18 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

18 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Filistinliler İsrail ile Varılan Ateşkesten Umutlu Gazze'de Yaşayan Filistinliler, İsrail ile Varılan Ateşkes Antlaşmasının Başarılı Olmasını Umut Ediyor.
Hakkari'de Trafik Kazası, 13 Yaralı Hakkari'de Meydana Gelen Trafik Kazasında Çoğunluğu Çocuk 13 Kişinin Yaralandığı Belirtildi.
Yaz Spor Okullarına Büyük İlgi
Yaz Spor Okullarına Büyük İlgi
Gebze Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tarafından Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlenen Yaz Spor Okullarına Kayıtlar Devam Ediyor.
Erzurumlu Sporculardan Başarı Erzurumlu Sporcular Geçtiğimiz Hafta İçerisinde Katıldıkları Müsabakalardan Başarıyla Döndü.
AK Parti, Baykal'ı Siyasi Terör Üretmekle Suçladı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Ayalan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı 'Siyasi Terör' Üreterek Hükümetin Olumlu İcraatlarını Gölgele..
Muş İl Jandarma Komutanlığı Bir Suç Örgütünü Çökertti Muş İl Jandarma Komutanlığı Ekiplerinin İstihbarat Çalışmaları Sonucu Yaptıkları Operasyonda, Suç İşlemek Amacı ile Örgüt Kurmak, Silah, ..
CHP Genel Sekreteri Sav'dan Yalanlama CHP, Genel Sekreter Önder Sav'ın Anayasa Mahkemesi Üyelerine "Arkanızda CHP Var" Dediği Şeklindeki Haberleri Yalanlayarak, Sav'ın Gerçekte "O Anayasa Mah..
İnönü Üniversitesinde Rektörlük Seçimi Başladı
İnönü Üniversitesi'nde Rektörlük Seçimi Başladı
Malatya İnönü Üniversitesi'nde 5. Dönem Rektörlük Seçimi 6 Rektör Adayının Katılımıyla Gerçekleşiyor.
Bakan Eker'in Antalya Temasları Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, "Bazı Münferit Sorunları Çözerek Rusya ile Normal Ticari Faaliyetleri Sürdürmek Konusunda Çalışmalarımız Olumlu Şekilde D..
Brindisililerin Amasya Sevgisi
Brindisililerin Amasya Sevgisi
Amasya Belediye Başkanı İsmet Özarslan, Amasyalı Teodor'un Kurduğu İtalya'nın Brindisi Kentini Ziyareti Sırasında Sokaklarda Gezerken İnsanlarla Konuştuğunu, Amasya Belediye Başkanı Olduğunu Söylediğinde İse...
Batmanlı Afetzedelere 'Orta Hasar' Müjdesi
Batmanlı Afetzedelere "Orta Hasar" Müjdesi
Batman'da Meydana Gelen Sel Felaketinde Evi Büyük Oranda Zarar Görenlere Verileceği Duyurulan Afet Konutları, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Talimatıyla 'Evi Orta Hasarlı' Ailelere de Verilecek.
Ayıları Devlete Şikayet Etti
Ayıları Devlete Şikayet Etti
Rize Valiliği Halk Günü Toplantısı'na Katılan Ömer Faruk Akturan İsimli Vatandaş, Arı Kovanlarına Zarar Veren Ayılardan Dert Yandı.
Tiyemder'den Hızlı Kuran-ı Kerim Öğrenme Kursu Yüksek İslam Enstitüleri ve İlahiyat Fakülteleri Mezunları Bir Araya Geliyor.
Çevre ve Orman Müdürlüğünden Anız Uyarısı
Çevre ve Orman Müdürlüğü'nden Anız Uyarısı
Gaziantep İl Çevre ve Orman Müdürü Yaşar Eser, Son Yıllarda Yaygınlaşarak Artış Gösteren Anız Yakma Konusunda Çiftçileri Uyardı.
İl Spor Merkezleri Kayıtları Başladı Erzurum'da Spor Merkezleri İçin Kayıtlar Başlatıldı.
Tuvalet, Sağlığın Mihenk Taşını Oluşturuyor
Tuvalet, Sağlığın Mihenk Taşını Oluşturuyor
Denizli Devlet Hastanesi Halk Sağlığı Uzmanı ve Kadın ve Çevre Derneği Başkanı Nurhan Meydan Acımış, Tuvalet Konusunda Yeterli Çalışmaların Yapılmadığını, Bunun da Bazı Hastalıkların Artmasına Sebep Olabileceğini...
