13 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

13 Haziran 2008 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tekirdağ 44. Kiraz Festivali Tekirdağ'da 44 Yıldır Düzenlenen 'Kiraz Festivali'nin Doğduğu Naip Köyünde Festival Açılış Töreni Yapıldı. Önceleri Kiraz Cümbüşü Olarak Başlanan Şenliklerin Gele..
Edremitte Gençlik Şöleni Hazırlığı
Edremit'te Gençlik Şöleni Hazırlığı
Balıkesir'in Edremit İlçesinde Gençler, ÖSS Sınavı Sonrası Belediye ve Özel Bir Dershane Tarafından Düzenlenecek Gençlik Şöleninde Stres Atacak.
Vatandaşlara ÖSS İkazı
Vatandaşlara ÖSS İkazı
Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Erzincan İl Sınav Merkezi Yöneticisi ve Erzincan Üniversitesi (Eü) Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sedat Yörük, Pazar Günü Yapılacak Öğrenci Seçme Sınavı'nı (ÖSS)...
Motosiklet Sürücülerine Kask, Ehliyet ve Kapalı Cadde Uyarısı
Motosiklet Sürücülerine Kask, Ehliyet ve Kapalı Cadde Uyarısı
Fatsa İlçe Emniyet Müdürü Tevfik Şahinel, Motosikletlere Yönelik Denetimleri Sıklaştıracaklarını Belirterek, Kasksız, Ehliyetsiz Olan ve Trafiğe Kapalı Bulunan Caddelere Giren Motosiklet Sürücülerine Ceza Keseceklerini...
Şanlıurfa'da Elektrik Kesintileri Şanlıurfa'da Hafta Sonu Yapılacak Yer Altı Kablo Çalışmaları Nedeniyle Bazı Bölgelere Elektrik Verilemeyeceği Bildirildi.
Taşlıçay'da Kuduz Paniği Ağrı'nın Taşlıçay İlçesinde Öldükten Sonra Yapılan İnceleme Sonucu Kuduz Olduğu Belirlenen Bir Başıboş Köpek Tarafından Isırılan Çocuklar Hastaneye Kaldırılarak Tedav..
2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılının Sona Ermesi
2007-2008 Eğitim ve Öğretim Yılının Sona Ermesi
Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, "Ülkelerin Kalkınmasında Gerekli Olan Diğer Şartları da Bünyesinde Barındıran ve Olmazsa Olmaz Tek Olgu Eğitimdir" Dedi.
Ameliyat Masasından da Birbirilerinden Ayrılmadılar
Ameliyat Masasından da Birbirilerinden Ayrılmadılar
Sivaslı İkiz Kardeşler Ayhan-fuat Mazman, Hayatın Her Döneminde Olduğu Gibi Ameliyat Masasında Birbirilerinden Ayrılmadılar.
Ziraat Mühendislerinden Kan Bağışı
Ziraat Mühendislerinden Kan Bağışı
Aydın'da Kızılay Kan Merkezi Tarafından Başlatılan Kan Bağış Kampanyasına Vatandaşların Ardından Çeşitli Sivil Toplum Örgütleri de Destek Veriyor.
Cumaya Giden Millilere Büyük İlgi 2008 Avrupa Şampiyonası'nda Pazar Günü Grubundaki Son Maçında Çek Cumhuriyeti ile Karşılaşacak A Milli Takım'da Cuma Namazına Giden Bazı Futbolcular Çıkışta ..
Vergi Borcu Nedeniyle Araçların Bağlanmama Kararı Şoför Esnafını Memnun Etti
Vergi Borcu Nedeniyle Araçların Bağlanmama Kararı Şoför Esnafını Memnun Etti
Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Esob) Başkanı Şevket Keskin, Vergi Borcu Nedeniyle Araçların Bağlanmayacağı Kararının Alınmasının Şoför Esnafı Tarafından Memnuniyetle Karşılandığını Bildirdi.
Yahudi Yerleşimciler, Filistinlilere Saldırırken Görüntülendi İsrailli İnsan Hakları Grubu B'tselem, Yahudi Yerleşimcileri Yüzlerine Maske Takarak Filistinli Çiftçilere Saldırırken Gösteren B..
