16 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

16 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İdeavea'da Final İçin Geri Sayım Başladı Üniversiteli Gençleri Profesyonel Hayata Hazırlamak ve Yenilikçi Fikirlerini Hayata Geçirmelerini Sağlamak Amacıyla Yürütülen Avea Kırmızı Kuşak Progr..
Çöplükte Gaz Sıkışması Sonucu Çıkan Yangında 20 Bin Çam Fidanı Yandı Denizli'nin Sarayköy İlçesinde, Belediyeye Ait Çöplükte Gaz Sıkışmasına Bağlı Çıkan Yangın Ormanlık Fidanlığa Sıçrayınca 2..
Samsun'da Kene Vakaları Samsun'da Kene Isırmasına Bağlı Kırım Kongo Kanalı Ateşi (Kkka) Hastalığı Şüphesi Nedeniyle 2 Kişi Daha Tedavi Altına Alındı.
Tırpanla Öldürmeye Teşebbüse 11 Yıl 8 Ay Hapis Samsun'da Bir Kişiyi Ot Biçme Tırpanı ile Sırtından ve Boynundan Ağır Yaraladığı İddiasıyla Yargılanan Şahıs, Adam Öldürmeye Teşebbüs Suçundan 1..
Lise Öğrencisi Barajda Kayboldu Gaziosmanpaşa'da Yüzmek İçin Alibeyköy Barajı'na Giren Bir Lise Öğrencisi Kayboldu. Öldüğü Sanılan Gencin Babası ve Yakınları Olay Yerinde Sinir Krizleri Geçir..
Tokatta, Kan Bağışı Kampanyası
Tokat'ta, Kan Bağışı Kampanyası
Türk Kızılayı Tarafından Ülke Genelinde Başlatılan "Gönüllü Kan Bağışı İçin 1 Milyon İyi İnsan Aranıyor" Kampanyası Tokat'ta da Start Aldı.
Mahkeme, Fikret Yüksel'in Cezai Ehliyetinin Olmadığına Karar Verdi Şizofrenler Birliği Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Genel Başkanı Olduğunu İddia Eden Fikret Yüksel'in, Ramazan Ayında ..
Ordu'da Trafik Kazası: 11 Yaralı Ordu'da Minibüsün Refüje Çarparak Yan Yatması Sonucu Meydana Gelen Kazada 5'i Çocuk Toplam 11 Kişi Hafif Şekilde Yaralandı.
Vali Daşözden Tarımda Bilimsel Çalışmalara Önem Verilmeli Uyarısı
Vali Daşöz'den Tarımda Bilimsel Çalışmalara Önem Verilmeli Uyarısı
Malatya Valisi Halil İbrahim Daşöz, Tarımda Bilimsel Çalışmaların Desteklenerek Önem Verilmesi Gerektiğini Bildirdi.
İnternet Üzerinden Vatandaşları Dolandıran 8 Kişi Tutuklandı
İnternet Üzerinden Vatandaşları Dolandıran 8 Kişi Tutuklandı
İnterrnet Aracılığıyla Başkalarına Ait Hesapları Boşaltarak Haksız Kazanç Elde Eden ve Polis Tarafından Gözaltına Alınan 8 Kişi Sevk Edildiği Savcılık Tarafından Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.
BM Kosova Misyonu Şefi Rücker Kosovadan Ayrılıyor
BM Kosova Misyonu Şefi Rücker Kosova'dan Ayrılıyor
Birleşmiş Milletler Kosova Misyonu (Unmik) Şefi Joachim Rücker Kosova'dan Ayrılıyor.
Küresel Isınmayla Birlikte Triko Ürünlerinde de Değişim Yaşandı
Küresel Isınmayla Birlikte Triko Ürünlerinde de Değişim Yaşandı
Gaziantep Trikotajcıları Küresel Isınmanın ve Teknolojinin Etkisiyle Değişen Taleplere Cevap Verebilmek İçin Artık Kalın Trikolar Yerine Penye İnceliğinde 4 Mevsim Giyilebilen Triko Ürünler Üretiyor.