Mersin Büyükşehir Belediyesi Altyapı Çalışmalarına Hız Verdi
Mersin Büyükşehir Belediyesi Altyapı Çalışmalarına Hız Verdi
Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kentin Tüm Bölgelerinde Eksik Kalan Altyapı Çalışmalarına Hız Verdi.
Rektörlük Seçimleri Dokuz Eylül Üniversitesi (Deü) Rektörlük Seçimleri Yapıldı. Sabancı Kültür Merkezi'nde Yapılan Rektörlük Seçiminde 7 Aday Yarıştı. Oylamada Bin 196 Oy Kullanılırken, Deü T..
Selçukluda Türk Dünyası Konseri
Selçuklu'da Türk Dünyası Konseri
Konya'nın Merkez Selçuklu İlçe Belediyesi ile Konya Musiki Derneği Tarafından "Türkülerle Türk Dünyası" Konseri Düzenlendi.
Kent Ödülleri Sahiplerini Buldu 'Şehir ve Başkan' Dergisi Tarafından Gazetecilerin Oylarıyla Belirlenen 'Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kent Ödülleri', Sahiplerine Dağıtıldı.
Gerede Anadolu Lisesi'nin "Kar Taneleri" Adlı Dergisi Piyasaya Çıktı Bolu'nun Gerede İlçesindeki Anadolu Lisesi'nin Kültür Sanat Dergisi Olarak Hazırladığı "Kar Taneleri" Adlı Dergi Piyasaya ..
Erzincan'da Badminton Yaz Okulu Erzincan Belediyespor Kulübü Tarafından Açılan Yaz Okulunda Badminton Sporu Eğitimi Verilecek.
Erzurumda Taşlı, Sopalı Kavga: 3 Yaralı
Erzurum'da Taşlı, Sopalı Kavga: 3 Yaralı
Erzurum Alacak Verecek Meselesi Yüzünden Meydana Gelen Taş ve Sopaların Kullanıldığı Kavgada 3 Kişi Yaralandı.
Kosgebten İşletmelere Pazarlama Eğitimi Verildi
Kosgeb'ten İşletmelere Pazarlama Eğitimi Verildi
Malatya'da Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme (Kosgeb) Müdürlüğü Tarafından İmalat Sanayinde Faaliyet Gösteren İşletmelere "Pazarlama ve Satış Eğitimi" Konulu Bir Seminer Verildi.
Bulaşıcı Hastalıklarla Mücadele Eden Doktorlar Risk Altında
Bulaşıcı Hastalıklarla Mücadele Eden Doktorlar Risk Altında
Bursa Devlet Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Klinik Uzmanı Dr. Mustafa Ekici, Türkiye'de Son Yıllarda Yaygın Olarak Görülen Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı'nın İlk Kez Doktorlara da Bulaşmasına...
Medar Kız Kuran Kursu Hizmete Açıldı
Medar Kız Kur'an Kursu Hizmete Açıldı
Manisa'nın Akhisar İlçesine Bağlı Medar Beldesinde Bulunan Medar Kız Kur'an Kursu Manisa Valisi Celalettin Güvenç'inde Katıldığı Törenle Hizmete Açıldı.
Şair Hanifi İspirli, Kocaelide Erzurumu Temsil  Etti
Şair Hanifi İspirli, Kocaeli'de Erzurum'u Temsil Etti
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kent Konseyi Tarafından Gelenekselleştirilmek Üzere Başlatılan "Şiirler Arası Yolculuk" İsimli Şiir Programına Türkiye'nin Bir Çok İlinden Şairler Katıldı.
Elazığ Polisine 'Scooter' Eğitimi Veriliyor Elazığ Emniyet Müdürlüğü'nde 'Toplum Destekli Polislik' Çerçevesinde Huzur Timlerine 'Scooter' Eğitimi Veriliyor.
Agos Yöneticilerine Beraat Agos Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Serkis Seropyan ile Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Aris Nalcı, 'Adil Yargılamayı Etkilemeye Teşebbüs Etmek' Suçundan Beraat Etti.
Çanakkale'de Orman Yangını Çanakkale'nin Eceabat İlçesinde Orman Yangını Çıktı.
