16 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

16 Haziran 2008 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AKP'nin Esas Savunması (3): Partimiz Laikliğe Aykırı Eylemlerin Odağı Haline Gelmemiştir AKP, Anayasa Mahkemesi'ne Sunduğu Savunmasında Partinin "Laikliğe Aykırı Eylemlerin Odağı" Olmadığı, İ..
Ayakkabı Boyacısı Şabana Hakkari Valiliği Sahip Çıktı
Ayakkabı Boyacısı Şaban'a Hakkari Valiliği Sahip Çıktı
Hakkari'de Daha Fazla Ayakkabı Boyatabilmek İçin Küçük Boya Sandığının Kenarına 'Erkeğin Şıklığı Ayakkabısından Belli Olur' Yazısı Yapıştırarak Dikkati Çeken Boyacıya Hakkari Valiliği Tarafından Yeni Bir Boya Sandığı...
Babacan, Türkiye -AB Katılım Konferansı'nın Beşinci Toplantısına Katılacak Dışişleri Bakanı Ali Babacan, yarın Lüksemburg'ta gerçekleştirilecek Türkiye-AB Katılım Konferansının Bakanlar düzey..
AKP'nin Esas Savunması(4) - Laikliğe Aykırı Eylemler Mevcut Değildir AKP, Savunma Metninde, Bir Siyasi Partinin Eylemleri Nedeniyle Kapatılabilmesi İçin O Partinin Organ ve Kurulları ile Üyel..
Merkez Bankası Faizleri 0.50 Puan Artırdı(1) Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, geçen ay başladığı faiz oranlarını Haziran ayı toplantısında da 0.50 puanlık artırım ile sürdürdü. Kurul, g..
21 Bin YTL Ödeyen Emekli Oluyor Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) İstanbul İl Müdür Yardımcısı Mustafa Cerit, 21 Bin YTL Ödeyenlerin Bağ-Kur Emeklisi Olabileceğini Söyledi.
Müdür Odasında Namaz Kılmayana Kırık Not! Lise Müdürünün, Öğrencileri Müdür Odasında Namaz Kılmaya Zorladığı İddiaları Ortalığı Karıştırdı...
'Öldürdüm Ama Hep Dua Ettim' Tapu Çetesinin Liderinden Tarihi İtiraflar...
3 Yeni Gezegen Bulundu
3 Yeni Gezegen Bulundu
İsviçreli ve Fransız Astrofizikçiler, Güneş Sistemi'nin Dışında, Dünya'dan Biraz Büyük 3 Dış Gezegen Keşfettiklerini Açıkladı.
Avni Anıl'ın Cenazesi Toprağa Verildi Türk Sanat Müziği Bestekarı ve Devlet Sanatçısı Avni Anıl'ın Cenazesi İzmir'de Toprağa Verildi.
Trabzonspor, Kaleci Transferini Bu Hafta Bitirmek İstiyor Transferin Hızlı Takımı Trabzonspor, Bir Süredir Görüşmeler Yaptığı ve Prensipte Anlaştığı Senegalli Kaleci Tony Sylva'nın Transferin..
Sibel Özkan 3 Altın Madalya Kazandı Kolombiya'da Süren Dünya Genç Bayanlar Halter Şampiyonası'nda, 48 Kiloda Sibel Özkan 3 Altın Madalya Kazandı.
Bagev, Ekonomiyi Dinarda Masaya Yatırdı
Bagev, Ekonomiyi Dinar'da Masaya Yatırdı
Batı Akdeniz Ekonomisi Geliştirme Vakfı (Bagev) 2008 Yaz Zirvesini Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesinde Yaptı.
'Kanımızın Son Damlasına Kadar Savaşırız' Afganistan Savunma Bakanlığı Sözcüsü Zahir Azimi, Devlet Başkanı Hamid Karzai'nin Emretmesi Halinde Kanlarının Son Damlasına Kadar Savaşacaklarını Sö..