AK Parti, Esas Hakkındaki Savunmasını Anayasa Mahkemesi'ne Sundu AK Parti Yetkilileri, Parti Hakkında Açılan Kapatma Davası Kapsamında Esas Hakkındaki Savunmayı Anayasa Mahkemesi'ne Sundu.
Yetim Çocuklara Kaymakamlıktan Karne Hediyesi
Yetim Çocuklara Kaymakamlıktan Karne Hediyesi
Sinop'un Ayancık Kaymakamı Gülihsan Yiğit, Geçen Cuma Günü Karne Alan Babasız Öğrencileri Unutmadı.
İngiliz, Didime Hayran Kaldı
İngiliz, Didim'e Hayran Kaldı
Aydın'ın Didim İlçesindeki Didim Beach Resort Hotel'e Tatile Gelen İngiliz Manken Anna Zykova, Türkiye'ye Olan Sevgisini Türkçe Öğrenerek Pekiştirmek İstediğini Belirtti.
Sınır Ötesi İşbirliği Bilgi Merkezi Açıldı
Sınır Ötesi İşbirliği Bilgi Merkezi Açıldı
Sınır Bölgelerinin Birlikte İstikrarlı Kalkınması Projesi Kapsamında Bilgi Merkezi Açıldı.
Osmangaziye Yeni Kardeş
Osmangazi'ye Yeni Kardeş
Bursa'nın Osmangazi Belediyesi ile Kazakistan'ın Almaata Vilayetine Bağlı Kapşakay Şehri Arasında Kardeş Şehir Protokolü İmzalandı.
Akdeğirmen Barajı İçme Suyu Arıtma Tesisinin Yapımı Devam Ediyor
Akdeğirmen Barajı İçme Suyu Arıtma Tesisinin Yapımı Devam Ediyor
Devlet Su İşleri (DSİ) ve Afyonkarahisar Belediyesi'nden Görevlendirilen Bir Heyet, Yapımı Devam Eden Akdeğirmen Barajı İçme Suyu Arıtma Tesisi'nde İncelemelerde Bulundu.
Yozgat Valisi Amir Çiçek, Çocuk Yuvası ile  Özürlüler ve Yaşlılar Bakımevini Ziyaret Etti
Yozgat Valisi Amir Çiçek, Çocuk Yuvası ile Özürlüler ve Yaşlılar Bakımevi'ni Ziyaret Etti
Yozgat Valisi Amir Çiçek, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Yozgat Çocuk Yuvası ile Yaşlılar ve Özürlüler Bakımevi'ni Ziyaret Etti.
Milli Eğitim Müdürlüğü, 11 Hizmetli Alacak Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü, 11 Hizmetli Alacak.
Yetiştirme Yurtları Arası Futbol Şampiyonası Çanakkale'de Yapılacak Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurulu Genel Müdürlüğüne Bağlı Yetiştirme Yurtları Arası Futbol Şampiyonasının Beşincisi..
Batmanda TOKİ Kuraları Çekildi
Batman'da TOKİ Kuraları Çekildi
Batman'da Yaşanan Sel Felaketinde Evleri Ağır Hasar Gören Vatandaşlar İçin TOKİ Tarafından Yaptırılan Bin 202 Konuttan Biten 848 Konutun Kura Çekimi Törenle Yapıldı.
Birinci Didyma Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu 27 Haziranda
Birinci Didyma Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu 27 Haziran'da
Büyük Menderes Deltası Çevresinde 3 Bin Yıllık Ortak Geçmişi ve Tarihsel İlişkileri Olan Didyma, Milet, Priene, Magnesia, Myus, Herakleia Gibi Antik Kentlerin, Doğanbey, Gelebeç, Akköy, Yoran Gibi Kültürel...
