12 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

12 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Unakıtan: Amerikalılar Paranızı Batıracak Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Körfez'de 2 Trilyon Dolara Yakın Petrolden Dolayı Biriken Fon Bulunduğunu Belirterek, "Amerikalılar Falan Cirit Atıyorl..
Unakıtan: "Bürokratik Engelleri Kaldırırsak Araplar'dan 10 Milyar Dolar Yatırım Gelebilir" Maliye Bakanı Unakıtan, Bürokrasinin Azaltılmasıyla Arap Yatırımcıların Yatırımlarını Türkiye'ye Ya..
Çiğlide Yılsonu Gösterisi
Çiğli'de Yılsonu Gösterisi
Çiğli Belediyesi Çalgı Kursları Kursiyerleri Belediye Meclis Salonunda Gerçekleştirdikleri Yılsonu Gösterisi ile Muhteşem Bir Gece Yaşattılar.
Okulda Yıl Sonu Şöleni ve Pilav Günü Etkinliği
Okulda 'Yıl Sonu Şöleni ve Pilav Günü' Etkinliği
Sinop Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Tarafından 'Yıl Sonu Şöleni ve Pilav Günü' Etkinliği Düzenlendi.
Dosiad Yönetim Kurulu Başkanı Aydemir:
Dosiad Yönetim Kurulu Başkanı Aydemir:
Doğu Anadolu Sanayici ve İşadamları Derneği (Dosiad) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aydemir, Erzurum Değerlerinin, Ülke Vizyonuna Taşınması Yolunda Emek Sarf Edenlere Destek Verilmesi Gerektiğini Belirterek, "Beşeri...
Mersinde Okul Öncesi Eğitim Çalışması
Mersin'de Okul Öncesi Eğitim Çalışması
Mersin'de, Okul Öncesi Eğitimin Yaygınlaştırılmasına Yönelik Çalışma Kapsamında, Anaokulu Öğrencilerinin Yaptığı Çalışmalar Cadde ve Sokaklarda Sergileniyor.
MHPden Esnaf Birliğine Ziyaret
MHP'den Esnaf Birliği'ne Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Ömer Ekici, Beraberindeki Parti Yönetimi ile Birlikte Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Esob) Başkanı Şevket Keskin'i Ziyaret Etti.
Yeşilyurt Kredi Kefalet Kooperatifi Yeniden Açıldı
Yeşilyurt Kredi Kefalet Kooperatifi Yeniden Açıldı
Yeşilyurt Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, 4 Yıllık Bir Kapanmadan Sonra Yeniden Yönetimini Oluşturarak Faaliyetlerine Başladı.
Çığlık Okuyucuların Beğenisine Sunuldu
'Çığlık' Okuyucuların Beğenisine Sunuldu
Gazeteci-yazar Sabri Altun'un İkinci Kitabı 'Çığlık' Çıktı.
Başarılı Öğrencilere Plaket
Başarılı Öğrencilere Plaket
Şanlıurfa Merkeze Bağlı Karaköprü Belde Belediyesi Tarafından Bu Yıl Kendi Sınıflarında Birinci Olan Tüm Öğrenciler Plaketle Ödüllendirildiler.
Karayollarındaki Mıcırlar Tehlike Saçıyor
Karayollarındaki Mıcırlar Tehlike Saçıyor
Kilis'te Karayollarında Mıcırların Tehlike Saçtığı Bildirildi.
Ben Fadime Şahin Değilim! Kara Cahil Kız Tepkiler Üzerine Çark Etti: ?ben Atatürk?e Karşı Değilim. Fanatik Birileri Bana Zarar Verebilir. Ben Saygısızlık Etmedim? Sözleriyle Kendisini Savundu..
Gazeteciler İçin Günlük Faize İptal İstemine Ret Anayasa Mahkemesi, Gazetecilerin Ücretlerinin ve Fazla Mesailerinin Zamanında Verilmemesi Durumunda Geçecek Her Gün İçin Yüzde 5 Fazlasıyla Öd..
Güney Afrika Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Tebogo Seokolo, Trabzonspor Kulübünü Ziyaret Etti
Güney Afrika Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Tebogo Seokolo, Trabzonspor Kulübünü Ziyaret Etti
Karadeniz İşadamları Derneği'nin Davetlisi Olarak Trabzon'a Gelen Güney Afrika Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Tebogo Seokolo, Trabzonspor Kulübünü Ziyaret Etti. Büyükelçisi Seokolo, Genel Sekreter Hasan Yener ve Yönetim...
Gaziantep'te 5 Ayda 385 İşyeri Kepenk İndirdi Gaziantep'te, Yılın İlk 5 Ayında 385 Esnaf Kepenk Kapattı. Birçok Esnaf İş Yeri Kapatmak İçin Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne B..
Sakarya Tarım İl Müdürü Abdurrahman Çakar'dan Tarım Sigortası Uyarısı Sakarya Tarım İl Müdürü Abdurrahman Çakar, Çiftçilerin Çiftçi Kayıt Sistemi'ne (Çks) Kayıtlı Arazilerdeki Ürünlerini, Dol..