Savcı, Bebeğinin Boynunu Kırarak Öldüren Anne İçin Ağırlaştırılmış Müebbet İstedi
Savcı, Bebeğinin Boynunu Kırarak Öldüren Anne İçin Ağırlaştırılmış Müebbet İstedi
Adapazarı'nda Gayrimeşru İlişki Sonucu Dünyaya Getirdiği Bebeğini Öldürdüğü İleri Sürülen Kadın İçin Savcı Hazırladığı İddianamede Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası İstedi.
Gayrimenkul Çetesi Liderinin Komşuları, Olayın Şokunu Yaşıyor Mal Varlıklarına El Koymak İçin Bazı Kimsesiz Yaşlıları Öldürdükleri İddiasıyla Gözaltına Alınan Gayrimenkul Çetesi'nin Lideri Ol..
Alaplı Cadde ve Sokakları Yıkandı
Alaplı Cadde ve Sokakları Yıkandı
Zonguldak'ın Alaplı İlçesi Belediyesi Tarafından, İtfaiye Müdürlüğünce Belirlenen Program Çerçevesinde Her Gün Rutin Olarak Cadde ve Sokaklarda Yıkama ve Sulama Çalışmaları Sürdürüyor.
Kazakistanlı Vali Sergei Mihailoviç: 'Çinin Cazip Teklifine Rağmen İşbirliği İçin Türk Olduğumuz İçin Bursayı Seçtik'
Kazakistanlı Vali Sergei Mihailoviç: "Çin'in Cazip Teklifine Rağmen İşbirliği İçin Türk Olduğumuz İçin Bursa'yı Seçtik"
Kazakistan Almaata Kapçagay Valisi Sergei Mihailoviç, Çin'in Bize Sunduğu Ekonomik ve Finans Kaynaklı Cazip Tekliflere Rağmen Türk Oldukları İçin Bursa ile İşbirliği Yapmayı Tercih Ettiklerini Belirtti.
Zohyad'dan Hastane Yetkililerine Teşekkür Zonguldak Hasta ve Hasta Yakınları Hakları Derneği (Zohyad) Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Adanur, Zonguldak Devlet Hastanesi'nde Hizmet Yapan Endosko..
Başarılı Satranççılara Validen Ödül
Başarılı Satranççılara Validen Ödül
İzmir'de Geçtiğimiz Günlerde Yapılan ve Türkiye Genelinde 98 Takımın Katıldığı Satranç Turnuvasında Takım Halinde Cumhuriyet Üniversitesi Mahir Sevim Özduman İlköğretim Okulu Satranç Takımı, Vali Veysel Dalmaz Tarafından...
Davanın Uzamasını İstemiyoruz
'Davanın Uzamasını İstemiyoruz'
Devlet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, AKP Hakkında Açılan Kapatma Davasının Uzamasını İstemediklerini Belirtti ve Esasa İlişkin Savunmayı Bugün Anayasa Mahkemesine Verildiğini Hatırlattı.
Diyarbakır'da Kırım Kongo Şüphesiyle İncelenen Beş Sağlık Personelinden İkisinde Hastalık Tespit Edildi Sağlık Bakanlığı, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı belirtileri görülen Dicle Üniver..
Yeni Hakem Kurulundan Askfye Tepki
Yeni Hakem Kurulundan Askf'ye Tepki
Merkez Hakem Kurulu (Mhk) Tarafından Zonguldak'a Atanan İl Hakem Kurulu'nun Yeni Başkan ve Üyeleri, Yaptıkları Açıklama ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na (Askf) Tepki Gösterdi.
Sivasta Yıl Sonu Sergisi
Sivas'ta Yıl Sonu Sergisi
Sivas'ta Bulunan Kız Teknik, Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Liseleri Öğrencileri Tarafından Yıl Sonu Sergisi Açıldı.
Erzurumda Çaşır Mevsimi
Erzurum'da Çaşır Mevsimi
Erzurum'da Kırsal Kesimlerde Yetişen Çaşırın Bir Çok Rahatsızlığa İyi Geldiği Bildirildi.
Rıza Çalımbay'ın Açıklamaları Beşiktaş'ın Efsane İsimlerinden Rıza Çalımbay, Herkesten Daha Fazla Beşiktaşlı Olduğunu Söyleyerek, "En Büyük Hedeflerimden Bir Tanesi Beşiktaş'ı Yeniden Çalıştı..
