18 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

18 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
400 Çocuğu Sünnet Ettirdiler Fenerbahçe'nin Eski Yöneticilerinden Sadettin Saran, Uzun Süreden Bu Yana Birlikte Olduğu Sevgilisi Hülya Avşar ile Birlikte El Ele Tutuşarak Geldiği Memleketi Kı..
A Milli Takım Oyuncularından Sabri ve Mehmet Topal Yarı Finale Çıkacaklarını Söyledi
A Milli Takım Oyuncularından Sabri ve Mehmet Topal Yarı Finale Çıkacaklarını Söyledi
Euro2008 Finalleri Çeyrek Final Maçında 20 Haziran Cuma Günü Viyana'da Hırvatistan ile Oynayacak Olan A Milli Takım Oyuncularından Mehmet Topal ve Sabri Sarıoğlu Basın Mensuplarının Sorularını Cevapladı.
Erciyes Üniversitesi'nde Rektör Aday Adaylığı Seçimi Yapıldı Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde Rektör Aday Adaylığı Seçimi Büyük Katılımla Gerçekleştirildi. 659 Öğretim Üyesinin Oy Kullandığı ..
Rektör Atamasını Düzenleyen Tasarı Kabul Edildi Yeni Kurulan Devlet Üniversitelerine Rektör Atanmasını Düzenleyen Tasarı TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi. Buna Göre YÖK Genel Kurulu, Yeni K..
Kadirli ve Sumbas'ta Trafik Kazasında 5 Kişi Yaralandı Osmaniye'nin Kadirli ve Sumbas İlçelerinde Meydana Gelen Trafik Kazalarında Biri Ağır Olmak Üzere 5 Kişi Yaralandı.
Kayseride Semt Pazarı ve Sosyal Tesis Temeli Törenle Atıldı
Kayseri'de Semt Pazarı ve Sosyal Tesis Temeli Törenle Atıldı
Kayseri'de Melikgazi Belediyesi Tarafından Yeniköy Mahallesi'ne Yaptırılan Kapalı Semt Pazarı ve Sosyal Tesisin Temeli Düzenlenen Törenle Atıldı. Bu Yıl Sonunda Bitirilecek Sosyal Tesis ve Kapalı Semt Pazarı İçin 1...
Kadirlide Kredi Kartı Çetesi Çökertildi
Kadirli'de Kredi Kartı Çetesi Çökertildi
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Yaklaşık 2 Hafta Önce Sahiplerine Verilmesi Gereken Kredi Kartlarıyla Ortadan Kaybolan M.ç. ve Olayla İlgisi Olan İki Kişi, Polisin Sıkı Takibi Sonucu Yakalandı.
MHP Mersin Merkez İlçe Başkanlığı Ndan Kan Bağışı Kampanyasına Destek
MHP Mersin Merkez İlçe Başkanlığı' Ndan Kan Bağışı Kampanyasına Destek
Türkiye Kızılay Derneği'nin Başlatmış Olduğu €˜ulusal Düzeyde Gönüllü Kan Bağışçısı Davranış Değişikliği' Kampanyasına MHP Mersin Merkez İlçe Başkanlığı da Destek Verdi.
Dp Genel Başkanı Soylu Balıkesirde
Dp Genel Başkanı Soylu Balıkesir'de
Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu, İktidar ve Muhalefetin Ankara'da Kavga Siyaseti Güderek Milleti Gerçek Gündemden Uzaklaştırdığını Söyledi. CHP Lideri Deniz Baykal'a Yüklenen Soylu, "Sayın Baykal'ın...
Sinop Gazi Okuluna Ek Bina İsteği
Sinop Gazi Okulu'na Ek Bina İsteği
Sinop Gazi İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Kavazak, Okul Binasının Günümüz İhtiyaçlarına Artık Cevap Veremediğini Söyledi.
Kayseride İsmail Yk İzdihamı
Kayseri'de İsmail Yk İzdihamı
Ünlü Sanatçı İsmail Yk, Düzenlenen İmza Gününde Kayserili Hayranlarıyla Buluştu. Zaman Zaman İzdihamın Yaşandığı İmza Gününde İsmail Yk, Sadece Birkaç Tane Albümünü İmzalatabildi.
Yeni Kurulan Üniversitelere Rektör Atanmasına İlişkin Kanun Tasarısı Kabul Edildi Yeni Kurulan Üniversitelere Rektör Atanmasına İlişkin Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi. YÖK ..
Kosova Heyeti, Salihlide Ağırlandı
Kosova Heyeti, Salihli'de Ağırlandı
Manisa'nın Salihli İlçesine Gelen Kosovalı Heyet, Sart Harabeleri'ni, Kurşunlu Kaplıcaları'nı ve Attolos At Çiftliği'ni Gezdi. Heyet, Lidya Sardes Hotel'de de Salihli'nin Tanıtım Filmini Büyük Bir Hayranlıkla İzledi.
