15 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan Muş'ta Konuşuyor

15 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kamyonda Tehlikeli Yolculuk
Kamyonda Tehlikeli Yolculuk
Malatya'da, Yaş Kayısı Sezonunun Başlaması ile Birlikte Tarım İşçilerinin Kamyonla Yolculuk Etmesi Görenlerin Yüreklerini Hoplattı.
Çanakkale'de Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Çanakkale'de Aralarında Husumet Olan Şahıslar Arasında Çıkan Bıçaklı Kavgada 1 Kişi Öldü, 1 Kişi de Yaralandı.
Batmanda Mayın Kurbanı 5 Vatandaşın Ailelerine Beyaz Eşya Yardımı Yapıldı
Batman'da Mayın Kurbanı 5 Vatandaşın Ailelerine Beyaz Eşya Yardımı Yapıldı
Batman'ın Sason Kaymakamı Vehbi Bakır, Geçtiğimiz Günlerde Sason-yuvarlıçay Mezrası Yakınlarında Meydana Gelen Mayın Patlaması Olayında Hayatını Kaybeden 5 Vatandaşın Ailelerine Beyaz Eşya ve Mutfak Malzemesi Yardımında...
"Karaoğlan" Amasya'yı Ağlattı Amasya'da Paramotorla Uçmaya Çalışırken Yeşılırmak'a Düşerek Boğulan Yamaç Paraşütü Pilotu Polis Memuru Cengiz Arsu İçin Emniyet Müdürlüğü'nde Cenaze Töreni Düze..
Eşine Babalar Gününde Dördüz Bebek Hediye Etti
Eşine Babalar Günü'nde Dördüz Bebek Hediye Etti
Antakyalı Halife Doğru, 1'i Erkek, 3'ü Kız Dördüz Bebek Dünyaya Getirdi. Doğru, Babalar Günü'nde Suudi Arabistan'da Çalışan Eşine 4 Çocuk Verdiği İçin Çok Mutlu Olduğunu Söyledi.
Almanya Büyükelçisi Cuntz'dan Görme Engelliler Kütüphanesi'ne Destek Uluslararası Engelliler Vakfı'nın Almanya'nın Ankara Büyükelçiliği'nde Kuracağı "Görme Engelliler Kütüphanesi" Yararına Dü..
Bayan Vekil, Köylülere Seracılığı Anlattı
Bayan Vekil, Köylülere Seracılığı Anlattı
AK Parti Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik, Bursa'nın Gürsu İlçesinde Köylülere Seracılığı Anlattı.
Bursaya Yeni Sosyal Rehabilite Merkezi
Bursa'ya Yeni Sosyal Rehabilite Merkezi
Bursa'da Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğü ile İl Özel İdaresi, Madde Bağımlısı ve İstismara Uğramış Çocukların Tedavisi İçin Rehabilitasyon Merkezi Yapacak.
Bizimcity'de Çocuklar Türbanlı! Eşi AKP'den Milletvekili Olan Salih Memecan Sabah'taki Karikatüründe Çocukları Türbanlı Çizdi!
Acı Haber ÖSS'den Sonra Verilecek! ?bizkaçkişiyiz Platformu? Üyeleri Kaza Yaptı. Mehmet Yılmaz'ın Ölüm Haberi Oğlundan Gizlendi
Ahlatta Bulunan Emir Bayındır Kümbetine Ziyaretçi Akını
Ahlat'ta Bulunan Emir Bayındır Kümbetine Ziyaretçi Akını
Bitlis'in Ahlat İlçesinde Bulunan ve Mimari Yapım Bakımından Dünyadaki 2 Örnekten Birisi Olan Emir Bayındır Kümbeti Ziyaretçi Akınına Uğruyor.
Belediye Başkanı Gülmez, Çocuklara Dondurma İkram Etti
Belediye Başkanı Gülmez, Çocuklara Dondurma İkram Etti
Bitlis'in Ahlat İlçe Belediye Başkanı Mevlüt Gülmez, Park ve Bahçelerde Yaptığı İncelemeler Sırasında Çevresini Saran Çocuklara Dondurma İkram Etti.
Aygün: Kulüpler Masa Başında Maç Kazanıyor Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Maliye Bakanlığı'nın, Futbol Kulüplerinin Vergi Borçlarını Dondurup 10 Yıl Vade Yaptığını ve Tecil F..
Çiftçilere 73 Bin YTLlik Destek
Çiftçilere 73 Bin YTL'lik Destek
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Teşkilatlanma ve Destekleme Genel Müdürlüğü Tarafından Yürütülen 'Kırsal Kalkınma Yatırımlarını Destekleme Programı'nın 4. Etabında, 18 Adet Fayda Sahibine 73 Bin 808 YTL Hibe Desteği...
"Bakanın Dava Açma İçin Emir Verme Yetkisi Yok" Adalet Bakanlığı, 'Adalet Bakanı'nın, Hazırlık Soruşturması Başlatılması ve Kamu Davası Açılması İçin Cumhuriyet Savcılarına Emir ve Talimat Ve..
