13 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

13 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Anayasa Mahkemesi: "Görülmekte Olan Davalar Hakkında Yorumlar Suçtur" (2/son) Anayasa Mahkemesi, Türban Kararının Ardından Yoğunlaşan Eleştirilere Yazılı Bir Açıklama ile Sert Yanıt Verdi. Gö..
Ayakkabı Hırsızı Önce Kameraya, Sonra Ayakkabının Sahibine Yakalandı Antalya'nın Alanya İlçesinde Üç Gün Önce İşten Çıkarılan Garson Genç, Aşırı Alkol Aldıktan Sonra, Bir İşyerinin Balkonunda..
Sudan'da Şiddetli Fırtına Dev Ağaçları Kökünden Kopardı Sudan'ın Başkenti Hartum'da Etkili Olan Şiddetli Rüzgar ve Yağmur, Hayatı Durma Noktasına Getirdi. Dev Ağaçlar Kökünden Sökülürken Soka..
Tuba Karnesini Alamadı Türkiye Genelinde Okulların Kapanmasının Ardından Milyonlarca Öğrenci Karnelerini Alırken, Gümüşhane Lisesi'nde Karne Töreni Buruk Geçti.
Öğrencileden İlginç ÖSS Protestosu Öğrenci Seçme Sınavı'na (ÖSS) İki Gün Kala Bir Grup Genç, Kendilerini Yarış Atına Benzeterek, Veliefendi Hipodromu Önünde ÖSS'yi Protesto Etti. Gençler, Yar..
Türkiye'nin İlk 3 Boyutlu Kent Bilgi Sistemi Çorum'da Türkiye'de Bir İlk Olma Özelliği Taşıyan ve Çorum Belediyesi Tarafından Gerçekleştirilen Proje Sayesinde Tüm Belediyecilik Hizmetleri İnt..
Başarılı Öğrenciler Altınla Ödüllendirildi
Başarılı Öğrenciler Altınla Ödüllendirildi
Denizli'de, 2007-2008 Eğitim Öğretim Yılında Başarı Gösteren Öğrencilere Denizli Valisi Yavuz Erkmen Ödül Verdi.
Antalyada Su Kaybı Yüzde 40a Düştü
Antalya'da Su Kaybı Yüzde 40'a Düştü
Antalya'da Su Kaybının Yüzde 40'a Düştüğünü Belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Su Atıksu İdaresi (Asat) Tarafından Uygulanan Veri Toplama ve Kontrol Sistemi (Scada) Sistemi Sayesinde...
Baran Tursun Davası Mahkeme, Baran Tursun'un Ailesi Hakkında Açılan Davayı Durdurdu.
Karadeniz'e Arap İlgisi Ordu Valisi Ali Kaban, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (Bae) Faaliyet Gösteren Arabian Property Development Şirketinin Ceo'su Halef Abdurrahman Al Romaithi'nin Turizm Ya..
Van'da Yanlış Tedavi Sonucu Ölüm İddiası Van'da 7.5 Aylık Hamile Olan Bir Bayanın Ayağındaki Ödem İçin Gittiği Hastanede Yanlış Tedavi Sonucu Hayatını Kaybettiği İddia Edildi.
Bush Veda Ziyaretinin Son Durağı Paris'te ABD Başkanı George Bush, Avrupa Ülkelerine Yaptığı Veda Ziyaretlerinin Dördüncü Durağı Olan Paris'e Geldi.
Eğitim-bir-sen Kayseri Şubesinden Yılsonu Değerlendirmesi
Eğitim-bir-sen Kayseri Şubesi'nden Yılsonu Değerlendirmesi
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-bir-sen) Kayseri Şubesi Başkanı Aydın Kalkan, 2007-2008 Eğitim Öğretim Yılını Değerlendirerek, Sözleşmeli Öğretmenlerin Sıtınlarının Giderilmesini İstedi.
