16 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

16 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fransa'da Türkiye Mevsimi 2009'da Başlayacak Fransa ve Türkiye Arasında İmzalanan Niyet Mektubuyla İlan Edilen "2009 Fransa'da Türkiye Mevsimi" Etkinlikleri Gelecek Yıl Temmuz Ayında Fransa'..
ÖSS Çetesinin Çalışma Sistemi Şaşırtıyor
ÖSS Çetesinin Çalışma Sistemi Şaşırtıyor
Şanlıurfa'da Çökertilen ve 33 Kişinin Yakalandığı ÖSS Çetesinin Çalışma Sistemi, Neredeyse Amerikan Filmlerindeki Dedektifleri Aratmayacak Bir Ön Araştırmanın Yapıldığını Ortaya Çıkardı.
Türk -Rus Tarım Krizinde Gürcistan Faktörü
Türk -Rus Tarım Krizinde Gürcistan Faktörü
Rusya Federasyonu Türkiye'den İthal Ettiği 5 Tarım Ürününün (Domates, Patates, Patlıcan, Üzüm, Limon) İthalini İlaç Kalıntısı Bulunduğu Gerekçesiyle 7 Haziran'da Durdurdu. Rusya Federasyonu, Mayıs 2005'te de 'Akdeniz...
İşte Aşklarının Kanıtı! Bir Süredir Lance Armstrong'la Birlikte Olan Kate Hudson, İlişkisiyle İlgili Konuşmasa Da; Cannes'de Çekilen Fotoğrafları Her Şeyi Ortaya Koyuyor!..
Balıkçılar, Ucuz İthal Balık ve Yüksek Mazot Fiyatları Nedeni ile Teknelerini Satılığa Çıkardı
Balıkçılar, Ucuz İthal Balık ve Yüksek Mazot Fiyatları Nedeni ile Teknelerini Satılığa Çıkardı
Ucuz İthal Balık ve Yüksek Mazot Fiyatları Karşısında Çaresiz Kalan Mersinli Balıkçılar, Teknelerine Satılık Levhaları Astı.
ÖSS Sonrası Dersanelerce Alkollü Kutlama Yapılması Eğitimcilerin Tepkisini Çekti
ÖSS Sonrası Dersanelerce Alkollü Kutlama Yapılması Eğitimcilerin Tepkisini Çekti
Bursa'da, Bazı Dersaneler Tarafından 'Arap Şükrü' Olarak Bilinen Eğlence Sokağında "ÖSS'nin Stresini Atma" Adı Altında Düzenlenen Gecede Sınava Giren 16 -18 Yaşları Arasındaki Gençlerin İçki İçmesine Eğitimciler Tepki...
Kazak Halk Dansları Ekibi, Vali Muşmalı Ziyaret Etti
Kazak Halk Dansları Ekibi, Vali Muşmal'ı Ziyaret Etti
Kazakistan'dan Gelen Halk Oyunları Ekibi, Elazığ Valisi Muammer Muşmal'ı Makamında Ziyaret Etti.
Kadirlide Trafik Kazasında Bir Kişi Yaralandı
Kadirli'de Trafik Kazasında Bir Kişi Yaralandı
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Meydana Gelen Kazada 1 Kişi Yaralandı.
Yalovada Yıldırım Düşmesi Sonucu 1 Kişi Öldü
Yalova'da Yıldırım Düşmesi Sonucu 1 Kişi Öldü
Yalova'da Yıldırım Düşmesi Sonucu 1 Kişi Hayatını Kaybederken 1 Kişi de Hafif Yaralandı.
Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Tunceliden 450 Öğrenci Muğlaya Gitti
'Gönül Köprüsü Projesi' Kapsamında Tunceli'den 450 Öğrenci Muğla'ya Gitti
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Başlattığı 'Gönül Köprüsü Projesi' Kapsamında Tunceli'den 450 Öğrenci Muğla'ya Gitti.