Türk İşadamları Hollandada Ev Tekstil Merkezi Açtı
Türk İşadamları Hollanda'da Ev Tekstil Merkezi Açtı
Hollanda'daki Türk İşadamları Başkent Amsterdam'ın Sanayi Bölgesinde Ev Tekstili Merkezi Açtı. 'Deco Line'ın Açılışına Cda (Hıristiyan Demokratlar) Milletvekili Coşkun Çörüz, Uetd (Hollanda Türk Demokratlar) Başkanı...
Romanyadaki Türk Okulu Öğrencileri Çindeki Depremzedeler İçin Yardım Topladı
Romanya'daki Türk Okulu Öğrencileri Çin'deki Depremzedeler İçin Yardım Topladı
Uluslararası Bükreş Koleji (Isb) Öğrenci, Öğretmen ve Velileri Çin'deki Depremzedeler İçin Topladıkları Yardımları Çin Halk Cumhuriyeti'nin Bükreş Büyükelçisi Liu Zengwen'e Teslim Etti.
Memurlardan Tuzla'daki Tersane İşçilerine Destek Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu İstanbul Şubeler Platformu, Tuzla Tersanelerinde Yaşanan Ölüm Olaylarını Protesto Etti. Tersane İşç..
Aktabak Projesinin İlk Denetimleri Gerçekleşti
Aktabak Projesinin İlk Denetimleri Gerçekleşti
Yalova'da Vatandaşların Daha Temiz ve Güvenli Şartlarda Gıdaya Ulaşabilmesini Sağlamak Amacıyla Devreye Girecek Aktabak Projesinin İlk Denetimi Yapıldı. Aktabak Projesi ile Gıda Üreten ve Servisi Yapan İşletmelerin...
'Sevdiğinizi Fanusa Koymayın!' Eşi Hayim Sadioğlu'yla Huzurlu Bir Evlilik Yaşadığını Söyleyen Özge Özberk, Mutlu Beraberliğin Formülünü Verdi: Birbirini Anlıyor Olmak, Tanıyor Olmaktan Geçiyo..
Anne Olmayı Çok İstiyor 12 Nisan'da Yağmur Atacan'la Dünyaevine Giren Pınar Altuğ'un 1 Aylık Hamile Olduğu İddia Edildi..
Öz Annesini Önce Bıçakladı Sonra Parasını Gaspetti Bursa'nın Mudanya İlçesinde Bir Kadın, Kendisinden Para İsteyen Öz Oğlu Tarafından Bıçaklandı. Yaralanan Kadın Hastanaye Kaldırılınken Annes..
Özel Birlikin Mezuniyet Gecesinde Amerikalı Öğrenciler Türkçe Şarkılar Söyledi
Özel Birlik'in Mezuniyet Gecesinde Amerikalı Öğrenciler Türkçe Şarkılar Söyledi
Manisa'ya Bağlı Soma Özel Birlik Koleji'nde Görkemli Bir Mezuniyet Töreni Yapıldı. Törende Öğrencilerin Hazırlayıp Sundukları Parodiler, Seyircilere Eğlenceli Dakikalar Yaşattı.
Fuhuş Operasyonunda 25 Kişi Gözaltına Alındı
Fuhuş Operasyonunda 25 Kişi Gözaltına Alındı
Çorum Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ekiplerinin Düzenlediği Operasyonda Fuhuş Çetesi Çökertildi. Operasyonla İlgili 25 Kişi Gözalatına Alındı.
Erzincanın Otlukbeli İlçesinde 16 Yıl Sonra Emniyet Teşkilatı Sevinci
Erzincan'ın Otlukbeli İlçesinde 16 Yıl Sonra Emniyet Teşkilatı Sevinci
Erzincan'ın Otlukbeli İlçesinde Emniyet Teşkilatı'nın Kurulması İçin Sürdürülen Çalışmalar Son Aşamaya Getirildi.
Omekli Kadınlar Ürünlerini Görücüye Çıkardı
Omek'li Kadınlar Ürünlerini Görücüye Çıkardı
Odunpazarı Belediyesi Bünyesi Tarafından 2004 Yılında Kurulan Odunpazarı Meslek Edindirme Kursları (Omek), 2007 -2008 Yılı Çalışmalarını Görkemli Bir Sergi ile Görücüye Çıkardı.
İlköğretim Öğrencilerinden Örnek Davranış
İlköğretim Öğrencilerinden Örnek Davranış
Eskişehir'de Dr. Mustafa Çamkoru İlköğretim Okulu 4/a Sınıfı Öğrencileri, Topladıkları Giysi ve Eğitim Araç Gereçlerini, İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırılması İçin Büyükşehir Belediyesi'ne Bağışladılar.
Manisa, Soma ve Salihli'de Çıkar Amaçlı Suç Örgütleri Çökertildi Manisa Merkez, Salihli ve Soma İlçelerinde Yapılan Operasyonlarda, Uyuşturucu Madde ve Tarihi Eser Kaçakçılığına Adı Karışan 1..
