18 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

18 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP'den Çimento Fabrikası Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bandırma İlçe Başkanlığı Tarafından Yapılan Açıklamada, Çevreye ve İnsana Zararı Olmayan, Yeni İstihdam İmkanları Sağlayacak..
Erzurumlu 3 Sporcu, Dağ Koşumu Milli Takımına Girmeye Hak Kazandı Antalya'da Yapılan Avrupa Dağ Koşusu Milli Takımı Seçmelerinde Erzurumlu Sporcular, Bir Birincilik, Bir İkincilik Bir de Üçün..
Rektörlük Seçimleri Öğretim Üyeleri, Görev Süresi Dolan Rektörlerin Yerine Seçilecek Rektörleri Belirlemek İçin Sandık Başına Gitmeye Başladı.
Ünlü Çevre Analisti Lester Brown İstanbul'da Tema Vakfı, 15 Yıl Etkinlikleri Çerçevesinde Kamuoyunun Dikkatini Enerji Tasarrufuna Çekebilmek Amacı ile Türkiye-hırvatistan Maçı Öncesi 10 Daki..
Sağlık Bakanlığı'nda "Kene" Zirvesi Kene Isırığına Bağlı Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığında Son Dönemlerde Meydana Gelen Artış Üzerine Sağlık Bakanlığı'nda 'Kene Zirvesi' Gerçekle..
Minik Boksörler İl Birinciliği İçin Ringe Çıktı
Minik Boksörler İl Birinciliği İçin Ringe Çıktı
Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Organize Edilen Minikler Boks İl Birinciliği Müsabakaları Yapıldı.
Trabzon Valisi Okutan, Beşikdüzü Osb'de Faaliyette Bulunacak Sanayicilerden Somut Adım İstedi Trabzon Valisi Nuri Okutan, Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi'nde (Osb) Faaliyette Bulunacak Sana..
Afganistanlı İş Adamları Türk İş Adamlarını Ülkelerine Yatırım Yapmaya Çağırdı
Afganistanlı İş Adamları Türk İş Adamlarını Ülkelerine Yatırım Yapmaya Çağırdı
Türkiye Sadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu'nun (Tuskon) Asya -Pasifik Dış Ticaret Köprüsü Programı Kapsamında Türkiye'ye Gelen Afganistanlı İş Adamlarının, Sakarya Genç İşadamları Derneği'nin (Sagiad) Davetlisi...
Uibde Genel Kurullar Yarın Yapılıyor
Uib'de Genel Kurullar Yarın Yapılıyor
Uludağ İhracatçı Birlikleri (Uib) Bünyesindeki 3 Birliğin Genel Kurulları Yarın Yapılacak. Uib Genel Sekreteri İbrahim Okur, Yarın Başlayacak Seçimli Genel Kurulların Dış Ticaret Camiasına Hayırlı Olmasını Diledi.
ABD'den Kırgızistan'a Üs Genişletme Talebi Rusya'nın Orta Asya Ülkelerinde Bulunan Askeri Üslerini Genişletme Kararından Sonra ABD'de Kırgızistan'da Bulunan Manas Hava Üssünü Genişletmek İsti..
Atina, 'Türk' Kelimesini Kabul Etmemekte Direniyor
Atina, "Türk" Kelimesini Kabul Etmemekte Direniyor
Atina, Batı Trakya Türk Dernekleri'nin Yunan Mahkemeleri Tarafından Kapatılması Üzerine Türk Azınlık Üyeleri Tarafından Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) Tarafından Mahkum Edilmesine İtiraz Etme Kararı Aldı.
Ergenekon'da Bir Tutuklama Daha Ergenekon Yapılanması ile İlgili Belgelerle Yakalanan Murat Ç. Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi. Murat Ç.'nin Terör Örgütü Ergenekon'un Üyesi Olduğu ve Ruhsat..
