12 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

12 Haziran 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Antalya'da Tiyatro Şenliği'ni 11 Bin Kişi İzledi Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Tiyatro Şube Müdürlüğü Tarafından Gerçekleştirilen 15. Liselerarası Ti..
"Deli Dumrul" Burdur'da Sahnelenecek Trabzon Devlet Tiyatrosu, 5 Temmuz'da "Deli Dumrul" Oyunu ile Burdurlu Tiyatro Severlerle Buluşacak. Güngör Dilmen'in Yazdığı, Yücel Erten'in Yönettiği "D..
Unakıtan'dan Körfez Ülkelerine Çağrı Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Körfez'de 2 Trilyon Dolara Yakın Petrolden Dolayı Biriken Fon Bulunduğunu Belirterek, "Amerikalılar Falan Cirit Atıyorlar Kö..
Gülün Dosyası Başsavcılıkta
Gül'ün Dosyası Başsavcılıkta
Adalet Bakanlığı, Gül ile İlgili Cumhurbaşkanı Seçilmesinden Önce Hazırlanan Soruşturma Dosyasının, Gereğinin Takdir ve İfası İçin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına Gönderildiğini Bildirdi.
Bakan Unakıtan'ın "Arap Saçı" Sözü, Arap Misafirleri Güldürdü Türk -Arap Ekonomi Forumu'na Katılan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın Konuşmasında "Arap Saçı" Sözünü Kullanması, Salonu Dolduran ..
Eğitimci Yazar Halit Ertuğrul Okuyucuları ile İmza Gününde Buluştu
Eğitimci Yazar Halit Ertuğrul Okuyucuları ile İmza Gününde Buluştu
Nt Mağazaları Nazilli Şubesinin Daveti Üzerine İlçeye Gelen Ünlü Yazar Halit Ertuğrul, İmza Gününde Okuyucuları ile Sohbet Ederek Yazdığı Kitaplarını İmzaladı. Yüzlerce Okuyucusunun Katıldığı İmza Gününde, Yazar Halit...
Yeni İlçe Kaymakamlarından Başkan Gençe Ziyaret
Yeni İlçe Kaymakamlarından Başkan Genç'e Ziyaret
Canik ve İlkadım İlçelerine Atanan Salim Demir ve Zafer Orhan, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i Ziyaret Etti.
Kocaelide İl Genel Kordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Kocaeli'de İl Genel Kordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Kocaeli'nin Sorunlarının Masaya Yatılırdığı İl Genel Kordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı.
Altındağ Belediyesi, Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu'na Ev Sahipliği Yapıyor "Altındağ Belediyesi Ankara Uluslararası Taş Heykel Sempozyumu", Altındağ Belediyesi'nin Ev Sahipliğinde 4-24 A..
Edremitte İzinsiz Su Sporu Yapılamayacak
Edremit'te İzinsiz Su Sporu Yapılamayacak
Balıkesir'in Edremit İlçe Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İzin Alınmadan Denizde Su Sporları Yapılamayacağını Hatırlattı.
Sesoba İş Bankasından Kredi Desteği
Sesob'a İş Bankası'ndan Kredi Desteği
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Sesob) ile İş Bankası Arasında İmzalanan Protokol ile Birlik Üyeleri Özel Koşullarda Nakdi Kredi Kullanma İmkanına Kavuştu.
Van'dan Kısa Kısa Van'ın Muradiye İlçesinde Jandarma Ekipleri Tarafından Yapılan Çalışmalar Neticesinde Avlanması Yasak Olan 3 Bin 500 Kilogram İnci Kefali Balığı Ele Geçirildi.
Erciş'te 'Yanlışlık Oldu' Dolandırıcılığı Van'ın Erciş İlçesinde Postaneden Parasını Çektikten Sonra 'Yanlışlık Oldu' Bahanesiyle Vatandaşın Parasını Alan Kimliği Belirsiz Şahıs Kayıplara Kar..
İlköğretim Okulları Arasında İyotlu Tuz, Akıllı Tuz Resim Yarışması
İlköğretim Okulları Arasında 'İyotlu Tuz, Akıllı Tuz Resim Yarışması'
Van Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer, İyot Yetersizliğinin Zeka Geriliği Doğurduğunu ve Bunu Önlemek İçin Sağlık Bakanlığı Tarafından 'İyot Yetersizliği Hastalıklarının Önlenmesi ve İyotlu Tuz Kullanımı' Kampanyası...
Pişkin Hırsız, Girdiği Eve Polis Gelince 'Ev Sahibiyim' Dedi
Pişkin Hırsız, Girdiği Eve Polis Gelince "Ev Sahibiyim" Dedi
İzmir'in Karşıyaka İlçesinde Meydana Gelen Hırsızlık Olayında 4. Kata Tırmanan Hırsız, Polis Tarafından Girdiği Evde Kıskıvrak Yakalandı.
