14 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

14 Haziran 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
A Milli Takım Bisikletçileri Kansere Karşı Karadeniz'den İstanbul'a Kadar Pedal Çevirdi A Milli Takım Bisikletçileri Kanserde Erken Tanımın Önemine Dikkat Çekmek İçin Karadeniz'den İstanbul'a..
Bursa'da Tarihi Gün Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Projelendirilen ve İnşa Edilen İki Dev Yatırımı, Kent Meydanı Avm ile Bursaray B Etabı'nın Açılışı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın..
Didim Modern Pazaryerine Kavuştu
Didim Modern Pazaryerine Kavuştu
Didim Belediyesi Tarafından Yaptırılan Modern Pazaryerinin Açılışı Törenle Yapıldı. 620 Tezgah Kapasiteli Olarak 18 Bin Metrekarelik Alanda İnşa Edilen Pazaryeri, Bugün Faaliyetlerine Başladı. 2007 Aralık Ayında...
Bedensel Engelliler Federasyonundan Kaynaşma Yemeği
Bedensel Engelliler Federasyonundan Kaynaşma Yemeği
Bedensel Özürlüler Federasyonu Genel Başkanı Emriye Arapoğlu ve Kadın Kolları Üyeleri Sakarya'da Bulunan Engellilere ve Ailelerine Yemek Verdi.
Kızılaydan Kan Bağışı Ödülü
Kızılay'dan Kan Bağışı Ödülü
Kızılay Sivas Şubesi'ne En Çok Kan Bağışında Bulunan Kişiler ile Kan Toplama Kampanyasına Destek Veren Kurumlar, Düzenlenen Törenle Ödüllendirildiler.
MHPden Basınla İlgili Kanun Tasarısına Tepki
MHP'den Basınla İlgili Kanun Tasarısına Tepki
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Bayram Kemal Kılıç, Kamu İhaleleri Kanunu'nda Yapılacak Değişiklikle Yerel Gazetelerin Bitirme Noktasına Geleceğini Söyledi.
Didim Belediyesi Yağlı Boya Kursu Sona Erdi
Didim Belediyesi Yağlı Boya Kursu Sona Erdi
Didim Belediyesi Tarafından Düzenlenen "Yağlıboya Kursuna" Katılan Kursiyerler, Katılım Belgelerini Belediye Başkanı Mümin Kamacı'nın Elinden Aldı. Didim Belediyesi'nde Düzenlenen Törene Kurs Eğitmeni Ressam Cemil...
Bozyazıda 2007 Yılında 25 Orman Yangını Çıktı
Bozyazı'da 2007 Yılında 25 Orman Yangını Çıktı
Bozyazı İlçe Orman İşletme Müdürü Erdal Çetinkaya, 2007 Yılında Bozyazı İlçesi Sınırlarında 25 Yerde Yangın Çıktığını, Bu Yangınlarda 45 Hektar Alanın Zarar Gördüğünü Belirterek, Yangınların Yıldırım Düşmesi, Enerji...
İzmirde 'Altınoluk-35' Operasyonunda 7 Tutuklama
İzmir'de "Altınoluk-35" Operasyonunda 7 Tutuklama
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri Tarafından Yasa Dışı Yolla Yabancı Uyruklu Şahısları Yurt Dışına Kaçıran Çete Üyelerine Karşı Düzenlenen Operasyonda Gözaltına Alınan 8 Kişiden 7'si...
Ünye Meydan Projesi'ne Anıtlar Yüksek Kurulu'ndan Engel Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, Cumhuriyet Meydanı Projesi İçin Anıtlar Yüksek Kurulu'na Bir Takım Şikayetler Yapıldığını Belir..
Cizreli Öğrencilere Polisten Havuz Ziyafeti
Cizreli Öğrencilere Polisten Havuz Ziyafeti
Şırnak'ın Cizre İlçesinde 2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılının Sona Ermesi ile Birlikte Öğrenciler Ders Stresini Havuzda Yüzerek Attı.