Kuba Camisi İbadete Açıldı
Kuba Camisi İbadete Açıldı
Kalkancı Mahallesi'nde Hayırseverler Vatandaşlar ve Mahalle Sakinlerinin Çabalarıyla Yaptırılan Kuba Camisi, Kılınan Cuma Namazıyla İbadete Açıldı.
Kayseride Türkiye Kitap Okuyor Kampanyası
Kayseri'de 'Türkiye Kitap Okuyor' Kampanyası
Kayseri'nin Hacılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafında Başlatılan "Türkiye Kitap Okuyor" Kampanyası Çerçevesinde En Çok Kitap Okuyan 23 Öğrenciye Kitap Hediye Etti.
Ana Sınıfı Öğrencilerinden Yıl Sonu Etkinliği
Ana Sınıfı Öğrencilerinden Yıl Sonu Etkinliği
Bartın'da 2007-2008 Eğitim Öğretim Yılının Son Gününde Kız Meslek Lisesi Uygulamalı Ana Sınıfı Öğrencileri Tarafından Gösteri Düzenlendi. Gösterilerde Çocuklarını İzleyen Aileler Gururlandı.
Öğrenci Velisinden Başarılı Öğretmene Altın Yüzük
Öğrenci Velisinden Başarılı Öğretmene Altın Yüzük
Zonguldak'ın Çaycuma İlçesine Bağlı Filyos Beldesi'nde Düzenlenen Eğlencede, Bir Veli Tarafından Başarılı Öğretmene Altın Yüzük Hediye Edildi.
Geliboluda Boşaltılan Okulun Camlarını Kırdılar
Gelibolu'da Boşaltılan Okulun Camlarını Kırdılar
Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinde Geçtiğimiz Yıl Boşaltılan Namık Kemal İlköğretim Okulunun Camları Kimliği Belirsiz Kişiler Tarafından Kırıldı.
Koyulhisarda Yol ve Kavşak Düzenleme Çalışmaları
Koyulhisar'da Yol ve Kavşak Düzenleme Çalışmaları
Sivas'ın Koyulhisar İlçesinde Belediye Ekipleri Tarafından Yol ve Kavşak Düzenleme Çalışmasına Devam Ediliyor.
Sivas Valisi Dalmaz, TRT 2'ye Konuk Oluyor Sivas Valisi Veysel Dalmaz'ın TRT 2 Televizyonunda Hafta Sonları Canlı Olarak Yayınlanan 'Haber Vizyon' Programına Konuk Olacağı Bildirildi.
Eğitim-iş'te Olağan Genel Kurulu Eğitim ve Bilim İş Görenleri Sendikası (Eğitim-iş) Sivas İl Temsilciği'nin Yapılan Olağan Kongresinde Haydar Gölbaşı Tekrar Göreve Getirildi.
AK Parti'nin Danışma Toplantısına 3 Ayrı Kentin Milletvekili Katılacak Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sivas İl Başkanı Zeki Kılıç, Hafta Sonu Yapacakları İl Danışma Meclisi ve Yerel Yö..
İş Bankasından Öğrencilere Kitap
İş Bankası'ndan Öğrencilere Kitap
Sivas'ın Suşehri İlçesi İş Bankası Şubesi Tarafından Öğrencilere Yaz Tatillerinde Okumak Üzere Kitap Hediye Edildi.
Hakkaride Şifalı Siyabo Otu Kapışılıyor
Hakkari'de Şifalı 'Siyabo' Otu Kapışılıyor
Hakkari'de Özelikle Yüksek Dağların Yamaçlarında Doğal Olarak Yetişen ve Yörede Çiğ veya Pişirilerek Yenilen, Her Derde Deva Olarak Bilinen 'Siyabo' İsimli Ot Vatandaşlardan Büyük Rağbet Görüyor.