AKP Karşıtlarının Yeni Adresi
AKP Karşıtlarının Yeni Adresi
İsmail Amasyalı'nın Evinde, Aralarında Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Emekli Oramiral Salim Dervişoğlu, Mesut Parlak, Gazeteci ve İşadamı 23 Kişi Türkiye'nin Gündemini Ele Aldı.
Evlerine Maganda Kurşunu İsabet Eden Anne ile 8 Aylık Oğlu Ölümden Döndü
Evlerine Maganda Kurşunu İsabet Eden Anne ile 8 Aylık Oğlu Ölümden Döndü
Sarıyer'de, Türk A Milli Futbol Takımının Çek Cumhuriyeti'ni Yenmesinin Ardından Galibiyet Coşkusunu Abartan Bir Kişinin Silahından Çıkan Mermi, 2 Katlı Müstakil Evin Ahşap Tavanını Delerek 8 Aylık Batuhan ile Annesinin...
Tüsiad: "Kyoto'yu İmzalamak Türkiye'yi Söz Sahibi Kılacak" Tüsiad, Kyoto Protokolünün İmzalanmasının 2012 Sonrası Süreçte Yeni Düzenin Şekillendirilmesinde Türkiye'yi Söz Sahibi Yapacağını Bi..
Sabancı Vakfı 'Yeni Açılım' Dedi Projelere 300 Milyon $ Hibe Edecek Sabancı Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Sivil Toplum Kuruluşları için 300 Milyon Dolarlık Hibe Ayırdıklarını Söyledi...
Savunma Projeleri Rekora Gidiyor Milli Savunma Bakanlığına Bağlı Savunma Sanayi Müsteşarlığının (Ssm) Yatırım Portföyünde Toplam Değeri 24,6 Milyar YTL"yi (Yaklaşık 20 Milyar Dolar) Aşan 180 ..
'Nakit Kral' Deyip Krizde Şirket Alacağız Bankacılığın Zorlaşacağını Söyleyen Ulusoy, Rekabet için Halk, İş, Vakıf ve Ziraat Bankası"nın Birleşmesi Önerisinde Bulundu Krizin Büyüyeceğini Söyl..
'Türkiye'nin Katkısıyla Avrupa'da Büyüyoruz' Ford Motor Company, Avrupa"daki Başarılı Bayilerini Bu Yıl Türkiye Tatiliyle Ödüllendirdi. Türkiye"ye Eşleriyle Gelen Yaklaşık 300 Bayi, Ford Üst ..
Tüketici Güveni Azaldı Tüketici Güven Endeksi Mayıs Ayında, Bir Önceki Aya Göre Yüzde 1,15 (0,88 Puan) Azalarak 75,36 Oldu.güven Endeksindeki Azalış, Tüketicilerin ""mevcut Dönem Satın Alma G..
Kısa Vadeli Dış Borç 50 Milyar Dolara Yaklaştı Küresel Kriz Koşullarında Yüksek Kur Riski Oluşturan Türkiye"nin Kısa Vadeli Dış Borç Stoku, Yılın İlk Dört Ayında 5.5 Milyar Dolar Büyüyerek 47..
Dolar ve Borsada Neler Oluyor? İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,2520 YTL, Avro 1,9270 YTL"den Haftaya Başladı.kapalıçarşı"da 1,2480 YTL"den Alınan Dolar 1,2520 YTL"den Satılıyor. 1,9220 YTL"..
İşsizlik Oranı Yüzde 10.7 Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik), İşsizlik Oranı Hareketli Ortalamasının Şubat-Mart-Nisan Döneminde Yüzde 10.7 Olduğunu Açıkladı.işsizlik Oranı Geçen Yılın Aynı Döne..
Konuştukça Uçak Bileti Kazanabilirsiniz! Turkcell ve Türk Hava Yolları (THY) Arasında Gerçekleştirilen Anlaşma Gereği "Miles&smiles" Üyesi İştcell"liler Konuştukça Uçuş Mili Kazanacak. Dileye..
