19 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

19 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Üniversiteli Aşçılar Hünerlerini Sergiledi
Üniversiteli Aşçılar Hünerlerini Sergiledi
Eskişehir Anadolu Üniversitesi (Aü) Tarafından "Ulusal Aşçılık Yarışması" Düzenlendi. Jüri Önünde Hünerlerini Sergileyen Üniversiteli Aşçılar, Yaptıkları Yemeklerin 1. Olması İçin Birbirleriyle Kıyasıya Yarıştı. Iüüçok...
Sıcaktan Bunalan Güzeller Buzla Serinledi Bodrum İlçesinde Hava Sıcaklığının 47 Dereceyi Bulmasıyla Birlikte Havuz ve Deniz Suyu ile Yetinmeyenler Buzla Serinliyor.
İçkiyi Fazla Kaçırınca Hırsını Eşinin Kafasını Duvara Çarparak Aldı Edirne'nin Uzunköprü İlçesine Bağlı Türkobası Köyünde İçkiyi Fazla Kaçıran Sahış, Tartışma Sonucu Eşinin Kafasını Duvara Vu..
Libya Sıcakları İstanbullulara Zor Anlar Yaşattı Libya Üzerinden Gelen Afrika Sıcaklarından Korunmak İsteyen Vatandaşlar Taksim Meydanı'nda Renkli Görüntüler Oluşturdu. Gün İçerisinde Meydand..
Agit Toplantısı Ardahanda Gerçekleştirildi
Agit Toplantısı Ardahan'da Gerçekleştirildi
Avrupa Güvenlik İşbirliği Teşkilatı (Agit) Tarafından Ardahan'da Gerçekleştirilen 'Güvenlik ve İşbirliği Toplantısı' Tamamlandı.
Samsun'da 2 Hastane Daha "Bebek Dostu" Oldu Sağlık Bakanlığı ve Unıcef İşbirliğinde Yürütülen 'Bebek Dostu' Uygulaması Kapsamında Samsun'da 2 Hastane Daha 'Bebek Dostu' Unvanı Aldı.
İranın Teslim Ettiği 2 Terörist Tutuklanarak Cezaevine Konuldu
İran'ın Teslim Ettiği 2 Terörist Tutuklanarak Cezaevine Konuldu
Türkiye ile İran Güvenlik Güçlerinin Terör Örgütü PKK ve Pjak'a Yönelik Yaptığı Ortak Operasyon Kapsamında İran Topraklarında Bir Mağarada Yakalanan 2 Terörist, Tutuklanarak Cezaevine Konuldu.
Şanlıurfa'da Köyde Pire Salgını Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesinde Pire Salgını Yaşanıyor. Köyde Bulunan Çocuklar Kaşınmaktan Sırtlarında Yaralar Oluştu.
Besnide Sinerklerle Mücadele Devam Ediyor
Besni'de Sinerklerle Mücadele Devam Ediyor
Adıyaman'ın Besni İlçesinde Belediyenin Havaların Isınmasıyla Birlikte Başlattığı Sivrisinek ve Karasinek Mücadelesi Çalışmaları Devam Ediyor.
Antalyadan Diyarbakıra Gönül Köprüsü
Antalya'dan Diyarbakır'a Gönül Köprüsü
Diyarbakır Ergani İlçesine Gelen Antalyalı Öğrenciler, Çayönü Mağaraları Gezerek Tarihi Yerlerden Bilgi Aldı. Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Diyarbakırlı Aileler, Antalya'dan Gelecek 720 Kişilik Öğrenci Grubu Ağırladı.
Apartman Girişinde Doğurduğu Bebeğini Bırakıp Kaçtı Trabzon'da Bir Kişi, Bir Apartmanın Girişinde Dünyaya Getirdiği Çocuğunu Çimento Torbasına Bırakıp Kayıplara Karıştı.
Erdoğandan Tersane Sahiplerine 'Canınızı Yakarım'
Erdoğan'dan Tersane Sahiplerine "Canınızı Yakarım"
Türkiye Dok Gemi -İş Sendikası Genel Başkanı Necip Nalbantoğlu, Başbakan Erdoğan'ın Tersane Sahiplerini, 'Ölümleri Durdurun! Yoksa Canınızı Yakarım! ' Diyerek Uyardığını Söyledi.