Kişisel Gelişim Uzmanından Polislere: 'Yol Açamıyorsanız Yolu Engellemeyin'
Kişisel Gelişim Uzmanından Polislere: "Yol Açamıyorsanız Yolu Engellemeyin"
Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen İletişim Seminerinde Konuşan Kişisel Gelişim Uzmanı Mustafa Taşçı, "Gözünüz Zirvedeyse, Tek Gözle Yürüyemezsiniz. Yol Açamıyorsanız, Yola Engel Olmayın" Dedi.
AK Parti Eski İlçe Başkanı Katkıcı Savcılığa Başvurdu AK Parti Finike Eski İlçe Başkanı İsmail Katkıcı, Hakkında Bir Gazetede Çıkan 'Bir Kadınla İlişkisi Olduğu' İddialarını Yalanladı.
Akseki, Dündoğmuş ve İbradıda Doğa Sporları Cazip Hale Getirilecek
Akseki, Dündoğmuş ve İbradı'da Doğa Sporları Cazip Hale Getirilecek
Sahil Entegre Projesi (Sep)kapsamında Antalya'nın Akseki, Gündoğmuş ve İbradı İlçelerinde Alternatif Turizm Alanları Oluşturarak, Yayla, Çiftlik Evi, Eko, Dağ Bisikleti, Trekking, Ekoloji ve Dağ Tırmanışı Turizmi...
Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur: "Gazetecinin Darp Edildiği İddiası Üzüntü Verici" Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Adapazarı Gazetesi Muhabiri Samet Altay'ı..
Bingür Sönmezden Kalp Hastalarına Sıcak Hava Uyarısı
Bingür Sönmez'den Kalp Hastalarına Sıcak Hava Uyarısı
Hava Sıcaklıklarının Artması ile Birlikte Kalp ve Tansiyon ile İlgili Şikayetler de Artış Gösteriyor. Kalp Kapak Hastaları ve Koroner Kalp Hastaları Kesinlikle Güneşin Dik Geldiği ve Günün En Sıcak Olduğu 11.00 - 15.00...
Çanakkale'de Orman Yangını Çanakkale'nin Eceabat İlçesinde Orman Yangını Çıktı. Kısa Sürede Büyüyen Yangını Söndürme Çalışmaları Devam Ediyor.
Eğitim Bir Sen: "Eğitim Yasaklarla Değil Özgürlüklerle Yüceltilir" Eğitim Bir Sen Van Şubesi Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Fuat Arpa, Eğitimin Yasaklarla Değil Özgürlüklerle Yüceltilmesi G..
Rize İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Rize İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Rize'de 2008 Yılı İçerisinde Kamuda 527.4 Milyon YTL Bedelli, Bin 79 Proje İçin 90.8 Milyon YTL Harcanarak Bu Projelerin Yüzde 17'sinin Tamamlandığı Belirtildi.
Mtsonun Yeni Başkanı Aşut: 'Mersine Hizmete Kadri Şamanın Bıraktığı Yerden Devam Edeceğiz'
Mtso'nun Yeni Başkanı Aşut: "Mersin'e Hizmete Kadri Şaman'ın Bıraktığı Yerden Devam Edeceğiz"
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'nın (Mtso) Yeni Başkanı Şerafettin Aşut, Hizmete Kadri Şaman'ın Bıraktığı Yerden Devam Edeceklerini Belirtti.
Yılın Belediye Başkanlarına Ödüllerini Gazeteciler Verdi
Yılın Belediye Başkanlarına Ödüllerini Gazeteciler Verdi
Şehir ve Başkan Dergisi'nin Geçen Yıl İlkini Gerçekleştirdiği Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kent Ödülleri'nin Bu Yılki Sahipleri Belli Oldu.
Kongre Vadisinin İlk Bölümü Yıl Sonunda Tamamlanıyor
Kongre Vadisi'nin İlk Bölümü Yıl Sonunda Tamamlanıyor
Tamamlandığında Avrupa'nın En Büyük Kongre Sarayı Olacak Olan Kuşadası Kongre Vadisi İnşaatı Hızla Devam Ediyor. Kuşadası Kongre Vadisi'nin Sahibi Komer Şirketinin İnşaattan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi de Olan Kuşadası...