CHP Sosyal Sigortalar Kanunu İçin Yarın Dava Açacak CHP, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un Bazı ..
Taş Kıran, Yol Yapan İşçiler Tiyatro Sahnesine Çıktı
Taş Kıran, Yol Yapan İşçiler Tiyatro Sahnesine Çıktı
İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne Bağlı İzbeton Şirketinin İşçileri Tarafından Sahnelenen Orhan Kemal'in "Murtaza" İsimli Eseri, İsmet İnönü Kültür Sanat Merkezi'ndeki İlk Gösterimle Görücüye Çıktı.
Yağmur Kimden Dayak Yedi Bebek'te Evlerinin Yanındaki İnşaatın Gürültüsünden Rahatsız Olan Yağmur Atacan, 'Ne Zaman Bitecek Bu Gürültü?' Diye Şikayet Edince İnşaat Sahibinden Dayak Yemiş!.
Kadın Pedleriyle Yakalandı! Hırsızlık Amacıyla Girdiği Evde 9 Yaşındaki Bir Kız Çocuğuna Tecavüz Eden Sapık Yakalandı
Tertemiz Su! Melih Gökçek, Ankara'nın Suyuyla İlgili İddialar Konusunda Sert Konuştu!
Tzob: "Elazığ Kuraklık Kararnamesi Kapsamına Alınsın, Tunceli'den Göç Önlensin" Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Elazığ'ın da Kuraklıktan Ciddi Ölçüde Etkilendiği..
Şehit Teğmen Caner Gönyeli 2008 Arama-kurtarma Tatbikatı Şehit Teğmen Caner Gönyeli 2008 Arama-kurtarma Tatbikatı, Başarıyla Tamamlandı. Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Hayri..
Akhisar CHPden Dini Savunma
Akhisar CHP'den Dini Savunma
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akhisar İlçe Başkanı Güngör Lalancı, Partisinin Hiçbir Zaman Dini Karşısına Alan, Halkın Dini Duygularıyla Oynayan Bir Konumda Olmadığını İfade Etti.
Dpde İstifa
Dp'de İstifa
Demokrat Parti (Dp) Tokat Genel İdare Kurul Üyesi Recep Bay, Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanları, Belde Başkanları ile Birlikte Basın Toplantısı Düzenleyerek İstifa Ettiklerini Açıkladı.
Bayrampaşa'da Kaza: 1 Ölü Bayrampaşa'da Otoyolun Karşısına Geçmek İsteyen Recep Özdil(54), Bir Aracın Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti.
Sahte Çekle Dolandırıcılık Yapan Şahsa 4 Yıl Hapis Cezası Sakarya'da, Sahte Çekle Dolandırıcılık Yaptığı İddiasıyla Yargılanan Hayrettin Ö. İsimli Şahıs, 3 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı. Mah..
Vho Başkanı Öztürkler Doğanın Önemine Dikkati Çekti
Vho Başkanı Öztürkler Doğanın Önemine Dikkati Çekti
Kars-ardahan-ığdır Veteriner Hekimler Odası Başkanı Doç. Dr. Yavuz Öztürkler, Doğanın Önemine Dikkati Çekerek, Herkesin Üzerine Düşeni En İyi Şekilde Yerine Getirmesi Gerektiğini Vurguladı.
Borsa 2. Seansın İlk Yarısında 335,49 Puan Düştü İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansın İlk Yarısını, Birinci Seans Kapanışına Göre 335,49 Puan Azalarak 38.261,82 Puandan Geçti.
Festival Stantlarının Açılışı Yapıldı Zonguldak'ta Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali Kapsamında Sahil Gezi Yolunda Stant Açılışları Yapıldı.
İçme Suyu Şebekeleri Yenileniyor
İçme Suyu Şebekeleri Yenileniyor
Ordu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'nün, 2008 Yılı İlk 5 Ayında Toplam 6 Bin 30 Metre İçme Suyu Şebekesi Döşediği Açıklandı.
Yozgatlı Öğrenciler Çiceklerle Karşılandı
Yozgatlı Öğrenciler Çiceklerle Karşılandı
Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Sakarya'ya Gelen Yozgatlı Öğrenciler Çiçeklerle Karşılandı. Otobüslerle Kalacakları Yer Olan Kredi Yurtlar Kurumu Binasına Gelen Öğrenci ve Öğretmenlere Hoş Geldiniz Diyen Projeden...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10