Yazdı.
Tarlasına Ulaşmak İçin Tünel Kazdı
Tarlasına Ulaşmak İçin Tünel Kazdı
Denizli'nin Çameli İlçesinde Bir Kişi Tarlasına Daha Kolay Ulaşabilmek ve Sulayabilmek İçin Evi ile Tarlası Arasında Bulunan Tepeye 20 Metrelik Tünel Kazdı.
Kültür Merkezi Kursiyerleri Sergi Açtı
Kültür Merkezi Kursiyerleri Sergi Açtı
Erzurum Kültür ve Turizm Müdürlüğü Kültür Merkezi Kursiyerleri Tarafından Hazırlanan "Geleneksel Türk El Sanatları" Adlı Yıl Sonu Sergisi Bugün Düzenlenen Törenle Açıldı.
Mtso Başkanı Şaman: "İstihdam Paketi Reformdur" Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (Mtso) Başkanı Kadri Şaman, İstihdam Paketi'nin Yasalaşmasının Reform Niteliği Taşıdığını Söyledi.
Kılıçtan Yabancılar Pazarı Esnafına Destek
Kılıç'tan Yabancılar Pazarı Esnafına Destek
AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Yeni Hizmet Binaları Mahkemede Olan Yabancılar Pazarı Esnafına Tam Destek Verdi.
İşitme Engelli Dünya Şampiyonu Taekwondocunun Her Kilosuna Bir Cumhuriyet Altını
İşitme Engelli Dünya Şampiyonu Taekwondocunun Her Kilosuna Bir Cumhuriyet Altını
Malatya'da Bir Kuyumcu, Dünya Taekwondo Şampiyonu İşitme Engelli Sporcuya, Her Kilosuna Bir Cumhuriyet Altını Hediye Etti. Kuyumcu, 80 Kilo Gelen İşitme Engelliler Dünya Taekwando Şampiyonu Malatyalı Osman Geçit'e 80...
Van'da Askeri Personel Taşıyan Sivil Araç Devrildi, Bir Asker Şehit Oldu Van'da Askeri Personel Taşıyan Sivil Araç Devrildi. Bir Asker Şehit Olurken, 6'sı Asker 7 Kişi Yaralandı.
Muradiyedeki İsviçreli Turiste Tecavüz Davasına Karar
Muradiye'deki İsviçreli Turiste Tecavüz Davasına Karar
Van'ın Muradiye İlçesinde İsviçreli Turistlere Yönelik 'Silahlı Yağma', 'Cinsel Saldırı', 'Kişiyi Hürriyetinden Mahrum Etme' Suçlamasıyla Tutuklu Yargılanan 6 Sanığın Erciş Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki Karar Duruşmasında...
Sağlık Bakanlığı: Keneden 13 Kişi Öldü
Sağlık Bakanlığı: Keneden 13 Kişi Öldü
Sağlık Bakanlığı, Bugün İtibarıyla, 167 Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Vakasının Bildirildiğini, 13 Vatandaşın İse Yapılan Tüm Müdahalelere Rağmen Hayatını Kaybettiğini Kaydetti.
SHPden Solda Birlik Ziyaretleri
SHP'den Solda Birlik Ziyaretleri
Sosyal Demokrat Halk Partisi Zonguldak Yönetimi Solda Birlik İçin Ziyaretlere Başladı.
Samsun İl Genel Meclis Toplantısı
Samsun İl Genel Meclis Toplantısı
Samsun İl Genel Meclisi 2008 Yılı Haziran Ayı 1. Bileşim Toplantısı Gerçekleştirildi.
Gemlikte Özürlüler Şenliği
Gemlik'te Özürlüler Şenliği
Bursa'nın Gemlik İlçesinde Bu Yıl Sekizinsici Tertiplenen Engelli Çocuklar Şenliği Devam Ediyor.
Su İçin Eylem Planı Hazırlandı Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, 81 İl Merkezine İçme, Kullanma ve Sanayi Suyu Teminiyle İlgili Eylem Planı Hazırlandığını Bil..
İnternet Kullanmayı Bilmiyor Sevilen Oyuncu Tuba Büyüküstün'ün İnternet Kullanmayı Bilmediği Ortya Çıktı. Oyuncu, Kendi Adına Kurulan Fan Sitelerinde Hayranlarının E -Postalarına Bile Arkadaş..
Hooıjdonk'tan Yalanlama Eski Fenerbahçeli Futbolcu Pierre Van Hooijdonk, Basında Yer Alan Çin'deki Bir Kilim Fabrikasıyla İlgili Yatırımda 4 Milyon Euro Kaybettiğine Dair Haberleri Yalanladı.
Stephen Appıah İtalya'ya Gitti Fenerbahçe Kulübü ile FIFA'lık Olan Ganalı Futbolcu Stephen Appiah, İtalya'ya Gitti.
Marmara Üniversitesi 'Yılın En İyileri Ödülleri' Sahiplerini Buldu
Marmara Üniversitesi "Yılın En İyileri Ödülleri" Sahiplerini Buldu
Marmara Üniversitesi Öğrenci Konseyi'nin İstanbul Genelinde İlk Kez Düzenlediği "Yılın En İyileri Ödülleri" Sahiplerini Buldu. Oylama Sonucunda "Yılın En İyi Siyasetçisi" TBMM Başkanı Köksal Toptan, "Yılın En İyi...
Sivas Valisi Dalmaz'dan Yalanlama Sivas Valisi Veysel Dalmaz, 44. Kütüphaneler Haftası'nda En Çok Kitap Okuyan İki Türbanlı Kardeşe Ödül Veren Vali Yardımcılarına Soruşturma Açtığını Öne Süre..
Bakan Eker'in Acı Günü Arım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker'in Ağabeyi Mehmet Eker (73) Hayatını Kaybetti.
Batmanlılar Karting ile Tanışıyor Batmanlı İş Adamı Mehmet Özel Almanya'dan Getirdiği 'Karting' Araçlarını Batmanlıların Hizmetine Açtı.
Çankaya Belediyesi, Evde Bakım Hizmeti Başlattı
Çankaya Belediyesi, Evde Bakım Hizmeti Başlattı
Sosyal Sorumluluk Projeleriyle Adından Sıkça Söz Ettiren Çankaya Belediyesi, Sağlık Alanında Yaptığı Yeniliklere Bir Yenisini Daha Ekleyerek, Evde Bakım Hizmetini Başlattı.
Güyad Danışma Odası Donanımını Yaptırdı
Güyad Danışma Odası Donanımını Yaptırdı
Merkezi İstanbul Ümraniye'de Bulunan Gümüşhane İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği (Güyad), Gümüşhane Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Bünyesinde Bir Danışma Odası'nın Donanımını Üstlendi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10