17 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

17 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Atlasjet Havayolları, Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Yakınları ile Biraraya Geldi Atlasjet Havayolları, Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Yakınları ile Bir Toplantı Düzenledi. Bası..
Huzurevinde Kalan Halit Amcadan Ağlatan Kaside
Huzurevi'nde Kalan Halit Amca'dan Ağlatan Kaside
Sivas Karşıyaka Özel Huzuerevi ve Yaşlı Bakımevi'nde Kalan 77 Yaşındaki Halit Kılınç, Okuduğu Kasidelerle Ağlattı.
Deniz Baykal, "Sorun Türban ya da Laiklik Değil, Cumhiriyet ve Rejimdir" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Artık Anlaşıldı Ki Son Gelişmelerin Işığında, Türban da Laiklik de Değil, Türkiye'de ..
İspirde Bodur Meyve Yetiştiriciliği Yaygınlaşıyor
İspir'de Bodur Meyve Yetiştiriciliği Yaygınlaşıyor
Erzurum'un İspir İlçesinde İlçe Tarım Müdürlüğü Tarafından 13 Çiftçiye Meyve Bahçesi Oluşturuldu.
Eşine Kızdı, Türkiyede 13 Bayan Arasına Girdi
Eşine Kızdı, Türkiye'de 13 Bayan Arasına Girdi
Kocaeli'nin Körfez İlçesinde Yaşayan Yaşanur Daşdemir Karaca, Ehliyet Almak İsteyince Eşinden ve Komşularından Tepki Aldı. Buna Kızıp İnat Eden Karaca Çevresindekilerin Tepkisine Rağmen Sürücü Kursuna Yazıldı ve 8.aylık...
Balık Kavağa Çıkar mı
Balık Kavağa Çıkar mı
O Hikayeyi Herkes Bilir. Ama Müze Tavanında Asılı Duran Bu At, Görenleri Şoke Ediyor.
Barbarlığın Görüntülendiği An
Barbarlığın Görüntülendiği An
Batı Şeria'yı İşgal Eden İsrailli Yerleşimcilerden İkisi Filistinli Bir Çobanı Sopalarla Döverken Kameralara Yakalandı.
Emek Platformu, Yerel Basının Yanında Olduğunu Açıkladı
Emek Platformu, Yerel Basının Yanında Olduğunu Açıkladı
Yerel Gazetelerin Ayakta Kalmasını Sağlayan Kamu İhalelerinin, Mahalli Gazeteler Yerine İnternet Ortamında Yayınlanmasına İmkan Sağlayan Kamu İhale Yasa Tasarısı'na Emek Platformu'nun Erzurum'daki Temsilcileri Ortak...
CHP Lideri Baykal: "Yargıya Karşı Fesat Kampanyası Başlatıldı" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Yargı ve Silahlı Kuvvetlerin Siyasetin Hedefi Haline Geldiğini Belirtti. Baykal, "Yargıya Karşı,..
Mader'den Yaz Kur'an Kursları Açıklaması Malatya Din Eğitimcileri Derneği (Mader) Başkanı Osman Demirhan, Yaz Kur'an Kurslarının Din Eğitimine Önemli Katkılar Sunduğunu Bildirdi.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 17 Haziran 2008 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Balıkesir Çevik Kuvvete Takdirname
Balıkesir Çevik Kuvvet'e Takdirname
Balıkesir Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nün Tüm Personeli, Başarılı Çalışmalarından Dolayı Takdirname ile Ödüllendirildi.
Guardıola'dan Yıldızlara Büyük Çalım İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) Takımlarından Fc Barcelona, Yeni Teknik Direktörü Josep Guardiola'yı Basına Tanıtırken, Çiçeği Burnunda Teknik Adam ..
Tuskon Asya-pasifik Dış Ticaret Köprüsüâ€'2 Programında Nazillili İşadamları Stand Açtı
Tuskon Asya-pasifik Dış Ticaret Köprüsüâ€"2 Programında Nazillili İşadamları Stand Açtı
Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (Tuskon) Asya-pasifik Dış Ticaret Köprüsü-2, 21 Ülkenin Katılımı ile Yapılıyor. Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen Başta Olmak Üzere Tuskon Başkanı Rızanur Meral'inde Katıldığı...
Boeıng Başkan Yardımcısı Marlın Daıley: Boeing Ticari Uçaklar'ın Avrupa, Rusya ve Orta Asya'dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Marlin Dailey, Boeing'in Sürdürdüğü Çalışmalarla İlgili Bilgi Vermek ..