Sokakta Çalışan Çocuklara Şeker ve Balon  Dağıtıldı
Sokakta Çalışan Çocuklara Şeker ve Balon Dağıtıldı
12 Haziran 'Dünya Çocuk İşçiliğiyle Mücadele Günü' Dolayısıyla Diyarbakır'da Çocuklara Balon ve Şeker Dağıtılarak Çocuklara Oyun Oynama Hakları Olduğu ve Çalışmak Zorunda Olmadıkları Hatırlatıldı.
Melikgazi Belediyesinden Başarılı Öğrencilere Bisiklet
Melikgazi Belediyesi'nden Başarılı Öğrencilere Bisiklet
Kayseri'nin Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Tarafından, 75'i Kız Olmak Üzere 100 Başarılı Öğrenciye Bisiklet Hediye Etti.
AK Partiden Mahalle Ziyaretleri
AK Parti'den Mahalle Ziyaretleri
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl ve Merkez İlçe Yönetimleri, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri ile Gençlik ve Kadın Kollarının Yer Aldığı Ekipler Trabzonluların Sorunlarını Dinliyor, Geleceğe Dönük Hedef ve...
Güreş Eğitim Merkezleri Seçmeleri Yapıldı
Güreş Eğitim Merkezleri Seçmeleri Yapıldı
Güreş Eğitim Merkezleri 2.aşama Müsabakaları Erzurum'da Yapıldı.
Diyarbakır Belediyesi ÖSS İçin Ek Otobüs Seferi Düzenleyecek Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı, 15 Haziran Günü Yapılacak Öğrenci Seçme Sınavı'na Girecek..
Hakkari İl Emniyet Müdürlüğünden Eğitime Destek
Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü'nden Eğitime Destek
Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü Ekipleri, Değişik Okulları Dolaşarak Yaz Tatiline Girecek Olan Çocuklara Trafik Konulu Boyama Kitapları Dağıttılar.
Manavgat'ta Anız Yangını Antalya'nın Manavgat İlçesine Bağlı Ulukapı Köyünde Elektrik Direğinden Çıktığı Tahmin Edilen Kıvılcımın Neden Olduğu Anız Yangınında, 13 Dönüm Arazi Yandı.
Şampiyonlar, Vali Yardımcısı Aktuğyu Ziyaret Etti
Şampiyonlar, Vali Yardımcısı Aktuğ'yu Ziyaret Etti
Giresun İlinde Geçekleşen Zihinsel Engelliler Atletizm, Yüzme ve Masa Tenisi Şampiyonasında Dereceye Giren Sporcular Vali Yardımcısı Ahmet Ülkü Aktuğ'yu Ziyaret Etti.
Siyah Kuşak ve Dan Sınavları Yapılacak Türkiye Karate Federasyonu Tarafından Haziran ve Aralık Aylarında Karate Siyah Kuşak ve (Dan) Sınavları Yapılacağı Bildirildi.
Anayasa Mahkemesi'nin 'Başörtüsü' Kararı Türk Sağlık-sen Kayseri Şube Başkanı Uz. Dr. Ünal Polat, Başörtüsünün Türk Toplumunun Sosyolojik Bir Gerçeği Olduğunu Söyledi.
Maliye Bakanı Unakıtan: "Kuveyt Halk Bankası, Katar'da TOKİ ile İlgileniyor" Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Kuveyt'in Halk Bankası, Katar'ın da TOKİ'nin Özelleştirmesi ile İlgilendiğini Söyled..
Başbakan Erdoğan, Bursada Cumartesi Bir Dizi Açılış Gerçekleştirecek
Başbakan Erdoğan, Bursa'da Cumartesi Bir Dizi Açılış Gerçekleştirecek
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi Günü Bursa'da Bir Dizi Açılış Törenine Katılacak. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin Başkan Erdoğan'ın Acemler, Yüksek İhtisas, Polis, Okulu, Esentepe Kavşakları,...
Mersin'de Ferhat Göçer Rüzgarı Türk Pop Müziğinin Ünlü İsmi Ferhat Göçer, Mersin'de Hayranlarıyla Buluştu.
Konyaspor'da Sırp Kaleci Damir Kahriman'ın Durumu Yarın Netlik Kazanacak Konyaspor'da Daha Önceden Yolların Ayrılacağı Açıklanan Kaleci Damir Kahriman'ın Durumu Yarın Netlik Kazanacak.
Cevahir Alışveriş Merkezi'nden Kartal Yuvası Açıldı Beşiktaş'ın Lisanslı Ürünlerinin Satışını Yapan Kartal Yuvası, Mağaza Sayısını Hızla Arttırmaya Devam Ediyor. Cevahir Alışveriş Merkezi'nde..
