19 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

19 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mamak'taki Kahvehanelerde Kitap Okunacak Ankara'nın Mamak Belediyesi, Mamak'taki Kahvehaneleri Kütüphanelerle Donatıyor.
Tavşanlı Emniyetinden €˜tescilsiz Motosiklet Operasyonu
Tavşanlı Emniyeti'nden €˜tescilsiz Motosiklet' Operasyonu
Kütahya'nın Tavşanlı Emniyet Müdürlüğü'ne Bağlı Ekipler Tarafından İlçe Merkezindeki Motosiklet Tamircilerine Yapılan Denetimlerde Plakasız Oldukları Tespit Edilen 50 Motosiklete El Konuldu.
Hisarcıklıoğlu, Tüsiad Toplantısına Katılmayışına Açıklık Getirdi TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Tüsiad'ın Bugün Yapılan ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Yeni Anayasa Üzerinde Görüşlerini A..
YÖK Üniversitelere Giriş Puanlarını Düşürdü
YÖK Üniversitelere Giriş Puanlarını Düşürdü
YÖK Taban Puanların Düşürülmesine Karar Verdi. YÖK, Ön Lisans Programları İçin Gereken Taban Puanını 160'dan 145'e, Lisans Programlarını Tercih Edebilmek İçin Gereken 185 Taban Puanını İse 165'e Çekti
Zorlu, Zincirlikuyu'daki İnşaata Devam Kararı Aldı Zorlu Yapı Yatırım A.ş. Genel Müdürü Levent Ergül, Zincirlikuyu Karayolları Arazisi Üzerinde Başlattıkları ve Danıştay 6. Daire Tarafından V..
Yoksulları Parçalayarak Satıyorlardı! İnsanı Dehşete Düşüren Organ Mafyası Yakalandı
ÖSS Taban Puanları Düşürüldü! YÖK Karar Verdi..ösym Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan Ne Önerdi
Bolu'da Kene Vakası Bolu'nun Mudurnu İlçesinde Kenenin Isırdığı Bir Şahıs, Hastanede Yapılan Tedavisinin Ardından Taburcu Edildi.
ÖSS'de Baraj Puanları Düşürülecek YÖK, Ön Lisans ve Açık Öğretim İçin ÖSS Taban Puanını 145, Lisans Programları İçin İse 165 Olarak Yeniden Belirledi.
TSK Ödül Töreni
TSK Ödül Töreni
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, TSK Adına Çeşitli Şampiyonalarda Başarılar Kazanan Personele Ödüllerini Verdi.
İsrailin Ankara Büyükelçisi Levy Mersinde
İsrail'in Ankara Büyükelçisi Levy Mersin'de
İsrail'in Ankara Büyükelçisi Gabby Levy, Hamas'ın Orijinal Yapısından Dolayı Yapılan Ateşkesin Yürümeyeceğini Söyledi.
'Bu Onların  Ayıbı Olur'
"Bu Onların Ayıbı Olur"
Toptan, Azerbaycan'da Yayın Yapan Ulusal 'Xazar Tv'ye Konuştu. Türkiye'nin Dış Politikalarına İlişkin Soruları Yanıtladı, Avrupa Birliği ile Yürütülen Müzakerelerin Sonuçlarını Değerlendirdi.
Diyarbakır Valiliği'nden Koşuyolu Bombası ile İlgili Açıklama Diyarbakır Valiliği, Koşuyolu Parkı'ndaki Bombalı Saldırıda Zarar Görenlere Ödenecek Terör Tazminatlarıyla İlgili Yazılı Bir Açık..
Üniversitenin Hem Sekreteri Hem de Öğrencisi Olan 50 Yaşındaki Abdullah Koca, Bölümünü Başarıyla Bitirdi
Üniversitenin Hem Sekreteri Hem de Öğrencisi Olan 50 Yaşındaki Abdullah Koca, Bölümünü Başarıyla Bitirdi
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (Mkü) Ziraat Fakültesi'nde Sekreter Olarak Çalışan Ancak Çevresindekilere ve Çocuklarına Örnek Olmak İçin Üniversite Okumaya Karar Veren 3 Çocuk Babası 50 Yaşındaki Abdullah Koca,...
YÖK Başkanı Özcan, Bakan Çelike Cevap Vermedi
YÖK Başkanı Özcan, Bakan Çelik'e Cevap Vermedi
İmam Hatip Liseleri İçin 'Gerekirse Kapatırız Bu Zıkkımları' İfadesini Kullanan YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, Gazetecilerin, Bakan Çelik'in 'Özür Dile' Çağrısına İlişkin Sorularını Yanıtsız Bıraktı.
DTP'nin Kültür Gecesini Basan Zanlıların 4 Yıla Kadar Hapsi İstendi Demokratik Toplum Partisi (DTP) Sakarya İl Örgütü'nün Düzenlediği "Kültür ve Sanat Gecesi"nin Basılması ve Bir Kişinin Haya..
