14 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

14 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Anayasa Mahkemesi'nin Aldığı Karara Bir Tepki de Şanlıurfa Barosu'ndan Geldi Şanlıurfa Barosu Yönetimi Kurulu, Anayasa Mahkemesi'nin Üniversitelerde Başörtüsüne Serbestlik Getiren Değişiklik ..
BBP İzmir İl Başkan Yardımcısı Tümer: 'Adil Rekabet Koşullarının Oluştuğu Piyasa İçin Adım Atılmalı'
BBP İzmir İl Başkan Yardımcısı Tümer: "Adil Rekabet Koşullarının Oluştuğu Piyasa İçin Adım Atılmalı"
Büyük Birlik Partisi (BBP) İzmir İl Başkan Yardımcısı Cebrail Tümer, Esnafın Zor Durumda Olduğunu Söyledi.
TBB Başkanı Özok: 'Türkiyede Demokratik Yönetimin Dışında Bir Yönetimi Kimse Aklından Dahi Geçirmesin'
TBB Başkanı Özok: "Türkiye'de Demokratik Yönetimin Dışında Bir Yönetimi Kimse Aklından Dahi Geçirmesin"
Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Özdemir Özok, Türkiye'de Demokratik Yönetimin Dışında Bir Yönetim Anlayışının Tartışılması veya Akıllardan Dahi Geçmemesi Gerektiğini Söyledi.
ÖSS'ye Girecek Olanlar Türbelere Akın Etti Erzincan'da, Öğrenci Seçme Sınavı'na (ÖSS) Girecek Adaylar ve Yakınları, Bugün Türbelere Akın Etti.
Fizyoterapistlerden Diplomalı ve Balonlu Eylem Türkiye Fizyoterapistler Derneği Üyesi Kalabalık Bir Grup, Hükümet Tarafından Fizyoterapistlerin Çalışma Koşullanını Düzenleyen Köklü Bir Yasa O..
Elimderin Pilav Gününe Yoğun İlgi
Elimder'in Pilav Gününe Yoğun İlgi
Elazığ İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği'nin (Elimder) Elazığ Belediyesi'nin Katkıları ile Düzenlemiş Olduğu "Geleneksel 4. Pilav Günü, Binlerce Kişinin Katılımıyla Okul Bahçesince Gerçekleşti.
Didim Stadı'na Doldurulan Kaçak Göçmenler Kaçma Girişiminden Sonra Karakollara Dağıtıldı Aydın'ın Didim İlçesinde, Jandarmanın Düzenlediği Operasyonlarda Yakalanan ve Didim Atatürk Stadyumu'n..
Bakan Eroğlu'dan ÖSS İçin Gürültü Genelgesi Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Yarın Yapılacak ÖSS Nedeniyle, Gürültü Kirliliğinin Önlenmesine İlişkin Bir Genelge Yayımladı.
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig Takımlarından Malatyaspor Kulübü'nün Başkanı İlhan Kavuk, Malatyaspor Camiasına Cevap Verebilecek Teknik Direktörlerle Temas Halinde Olduklarını Söyledi.
Valencıa, David Villa'yı Satma Niyetinde Değil Valencia Teknik Direktörü Unai Emery, İspanya Milli Takımı Formasıyla Rusya Ağlarını 3 Kez Sarsarak Tüm Dikkatleri Üzerine Çeken Yıldız Futbolcu..
İran, Teşvik Paketine Rağmen Nükleer Faaliyetleri Konusunda Kararlı İran, Birleşmiş Milletler'in Daimi 5 Üyesiyle Almanya (5+1) Tarafından Kendisine Sunulan Teşvik Paketine Rağmen Nükleer Tek..
ABD Başkanı Bush Avrupa'ya Veda Turuna Çıktı Görev Süresi Kasım Ayında Dolacak Olan ABD Başkanı George W. Bush, ABD ve Bazı Avrupa Birliği (AB) Ülkelerinde Veda Ziyaretini Sürdürüyor.
Sarkozy İrlanda'daki Referandum Sonucunu Yorumladı Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, İrlanda'nın Lizbon Anlaşması'nı Reddetmesini, Avrupa'nın İnşaasına Yönelik Değişiklik Çağrısı Olarak Y..
Mısır Kültür Bakanı Faruk Hüsnü, İsrail'i Ziyaret Etmeye Hazır Mısır Kültür Bakanı Faruk Hüsnü, İsrail'in Yediot Aharanot Gazetesi'ne Verdiği Röportajda, Bu Ülkeden Kendisine Davet Gelmesi Ha..
Çubuk Heyeti Sabınovda
Çubuk Heyeti Sabınov'da
Çubuk'tan Slovakya'nın Sabinov Şehrine Giden Çubuk Belediye Başkanı Adem Tuğluca, Meclis Üyeleri ve İş Adamlarından Oluşan Heyet Slovakya'yı Daha İyi Tanımak İçin Uçak Seferini İptal Ederek Trenle Ülkeyi Baştan Sona...