Tff'den Misafir Açıklaması Türkiye Futbol Federasyonu (Tff), Euro 2008 Kafilesinde Yer Alan Bazı İsimlerle İlgili Yazılı ve Görsel Basında Çıkan Haberler Üzerine Bir Açıklama Yaparak, Kafiled..
Dünyanın En Uzun Rallisi Transorientale Başladı Motorsporları Dünyasının Zirve Yarışlarından Biri Olan Transorientale Rallisi'nde Ülkemizi Temsil Eden Kemal Merkit Türk Bayrağını Başarıyla Fi..
ABD Havalanlarında Vücut Tarayıcıları Devrede ABD'de 10 Havaalanına Yolcunun Vücudunu Tamamen Tarayan Güvenlik Kabinleri Yerleştirildiği Bildirildi.
Unakıtan: "Kapatma Davası Yabancı Yatırımcıyı Beklemeye Sevk Etti" Kapatma Davasının Yabancı Yatırımcıyı Yatırım Yapmak İçin Beklemeye Sevk Ettiğini İfade Eden Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, "..
ABD Kongresi'nde Bush'u Azlatme Girişimi ABD Temsilciler Meclisi, Irak Savaşına Giden Yolda "Yalan Söylediği" Gerekçesiyle ABD Başkanı George W. Bush'u Görevden Azletmeyi Öngören Bir Teklifi ..
Diyarbakır'da Hint Keneviri Operasyonu Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Tarafından Yapılan Operasyonlarda Piyasa Değeri Yaklaşık 50 Milyon YTL Olan 2 Milyon 827 Bin 356 Kök Hint Keneviri El..
Almanya'da Türklerin Oturduğu Apartmanda Yangın Almanya'nın Köln Kentinde Daha Çok Türklerin Oturduğu Apartmanın Bodrum Katında Yangın Çıktı. Yangında Ölen ya da Yaralanan Olmadı, Maddi Hasar..
Türkiye-isviçre Maçının Heyecanına Dayanamadı Türkiye'nin İsviçre'yi Son Dakika Golü ile 2-1 Mağlup Ettiği Karşılaşma Sonrası Heyecan İçinde Evine Gelen Bir Genç, Gece Fenalaşmasının Ardından..
Bakan Çelik: "Büyük Öğrenci Projesi ile Ülkeler Arası Gönül Köprüsü Kuruluyor" Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Büyük Öğrenci Projesi Kapsamında Türkiye'de Öğrenim Gören Öğrencilerin, Türki..
Kilimli'de Trafik Kazası: 10 Yaralı Kilimli Beldesinde, 2 Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı. Kazada, 10 Kişi Yaralandı.
TMSF Kral Tv ve Kral Fm'i Satıyor Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Kral Tv ile Kral Fm'in Ticari ve İktisadi Bütünlüklerinin 85 Milyon Amerikan Doları Muhammen Bedelle Satış İhalesinin..
Anayasa Mahkemesi'nin Kararı Protesto Edildi Anayasa Mahkemesi'nin Türbana İlişkin Ret Kararını Protesto Etmek İsteyen Bir Grup, Bayazıt Meydanında Bir Araya Geldi. Anadolu Gençlik Derneği'ne..
Okullar 8 Eylül'de Açılacak Milli Eğitim Bakanlığı, Daha Önce 15 Eylül 2008'de Açılması Karar Bağlanan 2008 -2009 Eğitim Döneminin, 8 Eylül 2008'de Açılacağını Açıkladı. Bu Karar ile Öğrencil..
Kral Abdullah, Irak Başbakanı Maliki ile Bir Araya Geldi Ürdün Kralı Abdullah, Bugün Konuk Irak Başbakanı Nuri El-maliki ile Bir Araya Geldi.
Avusturya'da Yangın: 1 Ölü, 19 Yaralı Klagenfurt'taki Bir Mülteci Merkezinde Meydana Gelen Yangında 1 Afrikalı Mülteci Öldü, 19 Kişi Yaralandı.
Unakıtan'dan, Arap Yatırımcılara "Batı Yerine Türkiye'yi Tercih Edin" Önerisi Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Körfez Ülkelerinde Büyük Bölümü Petrol Geliri Kaynaklı Olmak Üzere 2 Trilyon Dolara..
Kuzey Irak'a Giren Gıda Malzemeleri Bir Türk Şirketi Tarafından Denetleniyor Kuzey Irak'a Giren Malzemelerin Kontrolü Türk Alex Stewart Uluslararası Anonim Şirketi Tarafından Yapılacak ve Zar..
Bakan Unakıtan, Arap İşadamlarını Güldürdü Türk-arap Ekonomi Forumu'nda Konuşan Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Arap İşadamlarını Güldürdü. Unakıtan'ın "Bu Bölgede Hepimizin Sorumlulukları Var...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10