Yönetici İşe Alımlarında Deneyim, Eğitimin Önüne Geçti
Yönetici İşe Alımlarında Deneyim, Eğitimin Önüne Geçti
Yönetici Seçme ve Yerleştirme Alanında Dünya Çapında Uzmanlık Sahibi Olan Antal International'ın Yaptığı Araştırma, Üst Düzey Pozisyonlara Yerleştirilen İsimlerin Belirlenmesinde İş Dünyasının Bakış Açısının Değişmekte...
Deniz Keyfi Ölümle Bitti
Deniz Keyfi Ölümle Bitti
Milli Eğitim Bakanlığı'nın "Gönül Köprüsü" Projesi Kapsamında Iğdır'dan Hatay'a Gelen Öğrencileri Denize Götüren Genç, Boğularak Hayatını Kaybetti. 2 Öğrenci İse Sahil Güvenlik Ekipleri Tarafından Kurtarıldı.
Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan Çorumda
Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan Çorum'da
Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan'dan Kamu İhale Yasa Tasarısı'nın Düzeltilmesini İsteyen Çorumlu Gazetecilere Tam Destek Geldi.
Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu Toplantısı Sona Erdi. Başbakanlık Yeni Bina'da Gerçekleştirilen Toplantı 5 Sa..
Danıştay'a Yeni Atama Başbakanlık Kanunlar ve Kararlar Genel Müdürü Yüksel Öztürk, Danıştay Üyeliğine Getirildi.
Eskişehir, Esogüde 3 Kişiyi Kene Isırdı
Eskişehir, Esogü'de 3 Kişiyi Kene Isırdı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (Esogü) Tıp Fakültesi Bahçesinde 3 Kişiyi Kene Isırdı.
Büyükşehir Belediye Başkanlarından AK Partiye Ziyaret
Büyükşehir Belediye Başkanlarından AK Parti'ye Ziyaret
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Ev Sahipliğinde Gerçekleştirilen 12'nci Büyükşehir Belediye Başkanları İstişare Toplantısı İçin Antalya'da Bulunan 6 Şehrin Büyükşehir Belediye Başkanları, AK Parti İl Başkanlığı'nı...
Türkiye -Hırvatistan Maçı Biletleri Perşembe Günü Satışta Iüütürkiye ile Hırvatistan Milli Takımları Arasında Oynanacak 2008 Avrupa Şampiyonası Çeyrek Final Maçının Biletlerinin Satışına 19 H..
Milli Maçın Ardından Sokağa Fırlayan Magandalar Silahla Bir Kadını Yaraladı Türkiye'nin Çek Cumhuriyeti'ni Yenmesinin Ardından Sokakta Sevinç Gösterisi Diye Etrafa Rasgele Ateş Eden Kimliği B..
İsveçliler, Kütüphanelerindeki Raflara Kitap Dizimini Roma Anıtsal Kütüphanesine Göre Yapacak
İsveçliler, Kütüphanelerindeki Raflara Kitap Dizimini Roma Anıtsal Kütüphanesi'ne Göre Yapacak
İsveçliler, Kitap Dizim Tasarımlarını Roma Dönemine Ait Side Anıtsal Kütüphanesi'ne Göre Yapacak.
Bilinçli Aileler Altın Almaya Devam Ediyor
Bilinçli Aileler Altın Almaya Devam Ediyor
Adıyaman'ın Gerger Kaymakamlığı Hamileliği Boyunca Doktor Kontrolünü Düzenli Yaptıran ve Doğumunu Hastanede Yapan Annelere Altın Hediye Ediliyor.
Uyuşturucu Tacirine Euro 2008 Darbesi
Uyuşturucu Tacirine 'Euro 2008' Darbesi
Türkiye -Çek Cumhuriyeti Maçının Oynandığı Saatlerde Kapıkule'den Çıkış Yapmak İsteyen Bir Araçta 41 Kilogram Eroin Ele Geçirildi.