İzmir'in Su Tahlil Sonuçları Akıllarda Soru İşareti Bıraktı İzmir Büyükşehir Belediyesi İzsu Genel Müdürlüğü, Şehrin İçme Suyuna İlişkin 18 Haziran 2008 Tarihli Toplam Tahlil Sonuçlarını Açık..
Aşırı Sıcaklar Beyin Kanamasına Neden Olabilir
Aşırı Sıcaklar Beyin Kanamasına Neden Olabilir
Yaz Aylarında Güneşe Aşırı Maruz Kalma Sonucu Ortaya Çıkan ve Ölümcül Sonuçlara Neden Olan Güneş Çarpması, Afrika Sıcaklarının Yaşandığı Şu Günlerde Özellikle Çocuk ve Yaşlıları Tehdit Ediyor.
Borsa, Günü 129.82 Puanlık Kayıpla 38.006,96 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü 129.82 Puanlık Kayıpla 38.006,96 Puandan Tamamladı.
Devlet Bakanı Tüzmen: 'Üründe Kalite Kadar Sertifika da Çok Önemli'
Devlet Bakanı Tüzmen: "Üründe Kalite Kadar Sertifika da Çok Önemli"
Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, İhracat Yapılan Ürünlerde Kalite Kadar Sertifikalandırmanın da Öneminin Büyük Olduğunu Belirtti.
AB Liderler Zirvesi Başladı Avrupa Birliği (AB) Üyesi Ülkelerin Devlet ve Hükümet Başkanlarının Zirvesi Belçika'nın Başkenti Brüksel'de Başladı. Liderler Gündeminde Artan Gıda ve Petrol Fiyat..
İspanya: "Bosna'daki Helikopter Kazasında 4 Kişi Öldü" İspanya, Bosna Hersek'te Avrupa Birliği (AB) Barış Gücüne Bağlı Helikopterin Düşmesi Sonucu 4 Askerin Hayatını Kaybettiğini Açıkladı.
Ölen Liseli Öğrenci İçin Turnuva Düzenlendi
Ölen Liseli Öğrenci İçin Turnuva Düzenlendi
Bursa Cumhuriyet Lisesi'nde Öğrenim Gördüğü Sırada Amansız Bir Hastalığa Yakalanarak 20 Aralık 2006'da Hayatını Kaybeden Bünyamin İnaç Adına Okul İdaresi ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Dönmez Tarafından Futbol...
Siloda Devrim Yaptı, 5 Ayda 4 Ülkeye İhracata Başladı
Siloda Devrim Yaptı, 5 Ayda 4 Ülkeye İhracata Başladı
Yıllar Önce Küçük Bir Dükkânda Akü İmal Eden Ziya Uslu, Şimdi Oğulları ile Birlikte 4 Ülkeye İhracat Yapıyor. 3 Ülke ile de Temaslarını Sürdüren Uslu, Çimento Gibi Maddelerin Depolanması İçin Üretilen Silolarda Vidalı...
Duvarları Çatlayan Evlerinde Ölüm Korkusu İçinde Oturuyorlar
Duvarları Çatlayan Evlerinde Ölüm Korkusu İçinde Oturuyorlar
Hatay'ın Güzelburç Beldesinde Vatandaşlar Zemin Deformasyonu Nedeniyle 3 Yıl Önce Başlayan Hareketlilik Sonucunda Oluşan Çatlaklara Aldırış Etmeden Üzerlerine Yıkılacak Binalarda Oturuyorlar.
Ram, 6 Ayda Bin Öğretmene Özel Eğitim Semineri Verdi
Ram, 6 Ayda Bin Öğretmene 'Özel Eğitim Semineri' Verdi
Samsun Rehberlik ve Araştırma Merkezi (Ram) Müdürü Alican Usta, Samsun Genelinde İlköğretim Okullarında 'Özel Eğitime' Muhtaç Çocukların Eğitimlerini Kolaylaştırmak Amacıyla 6 Ay İçinde Bin Öğretmene Eğitim Verildiğini...
Türk ve Bulgar Belediyeleri Arasında Sınır Ötesi İşbirliği Eğitimi Edirne'nin Keşan İlçesine Bağlı Mecidiye Belde Belediyesi ile Bulgaristan'ın Haskova İline Bağlı İvaylovgrad Belediyesi Aras..
Kemaliye Festivaline Bakan Çıkarması
Kemaliye Festivaline Bakan Çıkarması
Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere Erzincan'a Gelen AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Havaalanında Yaptığı Açıklamada, Hafta Sonunda Gerçekleşecek Olan Kemaliye Uluslararası Kültür ve Doğa Sporları...
Kaymakam Madenoğlu, Tekne Sahipleriyle Bir Araya Geldi
Kaymakam Madenoğlu, Tekne Sahipleriyle Bir Araya Geldi
Kaymakam Nazım Madenoğlu Başkanlığında Yapılan Toplantıda, Tekne Turlarıyla İlgili Sorunlar ve Çözüm Önerileri Görüşüldü.