Eüde Rektörlük Seçimleri
Eü'de Rektörlük Seçimleri
Erciyes Üniversitesi'nde (Eü) Rektörlük Seçimleri Yapıldı. 685 Öğretim Üyesinden 659 Kişinin Oy Kullandığı Seçimlerde, En Fazla Oyu Prof. Dr. Fahrettin Keleştimur Aldı.
Ege Üniversitesinde Rektör Adaylığı Seçimleri Sonuçlandı
Ege Üniversitesi'nde Rektör Adaylığı Seçimleri Sonuçlandı
Ege Üniversitesi'nde Yapılan Rektör Adayı Seçiminde Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, En Çok Oy Alan Aday Oldu.
Noter Veznedarına Zimmet Cezası Samsun'da Bir Noterde Memur Olarak Çalışırken Zimmetine Para Geçirdiği İddiasıyla Yargılanan Genç Kadın, 2 Yıl 7 Ay 7 Gün Hapis Cezasına Çarptırıldı.
İnönü Üniversitesi'nde Rektör Adaylığı Seçimleri Sonuçlandı İnönü Üniversitesi Rektör Adaylığı Seçimlerinde 412 Oy Kullanıldı. 9 Oy Boş Çıkarken 2 Oy da İptal Edildi.
Akdeniz Üniversitesi Rektörlük Seçimleri Akdeniz Üniversitesi'nde Bugün Yapılan Rektörlük Seçiminde Mevcut Rektör Prof. Dr. Mustafa Akaydın 293 Oy Alırken, En Yakın Rakibi Prof. Dr. İsrafil K..
Tatvan'da Ekmek Fiyatlarındaki Zam Karmaşasına Tepki Bitlis'in Tatvan İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nevzat Turgu, Ekmek Fiyatlarında Yaşanan Zam Karmaşasına Tepki Gösterdi.
Dimderden Türk Sanat Müziği Ziyafeti
Dimder'den Türk Sanat Müziği Ziyafeti
Didim Belediyesi ile Didim Müzik Derneği'nin (Dimder) Kültür-sanat Etkinlikleri Çerçevesinde Düzenlediği Türk Sanat Müziği Konseri Yoğun İlgi Gördü. Dimder Korosu Profesyonel Ekibi ile Didimlileri Büyüledi. Ekibe TRT...
Erdoğan Yatırım Danışma Konseyi Toplantısından Memnun Başbakan Erdoğan, Beşincisi Gerçekleştirilen Yatırım Danışma Konseyi Toplantısının Çok Verimli Geçtiğini Belirterek Konsey Üyelerinin Tür..
Yatırım Danışma Konseyi Toplantısı Sona Erdi Yatırım Danışma Konseyi Toplantısının 5'incisi Yayınlanan Bildirinin Ardından Tamamlandı. Yatırımcılar, "Kamu -Özel Sektör İşbirliği Çerçevesinde ..
Biz Stand -By Olarak Bir Kenarda Bekliyoruz
'Biz Stand -By Olarak Bir Kenarda Bekliyoruz'
IMF Birinci Başkan Yardımcısı John Lipsky, 'Türkiye ile IMF İlişkisi Devam Edecek mi' Sorusuna, 'Türkiye'nin IMF'den Finansmana İhtiyacı Yok. Fakat Biz Stand -By Olarak Bir Kenarda Bekliyoruz.
Anavatan'ın Tarihi Genel Merkez Binası İçin Proje Yarışması Açıldı ANKARA (ANKA) Anavatan Partisi'nin Balgat'ta bulunan genel merkez binası için "yap-işlet-devret" veya "gelir paylaşımına" da..
Milli Futbolcular Sabri Sarıoğlu ve Mehmet Topal'dan Açıklamalar Milli Futbolcular Sabri Sarıoğlu ve Mehmet Topal, Hırvatistan Maçında Daha İyi Bir Futbol Oynayarak Kazanmak İstediklerini Söy..
Eskişehirde Kayıp Kadının Cesedi Aranıyor
Eskişehir'de Kayıp Kadının Cesedi Aranıyor
Eskişehir'de 3 Gün Önce Kaybolan Kadının Bulunması İçin DSİ Sulama Kanalında Ceset Araması Yapıldı.
Profesöre Rüşvet Davası Samsun'da Bir Profesörün, 'Hasta Yakınından Rüşvet Almaya Teşebbüs Ettiği' İddiasıyla 4 Yıldan 12 Yıla Kadar Hapis Cezası İstemiyle Yargılanmasına Başlandı.