Uşakta  Bayrak Kampanyası
Uşak'ta Bayrak Kampanyası
Uşak Belediyesi, Milli Takımın Euro 2008 Finalleri Eleme Grubu Son Maçında Çek Cumhuriyeti'ni Eleyerek Çeyrek Finale Yükselmesi Nedeniyle Bayrak Asma Kampanyası Başlattı.
İran'da Yakalanan 2 Terörist Türkiye'ye Teslim Edildi Türkiye ile İran Güvenlik Güçlerinin Terör Örgütü PKK ve Pjak'a Yönelik Yaptığı Ortak Operasyon Kapsamında İran Topraklarında Bir Mağarad..
Elgiad, Avrupalı Misafirlerinden Sonra İranlı İşadamlarını Ağırlıyor Elazığ Genç İş Adamaları (Elgiad) Yönetim Kurulu Üyeleri Geçtiğimiz Hafta Ağırladığı Avrupalı İşadamlarından Sonra Şimdi d..
Evlilik Okulu 2.grup Kursu Başladı
Evlilik Okulu 2.grup Kursu Başladı
Denizli Belediyesi'nin, Pamukkale Üniversitesi (Paü), Pamukkale Rotary Kulübü ve Denizli Barosu'nun Desteğiyle Açtığı Evlilik Okuluna Yoğun İlgi Olunca 2. Grup Kursiyerler İçin Yeni Kurs Açıldı.
Milli Maç Sonrası Kutlamalara Katılan Genç Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti
Milli Maç Sonrası Kutlamalara Katılan Genç Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti
Türkiye A Milli Futbol Takımının Çek Cumhuriyeti Karşısında Aldığı 3 -2'lik Galibiyetin Sevincini Yaşayan 23 Yaşındaki Bir Genç Kalp Krizi Geçirerek Hayatını Kaybetti.
Aydında İhtiyaç Sahipleri Deniz Feneri ile Giyiniyor
Aydın'da İhtiyaç Sahipleri Deniz Feneri ile Giyiniyor
Deniz Feneri Derneği Gezici Giyim Mağazası Aydın'da Hizmete Açıldı. Mağazada Üç Bin Yoksul Aile Dilediği Gibi Giyinebilecek.
Muharip Gazilerden Vali Erkmene Ziyaret
Muharip Gazilerden Vali Erkmen'e Ziyaret
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Denizli Şube Başkanı Hamdi Helvacılar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Yavuz Erkmen'e Nezaket Ziyaretinde Bulundu.
Türkiye -İran Sınır Güvenliği Toplantısı Vanda Başladı
Türkiye -İran Sınır Güvenliği Toplantısı Van'da Başladı
İran İslam Cumhuriyeti Salmas Kenti 1. Derece Hudut Komiseri Yarbay Şerham Abasi ve Beraberindeki 10 Kişilik Askeri Heyet, Sınır Güvenliği Konusunda Yapılacak Toplantıya Katılmak Üzere Van'a Geldi.
Çalışan Çocuklar Ofisinden Elazığ Valisi Muşmala Ziyaret
Çalışan Çocuklar Ofisi'nden Elazığ Valisi Muşmal'a Ziyaret
Elazığ İl Sosyal Hizmetler Müdürü Zeynel Abidin Koç ve Vali Osman Aydın Çocuk ve Gençlik Merkezi Çalışan Çocuklar Ofisi Öğrencilerinden Burcu Küçük ve Çiğdem Çetinkaya, Vali Muammer Muşmal'ı Makamında Ziyaret Etti.
Aliağada Bütün Okullara Çanakkale Köşesi
Aliağa'da Bütün Okullara Çanakkale Köşesi
Aliağa Belediyesi Aliağa da Bulunan Tüm Okullara Çanakkale Seti Dağıttı. İçerisinde Çanakkale Zaferlerinin Anlatıldığı 4 Adet Dvd, 1 Tiyatro Oyunu, 1 Ajanda, 1 Eğitim Seti, 2 Adet Büyük Dijital Afiş, Dergi ve Basılı...
Van'da Buluntu Bebek Cesedi Van'da, Poşet İçerisine Konulmuş Henüz 2 Günlük Olduğu Belirtilen Bir Bebek Cesedi Bulundu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10