Sivaslılar Hollandada Madımak Aşı Yedi
Sivaslılar Hollanda'da 'Madımak Aşı' Yedi
Hollanda Sivaslılar Platformu Tarafından Organize Edilen Sivas Sevdalıları Buluşması'nın İlki Başkent Amsterdam'da Yapıldı. Toplantıya Avrupa Sivaslılar Birliği (Asbir) Başkanı Yücel Şeker de Katıldı ve Hemşerileriyle...
Onur Air Uçağında Panik Kalkıştan Sonra İniş Takımları Kapanmadı!
Çindeki Deprem, Pandaların Aşkına da Son Verdi
Çin'deki Deprem, Pandaların Aşkına da Son Verdi
Çin'in Sichuan Eyaletinde 12 Mayıs'ta Meydana Gelen 8,0 Büyüklüğündeki Deprem Sonucu Yabani Pandaların Göçünün Sekteye Uğradığı, Dişi ve Erkek Pandalar Arasındaki Temasların Koptuğu Açıklandı. Deprem Nedeniyle Bu Bölgede...
Hatay Polis Okulunda Mezuniyet Sevinci
Hatay Polis Okulu'nda Mezuniyet Sevinci
Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu'nda Düzenlenen Mezuniyet Töreninde 261 Polis Adayı Diplomalarını Aldı.
Haymana'nın Dp'li Belediye Başkanı MHP'ye Geçti Yerel Seçimlere Doğru Gidilirken Partilerde de Hareketlilik Başladı. Demokrat Parti (Dp) Haymana Belediye Başkanı Bünyamin Adacı, Bugün Milliye..
Karne Tatili Başladı
Karne Tatili Başladı
Giresun'da, 2007 -2008 Eğitim Öğretim Yılının Sona Ermesi Dolayısıyla Kenan Evren İlköğretim Okulu'nda Bir Tören Düzenlendi. Törene, Vali Vekili Alaaddin Serdar Polat, Giresun Jandarma Alay Komutanı Albay Ahmet Naci...
Mersinde 338 Bin 832 Öğrenci Karne Aldı
Mersin'de 338 Bin 832 Öğrenci Karne Aldı
Mersin Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül, İl Genelinde 338 Bin 832 Öğrenciye Karne Verildiğini Belirtti.
Siirt Üniversitesi İlk Mezunlarını Verdi
Siirt Üniversitesi İlk Mezunlarını Verdi
Siirt Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Asaf Varol, 13 Öğretim Üyesiyle Hizmet Verdiklerini Belirterek "Bazı Teknik Nedenler Olmasaydı Öğretim Üyesi Sayımız En Az 30 Olacaktı." Dedi.
Ekvador'dan 8 Kilogram Kokain Getiren Rus'a 13 Yıl 9 Ay Hapis Tayfa Olarak Çalıştığı Rusya'ya Ait Cristal Lili İsimli Kuru Yük Gemisiyle Ekvador'dan Türkiye'ye 8 Kilogram Kokain Getirdiği İdd..
ÖSS'de Kaygının Azı Faydalı Çoğu Zararlı Uşak Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı, Kaygının Sınav Öncesinde Öğrenilen Bilginin Sınav Sırasında Kullanılmasına Engel Olduğunu Söyledi.
Uluslararası Mermer Heykel Sempozyumu 16 Haziran'da Başlıyor Afyonkarahisar'ın İscehisar İlçesinde Düzenlenen Mermer ve El Sanatları Festivali (Merfes) 2008 Kapsamında İkincisi Düzenlenen Ulu..
Patnosta Ağız ve Diş Sağlığı Taraması Yapıldı
Patnos'ta Ağız ve Diş Sağlığı Taraması Yapıldı
Kırıkkale Üniversitesi ile Ağrı Sağlık Müdürlüğü Tarafından Ortaklaşa Organize Edilen Ağız ve Diş Sağlığı Taraması Kampanyası Ağrı'nın Patnos İlçesinde Yapıldı. İlçe Stadyumunda Yapılan Programda Patnos'ta Eğitim Gören 2...
Prof. Dr. Metin Arık: "Düşen Atlasjet Uçağının Değil Kaza Yapması, Havada Kalması Bile Mucize" Isparta'nın Keçiborlu İlçesi Türbetepe Mevkiinde Düşen Atlasjet Uçağında Hayatını Kaybeden Prof...