Ebru Eğitim Gönüllüleri Derneğinden Öğrencilere  Hediye
Ebru Eğitim Gönüllüleri Derneği'nden Öğrencilere Hediye
Aydın'ın Didim İlçesinde Faaliyet Gösteren Ebru Eğitim Gönüllüleri Derneği, Yıl Sonunda Teşekkür ve Takdir Belgelerini Getiren Öğrencilere Çeşitli Hediyeler Verdi. Düzenlenen Törenle Hediyelerini Alan Öğrenciler, Karne...
Kaü Myo Müdürü'nden Öğrencilerine Türkü Ziyafeti Kars Kafkas Üniversitesi (Kaü) Kağızman Meslek Yüksekokulu'nun (Myo) Mezuniyet Balosunda Öğrencilerin İsteğini Kıramayan Myo Müdürü Doç. Dr. S..
İlkadım Kış Spor Okulları Mezuniyet Töreni
İlkadım Kış Spor Okulları Mezuniyet Töreni
İlkadım Belediyesi Kapalı Spor Salonu'nda 2007-2008 Dönemi Kış Spor Okulları'nın Mezuniyet Töreni Yapıldı.
Akyazı Başörtüsüne Özgürlük Platformu'ndan Basın Açıklaması Sakarya'nın Akyazı İlçesinde, Başörtüsüne Özgürlük Platformu Tarafından 71. Basın Açıklaması Düzenlendi.
Ak Partili Başkanlardan Aksu Esnafına Ziyaret
Ak Partili Başkanlardan Aksu Esnafına Ziyaret
AK Parti İl Başkanlığı Tarafından Her Hafta Düzenlenen Esnaf Ziyaretleri Devam Ediyor. Geçtiğimiz Hafta Çalkaya Bölgesini Ziyaret Eden Ak Partili Başkanlar ve Teşkilat Yöneticileri Bu Hafta Aksu'da Esnaf ve Vatandaşları...
Genç Tema Başkanı, 'İzdüşüm' Adlı Oyunuyla Avrupaya Açılıyor
Genç Tema Başkanı, "İzdüşüm" Adlı Oyunuyla Avrupa'ya Açılıyor
Mersin Genç Tema Başkanı Hüseyin Gücümen'in Oyunu, "Interplay Europe 2008 Genç Oyun Yazarları Festivali"ne Katılmaya Hak Kazandı.
1.gazanfer Bilge Uluslararası Güreş Müsabakaları Başladı
1.gazanfer Bilge Uluslararası Güreş Müsabakaları Başladı
Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Merhum Güreşçi Gazanfer Bilge İçin Düzenlenen 1. Uluslararası Gazanfer Bilge Güreş Müsabakaları Karamürsel'de Başladı. Iüü
Tayvan, Japonya'yla Diplomatik İlişkilerini Askıya Aldı: 'Ada' Krizi Tırmanıyor Tayvan ile Japonya Arasındaki Paylaşamadığı Senkaku Adaları Krizi Nedeniyle, Taipei Yönetimi Tokyo'daki Temsilc..
Rusya Gaz -Kartel'den Endişeli Rusya Bu Ay İçinde Yapılması Planlanan Gaz -Kartel Oluşumu ile İlgili Moskova Görüşmelerini Ekim Ayına Erteledi. Doğalgaz İhraç Eden Ülkelerin Opec Tarzı Bir Ol..
Ardeşen Fem Öğrencileri ÖSS Sınavı Öncesi Motive Edildi
Ardeşen Fem Öğrencileri ÖSS Sınavı Öncesi Motive Edildi
Rize'nin Ardeşen İlçesinde Fem Dershanesi Öğrencileri, ÖSS Sınavı Öncesi Mangal Keyfi Yaparak Stres Attı.
Gökçek: Şerefimle Temin Ederim
Gökçek: Şerefimle Temin Ederim
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 'Bizim Suyumuz Temizdir. Gönül Rahatlığıyla İçilebilir. Şerefimle Temin Ediyorum, Ben Gece Gündüz İçiyorum.' Dedi.
Whıte Rose Otomasyon, Sektörde Öncü Firma Olmak İstiyor Karaman'da Faaliyet Gösteren White Rose Otomasyon Sistemleri A.ş., Otomasyon Sektöründe Öncü Firma Olmak İstiyor. Bombalı Araçlara Karş..
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş İzmir'de Siyaset Akademisi'ne Katıldı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Kızılırmak Suyunun..