Başkan Çiftçiden Takdir ve Teşekkür Alan Öğrencilerine Kalem Seti
Başkan Çiftçi'den Takdir ve Teşekkür Alan Öğrencilerine Kalem Seti
Van'ın Erciş İlçesi Merkez İlköğretim Okulu'nda Takdir ve Teşekkür Alan Öğrenciler Erciş Belediye Başkanı Fatih Çiftci Tarafından Kalem Seti ile Ödüllendirildi.
Edremitte Hayır Yemeği
Edremit'te Hayır Yemeği
Balıkesir'in Edremit İlçesi'nde, Tuzcumurat Mahallesi Sakinlerinin Düzenlediği Geleneksel Hayır Yemeğinin 15.'si Büyük İlgi Gördü.
Diyarbakır'da Gabb Dil Kursunu Tamamlayan Öğrencilere Sertifikaları Verildi Diyarbakır'da Güneydoğu Anadolu Belediyeler Birliği (Gabb) Tarafından Organize Edilerek Gönüllü Öğretmenler Tarafın..
Aibü ve İlköğretim Öğrencilerinin Başarısı
Aibü ve İlköğretim Öğrencilerinin Başarısı
Abant İzzet Baysal Üniversitesi (Aibü) Fen Bilgisi Öğretmenliği 2. Sınıf Öğrencileri ve Dodurga Abdi Sina İlköğretim Okulu 6, 7 ve 8. Sınıf Öğrencilerinin Ortaklaşa Hazırladığı Bilim Şenliği'nde Projeler Birbirleriyle...
Kayseride Öğrencilerin Karne Sevinci
Kayseri'de Öğrencilerin Karne Sevinci
Kayseri'de 2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılının Sona Ermesiyle 248 Bin Öğrenci Karne Aldı.
Giresunsporda Kitapçı Başkanlığını Tazeledi.
Giresunspor'da Kitapçı Başkanlığını Tazeledi.
Giresunspor Olağan Genel Kurulunda Yapılan Seçim Sonucu İki Dönemdir Kulüp Başkanlığını Yapan Mehmet Fatih Kitapçı Tekrar Kulüp Başkanı Seçildi.
Futbol Federasyonu'ndan Yalanlama Türkiye Futbol Federasyonu(tff), Bugün Bazı Medya Organlarında, Milli Takımın Alacağı Primlerle İlgili Çıkan Haberlerin Gerçeği Yansıtmadığını Açıkladı.
Ankara 19 Mayıs Stadı'nın Zeminini Hollandalı Firma Yenileyecek Ankara 19 Mayıs Stadyumu'nun Zemininin Suni Çime Dönüştürülmesi İçin Açılan İhale Tamamlandı.
İyotlu Tuz Vücudu Serin Tutuyor
'İyotlu Tuz Vücudu Serin Tutuyor'
Sağlık Bakanlığı'nın 3 Yıl Önce İyotlu Tuz Kullanımını Yaygınlaştırmak İçin Başlattığı Kampanya Olumlu Sonuçlar Verdi.
Sigorta Acentelerinin Levhaya Kayıtta Son Gün 14 Haziran
Sigorta Acentelerinin Levhaya Kayıtta Son Gün 14 Haziran
2007 Yılı Haziran Ayında Yayınlanan Sigortacılık Yasasına Göre 14 Nisan ve Öncesinde Acentelik Yapanların, Acentelik Haklarının Kaybolmaması İçin 14 Haziran'a Kadar İnternetten Uygunluk Belgesi İçin Başvurmaları...
Çin'den Suriye'ye Golan Desteği İsrail ile Suriye Arasında Türkiye'nin Arabuluculuğuyla Barış Görüşmeleri Devam Ederken Golan Tepeleri'nin İadesi Konusunda Suriye'ye Bir Destek de Çin'den Gel..
Piraziz Anadolu Lisesinin 4 Yıllık Bina Çilesi Sürüyor
Piraziz Anadolu Lisesi'nin 4 Yıllık Bina Çilesi Sürüyor
Giresun'un Piraziz İlçesinde 4 Yıl Önce Açılan Anadolu Lisesi'nin 165 Öğrencisi Okul Binasının Olmaması Nedeniyle Adeta Göçebeler Gibi Okul Okul Gezerek Eğitim -Öğretim Gördü.