Nüfus Cüzdanını Kaybetti, Başına Gelmedik Kalmadı
Nüfus Cüzdanını Kaybetti, Başına Gelmedik Kalmadı
Psikilojik Tedavi ve İş Bulma Düşüncesiyle İstanbul'a Giden Sinop'un Durağan İlçesi Nüfusuna Kayıtlı Üç Çocuk Babası Ünal Koyun (40)'un Başına Kaybettiği Nüfus Cüzdanı Yüzünden Gelmedik Kalmadı.
Kitap Okuma Kampanyası İçin Hatayda Okuma Meclisi Kuruldu
Kitap Okuma Kampanyası İçin Hatay'da Okuma Meclisi Kuruldu
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Başlattığı Türkiye Okuyor Kampanyası Hatay'da Yüzde 15 Civarında Okuma Yazma Bilmeyen Nüfusu Kurtaracak.
Bakan Atalay, İş Kanununda Yapılan Değişiklikle Kadınların Sosyal Hayatta Daha Aktif Olacaklarını Söyledi
Bakan Atalay, İş Kanunu'nda Yapılan Değişiklikle Kadınların Sosyal Hayatta Daha Aktif Olacaklarını Söyledi
İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Kars Devlet Su İşleri Konferans Salonu'nda Yapılan Birleşmiş Milletler Kadınların ve Kız Çocuklarının İnsan Haklarının Korunması ve Geliştirilmesi Ortak Programına Katıldı.
Bursada Kırım Kongo Hastalığı Teşhisiyle Yoğun Bakımda Tutulan Kadının Durumu Kritik (2)
Bursa'da Kırım Kongo Hastalığı Teşhisiyle Yoğun Bakımda Tutulan Kadının Durumu Kritik (2)
Iüübursa'da İlk Kez Görülen Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Teşhisi Konulan Bir Kadın Kaldırıldığı Hastanede Yoğun Bakımda Tutuluyor. Kadın Yoğıun Bakımda Tutulurken, Hastane Çalışanları İse Hastalığın Bulaşmasından...
Kadirli İlçe Tarım Müdürü Özeser: 'Hayvancılığın Desteklenmesi Hakkındaki Kanunun Yürürlüğe Girdi'
Kadirli İlçe Tarım Müdürü Özeser: "Hayvancılığın Desteklenmesi Hakkındaki Kanunun Yürürlüğe Girdi"
Osmaniye'nin Kadirli İlçe Tarım Müdürü Rüştü Özeser, Hayvancılığın Desteklenmesi Hakkındaki Kanunun Yürürlüğe Girdiğini Söyledi.
Coşkuluyuz... Gururluyuz... Şimal Gökçe'yi Böylesine Coşkulu, Duygulu Marş Tadında Bir Şarkı Yaptığı İçin Kutluyoruz.
Üniversite ve İlköğretim Öğrencileri 'Bilim Şenliği'nde Yarıştı Abant İzzet Baysal Üniversitesi (Aibü) Fen Bilgisi Öğretmenliği 2'nci Sınıf Öğrencileri ile Dodurga Abdi Sina İlköğretim Okulu'..
Eskiden Taşocağıydı Moldova'da Temaslarda Bulunan Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Bir Zamanlar Taş Ocağı Olarak Kullanılan 200 Kilometre Uzunluğundaki Şarap Mahzenini Gezdi.
Yurt Dışında Ney'e İlgi Gün Geçtikçe Artıyor Sufi Müziğinin Ünlü Yorumcusu Mercan Dede, Son Albümünün Avrupa'da 2 Ay Boyunca Müzik Listelerinde Bir Numarada Kaldığını Belirterek, Yurt Dışında..
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Karaduman: 'Yerel Basın Susturulamaz'
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Karaduman: "Yerel Basın Susturulamaz"
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, Yerel Basını Ayakta Tutan Basın İlanlarının Kaldırılması Yasa Tasarısına Sert Tepki Gösterdi.
Konyaspor Kaleci Damir Kahriman ile Yollarını Ayırdı Konyaspor, Geçen Sezon Devre Arasında Renklerine Bağladığı Kaleci Damir Kahriman ile Yollarını Ayırdı.
