13 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

13 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Arda Turan ve Volkan Demirel, Türkiye Olarak Gruptan Çıkacaklarını Söylediler Euro 2008 Finalleri A Grubu'nda 3. Maçını Çek Cumhuriyeti ile Oynayacak Olan A Milli Takım'da Kaleci Volkan Demir..
Karne Alan Birinci Sınıf Öğrencileri Sevindi
Karne Alan Birinci Sınıf Öğrencileri Sevindi
Gaziantep Şehit Cengiz Topel İlköğretim Okulu'nun Başarılı Birinci Sınıf Öğrencileri "3 Yıldızlı" Karne Almanın Sevincini Yaşadılar.
Melikgazi Belediyesi'nden Akşam Asfaltlama Çalışması Kayseri'nin Melikgazi Belediyesi Tarafından, Akşam Saatlerinde de Asfatlama Çalışmalarının Yapıldığı Bildirildi.
Minik Öğrencilerden Yıl Sonu Gösterisi
Minik Öğrencilerden Yıl Sonu Gösterisi
Emniyet Müdürlüğü Kreş ve Gündüz Bakımevi Öğrencileri Yıl Sonu Gösterisi Düzenledi.
Kültürler Amasyada Buluştu
Kültürler Amasya'da Buluştu
Yabancı Halk Dansları Topluluklarının Yaptığı Gösteri, Amasyalılar Tarafından İlgiyle İzlendi.
Polisin Aradığı 34 Sabıkalı Kadın Zanlı Yakalandı
Polisin Aradığı 34 Sabıkalı Kadın Zanlı Yakalandı
Samsun'da Polis Tarafından Aranan 34 Sabıkalı Kadın Hırsızlık Zanlısı Yakalanarak Gözaltına Alındı.
Yaz Spor Okuluna Rekor Başvuru
Yaz Spor Okuluna Rekor Başvuru
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları'na Şimdiye Kadar Bin 34 Kişinin Kayıt Yaptırdığı Belirtildi.
Hasta Öğrenciye Onur Belgesi
Hasta Öğrenciye Onur Belgesi
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İlk Dönem Beyin Kanaması Geçirmesi Sonucu Eğitimini Yarıda Bırakmak Zorunda Kalan Sevilay Cenikli'yi Evinde Ziyaret Ederek 'Onur Belgesi' Verdi.
Başbakan Erdoğan Sinopta
Başbakan Erdoğan Sinop'ta
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sinoplu Ünlü Düşünür ve Filozof Diyojen'in Tarihe Geçmiş Sözü "Gölge Etme Başka İhsan İstemem" Sözüyle Muhalefete Yüklendi. Erdoğan, "Gölge Etmesinler, Engel Çıkartmasınlar, İşleyen Çarka...
Hükümet Bütün Kurumlarla Kavgalıdır
'Hükümet Bütün Kurumlarla Kavgalıdır'
Baykal, Kocaeli, Kartepe'ye Bağlı Uzunçiflik Beldesinde Yeni Yapılan Konutların Anahtar Teslim Törenine Katıldı, Hükümeti Ağır Bir Dille Eleştirirken, Kocaeli Halkından Bunları Görmelerini İstedi
Havada Nikah Kıydırdılar
Havada Nikah Kıydırdılar
Kayseri'nin Talas Belediyesi ve Türk Hava Kurumu (Thk) İşbirliğiyle Gerçekleştirilen 8. Türkiye Açık Yamaç Paraşütü Şampiyonası'nın Son Gününde Havada Nikah Kıyıldı. Fatih Özcan ve Fatma İlhan Çifti, Mutluluklarını 2 Bin...
Başbakan Erdoğan, Sinop'ta Yatırımları Havadan İnceledi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sinop -Boyabat Tünelli Geçiş Yolu'nu Helikopterle İnceledi.