Orduzu Belediyesi Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Düzenledi
Orduzu Belediyesi Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Düzenledi
Orduzu Belediyesi Tarafından Düzenlenen "Grros Ross Küçükler" Futbol Turnuvasına Her Mahalleden 5 Takım Katılıyor.
Adana'da Kuduz Vakası Adana'nın Ceyhan İlçesine Bağlı Camızağılı Köyünde Öldürülen Bir Köpekte Kuduz Hastalığına Rastlandı.
Hatay'da Aşiret Kavgası Hatay'ın Reyhanlı İlçesinde Aşiretler Arasında Çıkan Taşlı Sopalı Kavgada, 2'si Polis Toplam 18 Kişi Yaralandı.
İlk Bahar Dönemi Şap Aşılaması Tamamlandı Denizli'de Büyükbaş Hayvanlara İlkbahar Dönemi Şap Aşılaması Tamamlanırken, 130 Bin Büyükbaş Hayvanın Aşılandığı Belirtildi.
Antakya'da Şüpheli Çanta Paniği Antakya'da Bir Dolmuş Durağına Bırakılan Şüpheli Çanta Paniğe Yol Açtı. Fünye ile Patlatılan Çantanın İçinden İç Çamaşırı Çıktı.
Masaj Salonuna Fuhuş Baskını İzmir Polisi, Çankaya Semtinde Faaliyet Gösteren Bir Masaj Salonuna Fuhuş Yapıldığı İddiasıyla Baskın Yaptı. Baskında 6 Müşteri ile Fuhuş Yaptığı İddia Edilen 5 B..
Sulama Kanalına Giren Çocuk Boğuldu Mersin'in Silifke İlçesinde, Serinlemek İçin Sulama Kanalına Giren 10 Yaşındaki Çocuk Boğularak Hayatını Kaybetti.
Belediye Başkanı Akından Rektörlük Seçimi Değerlendirmesi
Belediye Başkanı Akın'dan Rektörlük Seçimi Değerlendirmesi
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, İnönü Üniversitesi'ndeki Rektörlük Seçiminin Hayırlı Olması Temennisinde Bulundu.
İzmir'de Orman Yangını İzmir'in Menemen İlçesine Bağlı Yahşelli Köyü Yakınlarında Çıkan Orman Yangınında, Şu Ana Kadar 15 Hektarlık Ağaçlandırma Sahasının Kül Olduğu, Rüzgarın Etkisiyle Yangı..
Yenidoğan Beldesi Ceviz Üretim Merkezi Olacak
Yenidoğan Beldesi Ceviz Üretim Merkezi Olacak
Konya'nın Beyşehir İlçesine Bağlı Yenidoğan Beldesi, Ceviz Üretim Merkezi Olmaya Hazırlanıyor.
Hamas'la İsrail Arasında Ateşkes Anlaşması Yapıldığı İddiası Mısırlı Bir Yetkili, İsrail'le Hamas Arasında Aylardır Devam Eden Dolaylı Görüşmelerin Sonunda Ateşkes Anlaşmasına Varıldığını Bil..
2. Uluslararası Dokimeon Mermer Heykel Sempozyumu
2. Uluslararası Dokimeon Mermer Heykel Sempozyumu
Afyonkarahisar'da Düzenlenen "2. Uluslararası Dokimeon Mermer Heykel Sempozyumu" Başladı.
Irak'ta Radikal Savaşçılara Yeni Operasyon Irak Yönetimi, Üç Aylık Dönem İçinde Ülke Genelindeki Şii ve Sünni Savaşçılara Karşı Sürdürdüğü Operasyonların Bir Benzerini Daha Güneydeki El-amara..
Orhaneli Myoda Mezuniyet Coşkusu
Orhaneli Myo'da Mezuniyet Coşkusu
Orhaneli Meslek Yüksek Okulu 2. Mezunlarını Uğurladı.
TBMM Başkanı Köksal Toptan: Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, Azerbaycan Basınına, Dağlık Karabağ Sorunu Çözülmeden Türkiye ile Ermenistan Arasında İlişki Kurulamayac..
2008in 2. Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
2008'in 2. Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Adıyaman İl Koordinasyon Kurulu 2008 Yılı 2. Toplantısı, Vali Ramazan Sodan Başkanlığında Yapıldı.
Çeyrek Finale Kalan Milli Takım Siyasete de Damga Vurdu CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Milli Takımın Başarısından Duyulan Mutluluğu Herkesin Samimiyetle İfade Ettiğini Belirterek, "Bu Bir Or..