Kayseride Trafik Kazası; 1 Ölü
Kayseri'de Trafik Kazası; 1 Ölü
Kayseri - Kayseri'de Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Sıkıştığı Araç İçerisinde Yanarak Hayatını Kaybetti.
İhale Yasasına Tepkiler Sürüyor
İhale Yasası'na Tepkiler Sürüyor
Gaziantep'te Yerel Olarak Yayınlanan Gaziantep Bulvar Gazetesi, TBMM Gündeminde Görüşülen Kamu İhale Yasası'na Birinci Sayfasını Siyah-beyaz Yayınlayarak Protesto Etti.
İçtikleri Suda Yüzüyorlar
İçtikleri Suda Yüzüyorlar
Güneydoğu Anadolu'nun En Gelişmiş Kentlerinden Biri Olan Diyarbakır'da İçme Suyu Problemi Halen Devam Ederken, Vatandaşlar Yaklaşık 2 Bin 500 Ailenin Su İhtiyacını Karşılayan Gölette Yüzerek Serinliyor.
Bilecikli 672 Öğrenci Temmuz Ayında İstanbul'u Ziyaret Edecek Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Başlatılan "Gönül Köprüsü Projesi" Kapsamında Bilecik Gönül Köprüsü Proje Yürütme Kurulu Tarafı..
Bahçeşehirli Öğrenci Oksde Soruların Tamamını Çözdü
Bahçeşehirli Öğrenci Oks'de Soruların Tamamını Çözdü
Bahçeşehir Gaziantep Koleji ve Uğur Dershaneleri Öğrencisi Mehmet Eyyüpoğlu, Oks'de Gaziantep'te Bir İlke İmza Atmaya Hazırlanıyor.
Karzai'den Taliban'a Sert Uyarı Afganistan Cumhurbaşkanı Hamid Karzai, Ülkesinin "Pakistan Sınırından Gelen Terörizmin Kurbanı" Olduğunu Belirterek, Afganistan'ın Pakistan Topraklarında "Meşr..
ABD Güçleri, Kandahar'da Operasyon Düzenledi: 15 Ölü Afganistan'daki ABD Güçlerinin, Kandahar'daki Bir Hapishaneye Yönelik Saldırının Ardından Taliban Militanları Dahil Firar Eden Yüzlerce Ma..
Yaz Spor Okulları Öğrencileri Bekliyor
Yaz Spor Okulları Öğrencileri Bekliyor
Konak Belediyesi Yaz Spor Okullarında Bu Yıl Dokuz Branşta Eğitim Verilecek. Öğrenciler, Okulların Son Zilinin Çalmasıyla Birlikte Futbol, Atletizm, Basketbol, Voleybol, Tekvando, Halk Oyunları, Jimnastik, Step -Aerobik...
Gönül Köprüsüyle Erzuruma Gidecek Bolulu Öğrencilerin Otobüsü Rötar Yaptı
Gönül Köprüsü'yle Erzurum'a Gidecek Bolulu Öğrencilerin Otobüsü Rötar Yaptı
Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Doğu ve Batı İllerindeki Öğrencilerin Kaynaşmalarını Sağlamak ve Ön Yargıları Yıkmak Amacıyla Başlatılan Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında, Bolu'daki Öğrencileri Erzurum'a Götürecek...
Çocuklarını Dualarla Uğurlayan Aileler, Sınav Boyunca Kuran Okudu
Çocuklarını Dualarla Uğurlayan Aileler, Sınav Boyunca Kur'an Okudu
Bir Yıl Boyunca Kendilerine Üniversite Kapılarını Açacak ÖSS Sınavına Hazırlanan 1 Milyon 530 Bin Aday, 3 Saatlik Zaman Diliminde Ter Döküyor.
Topuk Kanı Bebeklerin Hayatını Kurtarıyor Bebeklerin Topuğundan Alınan Kan, İki Yeni Hastalığın Teşhisinde Kullanılacak. Daha Önce Bin Bebeği Zeka Geriliği ve Cücelikten Kurtaran Topuk Kanı S..
Gökçek'e İzmir'den Cevap: "Mesaisini Ankara İçin Harcasın" Iüüizmir Büyükşehir Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, İzmir'in İçme Suyunda "Normalin Çok Üzerinde" Ar..
Kırıkkalede Milli Takım Pastası Yapıldı
Kırıkkale'de Milli Takım Pastası Yapıldı
Kırıkkale'de Bir Pastane A Milli Futbol Takımı'na Destek Olmak Amacıyla Türk Bayraklı Yaş Pasta Yaptı.
Engelliler Özel Sınıfta ÖSS Sınavına Girdi
Engelliler Özel Sınıfta ÖSS Sınavına Girdi
Tüm Yurtta Olduğu Gibi Adana'da da ÖSS'ye Giren Öğrenciler Sabah Saatlerinden İtibaren Sınav Salonlarını Doldurdu. Çukurova Üniversitesi'nde Engelli Bireyler Kendilerine Ayrılan Özel Sınıflarda Sınava Girdi.