Hakkari Halk Pazarının Bazı Yolları Kapandı
Hakkari Halk Pazarının Bazı Yolları Kapandı
Hakkari'de Onarım Çalışmaları Nedeniyle Halk Pazarının Ulaşımını Sağlayan Bazı Ara Sokakların Ulaşıma Kapanması Tepkilere Neden Oldu.
Van'da 2 Terörist Teslim Oldu Van'ın Başkale İlçesinde Örgütten Kaçan 2 Terörist, Silahsız Olarak Güvenlik Güçlerine Teslim Oldular.
Kayıt Dışı İşçi İstihdamı Denetimleri Yapılacak Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Gaziantep İl Müdürlüğü Tarafından, Kayıt Dışı İstihdamın Önlenmesi Amacıyla Gaziantep'te Rehberlik ve Denetleme Fa..
Akhisarda Başı Boş Köpekler Kısırlaştırılıyor
Akhisar'da Başı Boş Köpekler Kısırlaştırılıyor
Manisa'nın Akhisar İlçesinde Özellikle Yaz Aylarında Halkı Tedirgin Eden Başı Boş Sokak Köpekleri Belediye Veterinerlik Hizmetleri Yetkilileri Tarafından Kısırlaştırıllıyor.
Erdemoğlundan Müşterilerine 100 Özel Hediye
Erdemoğlu'ndan Müşterilerine 100 Özel Hediye
Aydın'da Faaliyet Gösteren Bir Firma Yeni Oluşturduğu İnternet Sitesine Üye Olan Müşterilerinden Kura ile Belirlenen İlk 100 Lişiye Çeşitli Hediyeler Dağıttı. Hava Sıcaklığının İyice Artması ve Tatil Sezonunun Gelmesiyle...
Bunun Adı Vahşet! İşte Karnı Yarılmış, Kuyruğuna Kalın Naylon Sicimle Parke Taşı Bağlanmış ve Ağzından Kan Gelen Ölü Bir Yunus...
'Bu Bölgeyi Zindan Ederiz' Tuzla Tersanelerinde, Meydana Gelen İşçi Ölümlerinin Durdurulmasına Yönelik Eylem Var...
Karatay Belediyesi Zenburi Emekliler Lokali Hizmete Açıldı
Karatay Belediyesi Zenburi Emekliler Lokali Hizmete Açıldı
Konya'nın Merkez Karatay İlçe Belediyesi Tarafından Yaptırılan Zenburi Emekliler Lokali Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı.
Hyundai Kuzeyden Sürücü Kursu Yöneticilerine Mangal Partisi
Hyundai Kuzey'den Sürücü Kursu Yöneticilerine Mangal Partisi
Erzurum'da Hyundai Kuzey Otomotiv Tarafından Düzenlenen Mangal Partisine Bu Kez Sürücü Kursu Veren Şirketlerin Yetkilileri Konuk Edildi.
Tuzla Tersanelerindeki Grev Sona Erdi Tuzla Tersanelerinde 'İşçi Ölümlerini Durdurmak ve Çalışma Koşullarının İyileştirilmesini Sağlamak' Amacıyla Disk'e Bağlı Limter -İş Sendikası Üyelerinin..
Akleaseden Kmtso Üyelerine Finans Desteği
Aklease'den Kmtso Üyelerine Finans Desteği
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (Kmtso) Üyelerinin Yatırımlarına Finansman Desteği Sağlamak Amacıyla Akbank T.a.ş.'nin İştiraki Olan Ak Finansal Kiralama A.ş. (Aklease) ) ile Kmtso Arasında Leasing Yoluyla...
Irak'ta Saldırı: 3 Ölü Irak'ın Bakuba Kenti Yakınlarında Düzenlenen Saldırıda El Kaide'ye Karşı Mücadele Eden 3 Milis Öldü.
AB'den, Barış Karşılığında İsrail'e Destek AB, Ar -Ge ve Teknoloji Programlarına Dahil Olmak İsteyen İsrail'e, Orta Doğu Barış Sürecinde İlerleme Karşılığında Yeşil Işık Yaktı.