Gençlik Değişimleri Başladı
Gençlik Değişimleri Başladı
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Tarafından Başlatılan 'Gençlik Değişimleri' Adı Altındaki Program Dahilinde Kırşehir'den Gençler Adıyaman'a Geldi.
Gönül Köprüsü Öğrencileri Diyarbakırda
'Gönül Köprüsü' Öğrencileri Diyarbakır'da
Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu 'Gönül Köprüsü' Projesi Kapsamında Antalya'dan Gelen Öğrenci Grubunu Makamında Kabul Etti .
Sivasta Yeni Anayasa Arayışları ve Siyasi Partilerin Kapatılması Konferansı Verilecek
Sivas'ta 'Yeni Anayasa Arayışları ve Siyasi Partilerin Kapatılması' Konferansı Verilecek
Sivas Baro Başkanı Mustafa Coşkun, 'Yeni Anayasa Arayışları ve Siyasi Partilerin Kapatılması' Adı Altında Bir Konferans Düzenleyeceklerini Söyledi.
Cumhuriyet Mahallesinin Acı Günü
Cumhuriyet Mahallesi'nin Acı Günü
Düzce Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hayrettin Sivrioğlu(49) Hayatını Kaybetti.
Gerekirse Bu Zıkkımları Kapatalım
'Gerekirse Bu Zıkkımları Kapatalım'
YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Üniversiteye Girişte Katsayı Uygulamasını Kaldıracaklarını Belirterek, 'Yüzde 5 İçin Yüzde 95'i Yakmayalım' Dedi.
Başarılı Sporcular Vali Atışı Ziyaret Etti
Başarılı Sporcular Vali Atış'ı Ziyaret Etti
Trabzon'da 1-7 Haziran Tarihleri Arasında Yapılan Türkiye İlköğretim Okulları Bayan Besketbol Şampiyonası'nda 3. Olan Celalettin Sayhan İlköğretim Okulu Öğrencileri, Adana Valisi İlhan Atış'ı Ziyaret Etti.
Manisada Okul Müdürüleri Toplantısı
Manisa'da Okul Müdürüleri Toplantısı
Manisa'daki Okulların Sorunlarını İşbirliğiyle Çözmek Amacıyla İlgili Kurumlar ve Okul Müdürleri Belediye Meclis Salonu'nda Bir Araya Geldi.
Hemden Yıl Sonu Sergisi
Hem'den Yıl Sonu Sergisi
Malatya Halk Eğitim Merkezi (Hem) 2007 - 2008 Yılı Açmış Olduğu Kurs ve Eğitim Merkezlerinde Yapılan Ürünleri Düzenlenen Bir Törenle Vatandaşların Gösterimine Açtı.
Rize'nin Engelli İstatistiği Çıkartıldı Rize'de Devlet İstatistik Enstitüsü (Die) Tarafından Yapılan Araştırmada Süreğen Hastalığı Olan Vatandaşlarla Birlikte Toplam 44 Bin 973 Özürlünün Oldu..
Başkentte Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerindeki Yenileme, Demontaj, Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle 21 Haziran Cumartesi Günü Ankara'nın Bazı Yerlerinde Elektrik Kesintisi Uygulana..
Gençlik Kampı Gönüllüleri Bekliyor
Gençlik Kampı Gönüllüleri Bekliyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Bu Yıl 8.'si Düzenlenecek Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı'nda Hazırlıklar Tamamlandı.
Diyarbakır Valisi Mutludan Yuvacık Köyüne Ziyaret
Diyarbakır Valisi Mutlu'dan Yuvacık Köyüne Ziyaret
Geçtiğimiz Günlerde Diyarbakır'ın Çınar İlçesine Bağlı Yuvacık Köyünde Meydana Gelen Trafik Kazası Nedeniyle Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu Yuvacık Köyünü Ziyaret Etti.