Plevnespora Bronz Madalya Kazandıran Milli Atlete Ödül
Plevnespor'a Bronz Madalya Kazandıran Milli Atlete Ödül
Tokat Belediye Başkanı Doç. Dr. Adnan Çiçek, İzmir'de Yapılan Büyükler Ferdi Türkiye Atletizm Şampiyonası'nda 3. Olan Milli Atlet Sait Özdemir'i Küçük Altın Takarak Ödüllendirdi.
Nazilli Belediyespor Başkanı Yüksel İstifa Etti
Nazilli Belediyespor Başkanı Yüksel İstifa Etti
Tff 3.lig 3. Gurupta Mücadele Eden Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Yüksel Görevinden İstifa Etti.
Ön Lisans ve Lisans Programları İçin Baraj Puanları Düşürüldü YÖK Genel Kurulu, Üniversiteye Girişte Ön Lisans ve Açıköğretim İçin 160, Lisans Programları İçin 185 Olan Taban Puanını; Önlisan..
Askfden İl Hakem Kuruluna Cevap
Askf'den İl Hakem Kuruluna Cevap
Zonguldak Merkez Hakem Kurulu'nun Odasının Kilitlenerek Anahtarının Alınmasına Yönelik Yapılan Açıklamaya Askf Yönetim Kurulu Cevap Verdi.
Özdebir: Enflasyonla Mücadele Yönteminde Merkez Bankası'yla Anlaşamadık Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Merkez Bankası Durmuş Yılmaz'a Yaptıkları Ziyarete İlişkin Verdiği Bilgid..
Gamekte Sertifika Sevinci
Gamek'te Sertifika Sevinci
Gazi Belediyesi Gazi Meslek Edindirme Kursları (Gamek) Kapsamında Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Alan 180 Kursiyer Sertifikalarını Aldı.
Malatya Çocuk Şubesi 10 Çocuğu Sünnet Ettirdi
Malatya Çocuk Şubesi 10 Çocuğu Sünnet Ettirdi
Malatya Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi Tarafından 10 Çocuk Malatya Belediyesi'nin Sağlık Polikliniğinde Sünnet Ettirildi.
İztoda Nakliyecilerin Sorunları Masaya Yatırıldı
İzto'da Nakliyecilerin Sorunları Masaya Yatırıldı
Nakliyecilik Sektöründeki Sıkıntıların Masaya Yatırıldığı 'Uluslar Arası Taşımacılık Sektör Toplantısı' İzmir Ticaret Odası (İzto) Mücahit Büktaş Toplantı Salonu'nda Gerçekleştirildi. Toplantıya İzto Başkanı Ekrem...
Malatyada Çiçek Hasadı Ağustosta Yapılacak
Malatya'da Çiçek Hasadı Ağustos'ta Yapılacak
Malatya'da Kesme Çiçek Üretiminin Yaygınlaştırılması Amacıyla Tarım İl Müdürlüğü'nce Yürütülen ve Özel İdare Genel Sekreterliği Tarafından Desteklenen "Kesme Çiçek Yetiştiriciliği" Projesi Kapsamında 5 Dekar Alanda Çiçek...
Vali Özçimen Burdurda Bulunan Siyasi Partileri Ziyaret Etti
Vali Özçimen Burdur'da Bulunan Siyasi Partileri Ziyaret Etti
Burdur Valisi İbrahim Özçimen, 6 Siyasi Partiyi Ziyaret Etti.
Hakkarili Engellilerden El Sanatları Sergisi
Hakkarili Engellilerden El Sanatları Sergisi
Hakkari Bedensel Engelliler Derneği, Türkiye İş Kurumu (İş-kur) İl Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tarafından Açılan Değişik Kurslarda Eğitim Gören Engellerin Yaptıkları Ürünler, Düzenlenen Sergiyle Halkın...
Hakkari'de Geçici Olarak Yasaklanan Güvenlik Bölgeleri Açıklandı Hakkari'de Geçici Olarak Yasaklanan Güvenlik Bölgeleri Açıklandı.
Ankaradan Yerel Basını Rahatlatan Mesaj
Ankara'dan Yerel Basını Rahatlatan Mesaj
AK Parti Manisa İl Başkanı Dursun Ali Yıldız, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Mustafa Demir'in Açıklamasına Dayanarak, Resmi İlanların Yerel Gazetelerde Yayınlanmaya Devam Edeceğini Söyledi.
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig Ekiplerinden Kasımpaşa, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Sertan Eser'i 2 Yıllığına Renklerine Bağladı.
Stso İl Halkbank Arasında Kredi Protokü İmzalandı
Stso İl Halkbank Arasında Kredi Protokü İmzalandı
Halkbank ile Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (Stso) Arasında Kredi Protokolü İmzalandı.
Danıştay'dan Karayolları Arazisi Kararı Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Zincirlikuyu'daki Karayolları Arazisinin Nazım İmar Planı Değişikliğinin Yürütmesinin Durdurulması Kararına Yapıl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10