Özbekistanlı İş Kadınları Heyeti Mardinde
Özbekistanlı İş Kadınları Heyeti Mardin'de
Özbekistan'da Kadın Girişimciliği ile İlgili Kurum ve Kuruluşlarında Görevli ve Yönetici Düzeyinde Bir Heyet Mardin'e Geldi. Vali Mehmet Kılıçlar'ı Makamında Ziyaret Eden Heyet, Mardin'de Bulunmaktan Duydukları...
Bitlisin Yeni Milli Eğitim Müdürü Korkmaz Görevine Başladı
Bitlis'in Yeni Milli Eğitim Müdürü Korkmaz Görevine Başladı
Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğü Görevine Atanan Emin Korkmaz Göreve Başladı.
Orman Yangınlarına Uydudan Müdahale
Orman Yangınlarına Uydudan Müdahale
Orman Genel Müdürlüğü, Ormanlarla İlgili Tüm Bilgilere Bilgisayar Ortamında Ulaşılabilecek Bir Sistem Kurdu. Orman Bilgi Sistemi (Orbis) Adı Verilen Sistemin Fonksiyonlarından En Önemlisi, Teşkilat Bünyesindeki Araçların...
Gmis Genel Başkanı Denizer: 'Ttk Ürettikçe Daha İyi Bir Konuma Gelecek'
Gmis Genel Başkanı Denizer: "Ttk Ürettikçe Daha İyi Bir Konuma Gelecek"
Genel Maden İşçileri Sendikası (Gmis) Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Olağan Toplantısı, Gmis Genel Merkezi'nde Yapıldı.
Diyarbakır Vali Yardımcısı Aydın, Jandarmaya 100 Bin YTLlik 'Fişleme' Davası Açtı
Diyarbakır Vali Yardımcısı Aydın, Jandarmaya 100 Bin YTL'lik "Fişleme" Davası Açtı
Diyarbakır Vali Yardımcısı Ahmet Aydın'ın, Hakkında Fişleme Yapan Jandarmaya 100 Bin YTL'lik Tazminat Davası Açtığı Bildirildi.
Koyulhisar -Üç Yol Mevkii Arasındaki Yolda Bölünmüş Yol Çalışması Yapılacak
Koyulhisar -Üç Yol Mevkii Arasındaki Yolda Bölünmüş Yol Çalışması Yapılacak
Koyulhisar İlçesinde Üç Yol Mevkii ile İlçe Merkezi Arasında Kalan 4,5 Km'lik Yolda Bölünmüş Yol Çalışması Yapılacağı Bildirildi.
Çitfçi, Yer Fıstığının Sıcak Havadan Olumsuz Etkilenmemesi İçin Çapalara Erken Başladı
Çitfçi, Yer Fıstığının Sıcak Havadan Olumsuz Etkilenmemesi İçin Çapalara Erken Başladı
Antalya'nın Manavgat İlçesinde 3 Gündür Hava Sıcaklığı 36 Derece Olunca Yer Fıstığı Yetiştiricileri Tarlada Çapalamayı 10 Gün Erkene Aldı.
Kardeşinin Öldüğü Yeri İncelemeye Giden Ağabeyi, Trafik Kazasında Ağır Yaralandı Isparta'nın Şarkikaraağaç İlçesinde Önceki Gün Trafik Kazasında Ölen Kardeşinin Kaza Geçirdiği Yeri İncelemeye..
Nepalli İşadamları Vali İmgayı Ziyaret Etti
Nepalli İşadamları Vali İmga'yı Ziyaret Etti
Afyonkarahisar Hür Sanayice ve İşadamları Derneği'nin (Hürsiad) Davetlisi Olarak Afyonkarahisar'a Gelen Nepalli İşadamları ve Oda Başkanları Vali Haluk İmga'yı Ziyaret Etti.
Süleyman Demirel Havaalanında Gümrük Var Ancak Talep Yok Uluslararası Uçuşlara Açık Olan Isparta Süleyman Demirel Havalimanı'nda Uçuşlardan Sonra Ürün İhracı İçin Kurulun Gümrüğe Bugüne Kadar..
Kiraladıkları Kamyonetle İplik Çalan Zanlılar Pamuk İpliği Operasyonuyla Yakalandı
Kiraladıkları Kamyonetle İplik Çalan Zanlılar 'Pamuk İpliği' Operasyonuyla Yakalandı
Bursa'da, Kiraladıkları Kamyonetlerle Gündüz Belirledikleri Tekstil Toptancısı İşyerlerinden Yaklaşık 100 Bin YTL Değerinde Tonlarca İplik ve Kumaş Çalan Hırsızlar ve Çalıntı İplikleri Alan Zanlılar, Güvenlik...