Mmodan Vali Yardımcısı Özenere Ziyaret
Mmo'dan Vali Yardımcısı Özener'e Ziyaret
Makina Mühendisleri Odası (Mmo) Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya'nın Aksu İlçesine Kaymakam Olarak Atanan Vali Yardımcısı Raif Özener'i Makamında Ziyaret Etti.
Gembos Yolunda At Safarisi
Gembos Yolunda At Safarisi
Selçuklular Döneminde En İyi Savaş Atlarının Yetiştirildiği Konya'nın Beyşehir İlçesinde Bu Yıl İlki Düzenlenen 'Gembos Yolu 1. Alaaddin Keykubat Atlı Yürüyüşü'ne Beyşehirliler'in Yanı Sıra Alman ve İspanyol Rahvan At...
Lösemili Hastalardan Başkan Kalkana Ziyaret
Lösemili Hastalardan Başkan Kalkan'a Ziyaret
Batman'daki Lösemili Hastalar, Belediye Başkanı Hüseyin Kalkan'ı Makamında Ziyaret Etti.
Hastane Bahçesinde 3 Kişiyi Kene Isırdı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (Esogü) Tıp Fakültesi Hastanesi Bahçesinde Kenenin Isırdığı 3 Kişiye Müdahale Edildi.
AK Parti Savunmasını Anayasa Mahkemesi'ne Sundu AK Parti Yetkilileri, Parti Hakkındaki Kapatma Davasında Esas Hakkındaki Savunmayı Anayasa Mahkemesi'ne Sundu.
Akleaseden Kmtso Üyelerine Leasing Yoluyla Finans Desteği
Aklease'den Kmtso Üyelerine Leasing Yoluyla Finans Desteği
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (Kmtso), Üyelerine Uygun Koşullarda Finansman Desteği Sağlamak Amacıyla Aklease ile Leasing Yoluyla Finansman Desteği İçin Protokol İmzaladı.
Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Meşeli: 'Önder Sav Özür Dileyip İstifa Etmeli'
Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Meşeli: "Önder Sav Özür Dileyip İstifa Etmeli"
Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Önder Sav'ın Özür Dileyip Görevinden İstifa Etmesi Gerektiğini Söyledi.
Dp İzmir İl Başkanı Ulupınar: 'AK Partinin de Türkiyenin de Kurtuluşu Erken Seçimde'
Dp İzmir İl Başkanı Ulupınar: "'AK Parti'nin de Türkiye'nin de Kurtuluşu Erken Seçimde"
Demokrat Parti (Dp) İzmir İl Başkanı Yıldırım Ulupınar, AK Parti'nin de Türkiye'nin de Kurtuluşunun Bir Erken Seçimde Olduğunu Savunarak, Üç Dört Ay İçinde Yerel Seçimle Birlikte Erken Seçim Olacağına İnandığını Söyledi.
CHP Lideri Baykal Yurt Gezilerini Sürdürüyor Yerel seçimlere dönük programlar kapsamında bir süre önce yurt gezilerine başlayan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, seyahatlerini sürdürüyor.
..
AKP Savunmasını Sundu
AKP Savunmasını Sundu
AKP, Kapatılma Davasında Esas Savunmasını Anayasa Mahkemesi'ne Sundu. Yaklaşık 400 Sayfadan Oluşan Esas Savunma Üç Klasörde Toplandı.
Damattan Maldivlerde 1 Hafta Balayı
Damat'tan Maldivler'de 1 Hafta Balayı
Damat, Başlattığı Kampanyayla Smokin Alan Müşterilerine 1 Hafta Maldivler'de Balayı Yapma Fırsatı Sunuyor.