YÖK Başkanı Özcan, Üniversiteye Girişte Katsayı Uygulamasının Kaldırılacağını Söyledi YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Üniversiteye Girişte Katsayı Uygulamasını Kaldıracaklarını Belirt..
En Az 10 Yıl Hapis İstemi! Yargıtay 5 Yıllık Hapis Kararını Bozdu, Peki Şimdi İstenen Ceza Ne Kadar?
Angelına En Sonunda Bana Dönecek! Hollywood Yıldızı Angelina Jolie'nin Eski Kocası Billy Bob Thornton, İnanılmaz İddialarda Bulundu. Thornton, Brad Pitt'le Evli Alan Jollie İçin ' Eninde Sonu..
Başkan Yenigünden İsale Hattı Onarımında Çalışan İşçilere Ziyaret
Başkan Yenigün'den İsale Hattı Onarımında Çalışan İşçilere Ziyaret
Van Belediye Başkanı Burhan Yenigün, 3 Gündür Devam Eden İçme Suyu İsale Hattı Onarımında Çalışan İşçileri Ziyaret Etti.
Belediyeden Sineklere Gece İlaçlaması
Belediyeden Sineklere Gece İlaçlaması
Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde, Yaz Sezonunun Gelmesiyle Birlikte İlçe Nüfusu Her Geçen Gün Artarken, Belediye Sinek Mücadelesine Hız Verdi. Belediye 2 Araçla İlçe Merkezinde Başlattığı Sinek Mücadelesini Sahil...
Bandırma Limanında 1 Ayda 167 Milyon Dolarlık Dış Ticaret Gerçekleştirildi
Bandırma Limanı'nda 1 Ayda 167 Milyon Dolarlık Dış Ticaret Gerçekleştirildi
Balıkesir'in Bandırma Limanı'ndan Geçtiğimiz Mayıs Ayında 167 Milyon Dolarlık İthalat ve İhracat Gerçekleştirildi.
Büyükşehir Belediyesinin El Emeği Ürünleri Sergisi Açıldı
Büyükşehir Belediyesi'nin El Emeği Ürünleri Sergisi Açıldı
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin Mesleki Eğitim Kurslarına Katılan Kursiyerler, Yıl Boyunca Ürettikleri Eserleri, İki Ayrı Sergide Bir Araya Getirerek, Eskişehirliler'in Beğenisine Sundu.
Trafik ve Sıcak Çıldırtıyor
Trafik ve Sıcak Çıldırtıyor
Gebze'de Bir Çok Yolun ve Caddenin Alt ve Üst Yapı Çalışmaları Sebebiyle Kapatılması Üzerine Trafik Adeta Felç Olurken, Çileden Çıkan Sürücüler Bir Bir Birleriyle Kavga Ediyor.
Mumcu: 'Beni AK Partinin Kapatılması Hiç İlgilendirmiyor, Beni Millet İlgilendiriyor'
Mumcu: "Beni AK Parti'nin Kapatılması Hiç İlgilendirmiyor, Beni Millet İlgilendiriyor"
Balıkesir'in Havran İlçesinde, Belediye Tarafından Yapılan 9 Tesis Anavatan Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun da Katılımıyla Açıldı. Mumcu Açılış Törenlerinde Basın Mensuplarının Sorularını Cevapladı.
Başak Köylüler Kiraz Gününde Bir Araya Geldi
Başak Köylüler Kiraz Gününde Bir Araya Geldi
Bursa'nın Keles İlçesine Bağlı Başak Köyünde Kiraz Günü ve Köy Hayrı Yapıldı.
Bahçelerinde Esrar Yetiştirdiler Batman Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Esrar Elde Etmek Amacıyla Bahçede Hint Keneviri Yetiştiren İki Kişiyi Yakaladı.
Küresel Sermayeye Alerji Samimi Değil
'Küresel Sermayeye Alerji Samimi Değil'
Başbakan Erdoğan, Dünyanın Bir Çok Ülkesinde Türk İş Adamlarının Çok Sayıda Yatırım Yaptığını, Bu Gerçeğe Rağmen Küresel Sermaye Düşmanlığı Yapmanın Akla ve Mantığa Aykırı Olduğunu Söyledi.
'Kadınlar Parkı' Şimdiye Kadar Çok Konuşulmuştu Fakat Hiç Görüntülenememişti.. Foto Galeri
AKP'nin 'Bedavacı' Milletvekili Konakladığı Tesisin Ücretini Bir Senedir Ödememiş!
Devlet El Verdi! Elazığ Askeri Hastanesinde Ölen Piyade Onbaşının Cenazesi, Trabzon'a Getirildi
Gerekirse Bu Zıkkımları Kapatalım YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Üniversiteye Girişte Katsayı Uygulamasını Kaldıracaklarını Belirterek, ' Gerekirse Bu Zıkkımları da (İmam Hatip Lisel..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10