19 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

19 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gasp Ettikleri Paraları Deniz Kenarında Harcarken Yakalandılar Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Bıçaklayarak Ağır Yaraladıkları Gencin Bin 300 YTL Parasını ve Cep Telefonunu Gasp Ettikler..
Serinlemek İçin Girdiği Gölette Boğularak Hayatını Kaybetti
Serinlemek İçin Girdiği Gölette Boğularak Hayatını Kaybetti
Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde Serinlemek İçin Gölete Giren Genç, Boğularak Hayatını Kaybetti.
Bursada 'Pamuk İpliği' Operasyonu
Bursa'da "Pamuk İpliği" Operasyonu
Bursa'da Tekstil Depolarından 100 Bin YTL Değerinde İplik ve Kumaş Çalan 6 Kişilik Şebeke, Düzenlenen "Pamuk İpliği" Operasyonuyla Yakalandı.
Damdan Düşen Çocuk Hastanelik Oldu Gaziantep'te Damdan Düşen Bir Çocuk Hastanelik Oldu.
Şırnak'ta Iraklı 4 Kaçak Mülteci Yakalandı Türkiye Üzerinden Avrupa Ülkelerine Gitmek İsteyen Iraklı 4 Kaçak Mülteci Şırnak'ta Yakalandı.
Kayıp Çocuk 4 Gün Sonra Dicle Nehri'nde Ölü Bulundu Batman'da "Amcama Gidiyorum" Deyip Kayıplara Karışan Çocuk, 4 Gün Sonra Dicle Nehri'nde Ölü Olarak Bulundu.
Dp Genel Başkanı Soylu'dan Uzlaşma Çağrısı Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu, Ülkede Siyasi ve Ekonomik İstikrarın Temini İçin Hükümetin ve Muhalefetteki Partilerin Acilen Bir ..
ÖSSde Mağdur Olduklarını İddia Ettiler
ÖSS'de Mağdur Olduklarını İddia Ettiler
Erzincan'da ÖSS'de (Öğrenci Seçme Sınavı) Mağdur Olduklarını İddia Eden 2 Öğrenci ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) İl Sınav Merkezi Yöneticiliği'ne Şikayet Dilekçesi Verdi.
Mahkumlardan Tiyatro Gösterisi
Mahkumlardan Tiyatro Gösterisi
Kocaeli C Tipi Kapalı Cezaevi'nde Tutuklu Bulunan Mahkumların Tiyatro Gösterisi, İzleyenlerden Büyük Alkış Aldı.
Gümüşhane'deki Köylere Terörist İndi İddiası Gümüşhane'de Teröristlerin Köylerden Erzak Topladıkları İddiası Üzerine Açıklama Yapan Vali Enver Salihoğlu, Konunun Araştırıldığını, Güvenlik Kuv..
Çocukların Yangın Söndürme Çabası Kadıköy'de Boş Bir Arazide Otların Yanmasıyla Çıkan Yangını İtfaiye ile Birlikte Küçük Çocuklar Söndürdü. Vatandaşlar Yangını Seyrederken Küçük Çocuklar İse ..
Karabük'te 7 Kişiye Kene Isırmasından Dolayı Kkka Teşhisi Konuldu Karabük'te, Son Bir Hafta İçerisinde 7 Kişi Daha Kene Isırması Sonrası Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı Teşhisiyle..
Ordu Müftüsünden Öz Eleştiri
Ordu Müftüsü'nden Öz Eleştiri
Ordu Müftüsü Veysel Çakı, Din Görevlilerinin Toplum Bünyesinde Daha Çok Sosyal Olmaları Gerektiğini Belirterek, "Din Görevlisi Sadece Cami Avlusundaki Cemaatle Değil, Toplumun Tüm Katmanlarıyla Sosyal Hayatın İçinde...
'Irakta 1 Milyon 30 Bin Kişi Öldü'
"Irak'ta 1 Milyon 30 Bin Kişi Öldü"
Irak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Dr. Aydın Beyatlı, Irak'taki Son Gelişmeleri Anlatırken, ABD'nin İşgali Nedeniyle de Şuana Kadar 1 Milyon 30 Bin Kişinin Öldüğünü, 4 Milyon Kişinin Yaralandığını...