Ankara Numune Hastanesi Başhekimi Koç: "Kkka Hastalığı Kapan Doktorlar ve Sağlık Personelinin Vahim Bir Durumu Yok" Ankara Numune Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mahmut Koç, Kırım Kongo Kanamalı..
Damla Sulama Sistemi Çiftçileri İhya Ediyor
Damla Sulama Sistemi Çiftçileri İhya Ediyor
Eti Burçak, Doğal Hayatı Koruma Vakfı (Wwf -Türkiye) İşbirliği ile Türkiye'nin Tahıl Ambarı Konya'da, Havzanın Su Kaynaklarının Korunması Amacıyla Şubat Ayında Başlatılan Modern Sulama Projesi, Hem Su Tasarrufu...
Denizli Valisi Erkmen, Başarılı Öğrenciler ile Sponsor Kurumları Ödüllendirdi
Denizli Valisi Erkmen, Başarılı Öğrenciler ile Sponsor Kurumları Ödüllendirdi
Denizli Valisi Yavuz Erkmen, 2007 -2008 Eğitim -Öğretim Yılında Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetlerde Başarı Gösteren Öğrencilerle Organizasyonlara Destek Verenleri Ödüllendirdi.
Kredi Kartı Dolandırıcıları Tutuklandı İstanbul'da, Yurt Dışı Merkezli Bir Bankanın Kredi Kartlarını Kopyalayarak Dolandırıcılık Yaptıkları İddiasıyla Gözaltına Alınan 15 İşyeri Sahibi Tutukl..
Ankara'da 3 Doktor ve 1 Sağlık Görevlisi Kkka Tedavisi Altında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mahmut Koç, Hastanede Görevli 3 Doktor ve 1 Sağlık Görevlisinin K..
Kömürkent Festivali İçin Zonguldaka Gelen Yabancı Öğrenciler, Maden Ocağını Gezdi
Kömürkent Festivali İçin Zonguldak'a Gelen Yabancı Öğrenciler, Maden Ocağını Gezdi
Üçüncü Uluslararası Kömürkent Çocuk ve Gençlik Halk Oyunları Festivali'ne Katılmak Üzere Zonguldak'a Gelen Yabancı Halk Oyunları Ekipleri, Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (Ttk) Ait Eğitim Ocağını Gezdi.
Olur İlçe Tarım Müdürlüğü Arı Dağıtımı Yaptı
Olur İlçe Tarım Müdürlüğü Arı Dağıtımı Yaptı
Erzurum Olur İlçe Tarım Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi'nin Ortaklaşa Düzenlediği Arıcılık Kursu Tamamlandı.
Medical Parktan Tarım Şenliğinde Göz Taraması
Medical Park'tan Tarım Şenliği'nde Göz Taraması
Medical Park Bursa Hastanesi, Denizbank Tarafından Düzenlenen Tarım Şenliği Faaliyetine Göz Taramasıyla Destek Verdi.
Niğde Polis Meslek Yüksek Okulunda Mezuniyet Sevinci Yaşandı
Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu'nda Mezuniyet Sevinci Yaşandı
Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu'ndan Mezun Olan 472 Öğrenci Yapılan Törenle Diplomalarını Aldı.
Keyde Ödeme Takvimi Açıklandı
Key'de Ödeme Takvimi Açıklandı
Konut Edindirme Yardımı (Key) Alacak Hak Sahiplerine Ödeme Sürecinin 21 Haziran 2008 Tarihinden Sonra Başlatılacağı Bildirildi.
Roberto Carlos'un Formasını Verdiği Kas Hastası Öğrencinin Karne Sevinci Eskişehir'de Öğrenim Gören ve Bir Süre Önce Fenerbahçe'nin Ünlü Oyuncusu Roberto Carlos'la Görüşerek İmzalı Formasını ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10