Samsun'da Telefon Kablosu Hırsızlığı Samsun'un Salıpazarı İlçesinde Türk Telekom'a Ait Telefon Direkleri ve 450 Metre Uzunluğunda Telefon Kablosunun Çalındığı Bildirildi.
İlker ve Burak Manisaspor'da Manisaspor, Adana Demirspor'dan Kaleci İlker Avcıbay ile Burak Denizli ile Her Konuda Anlaşma Sağladı.
Şehit Ailelerinden Belediye Başkanı Akına Teşekkür
Şehit Ailelerinden Belediye Başkanı Akın'a Teşekkür
Önce Vatan Derneği Başkanı Ahmet Keskinkılıç, Beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleriyle Birlikte Belediye Başkanı H. Cemal Akın'ı Ziyaret Etti.
Bank Asya 1. Lig Bank Asya 1. Lig Takımlarından Altay, Forvet Oyuncusu Şehmus ile Bir Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Fenerbahçeli Futbolcular 27 Haziran'da Toplanacak Fenerbahçeli Futbolcular, 27-28 Haziran Tarihlerinde Sağlık Kontrolünden Geçmek Üzere İstanbul'da Toplanacak.
Vanın Enerji Sorunu Elektrik Santrali ile Çözülüyor
Van'ın Enerji Sorunu Elektrik Santrali ile Çözülüyor
Van Valisi Özdemir Çakacak, Şehir Merkezi ve Organize Sanayi Bölgesi'ndeki (Osb) Enerji Sorununu Büyük Ölçüde Çözecek Doğalgaz Çevrim Santralinin Kurulması Kararını Onayladı.
İç Fındık Yılın Mayıs Ayında İhracata Damgasını Vurdu
İç Fındık Yılın Mayıs Ayında İhracata Damgasını Vurdu
Samsun'dan 2008 Mayıs Ayında 23 Ülkeye Başta İç Fındık Olmak Üzere Yumurta, Kuru Fasulye Yeşil Mercimek, Kuru Nohut ve Kavrulmuş Fındık İhraç Edilirken, 6 Ülkeden de İç Ceviz ve Kabuklu Ceviz İthalatı Yapıldı.
Denizli Valisi Erkmen'den, Vali Yardımcısı Sun'a Veda Yemeği Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Antalya'nın Döşemealtı İlçe Kaymakamlığı'na Atanan Vali Yardımcısı İ.hayrullah Sun Onuruna Polisevi'n..
Müze Kart Uygulaması Kültür ve Turizm Bakanlığı Tarafından Vatandaşlarının Müze ve Ören Yerlerine İlgisini Artırmak Amacıyla "Müze Kart" Uygulamasına Geçiliyor.
İshalde Bilinçsizlik Öldürebilir
İshalde Bilinçsizlik Öldürebilir
Gaziantep Yılmazer Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Murat Karaoğlan, Küçük Çocuklarda İshalin Ölümlere Neden Olabileceğini ve Dikkate Alınması Gereken Bir Hastalık Olduğunu Söyledi.
Ray Hırsızları Suç Üstü Yakalandı Erzurum'da Oksijen Kaynağıyla Demiryolu Raylarını Keserek Çalmaya Çalışan İki Kişi Suçüstü Yakalandı.
Temadan Enerji Tasarrufu Çağrısı
Tema'dan Enerji Tasarrufu Çağrısı
Tema Vakfı Gemlik Şube Başkanı İbrahim Yıldırım, Enerji Tasarrufu Çağrında Bulunarak, Tüm Türkiye'yi 20 Haziran Cuma Günü Saat 21.00'de 10 Dakika Süreyle Işıkları Kapatmaya Davet Etti.
Et Makinesine Elini Kaptıran Gencin Parmakları Koptu Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Et Makinesine Elini Sıkıştıran Gencin 3 Parmağı Koptu.
Malatyada Araç Yangını
Malatya'da Araç Yangını
Malatya'da, Park Halinde Bulunan Bir Araçta Gece Geç Saatlerde Yangın Çıktı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10