Ceyhan Mavi Boncuk Rehabilitasyon Merkezi Öğrencilerinin Başarısı
Ceyhan Mavi Boncuk Rehabilitasyon Merkezi Öğrencilerinin Başarısı
Adana'nın Ceyhan İlçesinde Faaliyet Gösteren Mavi Boncuk Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri 24 Takımın Katıldığı Şampiyonada 100 Metre Bayanlarda ve 400 Metre Bayrak Koşusunda Birinci Oldular.
Adanada Kapkaç
Adana'da Kapkaç
Adana'da Bir Kapkaççı, Yaşlı Kadının Bankadan Çektiği ve 3 Ayda Bir Aldığı Dul Yetim Aylığı Olan 530 YTL Parasını Çaldı.
Devrekte Gençlik Konseri
Devrek'te Gençlik Konseri
Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Pazar Akşamı Belediye Tarafından Düzenlenen Gençlik Konserinde Gençler Doyası ya Eğlendi.
Şanlıurfa'da Esrar Operasyonu Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı Tarafından Yapılan Yol Kontrolleri ve Arama Tarama Çalışmaları Sırasında Esrar ve Hint Keneviri Ele Geçirildi.
Minikler Sincap Çocuk Tiyatrosu ile Coştu
Minikler Sincap Çocuk Tiyatrosu ile Coştu
Demirci İlçesi Orman İşletme Müdürlüğü'nce İlçedeki İlköğretim Okulu Öğrencilerine, Orman Sevgisini Aşılamak Amacıyla Ankara Sincap Çocuk Tiyatrosu Oyun Sergiledi.
Nasa'dan Medya Mensuplarına Hasar İnceleme İzni ABD Uzay Ajansı, ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi'nin (Nasa) ABD'nin Florida Eyaletindeki Cape Canaveral Üssü Yakınında Bulunan Kennedy Uza..
Beşiktaş Sahaya İniyor Beşiktaşıüü'ın Değişik Takımlarda Bulunan Kiralık Oyuncuları ile Paf Takımı Oyuncuları Bugünden İtibaren Hazırlıklara Başlayacak.
AB: "İsrail ile İlişkiler Barış Sürecine Bağlı" AB Komisyonu'nun Dış İlişkilerden Sorumlu Üyesi Benita Ferrero-waldner, Ortadoğu'daki Barış Sürecinde İlerleme Sağlanması Durumunda İsrail ile ..
Beşiktaş'ın Hazırlık Maçları Belli Oldu Iüübeşiktaş'ın 2 -16 Temmuz Tarihleri Arasında Avusturya'da Yapacağı Sezon Öncesi İlk Etap Kampında Oynayacağı Hazırlık Maçlarının Programı Netleşti.
Bush ve Brown Irak ve Afganistan'ı Görüştü ABD Devlet Başkanı George W Bush'la İngiltere Başbakanı Gordon Brown, Irak, Afganistan ve İran'ı Görüştü.
Fatih Terimin Basın Toplantısı (2)
Fatih Terim'in Basın Toplantısı (2)
A Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti'ni Yenerek Çeyrek Finale Yükseldikleri İçin Mutlu Olduklarını Söyledi.
Çü'deki Rektörlük Seçimi TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu, Çukurova Üniversitesi (Çü) Rektör Adayının Taşıması Gerektiğini Düşündükleri Nitelik ve Özellikleri Açıkladı.
ABD Başkanı Bush: "Afganistan -Pakistan Arasındaki Tansiyonun Düşmesi İçin Yardım Edebiliriz" ABD Başkanı George W. Bush, Afganistan ile Pakistan Arasındaki Sorunun Çözüme Kavuşması İçin Yard..
Mikrokredi Projesi Bursada Başlatıldı
Mikrokredi Projesi Bursa'da Başlatıldı
Yoksulukla Mücadele Kapsamında Yürütülen Mikrokredi Projesi Bursa'da Başlatıldı. Türkiye İsrafı Önleme Vakfı (Tisva) ile Bursa İl Özel İdaresi Tarafından Ortaklaşa Yürütülecek Olan Mikrokerdi Kapsamında İlk Talihli...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10