Ktmso Başkan Vekili Arifioğlu: 'Tekstildeki Sıkıntı Biraz Fazla Abartılıyor'
Ktmso Başkan Vekili Arifioğlu: "Tekstildeki Sıkıntı Biraz Fazla Abartılıyor"
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (Kmtso) Başkan Vekili Mehmet Arifioğlu, Tekstilde Yaşanan Sıkıntıların Abartıldığını ve Piyasaların 2009 Yılında Rahatlayacağını Söyledi.
Konya'daki Ölümü Şüpheli Bulunan Çocuk Konya'da Ölümü Şüpheli Bulunan 2 Yaşındaki Çocuğun Erkek Değil Kız Olduğu Bildirildi.
Cumhurbaşkanı Gül, Milli Takımı Kutladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Milli Takımın Dün Oynadığı Avrupa Kupası Maçında Çek Cumhuriyeti'ni 3-2 Mağlup Etmesiyle Türkiye'ye Verebileceği En Güzel H..
Hisarcıklıoğlu'nun Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç ile Görüşmesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 Nisan 2008 Tarihinde Anayasa Mahkemesi Başkanı H..
Sivil Toplum Kuruluşlarından Tuzla'da Başlatılan Greve Destek Gaziantep'te Disk, Kesk, Tümtis ve Belediye-iş Temsilcilikleri ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), İstanbul'daki Tuzla Tersaneleri..
Göklerden Sonra Deniz Altında Yer Alacak Muğla'nın Bodrum İlçesinde, Bodrum Su Altı Derneği'nin (Bosad) Yapay Resif Projesi Kapsamında Hava Kuvvetleri Komutanlığı Tarafından Bağışlanan C-47 T..
Terim: 'Yarı Finalde Portekiz'i İstiyorum' Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'nde Çeyrek Finale Yükselen (A) Milli Takımın Teknik Direktörü Fatih Terim, Yarı Finalde Portekiz ile Eşleşmeyi İ..
İkinci  Kat Asflat Çalışmaları Kızılcıklı Köyünde Başladı
İkinci Kat Asflat Çalışmaları Kızılcıklı Köyü'nde Başladı
Sakarya İl Özel İdaresi, 2008 Yılı İkinci Kat Asflat Programını Merkeze Bağlı Kızılcıklı Köyü'nde Başlattı. Vali Hüseyin Atak, İkinci Kat Asflat Çalışmalarını 75 Gün İçinde Tamamlayacaklarını Söyledi.
Karacabey Taşıyıcılar Kooperatifinin Yeni Yönetimi Belirlendi
Karacabey Taşıyıcılar Kooperatifi'nin Yeni Yönetimi Belirlendi
Bursa'nın Karacabey İlçesinde, Ss Taşıyıcılar Kooperatifi'nin 2007 Yılı Olağan Genel Kurulu Yapıldı.
Vali Okutandan Trabzonspor Anketi
Vali Okutan'dan Trabzonspor Anketi
Trabzon Valisi Nuri Okutan, İl Genelindeki Öğrencilerin Trabzonspor'a Bakış Açılarını, Düşüncelerini ve Beklentilerini Öğrenmek Üzere İlköğretim 6, 7 ve 8. Sınıflar ile Ortaöğretimde 9, 10 ve 11. Sınıflara Uygulanmak...
İran Heyeti Sınır Güvenliğini Görüşmek Üzere Vana Geldi
İran Heyeti Sınır Güvenliğini Görüşmek Üzere Van'a Geldi
İran İslam Cumhuriyeti Salmas Kenti 1. Derece Hudut Komiseri Yarbay Şerham Abasi Başkanlığındaki 10 Kişilik Heyet, Türkiye-iran Sınır Güvenliği Toplantısı'na Katılmak Üzere Van'a Geldi.
Hakkaride Alan Çalışması
Hakkari'de Alan Çalışması
Hakkari Valiliği Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Selahattin Keskin, Çeşitli Alan Çalışmaları Yaparak Vatandaşların İhtiyaç ve Taleplerini Belirlemeye Çalıştıklarını Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10