Bank Asya 1. Lig
Bank Asya 1. Lig
Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Adnan Öktüren, Öncelikli Hedeflerinin Transfer ve Tesisleşme Olduğunu Söyledi.
MHP Milletvekili Türkeş: 'Siyasi Tablo, İlk Seçimde MHP İktidarını Gösteriyor'
MHP Milletvekili Türkeş: "Siyasi Tablo, İlk Seçimde MHP İktidarını Gösteriyor"
MHP Ankara Milletvekili ve Avrupa Parlamenterler Meclisi Üyesi Tuğrul Türkeş, 30 Yıllık Siyasi Hayatında Bugüne Kadar Bir Partinin Üst Üste İkiden Fazla İktidara Gelemediğini, Bu Nedenle AK Parti'nin de Seçimde...
Gümüşhanede Öğrencilere Karne ile Birlikte Kene Broşürü Dağıtıldı
Gümüşhane'de Öğrencilere Karne ile Birlikte Kene Broşürü Dağıtıldı
Gümüşhane'de Okulların Kapanması ile Birlikte İlde 24 Bin Öğrenci Karne Sevinci Yaşadı. Merkezdeki Bazı Bazı Okullarda İse Öğrencilere Karne ile Birlikte Sağlık Müdürlüğü Görevlileri Tarafından Kene ve Kırım Kongo...
Gül ve Aydın Koleji Okula Yaz Şenliğiyle Veda Etti
Gül ve Aydın Koleji Okula Yaz Şenliğiyle Veda Etti
Şanlıurfa'nın Birecik İlçesindeki Gül ve Aydın Koleji Bu Yıl Okula Geleneksel Olarak Düzenledikleri 3. Yaz Şenliğiyle Veda Etti. Önceki Yıllara Göre Renkli Geçen Şenliğe Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.
Löw Avusturya Maçında Galibiyetten Emin
Löw Avusturya Maçında Galibiyetten Emin
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri B Grubu İkinci Maçında Hırvatistan'a 2-1 Mağlup Olan Almanya, Pazartesi Günü Ev Sahibi Takımlardan Avusturya'yla Yapacağı Grubun Son Maçını Kazanacağından Emin.
Gençlerbirliği, Paf Takımından 12 Futbolcusunu Kastamonuspor'a Verdi Gençlerbirliği, Paf Takımında Oynayan 12 Futbolcusunu, Teknik Ekiple Birlikte Tff 3. Lig Ekiplerinden Kastamonuspor'a Verd..
Başhekim Koç: Dört Personelimizde Kırım Kongo Teşhis Ettik Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mahmut Koç, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığına yakalanan bir hast..
Öğrencilerine Karne Vermeye Giderken Trafik Kazasında Öldü
Öğrencilerine Karne Vermeye Giderken Trafik Kazasında Öldü
Mersin'de, Öğrencilerine Karne Vermeye Giden Bir Öğretmen Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybetti.
Kütahya'da Hastaneden Kaçan Tutuklu Yakalandı Kütahya'da, Tedavi İçin Getirildiği Hastaneden Kaçan Tutuklu Polis Tarafından Yakalandı.
Paksüt'ten Önemli Açıklamalar Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Osman Alifeyyaz Paksüt, Üye Seçildikten Sonra Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ ile 3 Kez Görüştüğünü Belirterek "B..
Bakır Kablo Çaldıkları İddia Edilen 4 Kişi Yakalandı Gaziantep'te 400 Metre Bakır Kablo Çaldıkları İddia Edilen 4 Kişi Yakalandı.
Tecavüzcü Kardeşlerin Cezası Onandı
Tecavüzcü Kardeşlerin Cezası Onandı
Erzincan'ın Üzümlü İlçesine Bağı Altınbaşak Beldesinde 2006 Yılı Ağustos Ayında Meydana Gelen Küçük Yaşta Kız Çocuğuna Tecavüz Olayının Sanıkları İki Kardeşe Verilen Toplam 52 Yıl Hapis Cezası Yargıtay Tarafından Onandı.
Adıyaman'da Hint Keneviri Operasyonu Jandarma Ekipleri Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesinde Yaptıkları Arazi Taramasında 903 Kök Hint Keneviri Ele Geçirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10