Öğrenciler, Hacı Bayram Veli Türbesi'ne Akın Etti Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS) Ter Dökecek Öğrenciler, Bugün Hacı Bayram Veli Türbesi'ne Akın Etti. Sınavda İyi Bir Puan Alabilmek İçin Dua E..
Iraklı Yolcular Havalimanında Mahsur Kaldı K. Irak Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesud Barzani'nin Yeğeni Sağman Barzani'ye Ait Havayolu Şirketinin Yolcuları, Uçak İçin Ödeme Yapılmadığı Gerekçes..
Bakan Eroğlu, ÖSS Öncesi Valiliklere Gürültü Genelgesi Gönderdi Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Yarın Yapılacak Olan Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS) Öğrencilerin Performanslarının Olumsuz..
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu: "Üniversite Sınavları Kaldırılmalı" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, Üniversite Sınavlarının Kaldırılarak, Öğren..
Kene Tedirginliğini Abartmayın
Kene Tedirginliğini Abartmayın
Veteriner Hekim Levent Gülcan, Kene Konusunda Yaşanan Tedirginliğe Değinerek, "Eğer Kene Isırmasıyla İnsanlar Hemen Ölseydi, Toplu Ölüm Haberleri Alırdık" Dedi.
Sanayi ve Ticaret Müdürlüğünden Kooperatiflere Uyarı
Sanayi ve Ticaret Müdürlüğü'nden Kooperatiflere Uyarı
Aydın Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Haluk Uysal, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tarafından Yürütülmekte Olan "Kooperatif Bilgi Sistemi Projesi" Çalışmaları Hakkında Bilgiler Verdi.
Yenimahalle'de "Yaz Şenlikleri" Başladı Ankara'nın Yenimahalle Belediyesi Tarafından Kardelen Pazaryeri'nde "Mahalle Şenlikleri" Adı Altında Bir Şölen Gerçekleştirilecek.
Bakan Çelik'ten ÖSS'ye Saatler Kala Son Tavsiyeler Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, ÖSS Öncesinde Adaylara ve Velilerine Tavsiyelerde Bulunarak, "Gençlerimizin Kendilerinden Emin Olmalarını..
Şanlıurfa'da Gönül Köprüsü Projesi Turkcell'in Sponsorluğunda Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Başlatılan 'Gönül Köprüsü Projesi' Kapsamında, Şanlıurfa'dan Çeşitli İllere 3 Bin 230 Öğrenci G..
Çanakkale'ye Turist Akını Tarihi ve Turistik Açıdan Önemli Bir Yerleşim Birimi Olan Çanakkale'ye Deniz Yoluyla Gelen Turistlerin Ardından Şimdi de Havayoluyla Turist Gelmeye Başladı.
Karaman'da Bıçakla Yaralama Karaman'da İki Kişi Arasında Çıkan Kavgada Bir Kişi Bıçaklanarak Yaralandı.
Anetde Sözleşme İmzalandı
Anet'de Sözleşme İmzalandı
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Öncülüğünde Hizmet Veren Kısa Adı Anet Olan Antalya Entegre Et Sanayi ve Ticaret A.ş'nin 50 İşçisini Kapsayan Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Sonuçlandı. Anet A.ş ile Hak-iş...
Siirtte Eğitimde Proje Tasarımı Çalıştayı Düzenlenecek
Siirt'te 'Eğitimde Proje Tasarımı Çalıştayı' Düzenlenecek
Siirt Üniversitesi, Tübitak'ın Desteğiyle 'Eğitimde Proje Tasarımı Çalıştayı' Düzenleyecek.
Silvan'da Kızılay'a 46 Ünite Kan Bağışı Diyarbakır'ın Silvan İlçesinde Kızılay Derneği Tarafından Düzenlenen "'Güvenli Yaşam Kaliteli Hayat' Kampanyası Çerçevesinde 46 Ünite Kan Toplandı.
Bush: İran'ın Önerileri Reddetmesi Hayal Kırıklığı Yarattı ABD Başkanı George Bush, Büyük Ülkelerin, Uranyumu Geliştirme Programını Durdurması İçin İran'a Yaptığı Yeni Önerinin Tahran Yönetim..
Bingöl'de 1 Terörist Etkisiz Hale Getirildi Bingöl'ün Yayladere İlçesinde 1 Teröristin Etkisiz Hale Getirildiği Çatışmada 2 Güvenlik Görevlisinin Yaralandığı Bildirildi.
AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem Aygiadı Ziyaret Etti
AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem Aygiad'ı Ziyaret Etti
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın Genç İş Adamları Derneğini (Aygiad) Ziyaret Etti. Aydın'ın Birçok Sorunu İçin Fikir Alışverişinin Yapıldı ve Çözüm Önerilerinin Konuşulduğu...
Çaycuma Belediyesinde Şölen Hazırlıkları
Çaycuma Belediyesi'nde Şölen Hazırlıkları
Çaycuma Belediyesi 5. Sünnet, Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Şöleni Düzenleyecek.
Şehit Aileleri Yararına Tiyatro Oyunu
Şehit Aileleri Yararına Tiyatro Oyunu
Konya'nın Merkez Meram İlçe Belediyesi Konevi Tiyatro Topluluğu Tarafından Çanakkale Zaferi Yıldönümünde Sahnelenen ve Büyük Beğeni Toplayan "Adı Mehmet" Adlı Tiyatro Oyunu Bu Kez Şehit Aileleri Yararına İzleyiciyle...