Özbekistanlı İş Kadınları Heyeti Mardinde İncelemelerde Bulundu
Özbekistanlı İş Kadınları Heyeti Mardin'de İncelemelerde Bulundu
Özbekistan'da Kadın Girişimciliği ile İlgili Kurum ve Kuruluşlarda Görevli ve Yönetici Düzeyinde Bir Heyet Mardin'de İncelemelerde Bulundu. Vali Mehmet Kılıçlar'ı Makamında Ziyaret Eden Heyet, Yörede Bulunmaktan...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fırat Mardine Geldi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fırat Mardin'e Geldi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mir Dengir Fırat, Mardin'de Bu Yıl İkincisi Düzenlenecek Olan Uluslararası Sinemardin Film Festivali'ne Katılmak Üzere Mardin'e Geldi.
Meralarının Gasp Edildiğini Öne Süren Köylüler Köyü Satışa Çıkardı Kars'ta, 7 Bin 500 Dönüm Tapu Tahsisli Meralarının Ardahan'ın Göle İlçesine Bağlı Çobanköylüler Tarafından Gasp Edildiğini İ..
Türkiyenin En Büyük Rüzgar Enerji Santralinin İnşasına Başlandı
Türkiye'nin En Büyük Rüzgar Enerji Santralinin İnşasına Başlandı
Türkiye'nin En Büyük Rüzgar Enerji Santrali Olarak Planlanan Bahçe/osmaniye Rüzgar Enerji Santralinin İnşasına Başlandı.
Arı Isırmış Dolgun Dudaklı İngiltere'nin En Saygın Gazetesi The Independent Bülent Ersoy'u Böyle Tanımladı.
Ekici, Kamu İhale Kanunu Çalışmaları Sonuç Verdi CHP Gaziantep Milletvekili Akif Ekici, 'Kamu İhale Kanunu ile Kamu İhale Sözleşmeleri Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısının ..
Eğitim Sen, Okullardaki Hizmetlilerin TOKİ İnşaatlarında Çalıştırıldığını İddia Etti
Eğitim Sen, Okullardaki Hizmetlilerin TOKİ İnşaatlarında Çalıştırıldığını İddia Etti
Eğitim Sen Batman Şubesi, Okullardaki Hizmetlilerin TOKİ Tarafından Yaptırılan Evlerin İnşaatında Çalıştırıldığını İddia Etti.
Hakkarili Engelliler, Engelleri Aşarak Dünyayla İletişim Kurdu Hakkari'de 'Engelsiz Net' Projesiyle 60 Bedensel Engelliye Bilgisayar ve İnternet Eğitimi Verilecek Yer Açıldı.
Mobesede Yerel Katkı Sıkıntısı
Mobese'de Yerel Katkı Sıkıntısı
Aydın'ın Turizm Beldelerinden Didim'de Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (Mobese) Kurulması İçin Çalışmalar Devam Ediyor. Aydın İl Genel Meclisi Tarafından Sistemin Bir An Önce Kurulabilmesi İçin 2008 Yılı Ödeneğinden...
Ahmet Yesevi Üniversitesi Rektörlüğüne Atanan Prof. Nakip Veda Ziyaretlerine Başladı
Ahmet Yesevi Üniversitesi Rektörlüğü'ne Atanan Prof. Nakip Veda Ziyaretlerine Başladı
Bir Süre Önce Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) Tarafından Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk -Kazak Üniversitesi Rektörlüğü'ne Atanan Prof. Dr. Mahip Nakip, Veda Ziyaretlerine Başladı.
TOKİ, Kozan'da Yapımı Tamamlanan Konutlarını Teslim Ediyor Adana'nın Kozan İlçesinde Başbakanlık Toplu Konut İdaresi(toki) Tarafından Yaptırılan Alt Gelir Grubu Konutlardan 198'inin Anahtar T..