Eskişehir Valisi Çalışıcı, Çocukluk Günlerini Hatırladı
Eskişehir Valisi Çalışıcı, Çocukluk Günlerini Hatırladı
Eskişehir Valisi Kadir Çalışıcı, Bir Zamanlar "Koyun Güttüğü" Yerde, Afyonkarahisar Belediyesi Tarafından Yaptırılan ve Kendi Adının Verildiği Parkın Açılışına Katıldı. Memleketi Afyonkarahisar'da Büyük İlgiyle...
Doğtaş Mobilya Açıldı
Doğtaş Mobilya Açıldı
Doğtaş Mobilya Gaziantep Bayii, Ünlü Manken Yeliz Yeşilmen ve Şarkıcı Altay'ın Katılımı ile Açıldı.
Derme Sulama Kanalına Düşen Çocuk Aranıyor
Derme Sulama Kanalına Düşen Çocuk Aranıyor
Malatya'da 6 Yaşındaki Kız Çocuğu Derme Sulama Kanalına Düştü. Çocuğun Bulunması İçin Çalışmalar Yürütülüyor.
Tuzla Tersanalerinde Ölümlerin Durdurulması İstendi
Tuzla Tersanaleri'nde Ölümlerin Durdurulması İstendi
Bursa'da Disk Marmara Bölge Temsliciliği Öncülüğünde Düzenlenen Basın Açıklaması ile Tuzla Tersaneleri'nde Yaşanan Ölümlerin Durdurulması İstendi.
Çılgın Çift Havada Yaşamlarını Birleştirdi
Çılgın Çift Havada Yaşamlarını Birleştirdi
Kayseri'de Bir Çift, Yamaç Paraşütüyle Tandem Uçuşu Gerçekleştirip Kayseri Semalarında Nikah Memuruna 'Evet' Diyerek Hayatlarını Birleştirdi.
Şehit Astsubay Ahmet Deniz Varolun Adı Okula Verildi
Şehit Astsubay Ahmet Deniz Varol'un Adı Okula Verildi
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) 23 Şubat 2008 Tarihinde Irak'ın Kuzeyine Gerçekleştirdiği Sınır Ötesi Operasyonu Sırasında Şehit Düşen Astsubay Üstçavuş Ahmet Deniz Varol'un (28) İsmi, Memleketi Manisa'nın Salihli'ne...
Key Ödeme Süreci Başlıyor Konut Edindirme Yardımı (Key) Alacak Hak Sahiplerine Ödeme Sürecinin 21 Haziran 2008 Tarihinden Sonra Başlatılacağı Bildirildi. Tasfiye Halindeki Emlak Bankasının Yö..
Fethiyede Kaçak Sigara ve Puro Operasyonu
Fethiye'de Kaçak Sigara ve Puro Operasyonu
Muğla'nın Fethiye İlçesinde Polisin Gerçekleştirdiği Operasyonda Çok Sayıda Kaçak Sigara ve Puro Ele Geçirilirken, 1 Kişi Gözaltına Alındı.
İsveç Palementosu, Sözde Ermeni ve Süryani Soykırımları İddialarını Reddetti İsveç Parlamentosu, Sözde Ermeni ve Süryani Soykırımıyla İlgili Önergeyi 38'e Karşı 252 Oyla Reddetti.
Çanakkalede Umurbey ve Ayvacık Barajı Törenle Hizmete Girdi
Çanakkale'de Umurbey ve Ayvacık Barajı Törenle Hizmete Girdi
Çanakkale'nin Lapseki İlçesine Bağlı Umurbey Beldesi ile Ayvacık İlçesinde Yapımı Tamamlanan 2 Baraj, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Sinop'tan Yaptığı Telekonferans Sistemiyle Hizmete Girdi.
Suşehri DSİden İkinci Hamle
Suşehri DSİ'den İkinci Hamle
Sivas'ın Suşehri İlçesinde, DSİ 192. Şube Müdürlüğü Tarafından Yapılan Çalışmalarda Toplam 12 Bin Dönüm Tarım Arazisinin Suya Kavuşturulması Planlandığı Bildirildi.