Başhekim Silah Ruhsatı Almak İçin Savcılığa Başvuruda Bulundu Bitlis'in Tatvan İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Vedat Arsav, Can Güvenliği Olmadığı Gerekçesiyle Cumhuriyet Başsavcılığı'na Sila..
Gaziantep'te Kadınlar Meslek Sahibi Oluyor Gaziantep İl Özel İdaresi ile Türkiye İsrafı Önleme Vakfı (Tisva) İşbirliğiyle Yürütülen "Hanımları Meslek Edindirme" Projesi Kapsamında Şahinbey Mi..
Avrupa Gençler Tekerlekli Sandalye Şampiyonası Adana'da Yapılacak Adana'da 1 -11 Temmuz Tarihleri Arasında Düzenlenecek Olan Avrupa Gençler Tekerlekli Basketbol Şampiyonası İçin Geri Sayım Ba..
8nci Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası
8'nci Türkiye Yamaç Paraşütü Şampiyonası
Kayseri'nin Talas Belediye Başkanlığı ile Türk Hava Kurumu (Thk) İşbirliğiyle Ali Dağı'nda Gerçekleştirilen 8'nci Türkiye Açık Yamaç Paraşütü Şampiyonası Sona Ererken, Dereceye Girenlere Düzenlenen Törenle Ödülleri...
Başkan Kocaoğlu Yassıcadada Tatilcilerle Sohbet Etti
Başkan Kocaoğlu Yassıcada'da Tatilcilerle Sohbet Etti
İzmirlilerin Günübirlik Tatil İçin Tercih Ettiği Yassıcada'da Sezon Başladı. Sezon Açılışını Vatandaşlarla Birlikte Yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmirlilere Haftanın 6 Günü 3 Yıldır Artmayan...
Çanakkaleli Hayvanseverlerden Antalyadaki Köpek Katliamına Tepki Gösterisi
Çanakkaleli Hayvanseverlerden Antalya'daki Köpek Katliamına Tepki Gösterisi
Çanakkaleli Hayvan Severler Bir Süre Önce Antalya Sokaklarında Başıboş Köpeklerin Öldürülmesine Tepki Göstermek Amacıyla Halk Bahçesinde Protesto Eylemi Düzenledi.
Karslı 'Gönül Köprüsü' Öğrencileri Samsun'a Hareket Etti Milli Eğitim Bakanlığı'nın Başlattığı 'Gönül Köprüsü' Projesi Kapsamında Kars'tan 226 Öğrenci Samsun'a Gönderildi. Uğurlama Törenine K..
Kuşadasında Emlakçılara Meslek İçi Eğitim
Kuşadası'nda Emlakçılara Meslek İçi Eğitim
Kuşadası Ticaret Odası ve Kuşadası Emlak Müşavirleri Derneği (Kuşemder)'in Halk Eğitim Merkezi'nin Katkılarıyla Düzenlediği, Meslek İçi Eğitim Kursları Sona Erdi. 21 Gün Süren Yeni Dönem Kurslarında, Kuşadalı Emlakçılar...
Çin Borsası Tepe Taklak: Yüzde 13.8'lik Düşüş Yaşandı 12 Mayıs'ta Gerçekleşen 8.0 Büyüklüğündeki Depremin de Etkisiyle Tarihi Sarsıntılar Geçiren Çin Borsası, Geçen Hafta Yüzde 13.8'le 1996'd..
İşte İlginç Mezuniyet Töreni Nişantaşı Nuri Akın Lisesi'nde Son Yılların En İlginç Mezuniyet Törenine İmza Atıldı.
Çevre ve Orman Bakanlığı'ndan ÖSS Genelgesi: "Sınav Öncesi ve Süresince Öğrenciler Gürültüden Etkilenmemeli" Yarın Yapılacak Olan Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS)'nda Öğrencilerin Performanslarının..
Mevlana Müzesi, Üniversite Adaylarının Akınına Uğradı
Mevlana Müzesi, Üniversite Adaylarının Akınına Uğradı
Pazar Günü Yapılacak Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS)'na Hazırlanan Gençler Sınavı Kazanmak Adına, Veliler de Çocuklarının Başarısı İçin Dua Etmek Amacıyla Kutsal Mekânları Ziyaret Ediyor.
Gökçek: "Suyumuz Temiz, Şerefimle Temin Ediyorum Ben Gece Gündüz İçiyorum" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Kızılırmak suyunun Kırıkkale'de 40 yıldır içildiğini ve halkı "koba..
Gökçek: şerefimle Temin Ediyorum Su Temiz 'Arsenik İzmir'de, CHP Göreve' Pankartı Astılar
Hızlı Tren Rayları İskenderun Limanı'nda Konya-ankara Arasındaki Demiryolunun Yenilenmesinde Kullanılmak Üzere İtalya'dan İthal Edilen Hızlı Tren Rayları, İskenderun Limanı'na Getirilmeye Baş..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10