Yozgat'ta Trafik Kazası: 3 Ölü, 14 Yaralı (3) Yozgat'ın Saraykent İlçesi Yakınlarında Bir Otomobil ile Öğrencileri ÖSS'ye Götüren Yolcu Minibüsünün Çarpışması Sonucu 3 Kişi Öldü, 14 Kişi Yar..
Trafikte Yaz Mevsimi İçin 10 Temel Uyarı Karayolu Trafik ve Yol Güvenliği Araştırma Enstitüsü, Ticari ve Özel Araç Kullanan Sürücülerin Yaz Mevsiminde Dikkat Etmeleri Gereken 10 Temel Uyarıda..
Başbakan'ın Mitinginde Yankesiciler Boş Durmamış Bir Dizi Açılış İçin Dün Bursa'ya Gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kent Meydanı'ndaki Konuşmasını Dinlemek İçin Gelen Bazı Vatandaşlar Y..
Yanlış Anestezi Ölüm Sebebi
Yanlış Anestezi Ölüm Sebebi
Afyonkarahisar'da Apandist Tanısıyla Hastanede Ameliyat Edilen Bir Şahsın, Yanlış Anestezi Sonucu Hayatını Kaybettiği İddia Edildi.
Olmert'in Başdanışmanı: "Doğrudan İsrail -Suriye Müzakereleri Yakında Başlayabilir" İsrail Başbakanı Olmert'in Başdanışmanı Turgeman, Şimdiye Kadar Türkiye'nin Aracılığıyla Dolaylı Görüşmeler..
Hisarcıklıoğlu: "Hepimiz Daha Güzel Yarınlar İçin Çaba Sarfetmeliyiz" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Yeni neslin, ülkemizi doğru ve iyi tanıması, gel..
Sivasta ÖSS Heyecanı
Sivas'ta ÖSS Heyecanı
Sivas'ta Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) Sorunsuz Başladı. Sınava Giren Öğrenciler, Kapıda Kimlik Kontrolü Yapılarak İçeri Alındı.
Muğlada 16 Bin Öğrenci ÖSS İçin Ter Döktü
Muğla'da 16 Bin Öğrenci ÖSS İçin Ter Döktü
Muğla İl Genelinde 16 Bin 88 Öğrenci Üniversiteyi Kazanabilmek İçin Ter Dökerken, 5 Özürlü Öğrenci de Özel Sınıflarda Sınava Girdi.
Sevgilim Değil Tepkisini Anlamadım Berrak Tüzünataç ile İsmail Hacıoğlu, Önceki Gece Bir Barda Görüntülendi
Afyonkarahisar Valisi İmga, Tarihi Kaleye Çıkacak
Afyonkarahisar Valisi İmga, Tarihi Kaleye Çıkacak
Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, 25 Yıl Önce Şuhut İlçesinde Kaymakamlık Yaptığı Dönemlerde Çıktığı Tarihi Afyonkarahisar Kalesi'ne Tekrar Çıkmayı Planlıyor.
Eskişehirli Buz Patenciler İlk Sınavlarında Başarılı Oldu
Eskişehirli Buz Patenciler İlk Sınavlarında Başarılı Oldu
Türkiye Artistik Buz Pateni Şampiyonası'na Katılan Eskişehirli Minik Buz Patenciler, İlk Sınavlarında Başarılı Olarak Madalya Kazandı.
Bursa'da PTT Şubeleri Kamera ve Alarm Sistemi ile Donatıldı Bursa'da PTT Bank Uygulamasına Geçilmesinin Ardından Tüm Merkez ve Şubeler Kamera ve Alarm Sistemleriyle Donatılarak, Aralıksız İzl..
Erzurumda Olaylı Konser
Erzurum'da Olaylı Konser
Ünlü Sanatçı Lara'nın Erzurum'daki Konserinde Tekme, Tokat ve Yumruklar Havada Uçuştu. Konseri İzlemeye Gelenler Arasında Çıkan Arbedeye Emniyet Güçleri Müdahale Ederken, Çıkan Kavgalar Yüzünden Lara Konseri Yarıda...
Gençlik ve Spor Genel Müdürü Atalay: "Gruptan Çıkarsak Finale Kadar Yolumuz Açık" Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Türkiye Milli Takımı'nın Euro 2008 Elemelerindeki Şansı İçin, "Çe..
Diyarbakır'da Zihinsel Engelliler Futbol Turnuvası Start Alıyor Türkiye Futbol Federasyonu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rehberlik Araştırma Merkezi Okul Aile Birliği Tarafından Düzenlenen Gr..
Bank Asya 1. Ligi Diyarbakırspor Taraftarlar Birliği Başkanı Zülküf İşlek, Takımı Süper Lige Çıkaracak Bir Kadro Oluşturulması Konusunda Transfer Çalışmalarının Başlamasını İstedi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10