Özel Sanko Okulları 106 Mezun Verdi
Özel Sanko Okulları 106 Mezun Verdi
Özel Sanko Okulları 2007-2008 Eğitim-öğretim Döneminde İlköğretim Bölümünden 67, Lise Bölümünden İse Yine 39 Mezun Verdi.
Uludağ Üniversitesinde En Çok Oyu Rektörün Eşi Aldı
Uludağ Üniversitesi'nde En Çok Oyu Rektörün Eşi Aldı
Uludağ Üniversitesi'nde (Uü) Rektör Adaylarını Belirlemek Amacıyla Yapılan Seçimin Sonuçları Açıklandı. Toplam İki Sandıkta 729 Öğretim Üyesinin Oy Kullandığı ve 720 Geçerli Oyun Sayıldığı Seçimlerde Mevcut Rektör...
Doktorun, Özürlü Hastaların Yarıçıplak Resimlerini Çekip İnternet Sitesinde Yayınladığı İddia Edildi Mersin'in Anamur İlçesinde Bir Doktorun Özürlü Hastaları Kandırarak Yarı Çıplak Resimlerin..
Sivasta Kentsel Ölçekte Markalaşma Toplantısı
Sivas'ta 'Kentsel Ölçekte Markalaşma' Toplantısı
Sivas Valisi Veysel Dalmaz, Kent Merkezindeki Tarihi Mekanların Kullanılış Şekli ile Markalaşmaya Darbe Vurulduğunu Söyledi.
Vali Dalmaz: 'Sivas, Tarihi Eserlerine Sahip Çıkmayarak İhanet Etmiştir'
Vali Dalmaz: "Sivas, Tarihi Eserlerine Sahip Çıkmayarak İhanet Etmiştir"
Sivas Valisi Veysel Dalmaz, Marka Kentler Toplantısında Sert Konuştu. Sivas'ta Bulunan Tarihi Eserlerin Bu İlin Markası Olduğunu Belirten Dalmaz, Ne Yazık Ki İnsanların Buraları Hor Kullandığını ve Kadir Kıymet...
Orta Kaymakamlığı 9-11 Yaş Türkiye Badminton Şampiyonası Yarın Başlayacak Çankırı Orta Kaymakamlığı 9-11 Yaş Türkiye Badminton Şampiyonası 0-22 Haziran 2008 Tarihlerinde Orta'da Başlayacak.
Stso'dan Kırım Gezisi Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (Stso) Tarafından Kırım ve Yalta Gezisi Düzenlendiği Bildirildi.
Fc Barcelona'dan Adebayor Atağı İspanyol Basınında Bugün Çıkan Haberlerde La Liga'nın Güçlü Takımlarından Fc Barcelona'nın Arsenal'in Togolu Yıldızı Emmanuel Adebayor'u Renklerine Bağlamak İç..
"Ordu Okuyor" Kampanyası Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Başlattığı 'Türkiye Okuyor' Kampanyası" Kapsamında Ordu'da Çalışmalar Sürüyor.
YÖK ÖSS Baraj Puanını Düşürdü YÖK Genel Kurulu'ndan ÖSS baraj puanlarının indirilmesi kararı çıktı. Baraj puanı ön lisans için 160'tan 145'e çekilirken, lisans programları için ise 180'den 16..
YÖK Genel Kurulu ÖSS Baraj Puanlarını İndirdi YÖK Genel Kurulu, Üniversiteye Girişte Ön Lisans ve Açıköğretim İçin 160 Olan Baraj Puanını 145'e, Lisans İçin 180 Olan Baraj Puanını İse 165'e İ..
Yetiştirme Yurdundan Dünya Şampiyonluğuna
Yetiştirme Yurdu'ndan Dünya Şampiyonluğu'na
Dünya Gençler Halter Şampiyonası'nda Podyuma Çıkan Milli Halterci Sibel Özkan, Üç Altın Madalya Kazandı.