Rızayla İlişkiye 5 Ay 25 Gün Hapis
Rızayla İlişkiye 5 Ay 25 Gün Hapis
Samsun'da Kandırılarak Kaçırdığı Kız ile İlişkiye Girdiği İddia Edilen Şahıs, 4 Yıl Süren Davanın Ardından 'Razıyla İlişkiye Girmek' Suçundan 5 Ay 25 Gün Hapis Cezasına Çarptırıldı.
Elektrik Akımına Kapılan Kız Öldü Gaziantep'te Akıma Kapılan 14 Yaşındaki Kız Hayatını Kaybetti.
Boya Fabrikasında Patlama: 1 Yaralı Gaziantep'te Boya Fabrikasında Meydana Gelen Patlamada 1 Kişi Yaralandı.
Belediye Deposunu Soyan At Arabalı Hırsızlar Yakalandı Bursa'nın Gemlik İlçesinde, Belediyeye Ait Bir Depodan Malzeme Çaldıkları Öne Sürülen Zanlılar, At Arabasıyla Kaçarken Yakalandı.
Matkap Operasyonu Kapsamında Hazırlanan İddianame Tamamlandı Kamuoyunda Yeşil Olarak Bilinen Mahmut Yıldırım'ın Sağ Kolu Olduğu İddia Edilen Zakir Selvinin'de Aralarında Bulunduğu 12 Sanığın ..
Erzincan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Erzincan'da Bugün Meydana Gelen Trafik Kazasında, Bir Tır Sürücüsü Yaralandı.
ABD, Afganistan'ın Kalkınması İçin 10.2 Milyar Dolar Yardım Yapıyor ABD'nin First Lady'si Laura Bush, Bugün Fransa'nın Başkenti Paris'te Başlayan Uluslararası Afganistan'a Yardım Konferansınd..
Sağlık Bakanlığı Ankara Suyunun Tahlil Sonuçlarını Açıklıyor Sağlık Bakanlığı Refik Saydam Hıfzısıhha Merkezi Başkanı Mustafa Ertek, yarın Hıfzısıhha'da düzenleyeceği basın toplantısıyla Anka..
Dp Genel Başkan Yardımcısı Nevval Sevindi Dgc'yi Ziyaret Etti Demokrat Parti (Dp) Genel Başkan Yardımcısı Nevval Sevindi, Denizli Gazeteciler Cemiyeti'ni (Dgc) Ziyaret Etti.
Yyüde Başörtüsü Eylemi Sürüyor
Yyü'de Başörtüsü Eylemi Sürüyor
Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde (Yyü) Başörtülü Öğrencilerin Kampüs Alanına Alınmaması Kararına Tepkiler Devam Ediyor. Bugün de Yürüyüş Yapan Bir Grup Öğrenci, Rektörlüğün Önüne Siyah Çelenk Bıraktı.
Sivil Toplum Kuruluşları, İşçi Ölümlerini Protesto Etti Bir Grup Sivil Toplum Örgütü, Taksim'de Tuzla Tersanelerindeki İşçi Ölümlerini Protesto Etti.
Bunlar da Filenin Şalvarlı Sultanları Denizli'de Şalvar Giyen 2 Bayan Takımının Mücadelesi Büyük Çekişmeye Sahne Oldu.
Günde 1 Dolar'a Güvenlik Pronet Genel Müdür Yardımcısı Emin Pazarlıoğlu, Pronet Alarm Sistemleri ile Günde 1 Dolara Ev ve İşyerlerinin Güvence Altına Alınabileceğini Söyledi.
Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek Yozgat'ta Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Akrabası Olan AK Parti Yozgat Milletvekili Mehmet Çiçek'in Vefat Eden Annesi Hatice Çiçek'in Cenaze..
Bakan Çelik: 'Türki Cumhuriyetlerle Gönül Köprüsünü Kurmaya ve Sürdürmeye Devam Edeceğiz'
Bakan Çelik: "Türki Cumhuriyetlerle Gönül Köprüsünü Kurmaya ve Sürdürmeye Devam Edeceğiz"
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Devlet Olarak Türki Cumhuriyetler ve Akraba Topluluklarıyla Gönül Köprüsünü Kurmaya ve Sürdürmeye Devam Edeceklerini İfade Etti.
Prof. Dr. Orhan Kural Türkiye Galibiyetine Sevinememiş İstanbul Üniversitesi (İü) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Kural, Türkiye'nin Milli Maçı Kazanmasına Üzüldüğünü Belirterek, "Çünkü Ülkem F..
Dünya Bankası Yetkilileri Van Belediyesini Kadına Verdiği Önemden Dolayı Kutladı
Dünya Bankası Yetkilileri Van Belediyesi'ni Kadına Verdiği Önemden Dolayı Kutladı
Dünya Bankası Türkiye Direktörü Ulrich Zachau, Baş Ekonomist Mark Thomas ve Beraberindeki Heyet, Van Belediyesi'ni Ziyaret Etti.
Edremitli Asırlık Hayırsevere Üstün Hizmet Ödülü Balıkesir'in Edremit İlçesinde Oturan 100 Yaşındaki Hayırsever Mehmet Hakkı Yercan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Üstün Hizmet Ödülüne L..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10