Hayvan Severler İtlaf Edilen Hayvanları Andı Hayvan Hakları Türkiye Aktif Güç Birliği Platformu (Haytap) ve Konyaaltı Dostları Derneği Üyeleri, Kuduz Şüphesi Sonrası Başlayan Hayvan İtlafları..
İşte Mesleği Devralan Çocuklar.. Gece Mekan Oscarları Açıklandı! Mesleği Babalarından Devralanlar Ödülüne La Brıse'de Harikalar Yaratan Teoman Hünal'ın Kızı Esen Hünal Layık Görüldü..
Konya Smmmodan 4. Pilav ve Piknik Şöleni
Konya Smmmo'dan 4. Pilav ve Piknik Şöleni
Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (Smmmo) Tarafından Pilav ve Piknik Şöleni Düzenlendi.
Diyarbakır'da Sağlık Hizmetlerinin Kalitesi Rekabet Sayesinde Yükseldi Sağlıkta Dönüşüm Projesi ile Birlikte SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı'na Mensup Kişilerin Özel Hastanelerde de Tedavi Olm..
Şehzade Mehmet Lisesi, Tayvanlı Öğrencileri Sünnet Ettirecek
Şehzade Mehmet Lisesi, Tayvanlı Öğrencileri Sünnet Ettirecek
Manisa Özel Şehzade Mehmet Lisesi, Tayvanlı Öğrencileri Shen Jui Chih Aziz (19) ile Kardeşi Shen Jui Pi'yi (17) Sünnet Ettirecek. Aynı Zamanda Müslüman Bir Ailenin Çocuğu Olan Aziz ile Jui Pi'ye Davullu, Zurnalı,...
Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi Cizre'de Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi. Cizre Kaymakamı Gökhan Azcan, 2007/2008 Eğitim Öğretim Yılında Başarılı Olan Öğrencileri Ödüllendirdi. Kay..
Buruk Beldesi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzuna Kavuştu
Buruk Beldesi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'na Kavuştu
"17 Beldeye 17 Stadyum ve 17 Yüzme Havuzu" Projesi Çerçevesinde Adana Büyükşehir Belediyesi Tarafından Buruk Beldesi'nde Yaptırılan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Düzenlenen Törenle Açıldı.
Satrançta Alaylılar, Mekteplileri Geçti.. Siirt'te Düzenlenen 'Alaylılar mı Mektepliler mi' Satranç Turnuvası Sona Erdi. Siirt Lisesi Bahçesinde Düzenlenen Ödül Töreniyle Turnuvanın Birincisi..
Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı, UEFA Finali İçin Hazır Fenerbahçe Kulübü, Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda Oynanacak Olan UEFA 2009 Final Maçı İçin Statta Yapılan Hazırlıkların Tamamlandığını A..
6 Liralık Kirazı 3 Liraya Zor Sattığını Söyleyen Kiraz Üreticisi Tüccarlara Kızgın
6 Liralık Kirazı 3 Liraya Zor Sattığını Söyleyen Kiraz Üreticisi Tüccarlara Kızgın
Manisa'nın Alaşehir İlçesine Bağlı Uluderbent Kasabasında Bu Yıl 5.'si Düzenlenen Kiraz Festivalinde Üreticiler Tüccarların Fiyat Politikasına Tepki Gösterdi.
Hürsiad Üyelerine, 'Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi' Konulu Seminer
Hürsiad Üyelerine, "Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi" Konulu Seminer
Hür Sanayici ve İşadamları Derneği (Hürsiad), Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Çerçevesinde Tarıma Dayalı Hibe Programı Hakkında Üyelerine Bilgilendirme Semineri Düzenledi. Dernek Merkezindeki...
Aytmatov Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi
Aytmatov Gözyaşlarıyla Toprağa Verildi
Almanya'da Hayatını Kaybeden Kırgızistan'ın Dünyaca Ünlü Yazarı Cengiz Aytmatov Bugün Başkent Bişkek'te Devlet Töreniyle Ebedi Yolculuğuna Uğurlandı. Aytmatov İçin Bu Sabah İlk Olarak Filarmoni Binasında Bir Tören...