Senirkentte Tarih Eser Aramaları Başlatıldı
Senirkent'te Tarih Eser Aramaları Başlatıldı
Süleyman Demirel Üniversitesi (Sdü) Jeoloji ve Mimarlık Mühendislik Bölümü'nden 19 Kişilik Araştırma Ekibi Senirkent İlçesinde Tarihi Eser Kalıntısı Aramaya Başladı.
Tuzla'da Bir Tersane Daha Kapatıldı İşçi Ölümleriyle Gündeme Gelen Tuzla'da Bir Tersane Daha Kapatıldı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yetkililer, Dentaş Gemi İnşa ve Onarım Sanayi A.ş...
Başbakan Erdoğan, Açılışlar İçin Trabzon'a Geliyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Açılışlarda Bulunmak Üzere Yarın Trabzon'a Gelecek.
Devrilen Traktörün Altında Kalan 14 Yaşındaki Çocuk Öldü
Devrilen Traktörün Altında Kalan 14 Yaşındaki Çocuk Öldü
Sakarya'nın Kocaali İlçesinde, Devrilen Traktörün Altında Kalan 14 Yaşındaki Çocuk Öldü. Kazada 2 Kişi de Yaralandı.
Koyulhisarda İş Yerlerine Türkçe İsim Veren Esnafa Teşekkür Belgesi
Koyulhisar'da İş Yerlerine Türkçe İsim Veren Esnafa Teşekkür Belgesi
Koyulhisar İlçesinde Yabancı İsimli İş Yerine Türkçe İsim Veren 7 Esnafa, Kaymakamlık Tarafından Teşekkür Belgesi Verildi.
Emekli de Dar Gelirliler Gibi Ucuz Olduğu İçin Halk Ekmeği Yiyor
Emekli de Dar Gelirliler Gibi Ucuz Olduğu İçin Halk Ekmeği Yiyor
Türkiye İşçi Emeklileri Derneği (Tied) Erzurum Şube Başkanı Hikmet Ateş, Ekmeğin Gramajının Artırılması ve Yapılan Zammın Ardından Emeklilerin Daha Ucuz Olduğu İçin Halk Ekmeği Tercih Ettiğini Açıkladı.
Bıçakladıkları Gencin Bin 300 YTLsini Gasp Eden 2 Kişi Yakalandı
Bıçakladıkları Gencin Bin 300 YTL'sini Gasp Eden 2 Kişi Yakalandı
Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesinde Bıçaklayarak Ağır Yaraladıkları Gencin Bin 300 YTL Parasını Gasp Eden İki Zanlı Yakalandı. Zanlılardan Yaşı Küçük Olan Çocuk Şube Müdürlüğü'ne Teslim Edilirken Adliyeye Sevk Edilen...
TRT Genel Müdürü Şahin'den CHP'li İnce'nin İddialarına Yanıt TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin Kendisiyle İlgili İddialarına Karşılık "Dava Açtık, Vars..
Cumhurbaşkanı Gül'ün, Başbakan Erdoğan'ı Kabulü Sona Erdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Çankaya Köşkü'ndeki kabulü sona erdi. Görüşme 1 saat 10 dakika sürdü. ..
Bilimin Işığında Medya Seminerleri Sertifika Töreni Yapıldı
Bilimin Işığında Medya Seminerleri Sertifika Töreni Yapıldı
Bursa Gazeteciler Cemiyeti (Bgc) ve Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Ortaklığında Düzenlenen 'Bilimin Işığında Medya Seminerleri'nin Sertifika Töreni Basın Kültür Sarayı'nda Yapıldı.
RTÜK Başkanı Akman Radyocularla Buluşuyor RTÜK Başkanı Zahid Akman, "1. Dünya Radyocular Buluşması"na katılacak.
RTÜK'ten yapılan açıklamada, RTÜK Başkanı Zahid Akman'ın yarın 1. Dünya ..