Başbakanlık'ta "Gap" Toplantısı Aşbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gap Planı'nın Uygulanmasına İlişkin Oluşturulacak Orta Vadeli Takvimi Karara Bağlamak Üzere İlgili Bakanlarla Bir Araya Geldi.
Tpao Riskli Bölgelerde Petrol Arayacak
Tpao Riskli Bölgelerde Petrol Arayacak
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (Tpao) Adıyaman Bölge Müdürü Besim Şişman, Tpao'nun Petrol Aramadaki Politikasını Değiştirdiğini ve Riskli Bölgelerde Petrol Arayacağını Açıkladı.
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, İktidarın Siyasi Zihniyetinin Türkiye'yi Çok Tehlikeli Bir Husumete Sürüklediğini Belirterek, "Bu Tablo Herhalde AK Parti'nin Kendi Ge..
Yozgat Bozok Üniversitesinde Mezuniyet Sevinci
Yozgat Bozok Üniversitesi'nde Mezuniyet Sevinci
Yozgat Bozok Üniversitesi'nde Lisans ve Ön Lisans Eğitimlerini Başarıyla Tamamlayan Öğrenciler, Düzenlenen Törenle Diplomalarını Aldı.
Türkiye'de Kadın Olmak Eğitim-sen Merkez Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Gülçin İsbert, Türkiye'deki Kadınların Üretime Yaptıkları Katkıların Göz Ardı Edildiğini Belirterek, "Türkiye'de Kadınl..
AK Parti Hakkındaki Kapatma Davası Anayasa Mahkemesi, AK Parti'nin Dün Verdiği Esas Hakkındaki Savunmanın Ardından Sözlü Açıklama ve Sözlü Savunma Tarihlerini Belirledi.
Kiliste Havalar Isınınca Meyan Kolaya Rağbet Arttı
Kilis'te Havalar Isınınca Meyan Kolaya Rağbet Arttı
Güneydoğu Anadolu'da "Meyan Kola" Olarak Bilinen ve Birçok Hastalığa İyi Geldiğine İnanılan Meyan Şerbetine, Havaların Isınmasıyla Birlikte Kilis'te Rağbet Her Geçen Gün Artıyor
Türk Kaşifin Devrim Gibi Buluşu
Türk Kaşifin Devrim Gibi Buluşu
Dünyada Zeytin Üretilen Tüm Ülkelerin 3 Bin Yıldır Sorunu Olan Karasu Problemini Türk İş Adamı Faydalı Bir Ürün Haline Getirdi.
Düzcede Demiryolu Yapımı Masaya Yatırıldı
Düzce'de Demiryolu Yapımı Masaya Yatırıldı
Devlet Demiryolları Proje Daire Başkanlığı Yetkilileri Sakarya'nın Arifiye İlçesinden Başlayarak Düzce'de Sonlandırılması Planlanan Demiryolu ile İlgili Olarak Düzce Valiliğinde Toplantı Gerçekleştirildi.
Malatyaya Yeni Doğu Garajı Yapılıyor
Malatya'ya Yeni Doğu Garajı Yapılıyor
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Yimpaş Mağazası'nın Güneyinde Yapımı Planlanan Yeni Doğu Garajı Alanında, Malatya Mimarlar ve Mühendisler Odası İl Temsilcisi Abdurrahman Yavuz ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle Birlikte...
Yaylaya Patates Eken 8 Kişiye Soruşturma Ordu'nun Aybastı İlçesinde Yaylada Devlete Ait Arsaları Tel Çitle Çevirerek Ekim Yapan 8 Kişi Hakkında Soruşturma Açıldı.
Beyoğlu Beldesinde Geri Dönüşüm Projesi Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesine Bağlı Beyoğlu Beldesinde Katı Atıkların Evlerde Ayrıştırılması ile İlgili Geri Dönüşüm Projesi Hayata Geçiriliyor.
Basın Camiası Yakup Ağabeyisini Uğurladı.. Önceki Gün Vefat Eden Bayburt Postası Gazetesi Sahibi ve Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Okutmuş Düzenlenen Törenin Ardından..
Kütahyada Göz Kamaştıran Sergi
Kütahya'da Göz Kamaştıran Sergi
Kütahya'da, Belediye El Sanatları Eğitim Merkezi'nin Düzenlediği El Sanatları Kursuna 186 Kişinin Katıldığı Bildirildi. Kursiyerlerin Yıl Boyunca Yaptığı El Emeği Göz Nuru Eserleri, Belediye Kültür Sarayı'nda Halkın...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10