Başkan Kocaoğlu, Tatilcilerle Yolculuk Yaptı
Başkan Kocaoğlu, Tatilcilerle Yolculuk Yaptı
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Urla Yassıcaada Tatil Sezonunun Açılışını Vatandaşlarla Birlikte Yaptı. Başkan Kocaoğlu, Konak İskelesi'nden Sabah Yassıcaada'ya Hareket Eden Vapura Binerek, Vatandaşlarla...
Genelkurmay, Komutanlarla İlgili Medyada Çıkan Haberler Üzerine Açıklama Yaptı Kara Kuvvetleri Komutanı İlker Başbuğ'un Anayasa Mahkemesi Başkan Yardımcısı Osman Paksüt ile Görüşmesi ve Genel..
Bank Asya 1. Lig Ordu Valisi Ali Kaban, Bank Asya 1. Lig Takımlarından Orduspor'un Bir Süredir Başkan Seçemediğini Hatırlatarak, "Böyle Giderse Bu Takım Düşer. Çıkmak İçin 2.5 Milyon YTL'den ..
Bursa İl Çevre Müdürü Aydın: "ÖSS Günü Gürültü Yapan İşletmelere Ceza Yazılacak" Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) Nedeniyle Ülke Genelinde Sınav Yapılacak Okullar Çevresinde Gürültü Yasağı Getirili..
Tiner Dökülerek Yakılan Genç, Yaşam Mücadelesi Veriyor
Tiner Dökülerek Yakılan Genç, Yaşam Mücadelesi Veriyor
Kartal'da, Tartıştığı 5 Kişi Tarafından Dövüldükten Sonra Üzerine Tiner Dökülerek Yakılan Gökhan Çakmakoğlu (20), Yoğun Bakımda Yaşam Mücadelesi Veriyor. Vücudunun Yüzde 71'i Üçüncü Derece Yanan Çakmaoğlu, Hayati...
İzmirde Fuhuş Operasyonu
İzmir'de Fuhuş Operasyonu
İzmir'de Kendisini Terzi Olarak Tanıtıp Kiraladığı Evlerde "Yırtık Don" Şifresiyle Fuhuş Yaptırdığı İleri Sürülen R.b İsimli Bayan Yakalanarak Gözaltına Alandı.
Gönül Köprüsü Projesi'nde Şanlıurfa'dan 3 Bin 230 Öğrenci Batıya Gidecek Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Başlatılan Gönöl Köprüsü Projesi Kapsamında Şanlıurfa'dan Batı İllerine 3 Bin 230 Öğ..
Zonguldak'ta Hint Keneviri Operasyonu Zonguldak'ın Çaycuma İlçesinde Yapılan Operasyonda Hint Keneviri Ele Geçirildi.
Atık Su Arıtma Tesisine 5 Adet Aeratör Takıldı
Atık Su Arıtma Tesisine 5 Adet Aeratör Takıldı
Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçe Belediyesi, 1992 Yılında Gap İdaresi Tarafından, 250 Dekarlık Alan Üzerine Kurulan ve 17 Eylül 2006 Tarihinde Belediyeye Devredilen Atık Su Arıtma Tesisine 5 Adet Aeratör Taktırdı.
Doğa Harikası Gölcük, Piknikçilerin Akınına Uğruyor
Doğa Harikası Gölcük, Piknikçilerin Akınına Uğruyor
Bolu'nun Doğa Harikası Gölcük Tabiat Parkı, Piknikçilerin Akınına Uğruyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bağış: 'İsraillerin Gapta Hiç Mülkü Yok'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bağış: "İsraillerin Gap'ta Hiç Mülkü Yok"
AK Parti Diyarbakır İl Teşkilatı Tarafından Düzenlenen "Türkiye'nin Dış Politikası" Konulu Toplantı Yapıldı. Toplantıya AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Egemen Bağış ve Dış İlişkileri Komisyonu...
Maden Ocağındaki Gazdan Etkilenen 1 İşçi Öldü, 2 İşçi Tedavi Altına Alındı Zonguldak'ın Kilimli Beldesindeki Özel Bir Maden Ocağında Gazdan Zehirlenen 1 İşçi Öldü, 2 İşçi Tedavi Altına Alındı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10