Sivasta Kadınlar Üzerindeki Kanser Tarama Çalışmaları
Sivas'ta Kadınlar Üzerindeki Kanser Tarama Çalışmaları
Sivas'ın Gökmedrese Mahallesi'nde İkamet Eden Yaklaşık 2 Bin Kadın Rahim Kanseri Taramasından Geçirilmek Üzere, Evlerinin Kapılarına Asılan İlanlarla Sağlık Ocağına Davet Edildi.
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig'inde Mücadele Eden Boluspor'da Başkan Necip Çarıkçı Kalabalık Yönetici Kafilesiyle Tesislerde Düzenlediği Basın Toplantısında Kombine Satışlarından Şikayet E..
Manisaspor'da Yönetim Görev Dağılımı Yaptı Manisaspor'da 16 Haziran Pazartesi Günü Yapılan Genel Kurulda Göreve Gelen Yönetim Kurulu Görev Dağılımını Yaptı.
Böyle Kokainman Görülmedi
Böyle Kokainman Görülmedi
Diş Çıkaran Oğluna Kokainli Parmağını Emdirerek Ölümüne Neden Olan Babaya Ömür Boyu Hapis.
Türkiye İkincisi Olan Öğrencileri Belediye Başkanı Ödüllendirdi
Türkiye İkincisi Olan Öğrencileri Belediye Başkanı Ödüllendirdi
İlköğretim Okulları Arası Halk Oyunları Türkiye Yarışması'nda İkinci Olan Şehit Yüzbaşı Agah İlköğretim Okulu Öğrencileri Makamda Başkanımız Bekir Çetin'i Ziyaret Ettiler.
Nijeryalı Futbolcu Julius Aghahowa Kayserisporda
Nijeryalı Futbolcu Julius Aghahowa Kayserispor'da
Kayserispor, İngiltere Premier Lig Takımlarından Wigan'da Forma Giyen Forvet Oyuncusu Nijeryalı Julius Aghahowa ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Sesob Başkanı Köksaldan Belediyeye Teşekkür
Sesob Başkanı Köksal'dan Belediyeye Teşekkür
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Sesob) Başkanı Beşir Köksal, Alışveriş Merkezleri, Büyük Mağazalar ve Marketlerin Kuruluşlarına Dair Yönetmeliği Yürürlüğe Sokan Belediye Yetkililerine Teşekkür Etti.
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışa Göre 129,82 Puan Düşüşle 38.006,96 Puandan Kapandı.
Bakan Tüzmen: 'Bundan Böyle Ürünlerimizi Sertifikalı ve Kontrollü Olarak İhraç Edeceğiz'
Bakan Tüzmen: "Bundan Böyle Ürünlerimizi Sertifikalı ve Kontrollü Olarak İhraç Edeceğiz"
Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, "Bundan Böyle Ürünlerimizi Sertifikalı ve Kontrollü Olarak İhraç Edeceğiz" Dedi.
Belene İş Konseyi, Vali Ata ve Ttk Eğitim Ocağını Ziyaret Etti
Belene İş Konseyi, Vali Ata ve Ttk Eğitim Ocağı'nı Ziyaret Etti
Zonguldak'a Bulgaristan'ın Belene Kentinden Gelen Heyet, Vali Erdal Ata'yı ve Ttk Eğitim Ocağını Ziyaret Etti.
Savaş Çanlarının Yeniden Çalmaya Başladığı Afganistan'da Halk Umutsuz Savaş Çanlarının Yeniden Çalmaya Başladığı Afganistan'da Halk Umutsuz.
İtalyan Mahkemesi'nden Mafyaya Büyük Darbe İtalyan Temyiz Mahkemesi, Napoli'deki Camorra Mafyasının 16 Lideri Hakkında Verilen Ömür Boyu Hapis Cezasını Onadı.
Gözlükule Höyüğü Dünya Mirası Olma Yolunda Tarsus-gözlükule Höyüğü'nün Dünya Mirası Listesi'ne Adaylığı İçin Kültür Mirası Geliştirme Programı Hazırlanacağı Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10