Sivas Lisesinin Normal Eğitim Görülen Bölümünün Kapatılacağı İddiası
Sivas Lisesi'nin Normal Eğitim Görülen Bölümünün Kapatılacağı İddiası
Sivas Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Bilal Tırnakçı, Sivas Lisesi'nin Normal Eğitim Veren Bölümünün Taşınma Gibi Bir Durumunun Olmadığını Belirterek, Eğitimin Devam Edeceğini Söyledi.
Avusturya Araştırma Merkezi Su Yönetimi Başkanı Spendingwimmer Vanda
Avusturya Araştırma Merkezi Su Yönetimi Başkanı Spendingwimmer Van'da
Van Gölü Havzasında Çevre Kirliğini ile İlgili İncelemelerde Bulunan Avusturya Araştırma Merkezi Su Yönetimi Başkanı Robert Spendingwimmer, Beraberinde Bulunan Acze Danışma Şirketi Grup Başkanı Klaus K. Petermann ve Van...
Okullarda Yıl Sonu Zili Çaldı
Okullarda Yıl Sonu Zili Çaldı
Samsun Vali Vekili Hasan Gözen'in Öncülüğünde Toptepe Canik İlköğretim Okulu'nda 2007-2008 Eğitim-öğretim Yılının Son Zilinin Çalınmasıyla Okullar Tatile Girdi.
Eğitim-sen Sivas Şubesi Binasına Saldırı İddiası
Eğitim-sen Sivas Şubesi Binasına Saldırı İddiası
Kesk'e Bağlı Eğitim-sen ve Bağımsız Taşımacılık Sendikası (Bts) Sivas Şubelerinin Faaliyet Gösterdiği Binanın Giriş Kapısına Saldırı Yapıldığı İddia Edildi.
Güzelbahçede Sözleşme Sevinci
Güzelbahçe'de Sözleşme Sevinci
Güzelbahçe Belediyesi'nde 96 İşçiyi, 11 Memuru İlgilendiren Toplu İş Sözleşme Görüşmelerinde Anlaşmaya Varıldı. İşçilerin, Sadece Yevmiyelerine Yüzde 21 Oranında Zam Aldı.
Vanda, Dünya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü
Van'da, 'Dünya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü'
Van'da 'Dünya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü' Dolayısıyla Düzenlenen Seminerde, Sokakta Çalışan Çocuklara Karşılaşacakları Risklerle İlgili Bilgiler Verildi.
Evi Okul Olarak Kullanan Öğrenciler Karne Sevinci Yaşadı Erzurum'un Çat İlçesine Bağlı Tüysüz Köyünde Okulları Palandöken Baraj Gölü Suları Altında Kalan Öğrenciler, Boş Bir Evde Eğitim ve Öğ..
Atatürk Bulvarı Bordür Taşları Boyanıyor
Atatürk Bulvarı Bordür Taşları Boyanıyor
Adıyaman'ın Şehir Geçişi Olan Atatürk Bulvarı'nın Bordür Taşları Belediye Ekipleri Tarafından Boyanmaya Başladı.
Besni İlçesinde Kilitli Parke Taş Döşeniyor
Besni İlçesinde Kilitli Parke Taş Döşeniyor
Adıyaman'ın Besni İlçe Belediyesinin Kentin Değişik Noktalarında Sürdürdüğü Kaldırım Çalışmaları Kapsamında Ciritmeydan Mahallesi'nde Kilit Parke Taş Döşemek İçin Çalışmalar Başlatıldı.
Kahta Kubilay İlköğretim Binasına 2 Milyon YTL Ödenek AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Kahta Kubilay İlköğretim Okulu Binasının Yapımı İçin 2 Milyon YTL Ödenek Ayrıldığını Açıkladı..