Kızılayın Bir Milyon İyi İnsan Aranıyor Kampanyası Sivasta
Kızılayın 'Bir Milyon İyi İnsan Aranıyor' Kampanyası Sivas'ta
Türk Kızılayı Tarafından Başlatılan 'Bir Milyon İyi İnsan Aranıyor' Kampanyasına Sivas'ın Suşehri İlçesinden de Desteğin Tam Olması Bekleniyor.
TRT Genel Müdürü Şahin'den CHP'li Vekil İnce'ye: "İnsanları Kuru Kuruya Suçlamak Doğru Değil" TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, 50 Bin YTL Maaş Aldığını Öne Süren CHP Yalova Milletvekili Muharr..
İstanbul'da Sıcaklık Yarın Azalacak Meteoroloji İstanbul Bölge Müdürü Mustafa Yıldırım, İstanbulluların Yarından İtibaren Rüzgarın Kuzeyden Sert Esmesiyle Rahat Bir Nefes Alacağını Belirterek..
TRT'den Çocuklara Özel Televizyon Kanalı TRT, 14 Yaşına Kadar Olan Çocuklara Yönelik Bir Televizyon Kanalı ile 100 Bölümlük 'Benimle Oynar Mısın' Adlı Çocuk Programını Küçüklerle Buluşturmaya..
Diyarbakırda Kadın Hakları Kültürünün Güçlendirilmesi Projesi Tanıtım Toplantısı Yapıldı
Diyarbakır'da 'Kadın Hakları Kültürünün Güçlendirilmesi Projesi' Tanıtım Toplantısı Yapıldı
Diyarbakır'ın Bağlar Belediye Başkanı Yurdusev Özsökmenler, Diyarbakır'da Toplumsal Cinsiyet Yaklaşımını Yerel Yönetim Anlayışına Yerleştirmek İçin Bir An Önce 'Yerel Eşitlik Eylem Planı'nın Hazırlanarak Hayata...
Bilimin Işığında Medya Seminerlerinin Sertifika Töreni Yapıldı
Bilimin Işığında Medya Seminerleri'nin Sertifika Töreni Yapıldı
Bursa Gazeteciler Cemiyeti (Bgc) ve Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi İşbirliğinde Düzenlenen 'Bilimin Işığında Medya Seminerleri'nin Sertifika Töreni Yapıldı.
Nepalli İşadamları Afyonkarahisarda
Nepal'li İşadamları Afyonkarahisar'da
Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (Tuskon) Tarafından Düzenlenen 2. Asya Pasifik Zirvesi İçin Türkiye'de Bulunan Nepal'li İşadamları Afyonkarahisar'a Geldi.
Dpden İstifa Değerlendirmesi
Dp'den İstifa Değerlendirmesi
Demokrat Parti (Dp) Tokat İl Başkanı Osman Alpaslan, Partisinden 7 Kişinin İstifa Ettiğini, Ancak €˜bazı İlçe Başkanlarının İstifa Ettiği' Şeklindeki Beyanatların Gerçeği Yansıtmadığını Söyledi.
Altındağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 5 Aylık Hizmet Raporunu Açıkladı
Altındağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 5 Aylık Hizmet Raporunu Açıkladı
Altındağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 2008 Yılının İlk 5 Ayında Yapılan Yatırım ve Hizmetlere İlişkin Çalışma Raporunu Açıkladı.
Askeri Bölgeler Açıklandı Güvenlik Gerekçesi ile Yasaklanan Bölgeler, Valilik Tarafından Açıklandı
Balıkesir Basınından, 'Siyah' Tepki
Balıkesir Basınından, "Siyah" Tepki
Balıkesir'de Yayınlanan Yerel Gazeteler Bugün Siyah Sayfa ile Çıktı. Balıkesir İli Gazeteciler Cemiyeti'nin (Bigc) Çağrısı Üzerine Duyarlılıklarını İfade Eden Gazeteler, Büyük Puntolarla, "Yerel Basın Bir Gün Size de...
Nusaybinde Güvenlik Kamerasına Takılan Hırsızlık Zanlıları Tutuklandı
Nusaybin'de Güvenlik Kamerasına Takılan Hırsızlık Zanlıları Tutuklandı
Mardin'in Nusaybin İlçesinde Devlet Hastanesi'ne Hasta Kılığında Giren 2 Şüpheli, Hırsızlık Yaptıkları Sırada Güvenlik Kameraları Tarafından Saniye Saniye Görüntülendi. Güvenlik Kamerası Kayıtlarında Tespit Edilen...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10