Crr'de Kerkük Türküleri Kerkük Türkmenleri, "Yadıma Düştü Kerkük" Gecesinde Bir Araya Gelecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültürel ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Müdürlüğünce Düz..
Org. Başbuğ - Osman Paksüt Görüşmesi Kara Kuvvetleri Komutanı ve Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Görüşmeyi Doğruladı
Şişli ve Ümraniye Tapu Müdürleri Gözaltında! Son Yılların En Büyük Çete Operasyonu
Selendide Alacak-verecek Kavgası
Selendi'de Alacak-verecek Kavgası
Manisa'nın Selendi İlçesinde Alacak-verecek Davası Yüzünden İki Aile Arasında Çıkan Silahlı Kavgada 1'i Ağır 2 Kardeş Yaralandı.
El Naimi: Petrol Toplantısında Yüksek Fiyatlara Çözüm Aranmalı Suudi Arabistan Petrol Bakanı Ali El Naimi, Cidde Kentinde 22 Haziran'da Petrol Üreticileri ve Tüketicilerinin Katılacağı Toplan..
Lastik Sektöründeki Grev Sona Erdi İzmit ve Adapazarı'ndaki Goodyear, Brisa ve Pirelli Lastik Fabrikalarında 14 Gündür Süren Grevde Anlaşma Sağlandı.
Sağlık Bakanlığı: 4 Sağlık Personelinin Durumları İyi Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Görevli Olan ve Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Belirtilerini Taşıdığı Gözlenen 4 Per..
Gazete İlanıyla İşe Aldığı Temizlikçi Kadın Evini Soydu
Gazete İlanıyla İşe Aldığı Temizlikçi Kadın Evini Soydu
Samsun'da Bir Bayan Öğretmenin, Gazete İlanıyla İşe Aldığı Temizlikçi Kadın Tarafından Evindeki Ziynet Eşyaları ve Parası Çalındı. Olaydan Sonra Yakalanan Genç Kadın, Elektrik ve Su Borcunu Ödemek İçin Hırsızlık...
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Özdemir Özok:
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Özdemir Özok:
"Mesleğe Yeni Başlayan Avukatların Sorunları ve Çözüm Yolları" Konulu Form Programı Kapsamında Trabzon'a Gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Özdemir Özok, Program Öncesi Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Rıza Can'ı ve...
"İlahilerin Yıldızı" Yarışması Başlıyor Popstar Şarkı Yarışmalarına Alternatif Olarak Düzenlenen İlahi Yarışması Bu Akşam Meltem Tv'de Başlıyor.
Trabzonspor Kulübü Tüzük Tadilatı Ön Taslağı Hazırlandı Trabzonspor Kulübü Tüzük Tadilatı Ön Taslağı Hazırlandı. Kulüp Tüzük Tadilat Komisyonu Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Düzenlediği Bası..
Türk Eğitim Senden Açıklama
Türk Eğitim Sen'den Açıklama
Türk Eğitim-sen Samsun Şube Başkanı Levent Kuruoğlu, 2008-2009 Eğitim-öğretim Yılında Derslik ve Öğretmen Açığının Büyüyeceğini İleri Sürdü.
Kayseride 6.75 YTLye İskender Kebap Keyfi Başladı
Kayseri'de 6.75 YTL'ye İskender Kebap Keyfi Başladı
Kayseri'de 1959'dan Beri İskender Kebabı Satıcısı Olan Elmacıoğlu İskender, Yeni Oluşturduğu "Elmacıoğlu Ekspres" Adlı İşletmecilik Anlayışı ile Müşterilerine Daha Hesaplı ve Daha Hızlı Şekilde İskender Kebabını...
Rusyanın Kararı Nedeniyle Mutta Kayısı Üreticisi Perişan
Rusya'nın Kararı Nedeniyle Mut'ta Kayısı Üreticisi Perişan
Rusya'nın Sebze ve Meyve İthalatını Durdurması Kayısı Fiyatlarının Bir Anda 35 Ykr'ye Kadar Düşmesine Sebep Oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10